מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


המסת שומן בקור - COOLTECHלמה אנחנו נזקקים להמסת שומן או הצרת היקפים:

לאורך הילדות ושנות ההתבגרות שלנו, מספרם של תאי השומן הקיימים בגופנו גדל. לבסוף, יקבע מספרם הסופי כאשר אנחנו מסיימים את גיל ההתבגרות שלנו. מאותה נקודה, מספר תאי השומן לא יגדל ולא יפחת, אלא התאים הקיימים הם אלה שישנו את נפחם בהתאם לשינויים במשקל שחלים בגוף שלנו, והם עושים זאת על ידי התכווצות או התנפחות. לכן, מצבורי השומן הקטנים, הבינוניים וגדולים המצויים בגופנו, מצטברים במקומות שגם דיאטת כסאח או אימונים מאומצים אינם מצליחים לפרק אותם. תאי השומן הללו הם עקשניים, ועד לא מזמן, טרם הופעתה של שיטת המסת שומן בקור קולטק, פרט לשאיבת השומן (אשר מחייבת חיתוך ושאיבה באופן פיזי של השומן מתוכו), לא הייתה לרשותנו דרך מוצלחת יותר להילחם בשומן הסורר.

מה זה טיפול הצרת היקפים:

"טיפולי הצרת היקפים" הינם השם הנרדף לטיפולים מהסוג הזה (כשאיבת שומן או המסת שומן בקור), מאחר וכאשר מטופל האזור ונשאבים מתוכו תאי השומן, ההיקף שלו מצטמצם בצורה ניכרת, בין אם מדובר בבטן, ירך או חלקה העליון של היד. זוכרים? אמרנו שמעבר לגיל מסוים, אנחנו לא "מצמיחים" תאי שומן נוספים, אלא רק מרחיבים ומכווצים את הקיימים. כלומר, שאיבתם של תאי השומן, מפחיתה את תאי השומן בגופנו ומאפשרת לנו להתחיל מראש עם פחות תאי שומן שעלולים להתרחב, ולכן, ההיקף מצטמצם (או הופך לצר יותר).

סרטון שמסביר על טיפול המסת שומן בקור-COOLTECH


מהי הצרת היקפים בקור:

הצרת היקפים בקור מאפשרת לכם להפחית את כמות תאי השומן שבגופכם בכל אזור בגוף, גם, ובעיקר באזורים בהם קיימים מצבורי שומן אשר לא הצלחתם להיפטר מהם בדיאטות שונות (ואפילו קיצוניות), בפעילות גופנית קבועה או באימוני כושר מפרכים. את המצבורים האלה ניתן לפגוש כשהם ממוקדים בעיקר באזור הבטן, המותניים, חלקן העליון של הידיים, הגב או הירכיים.


המסת שומן בקור - COOLTECH


כיצד מתבצעת הקפאת/המסת שומן בקור בשיטת COOLTECH:

שיטת המסת שומן בקור -קולטק מטפלת במצבורי השומן ללא ניתוח, על ידי שימוש בציוד מיוחד הפוגע באופן ממוקד ומבוקר במצבורי השומן הקטנים. בטיפול, מקורר האזור המטופל באמצעות מכשיר קירור, כאשר, במקביל, הוא נשאב באמצעות ואקום. הקירור במשך כ-70 דקות, גורם נזק לתאי השומן, ואלה מתפרקים ונספגים בהדרגה בגוף במשך שישה או עשרה השבועות אשר מגיעים לאחר הטיפול.


מהם יתרונותיה של שיטת טיפול המסת שומן בקור-COOLTECH:

למרות כל הסיפורים על כמה קלות שאיבות השומן, ועד כמה הן בטוחות, כל פעולה פולשנית בגופנו חושפת אותנו לסיכונים רבים, גם בשל התהליך עצמו וגם בשל סיכוני ההזדהמות אליהם הוא חושף אותנו. סביר להניח כי כבר מזמן אנשים היו נוטשים את הרעיון של שאיבת שומן, אלא שעד לא מזמן, לטכנולוגיה לא הייתה חלופה מספקת. כיום - יש - המסת שומן בקור-COOLTECH. השיטה פותחה על ידי מדענים מהרווארד והטיפול מאושר על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי).

ברור למדי, כי, במיוחד על רקע ניתוחי שאיבת השומן הקונבנציונאליים וטיפולי צמצום ההיקפים, כי טיפול המסת שומן בקור-COOLTECH נחשב לטיפול המועדף והבטוח ביותר לצמצום ההיקפים ולמיצוק הגוף.

אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפולי המסת שומן בקור בשיטת COOLTECH, בחינם וללא כל התחייבות מצידכם.

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.טיפול המסת שומן בקור
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
 נתניה, תל אביב, חיפה, קריית ביאליק, עולש, חדרה
לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644

logo בניית אתרים