מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


קונדילומה 
סניפים לטיפול ב: גבעתיים, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, באר שבע


מהי קונדילומה?

בואו נתחיל בנתונים המפחידים - מדע הרפואה איננו יודע הרבה על קונדילומות (יבלות באיברי המין), אולם, גם מהמעט שידוע, דיו כדי לקבוע שמדובר בנגיף בעייתי למדי, בעיקר מאחר ורק כ-10% מהנשאים אכן יפתחו יבלות נראות לעין (ולכן, ייגשו לקבלת טיפול). השאר, ימשיכו להיות נשאים סמויים ולהדביק את הפרטנרים שלהם, שיהפכו בעצמם לבעלי יבלות (ואז יקבלו טיפול) או שיישארו נשאים סמויים וימשיכו להדביק בעצמם עוד מעגל של פרטנרים. נעבור לנתון הבעייתי הבא? נכון לכיום, זוהו כמה עשרות סוגי נגיפים שכולם יחד נקראים בשם הכולל "קונדילומה", ולכל אחד מהם נתונים ומראה ייחודי שונה משלו.
למעשה, יתכן, כי בזמן שאתם קוראים את המאמר הזה, נוצרות שתי מוטציות קונדילומה חדשות. הנתון השלישי והמדאיג הוא, כי כשליש מהיבלות התמימות למראה הללו, עלולות להפוך לממאירות. הנתון הרביעי, והוא זה המדאיג מכל, הוא כי קונדילומה עוברת, במרבית המקרים, בזמן קיום יחסי מין בין מי שיש לו יבלות קונדילומה לבין אדם בריא. אבל! חוסר הימצאותן של יבלות איננו מעיד על כך כי האדם אכן בריא, כך שגם מי שהוא נשא בלבד, עלול להדביק פרטנרים בריאים!
מחקרים שונים מורים כי בין 10% ל-20% מכלל האוכלוסייה בגילאי 15-49 (גברים ונשים) נחשפו (ונחשפים בשלב זה או אחר של חייהם) לווירוס הגורם ליבלות. ישנם סוגים רבים של ווירוסים כאלה, ולמעלה משליש מהם גורמים ליבלות אשר עלולות, בשלב מאוחר יותר, להפוך לגידולים ממאירים. יבלות הקונדילומה מגיעות בגדלים שונים מיבלות שגודלן כראש סיכה ועד ליבלות שקוטרן מגיע למספר ס"מ, הן מופיעות כיבלת בודדת או כ"אשכול" (צבר יבלות הצמודות יחד), יכולות להיות שטוחות למראה או בולטות בדמות של כרובית. אצל גברים, היבלות תופענה בעיקר באזור איבר המין, שק האשכים או פי הטבעת, אם כי, הן עלולות גם להיות פנימיות באזור השופכה או מפי הטבעת פנימה.

כיצד מועבר נגיף הקונדילומה :

הנגיף מועבר ע"י מגע בעור הנגוע, בעת חיכוך עור בעור וגם בעת פעילות מינית. במרבית המקרים, יבלות הקונדילומה תופענה בטווח זמן שנע בין מספר שבועות למספר חודשים, לאחר המגע עם פרטנר אשר יש לו יבלות או כזה שהוא נשא של הנגיף. אולם הן יכולות להופיע גם ללא קיום יחסי מין. למעשה, בנוגע לקונדילומה וליבלותיה, המדע די אובד עצות, ואין לו תשובות ברורות לשאלות מדוע אדם מסוים ידבק ואחר לא, מדוע אדם אחד יישאר נשא כל ימיו ואילו אצל אחר תתפרצנה היבלות ושאלות דומות. אבל, גם הנתונים שישנם, מדאיגים למדי - שיעור ההדבקה מבן/בת זוג שיש להם יבלות נע בין 25% ל-65% למגע מיני בודד! כך שבנוסף לבעיה האסטטית, מדובר בנגיף מדבק, שתוך זמן קצר עלול להפוך לבעיה מהותית (למעלה משליש מהסוגים עלולים להפוך מיבלות פשוטות לגידולים ממאירים, זוכרים?). לכן, טיפול ביבלות באברי המין לגברים הוא הכרחי.

קונדילומה- מגוון יבלות איין סופי


כמו שהזכרנו, קונדילומה מגיעה במגוון גדלים, צורות או מקבצים מיבלת בודדת שגודלה בגודל ראש סיכה ועד לאשכול קונדילומות כרוביתי, שיכול להגיע לקוטר מכובד למדי. הן שונות זו מזו במראן, חלקן חלקות, אחרות מחוספסות, חלקן שטוחות ואחרות מוגבהות, רובן שפירות, אבל חלקן הופכות לממאירות בשלב מסוים. גם אצל גברים וגם אצל נשים הן תופענה באזור איברי המין החיצוניים, אבל לא רק שם, מאחר ובמקרים מסוימים (בהתאם להרגלים המיניים של האדם ולהעדפותיו), הן עלולות להופיע גם בפנים פי הטבעת או בחלל הנרתיק.

