מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו
073-374-6644

או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


סרינגומה - טיפול, הסרה ותוצאות בשיטת לייזר המתקדמת בעולם  

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית חיים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל,
ראשון לציון, אשדוד, הרצליה, אשקלון, כפר סבא, באר שבע
מהם נגעי סרינגומה? מהם הגורמים לנגעי סרינגומה ? מהם דרכי הטיפול הנפוצות בסרינגומה? מהי שיטת הטיפול המוכחת ביותר בסרינגומה? מהם היתרונות הבולטים של הסרת סרינגומה בלייזר ?


סרינגומה הינה גידול שפיר וקטן המופיע לרוב על גבי הלחיים העליונות והעפעפיים התחתונות. ישנם מקרים בהם יופיעו הסרינגומות על גבי החזה, הבטן או על איבר המין. סרינגומות נוצרות בשל ריבוי תאים בבלוטות הזיעה. גנטיקה, סוכרת, תסמונת דאון, תסמונת מרפן או אהלר דנלוס מביאים גם הם  להתפתחות סרינגומות.  הסרינגומות מופיעות כבליטה בודדת או כאשכולות. סרינגומות אינן מהוות סכנה בריאותית אך העובדה כי הן מופיעות על גבי הפנים, הופכת אותן למטרד אסתטי של ממש העלול לפגום בדימוי העצמי. שיטות טיפול שונות משמשות להסרת סרינגומה אך השיטה אשר הוכחה כאפקטיבית, המהירה והבטוחה ביותר להסרתן היא טיפול באמצעות טכנולוגית לייזר. המומחים של לייזר פרו, רשת מרכזים לטיפולים אסתטיים ורפואיים מתקדמים, מטפלים בהצלחה בהסרת סרינגומות באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם המאפשרות טיפול מדויק בהתאמה אישית לתוצאות מושלמות של עור אחיד, חלק וללא סימן או צלקת. 

מהם נגעי סרינגומה ?

סרינגומה הנו למעשה תוצאה של פגם התפתחותי בבלוטות הזיעה הנוצר בשל ריבוי תאים בבלוטות הזיעה. הנגעים מופיעים לרוב בקרב אנשים עם מחלת סוכרת, גנטיקה, תסמונת דאון, תסמונת מרפן ותסמונת אהלר – דנלוס. הסרינגומות נוטות להופיע על גבי העפעפיים התחתונים ובחלק העליון של הלחיים כנגע בודד או כאשכול. גודלם כ-1-3 מ"מ והם מופיעים לרוב בצבע צהוב. הסרינגומות הינם  גידולים שפירים שאינם מהווים סכנה בריאותית אך מיקומם על גבי הפנים, הופך אותם למטרד אסתטי הגורם לרבים לחפש אחר טיפול אפקטיבי להסרתן שלא יותיר סימן או צלקת. 

סרינגומה

השיטות הנפוצות להסרת סרינגומה:

הסרת סרינגומה במחט חשמלית- הליך זה גורם לצריבה ואידוי של הנגעים. החיסרון בו הוא חוסר היכולת לדייק בטיפול ולשלוט בתוצאות. (תיתכן פגיעה ברקמות בריאות סביב הנגע)
הסרת סרינגומה בחומצה כימית או חנקן – שיטה זו מביאה להיווצרות כוויה על פני הנגע הגורמת להתקלפותו. לרוב, ייוצרו סימנים לבנים באזור הנגע. 
הסרת סרינגומה בניתוח – הטיפול מתבצע בהרדמה. במסגרת ההליך, מתבצע חתך לצורך הסרת נגעי הסרינגומה ולאחר מכן מתבצעת תפירה של המקום. ההליך מותיר צלקת. 
הסרת סרינגומה בלייזר – שיטה זו נחשבת למתקדמת והיעילה ביותר המביאה לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר מאחר והיא אינה פולשנית כמו ניתוח והיא אינה כרוכה בכאבים. זמן ההחלמה מהליך זה הוא קצר ביותר בהשוואה לכל שיטה אחרת. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר בו נצרבים הנגעים בצורה מדויקת בהתאמה לסוג הנגע, מיקומו וגודלו. לאחר הטיפול נוצרים גלדים קטנים המתייבשים, מתקשים ומתקלפים והעור מתחדש בתהליך החלמה טבעי ונותר אחיד וחלק. 

הליך טיפול הסרת סרינגומה בטכנולוגית לייזר מתקדמת:

הטיפול המדויק והאפקטיבי להסרת סרינגומה מתאפשר הודות לשיטה חדשנית הבנויה ממספר ידיות טיפוליות בעלות אורך גל שונה המותאם במדויק לסוג הסרינגומה אותה יש להסיר. הטיפול אינו פולשני ואינו כואב וכן, הוא אינו פוגע ברקמת העור העליונה. המכשיר פועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשםTECHNOLOGY  MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER המייצרת 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת הסרינגומה. הטיפול יוצר רקמה חדשה ובריאה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. פעולה זו מביאה לתוצאות הטובות ביותר ללא כאב. 


