מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


  טיפולים אסתטיים בחיפה ב:  הצרת היקפים, טיפול בצלוליט, הסרת קעקועים, הסרת איפור קבוע,  העלמת סימני מתיחה, הקפאת שומן, המסת שומן, חיטוב הגוף, הרמה ופיסול ישבן, הרמת עפעפיים ללא ניתוח, הצערת עור הפנים, טיפול באקנה, טיפול בסנטר כפול, מתיחת צוואר, הסרת שיער, העלמת נימים, טיפול בפיגמנטציה,
הסרת נקודות חן, הסרת נגעי עור, הסרת יבלות, הסרת המנגיומות, הסרת נמשים, הסרת צלקות

    לפרטים נוספים וקביעת תורים לכל הטיפולים
במרפאת חיפה
התקשרו:
  073-374-6644
שני סניפים מרכזיים ב: רחוב שדרות הנשיא 134 ושדרות מוריה 30הסרת קעקועים בלייזר בחיפה:


כל היתרונות בטיפול הסרת קעקועים בטכנולוגית PICOWAY

 • טיפול קצר –  עוצמת הפולס בטכנולוגית PICOWAY גבוהה פי 3 מכל טכנולוגיה אחרת והיא מביאה לתוצאות מהירות יותר במינימום טיפולים. 
 • טיפול מתקדם – קרני הלייזר מפרקות את הקשר של הפיגמנטים בעור ומפרידה אותם מן החלבונים. צבעי הדיו מהם מורכב הקעקוע מתמוססים ומסתלקים מהגוף בצורה טבעית. 
 • חזרה מהירה לשגרה – אפשרית כבר ביום הטיפול 
 • טיפול בטוח ומאושר בכל תקני הבטיחות – הטיפול בטכנולוגית PICOWAY בטוח ומאושר בכל תקני הבריאות העולמיים : FDA, CE ומשרד הבריאות. 
 • ללא כאבים –  לפני הטיפול, מאולחש אזור הקעקוע במשחת אלחוש בנוסף, קרני הלייזר אינן פוגעות בשכבת העור הפנימית והטיפול כמעט שאינו מורגש. 
 •  הסרת כל צבע וגוון – לטכנולוגית PICOWAY 3 אורכי גל שונים המאפשרים לה להתאים את אורך הגל לגוון הקעקוע ובכך להסיר כל סוג וגוון של צבע. 
 • מקסימום תוצאות- טכנולוגית PICOWAY מאפשרת הסרת קעקוע לצמיתות או עד לרמת בהירות שאינה מורגשת. 
 •  מספר טיפולים קצר –  טכנולוגית PICOWAY נמצאה יעילה פי 3 מכל טכנולוגיה אחרת והיא מאפשרת קבלת תוצאה אופטימלית בתוך זמן קצר. 
 • טיפול על ידי מומחים ומנוסה  – טיפול  הסרת קעקועים בטכנולוגית PICOWAY מבוצע על ידי מומחים בתחום, אשר להם ניסיון רב בטיפוליים אסתטיים ורפואיים בטכנולוגית לייזר וכן בהסרת קעקועים באמצעות מכשיר PICOWAY. 
  לפרטים נוספים אודות הטיפול  הסרת קעקועים PICOWAY הקלק כאן

הסרת קעקועים בלייזר בחיפה

הסרת איפור קבוע בלייזר בחיפה:  

שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר הנחשבת לטיפול המתקדם בסוגו בעולם שמאפשר לחדור לעומק פיגמנט הצבע לכל הגוונים ולפרק אותו מהיסוד, ולהסיר אותו מהשורש. מעבר להיותה של טכנולוגיית PICOWAY הטובה בעולם להסרת איפור קבוע בלייזר היא נחשבת גם ליעילה ביותר מה שמבטיחה לך להסיר את האיפור הקבוע בצורה יסודית וללא סימן,  איפור קבוע בלייזר בטכנולוגיה של PICOWAY נחשבת לטובה והמהירה ביותר מבין כל השיטות להסרת איפור קבוע. 
טיפול שהוכח כטיפול היעיל ביותר להסרת איפור קבוע ללא שום סימן או צלקת. 
לפרטים נוספים אודות הטיפול ל:   הסרת איפור קבוע בלייזר הקלק

הסרת איפור קבוע בחיפה


הסרת נימים בפנים או ברגליים בחיפה:

