מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


עיבוי שפתיים |עיצוב שפתיים | מילוי שפתיים

מרפאות רופאים מומחים ב: ראשון לציון, בני ברק, גבעתיים, רמת גן, אשקלון, אשדוד, תל אביב, כפר סבא,
קריית חיים, קריית מוצקין, כרמיאל, ירושלים, באר שבע


עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים


טיפולי עיצוב שפתיים הם טיפולי אסטטיקה נפוצים כיום, ואין ולו אישה אחת שהייתה מתנגדת לזכות בשפתיים מלאות וחושניות יותר מאלו שיש לה כעת. בשל הדרישה המרובה הקיימת לטיפולים מסוג זה אצל נשים בכל הגילאים, כמעט כל קוסמטיקאית מציעה אותם ללקוחותיה, בין אם יש לה את הידע הנדרש לביצוע נכון של הטיפול ובין אם לאו. הבעיה הגדולה היא, כי אמנם "דאק פייס" הינה פוזת הצילום הנפוצה ביותר לצילום סלפי שלנו בפייסבוק או באינסטגרם, אולם אף אחת מאיתנו לא באמת הייתה מוכנה לבלות את כל חייה עם שפתיים הנראות "ברווזיות" ומלאכותיות בשל טיפול מילוי שפתיים שלא הצליח.


איזה סוגי חומרים קיימים כיום לטיפול עיבוי שפתיים בהזרקה?

החומרים הקיימים מתחלקים לשלושה סוגים עיקריים, לפי מקורם ומשך הזמן שאפקט ההזרקה נשאר:
חומרים זמניים - חומצות היאלרוניות
"חומצות היאלרוניות" הינו שם כולל לעשרות חומרי הזרקה לצורך מילוי המבוססים על חומצה היאלרונית, שקיימים מספר הבדלים מהותיים ביניהם, כריכוז החומר הפעיל הנמצא בהם, הסיכון לפיתוח רגישות/אלרגיה, טווח עמידותם בטרם היספגותם בגוף, רמת הפיזור שלהם באזור המוזרק, מחירם וכן הלאה. יתרונותיה של החומצה ההיאלרונית בטיפולי עיצוב שפתיים הם רבים ובולטים:
• חומצה היאלרונית נמצאת באופן טבעי בגופנו, ברקמות העור שלנו, ולכן, הזרקתה לגוף הינה טבעית ומצמצמת במידה ניכרת את הסיכון בפיתוח דחייה של הגוף לחומר (המתבטאת באלרגיה, למשל).
• הזרקת חומצה היאלרונית מאפשרת קבלת תוצאות טבעיות ופרופורציונאליות. אחת מתופעות הלוואי המפחידות ביותר של עיבוי שפתיים היא יצירת שפתיים מלאכותיות ומוגזמות. חומצה היאלרונית באיכות טובה, כאשר היא מוזרקת על ידי איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון בתחום, תביא ליצירת שפתיים מלאות וחושניות, פרופורציונאליות לשאר חלקי הפנים, אשר אינן מסגירות את ביצוע הטיפול. יתרון זה פותח את השימוש בה גם לגברים הסובלים משפתיים דקות באופן מיוחד.
• הטיפול בהזרקת חומצות היאלרוניות הוא מהיר, איננו כואב ואיננו פולשני. מרבית החומצות ההיאלרוניות המוצעות כיום לצורך מילוי שפתיים מכילות חומר אלחוש (לידוקאין) בתוכן, ולכן, הן גם חוסכות את הצורך באלחוש או בזריקת ההרדמה המקדימה.
חומרים קבועים - סיליקון
הסיליקון הינו חומר ההזרקה הקבוע היחיד לטיפולי מילוי שפתיים המותר כיום בשימוש בישראל. עד לפני מספר שנים, הוא נחשב לחומר הנפוץ ביותר בשימוש, אולם, בשל הופעתן של החומצות ההיאלרוניות ובשל חסרונותיו שהתגלו במהלך השנים, הוא נדחק לקרן זווית. הנה מספר מחסרונותיהם של טיפולי עיבוי שפתיים בסיליקון:
• הזרקת סיליקון עלולה ליצור תגובות וסיבוכים ברקמה אליה הסיליקון מוזרק. בין סיבוכים אלה נצפו צמיחת גושים מוגלתיים, גרנולומות (גידולים שפירים) ועוד.
• מאחר והסיליקון הוא חומר קבוע, אין דרך חזרה. כלומר, במידה ובוצעה הזרקה רשלנית שיצרה שפתיים מוגזמות, החומר איננו נספג בגוף, אלא נשאר, מה שמותיר אתכם במצב הזה לנצח (או, לפחות, עד שתתגלה דרך שתאפשר להפוך את התהליך).
• נטייתו של הסיליקון המוזרק לזוז ממקומו ולנדוד, גרמה לכך כי מדינות רבות ברחבי העולם אסרו על שימוש בסיליקון כחומר הזרקה לטיפולים באזור הפנים.
חומרים טבעיים - שומן עצמי 
למרות שנעשה שימוש נרחב בהזרקת שומן עצמי במקומות אחרים בגוף, הזרקתו לשפתיים עדיין לוקה בחסר, וישנם מעט מאד רופאים המשתמשים בה. זאת, בשל מספר סיבות:
• מדובר בפעולה פולשנית הדורשת הוצאתו של שומן מאזור אחד בגוף, עיבוד שלו והזרקתו בטכניקה מיוחדת לשפתיים. פעולה זו דורשת מכשור מיוחד, ידע ומיומנות.
• ביצוע התהליך גורם לשטפי דם ולנפיחות ממושכת גם בשפתיים וגם באזור ממנו נשאב השומן.
• ספיגת השומן בגוף (ברמה של עד ל-50% ממנו) איננה נשלטת ואיננה ניתנת לצפייה מראש, כך שעלולים להיווצר מצבים של א-סימטריה משמעותית בצורת השפתיים.

בשורה התחתונה, לאחר סקירת האפשרויות השונות העומדות בפני מי שנזקק לטיפול עיצוב שפתיים, אין ספק, כי לשיטת הזרקת החומצות ההיאלרוניות ישנו יתרון ניכר על פני השיטות האחרות, וזאת, בתנאי שנעשה שימוש בחומרים איכותיים והטיפול עצמו מבוצע ע"י איש מקצוע מיומן ומנוסה.

עיבוי שפתיים | מילוי שפתיים
עיבוי שפתיים | מילוי שפתיים

עיבוי שפתיים מתי מומלץ?

  • אסימטריה בשפתיים.
  • שפתיים דקות ארוכות או קטנות.
  • גבול שפתיים לא ברור, קיימים קמטי עישון.
  • שפתיים יבשות חסרות צבע וברק.
  • קמטים המשתפלים  לצידי הפה.

סובלים משפתיים דקות?

חושבים שהייתם נראים טוב יותר עם שפתיים מלאות יותר?
אצלנו, במרפאות לייזר פרו הפרושות ברחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל המידע והדרכה בנוגע לטיפולי מילוי שפתיים בהזרקת חומצות היאלרוניות, בחינם וללא התחייבות מצידכם.
עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים 
בחומרי מילוי האיכותיים ביותר בכל הסניפים בארץ:

ראשון לציון, בני ברק, גבעתיים, רמת גן, אשקלון, אשדוד, תל אביב, כפר סבא, קריית חיים,
קריית מוצקין, כרמיאל, ירושלים, באר שבע

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:   073-374-6644
2all בניית אתרים