הסרת סרינגומה בלייזר


כל היתרונות של טיפול הסרת סרינגומות בלייזר:
 

  • ללא כאבים – עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין תחושת כאב אלא תחושה של נקודת חימום /צריבה בעוצמה חלשה וכמעט לא מורגשת 
  • דיוק – התאמת קרני הלייזר לסוג הנגע, גודלו ומיקומו, מאפשרת קבלת תוצאה מדויקת ללא פגיעה בעור בריא מסביב לנגע או בשכבת העור התחתונה. 
  • תוצאה מהירה- לרוב, מתקבלת תוצאה אופטימלית לאחר טיפול אחד או שניים. (תוצאות ניכרות בתוך שבועיים מיום הטיפול) 
  • ללא צורך בחתכים או כאבים
  • מתאים לכל סוג וצבע עור אין הגבלה החלה על עור כהה 
  • ניתן לביצוע באזור העפעפיים ללא חשש מפגיעה בעיניים בניגוד לסכנה אפשרית בטיפולים אחרים
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר בעולם להסרת סרינגומה
  • חזרה לשגרה ביום הטיפול
  • זמן החלמה קצר ביותר הודות לתהליך שאינו פולשני ואינו דורש ביצוע חתכים ותפירה 
  • מחירים אטרקטיביים – מחיר הסרת סרינגומה בלייזר הוא הזול ביותר והמומלץ ביותר מכל השיטות. 

כל השאלות הנפוצות – טיפול סרינגומה בלייזר:
 

מתי כדאי לעבור טיפול הסרת סרינגומה בטכנולוגית לייזר ?
ברוב המקרים, מופיעה הסרינגומה על גבי הפנים, עובדה ההופכת אותה לבולטת במיוחד ופוגמת במראה האסתטי. המיקום באזור הלחיים העליונות והעפעפיים, מצריך טיפול מדויק ללא פגיעה בעור שמסביב לנגעי הסרינגומה. יכולת הדיוק של הלייזר היא מקסימלית ומאפשרת החלמה מושלמת ללא פגיעה בעור וללא פציעת שכבת העור התחתונה כך שהתוצאה המתקבלת היא עור אחיד, חלק וללא צלקות.  
האם הטיפול בלייזר כרוך בכאבים?
הטיפול בלייזר אינו כואב אלא מרגיש יותר כתחושת חימום או פולס רגעי הנמשך מספר שניות קצרות בלבד. במידה וישנה רגישות לכאב ניתן למרוח משחה מאלחשת בכדי למנוע אי נוחות. 
כיצד מעלים הלייזר את נגעי הסרינגומה ?
קרני הלייזר צורבות את נגע העור ויוצרות גלד שטחי בהליך מבוקר שאינו פוגע בעור שמסביב לנגע או בשכבת העור התחתונה. לאחר היווצרות הגלד, מאותת הגוף לעור בכדי להתחיל הליך החלמה טבעי באזור להתחדשות בעור עד לקבלת מראה אחיד וחלק. 
מתי מומלץ לעבור טיפול הסרת סרינגומה בלייזר?
טיפול הסרת סרינגומה בלייזר אפשרי בכל ימות השנה ללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר 
מתי ניתן לחזור לשגרה?
החזרה לשגרה לאחר הטיפול מתאפשרת כבר ביום הטיפול 
כמה טיפולים נדרשים להסרת סרינגומות?
לרוב, די בטיפול אחד, לעיתים נדרשים טיפול אחד או שניים נוספים לצורך חיזוק התוצאה הסופית 
מהו משך הטיפול להסרת סרינגומה? 
משך הטיפול תלוי במספר הנגעים וגודלם. במידה ומדובר בנגע עור ממוצע אחד אורך הטיפול דקות ספורות בלבד. 

טיפול הסרת סרינגומה באמצעות טכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם ברשת לייזר פרו :

במרכזי לייזר פרו , תמצאו את טכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם המאפשרת טיפול הסרת סרינגומה במהירות ובאפקטיביות. הטיפול מביא להתחדשות העור ללא כל סימן או צלקת. זהו הטיפול המתקדם בעולם החוסך את הצורך בהליך ניתוחי הכרוך בכאבים, עלות גבוהה ותופעות לוואי.

זה הזמן לקבוע פגישה עם מומחי לייזר פרו ולשמוע מקרוב אודות הליך טיפול הסרת סרינגומה בלייזר בהתאמה מדויקת למיקומו וגודלו של הנגע לתוצאות מושלמות. 

טיפול הסרת סרינגומה
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית חיים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל,

ראשון לציון, אשדוד, הרצליה, אשקלון, כפר סבא, באר שבע  

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:   073-374-6644

logo בניית אתרים