ניתן מיד להבחין, כי מבין שיטות הטיפול בנימים ברגליים או בפנים הקיימות כיום, טיפול בלייזר הוא השיטה האידיאלית: הוא איננו פולשני, איננו גורם כאב למטופל/ת ואיננו מותיר צלקות, ביצועו איננו מחייב את המטופל/ת בהרדמה מלאה, הוא ממוקד בנימים המטופלים בלבד ואיננו פוגע באזור שמסביבם, ומיד לאחר סיום הטיפול, ניתן לחזור לפעילות מלאה ולחיים רגילים, ללא אותם הנימים המטרידים.
הסרת נקודות חן/שומות ע"י לייזר יתרונות השיטה :

• טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות בחדירה לעור ומהוות היום את השיטה הבטוחה והטובה ביותר להסרת נימים מהפנים, הרגליים והאף.
• הלייזר פוגע במדוייק בשורש הנים לאחר הפגיעה הנים מסתלק בצורה טבעית מהגוף.   
• לרוב טיפול אחד עד שלושה מספיקים כדי לקבל תוצאות מצוינות. 
• לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט שמירה על הגיינה של המקום ואי חשיפת האזור המטופל לשמש. מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.
• התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבועים, אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.
• מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
• מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .
• ניתן לבצע בכל ימות השנה.
• התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
• השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת/העלמת נימים מהפנים, רגליים, והאף.
• מחיר של הסרת נימים בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר והנוחה ביותר ללא שום כאב.

• טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת נימים,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.
לפרטים נוספים אודות הטיפול ל:   הסרת נימים הקלק

הסרת נימים בחיפה | טיפול בנימים בחיפה

הסרת צלקות בלייזר בחיפה :
טיפולי הסרת צלקות או טשטוש צלקות המבוצעים באמצעות מכשיר לייזר מסוגלים לצמצם את גודלן של הצלקות עד ל-80% או במקרים מסוימים עד היעלמותן המוחלטת, בטיפול שאיננו פולשני, שניתן להתאים אותו לסוגי הצלקות השונות, והוא איננו כרוך בכאבים או בתופעות לוואי נוספות, העלולות לדרוש פרק זמן ארוך עד להחלמה המלאה. הטיפול מעודד את העור להתחדש ולייצר תאי קולגן חדשים, המחליפים את תאי העור המתים, והוא מבוצע ללא צורך בהרדמה מלאה - כך שכל הסיכונים הכרוכים בהרדמה כך, אינם נוגעים לטיפול הלייזר. המטופל/ת שבים לשגרת חייהם ולפעילותם מיד לאחר הטיפול וללא צורך בתקופת אשפוז או במשך זמן הנדרש להחלמה. טיפול טשטוש המבוצע בצלקות הקלואידיות ובצלקות ההיפרטרופיות מחליק את הצלקות וגורם להן להיות הומוגניות יותר עם העור שנמצא מסביבן, כך שגם אם הוא איננו מעלים אותן לגמרי, הוא משפר את מצבן בהרבה.
לפרטים נוספים אודות הטיפול ל :   הסרת צלקות הקלק

הסרת צלקות בלייזר בחיפה | טיפול בצלקות בחיפה

טיפול בפגמנטציה בלייזר בחיפה:


טיפול בפיגמנטציה בלייזר ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית: הגורמת לפילינג, והתחדשות העור ללא שום סימן אוו צלקת, תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! מאושר משרד הבריאות ומאושר FDA יתרונות:  
• טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בפיגמנטציה,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי. 
לפרטים נוספים אודות הטיפול ל :  טיפול בפיגמנטציה הקלק

טיפול בפיגמנטציה בחיפה | הסרת פיגמנטציה בחיפה
הסרת נגעי עור בלייזר בחיפה:הסרת נגעי עור בלייזר לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת כל סוגי הנגעים ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית: הגורמת ליבוש נגע העור והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי  מהעור, והתחדשות העור ללא שום סימן אוו צלקת, תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד!
מאושר משרד הבריאות ומאושר FDA יתרונות:  

הסרת נגעי עור בחיפה | טפול בנגעי עור בחיפה

 

הסרת יבלות בלייזר בכף הרגל והיד בחיפה :


הטיפול המתקדם מסוגו להסרת יבלות בכף הרגל והיד, שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר זוהי השיטה המתקדמת והחדישה ביותר, בנויה ממספר ידיות טיפול, בעלי אורך גל שונים, שמותאמים במדוייק לסוג היבלת שצריך להסיר. טיפול שאינו פולשני וללא כאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה, הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: micro-non ablative fractional laser technology מכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת כל סוגי היבלות הקיימים ב: כף הרגל, היד, ואברי המין הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה, המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה, לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת כל סוגי היבלות ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית: הגורמת ליבוש היבלת והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי  מהעור, והתחדשות העור ללא שום סימן אוו צלקת, תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב.
לפרטים נוספים אודות טיפול ל: 