וכעת, לחדשות הטובות: יבלות קונדילומה ניתנות להסרה!

אחרי שסיימנו להפחיד אתכם, יש לנו גם חדשות טובות, כי, לאחר שהיבלות מופיעות, ניתן להשמיד אותן, וכאן, לרפואה יש קצת יותר עזרה עבורנו, מכיוון שהוא מעמיד לרשותנו מגוון של דרכים, שהבחירה ביניהן תלויה בגודל היבלת ובמיקומה.
שיטות הטיפול מתחלקות לשני סוגים עיקריים - משחות וחומצות נוזליות וטיפולי הסרה. בין טיפולי ההסרה ישנן הסרות מסוגים שונים, אשר, כיום, הלייזר נחשבת לבטוחה, מהירה ויעילה שבהן. צורת ההסרה בלייזר מיועדת ליבלות קונדילומה במיקומים שונים ובגדלים שונים, אבל, עבור אלה שהיא מתאימה להם, היא מספקת את הפתרון הטוב ביותר, מאחר והיא איננה מחייבת אשפוז, ובמרבית המקרים, מתבצעת במהירות, וכבר באותו היום, לאחר הטיפול, המטופל/ת יכולים לשוב לשגרת חייהם.
לאחר הסרת קונדילומה, בכל דרך שהיא, יש לוודא (באמצעות בדיקת HPV PCR) כי אתם נקיים מהנגיף ואינכם ממשיכים להיות נשאים שלו.

טיפול בקונדילומה כל סוגי הטיפולים:

טיפול ביבלות באברי המין לגברים באמצעות תכשירים למריחה על העור, שהורסים את היבלות באופן ישיר, או, לחילופין, מעודדים את גוף האדם נושא אותן לפעול נגד הנגיף.
טיפול בקונדילומה בהסרת היבלות בשיטות כירורגיות ובשיטות הסרה אחרות, כשהבולטת בהן היא ההסרה בלייזר. 
גישות הטיפול ביבלות הקונדילומה הינן רבות, מגוונות ושונות במהותן, ולכן, טיפול בקונדילומה יכול להתבצע באמצעים שונים ובגישות טיפול שונות, מטיפול בהקפאה בחנקן נוזלי, דרך מחט חשמלית או משחה ייעודית ועד לטיפולי הסרת קונדילומות בלייזר, כאשר הבחירה בטיפול המתאים נעשית על פי גודל הקונדילומות ומיקומן:
הסרת קונדילומה בחנקן נוזלי - הטיפול מיועד לקונדילומות המופיעות באזורים החיצוניים-הגלויים יותר. במהלך הטיפול מותז חנקן נוזלי על האזור, כשהטמפרטורה הנמוכה של החנקן הנוזלי מקפיאה וגורמת להרס תאי היבלת. לאחר מספר ימים, הקונדילומה נושרת.
טיפול בקונדילומה באמצעות מחט חשמלית - הטיפול נחשב לטיפול יעיל בקונדילומות הממוקמות בכל האזורים. מהלך הטיפול תלוי באזור בו נמצאת היבלת ובגודלה. למשל, קונדילומה קטנה באזור חיצוני - היבלת תעבור צריבה מבסיסה, ולאחר מכן, האזור ייחבש. בעוד כאשר מדובר בקונדילומה הממוקמת באזור פנימי (לדוגמה - בתוך הנרתיק או בפי הטבעת) הטיפול יבוצע בחדר הניתוח ובהרדמה (חלקית או מלאה).
ניתוח / כריתה / הסרת קונדילומה בדרך כירורגית - במרבית המקרים, טיפול זה מיועד לטיפול בקונדילומות בהיקף גדול, או כאלה שלא ניתן להסירן באמצעים אחרים. הטיפול מבוצע בחדר הניתוח וכולל הרדמה חלקית או מלאה.
טיפול בקונדילומה במשחות - מדובר במשחות המבוססות על IMOQUIMOD או Podophyllotoxin, כשהטיפול מבוצע ע"פ הנחיות רופא עור ומין ובהשגחתו. ישנו מגוון גדול של משחות, לכל משחה התוויות משלה, מגבלות משלה ותופעות לוואי משלה, ולכן, חשוב להיות מלווים בהשגחת רופא לאורך הטיפול.
טיפול הסרת קונדילומה בלייזר - הטיפול הכי נפוץ והמתקדם ביותר מתאים בעיקר לטיפול בקונדילומות הממוקמות באזורים החיצוניים של איברי המין הנשיים והגבריים, כמו שפתי הפות, חלקו החיצוני של פי הטבעת, לאורך הפין ועל העור שבאזור אברי המין. טיפול הסרת קונדילומה בלייזר מאפשר להסיר את הנגעים במקום, ונחשב לטיפול היעיל והמהיר ביותר להתמודדות עם התופעה עם תוצאות מידיות ולרוב בטיפול אחד בלבד! 