הסרת נמשים בלייזר בחיפה:שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר זוהי השיטה המתקדמת והחדישה ביותר,בנויה ממספר ידיות טיפול,בעלי אורך גל שונים,שמותאמים במדוייק לסוג הנגע שצריך להסיר.טיפול שאינו פולשני וללא כאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה,הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: micro-non ablative fractional laser technology מכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת כל סוגי הנמשים הקיימים,הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה,המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה,לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת כל סוגי הנגעים ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית:הגורמת ליבוש הנמשים והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי  מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן או צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד!
לפרטים נוספים אודות הטיפול ל:  הסרת נמשים הקלק

הסרת נמשים בלייזר בחיפה | טיפול בנמשים בחיפה

מילוי קמטים והעלמתם בהזרקות בחומצה היאלרונית: 
 


דוקטור יוליה בעלת שיטות ייחודיות רק לה כאשר הקו המוביל אותו בתחום לתת מראה טבעי בהתאמה מושלמת למבנה ולסימטריה של הפנים, דוקטור יוליה מתמחה בכל סוגי
מילוי הקמטים בכל אזורי הפנים כגון:
 • עיבוי ומילוי שפתיים בחיפה
 • העלמת קמטים במצח בחיפה
 • העלמת קמטים מתחת לעיניים בחיפה
 • מילוי שקעים מתחת לעיניים בחיפה
 • העלמת קמטים בצידי הפה בחיפה
 • העלמת קמטי הבעה בחיפה
 • עיצוב עצמות לחיים בחיפה
כל מטופלת שמגיע למרפאתו של דוקטור יוליה עוברת אבחון מלא והדוקטור עובר איתה בדיוק על הדגשים של : נפח, עיצוב, סוג מילוי ותיאום ציפיות על מנת להבין 
את רצון הלקוחה, ולהתאים לה בדיוק מושלם את הפרמטרים שמגדירים אותה ואת אישיותה והולמים את מבנה הפנים שלה. 
משך הטיפול אורך בין 15-25 דקות , כאשר חומרי המילוי הם ברמה הגבוה ביותר שקימיים היום ומחזקים לטווח ארוך ושומרים על איכות ומבנה עיצוב השפתיים. 
הטיפול מתבצעה ביחס אישי ובאווירה נעימה המאפשר חזרה לשגרה עוד באותו היום והכל במחירים אטרקטיביים וברמה הכי גבוהה שרק דוקטור יוליה יכולה לתת. העלמת קמטים בחיפההעלמת סימני מתיחה בחיפה:


הטיפול בטכנולוגיות מתקדמות הוא טיפול נקודתי ללא זמן החלמה, ללא ניתוח וללא כאב.
האזורים שבהם מתקבלים התוצאות הטובות ביותר לטשטוש והעלמת סימני מתיחה הם: בטן, ישבן, מחשוף, זרועות וידיים.
בפרוצדורה זאת מטשטשים את הרקמה הפגומה על ידי קרן אור המסירה שכבת עור דקה סביב סימני המתיחה.
הטיפול המתבצע בטכנולוגיות מתקדמות של גלי רדיו ואולטרסאונד מחדש את העור וממריץ את קצב ייצור הקולגן והסקרטין. התוצאה שמתקבלת היא יצור קלוגן באופן טבעי ובמהירות. הטיפול מתבצע על ידי צריבה מבוקרת קפדנית של נקודות מקרוסקופיות על העור עד שיכבת הדרמיס. כתוצאה מכך העור מתקלף לאחר הטיפול ושיכבתו התחתונה מתחילה ליצר עוד ועוד תאים חדשים וקלוגן חדש.
הייצור המאומץ של הקולוגן יוצר בין השאר את הסגירה של הפצע בסיום התהליך.
באמצעות הטיפול העור מוכרח לחדש את עצמו ולמלא את הקמטים מה שגורם לטישטוש סימני המתיחה.
הטיפול המתקדם ביותר בסוגו ומבוצע בשיטת הפוטו רג'וביניישן (אנרגיית אור-IPL)
שיוצר חימום עמוק של שיכבת הדרמיס והקולגן שגורם להמרצה וחידוש העור בצורה טבעית עם תוצאות מדהימות.