יתרונות הטיפול בקונדילומה בלייזר :

הטיפול החדשני בלייזר נותן מענה למקרים בהן שיטות הטיפול האחרות אינן ניתנות לביצוע מבחינת הנגישות לאזור הנגוע, לדוגמה, יבלות קונדילומה הממוקמות בתוך השופכה או בתוך החלחולת. במהלך הטיפול, מאולחש האזור המטופל. לאחר האלחוש, נצרבות יבלות הקונדילומה באופן ממוקד בקרן הלייזר. מיקוד הלייזר על הקונדילומה משפיע עליה ישירות ומיידית, וכבר במהלך הטיפול, ניתן לראות כיצד הקונדילומה נעלמת. לרוב, לא נדרש יותר מטיפול בודד על מנת להסיר יבלת קונדילומה. זמן ההחלמה המלאה עשוי לנוע בין שבועיים לחודש, כשהוא תלוי בכמות הקונדילומות שהוסרו, גודלן, האזור בו נמצאו ונתונים אישיים ספציפיים של המטופל/ת. לאחרי הטיפול, לא נותרים שום צלקת או סימן לטיפול שבוצע.
טיפול בלייזר בקונדילומה לגברים מאפשר הסרה מהירה, קלה ובטוחה של היבלות, כאשר הטיפול איננו גורם לכאב, או אפילו איננו גורם לתחושת אי נוחות ואינו מצריך הרדמה כללית. הטיפול קצר (עד לחצי שעה) ובסיומו, המטופל ישוב לשגרת חייו התקינה, ללא תפרים, הגבלות או איסורים. למרות שישנן חלופות לטיפול הלייזר לכל אחת מהן רשימה ארוכה של תופעות לוואי, כך שברור כי טיפול בקונדילומה לגברים בלייזר יספק את התוצאות הבטוחות והטובות ביותר!
יתרונות הטיפול:
• טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות שמאפשרים טיפול בקונדילומה באזור רגיש זה ביתר זהירות וללא כאב.
• הלייזר יוצר גלד מלאכותי מנגעי הקונדילומה שלאחריו בא תהליך ריפוי טבעי של העור. הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה/ אלחוש ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר
  ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA
• לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף.  
• התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלךהטיפול,  אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים כמו בטיפולים אחרים שהם ארוכים ומיגעים.
• מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
• מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .
• ניתן לבצע בכל ימות השנה.
• התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
• השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול הסרת קונדילומה.
• מחיר של הסרת קונדילומה בלייזר בסניפי רשת לייזר פרו הם האטרקטיבים והזולים ביותר.
• טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת נקונדילומה,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.

טיפול בקונדילומה מחיר


אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול בקונדילומה, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי כמות הנגעים, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם
את טובי המומחים בתחום בטכנולוגיית לייזר המתקדמת ביותר בעולם שמאפשרת להסיר את הנגעים במקום וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש, שיאפשר לכם לטפל בתופעה זאת בזמן
ולמנוע את היתפשטותם והדבקתם של הנגעים ולהתחיל תהליך החלמה מהיר והאפקטיבי ביותר.


טיפול בקונדילומה 


קליניקות לייזר פרו מתמחות בטיפולי לייזר של הדור החדש ובעלות הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם שנושא את כל תווי הבטיחות והאישורים של FDA ו EU (משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי) להסרת קונדילומה.
טיפול בקונדילומה באזור איברי המין דורשות מומחיות, ניסיון ומקצועיות רבה. 
הטיפולים גם מחייבים מהקליניקה המטפלת להתאים למטופל/ת את הטיפול האפקטיבי עבורם, מבחינת אורך גל הלייזר, זמן הטיפול, תוצאות וכד' וכל זאת על מנת לעשות את הטיפול כמה שיותר ידידותי למטופל/ת ונטול כאב. 
מאחר ולא כל קליניקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יכולה לעמוד במשימה בהצלחה, ולהחזיק ציוד לייזר טכנולוגי מתקדם בעלות של מליוני שקלים ישנה חשיבות לבחירת הקליניקה בקפדנות רבה. 
וזאת על מנת לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם התוצאות הטובות ביותר! 
 
אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול בקונדילומה בחינם וללא כל התחייבות.

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.


טיפול בקונדילומה בלייזר לגברים ונשים  
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, באר שבע

       לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו התקשרו: 073-374-6644


logo בניית אתרים