העלמת סימני מתיחה בחיפה

              

טיפול במתיחת צוואר ללא ניתוח בחיפה:


מתיחת פנים ללא ניתוח  יתרונות הטיפול:

 • הטיפול אינו פולשני - ללא נזק לעור.
 • אפקט משלוש של הרמה, מתיחה ומיצוק.
 • תוצאות זהות לניתוח עקב עומק החדירה לעור.
 • השפעה מידית שמתחזקת במהלך החודשים הקרובים.
 • אין הגבלות גיל, או עונתיות.
 • מתאים לכל גווני העור.
 • זמן החלמה מהיר.
 • ללא כאב, חתכים צלקות או זמן החלמה, חזרה עוד באותו יום לשגרה.
 • תוצאה של: צוואר חטוב, קו לסת ברור ועור מתוח ומוצק.
 • טיפול קצר באורך של 30 דקות.
 • תוצאות מהירות, יעילות ובטוחת לטווח ארוך.


טיפול מתיחת צוואר ללא ניתוח בחיפה

טיפול בסנטר כפול בחיפה:

 • אפקט משלוש של הרמה, מתיחה ומיצוק.
 • תוצאות זהות לניתוח עקב עומק החדירה לעור.
 • ללא כאב, חתכים צלקות או זמן החלמה, חזרה עוד באותו יום לשיגרה.
 • תוצאה של: צוואר חטוב, קו לסת ברור ועור מתוח ומוצק.
 • טיפול קצר באורך של 30 דקות.
 • טיפול אחד בלבד!


המסת שומן מסנטר כפול בחיפה


הצרת היקפים /המסת שומן  בחיפה:

טיפול הצרת היקפים הוא טיפול חיצוני ואינו פולשני.
 • טכנולוגיה חדשנית שמבטיחה תוצאות מידיות שנשמרות לאורך זמן.
 • יעוץ חינם,סדרת טיפול מוזלת ואטרקטיבית.
 • הצרת היקפים בשיטות המתקדמות בעולם ללא כאבים, תופעות לוואי, ניתוח או זריקות.
 • השיטה היחידה שמאפשרת חזרה מידית לשיגרה.
 •  עלויות הטיפול הן סבירות ביותר.
 •  השיטה בעלת אחוזי ההצלחה הגדולים ביותר והמהירים ביותר שקימים כיום.
 •  הצרת היקפי הגוף - מצמצם את היקפי הגוף ומחטב אזורים בעיתיים שקשה להיפטר מהם בדיאטה.
 • שיפור במרקם העור - הטיפול מגביר את זרימת הדם ומעבר של חמצן בדם ובכך גורם
     לשיפור במרקם העור, הצרת היקפים ובפירוק השומנים במאגרי השומן.
 • העלמת צלוליט - מסיע לשיפור מרקם העור והפחתת הצלוליט ביריכים ובישבן.


טיפול בצלוליט בגלי רדיו ואולטרסאונד בחיפה:  


יתרונותיהם טיפולי הסרת צלוליט בטכנולוגיות אלו טמונות בעקרון הפעולה שלהן. הקרניים הנפלטות מהמכשירים השונים מחממים את השכבה התת-עורית בה נמצא הצלוליט, ממיסות את מצבורי השומן ותוך שהן גורמות להמרצת הדם, הן דואגות לפינוי ולסילוק פסולת תאי השומן המומתים בדרך טבעית מהגוף. במהלך טיפול בצלוליט, גלי החום הנפלטים מהמכשירים השונים אף מכווצים את סיבי הקולגן הישנים, ויוצרים הידוק, מיצוק והחלקת העור בזכותם של סיבי הקולגן החדשים, שהם גמישים ומשופרים יותר. יתרונותיה של גישת הסרת צלוליט באמצעות טכנולוגיה שהטיפולים אינם פולשניים, הם נטולי כאב ותופעות לוואי, ואחוזי ההצלחה עולים על 90% בשל אופייה המתקדם של גישה זו.

 

תוצאות הטיפול בצלוליט:

 • החלקת העור.
 • מראה עור אחיד.
 • שיפור צפיפות העור.
 • היקפים הופכים להיות צרים יותר.
 • סילוק פסולת, רעלים ומצבורי שומן.
 • שיפור מחזוריות בדם.
 • שיפור כללי של מצב העור.
 • מיצוק העור.

טיפול בצלוליט בחיפה
הצערת עור הפנים בלייזר, בגלי רדיו ואולטרסאונד בחיפה מטפל ב: 

• קמטים קטנים ודקים הנמצאים סביב אזור הפה, מתחת ומסביב לעיניים ("רגלי עורב")
• צלקות ישנות של ניתוחים או של חטטי אקנה
• קמטי ההבעה
• קמטים שמקורם בנזקי השמש, תורשה משפחתית או גיל
• עור פנים עייף, דהוי וחסר ברק
• עור פנים מבוגר ולא גמיש עקב ירידה בהתחדשות סיבי האלסטין והקולגן
• נמשים ישנים
• כתמי פיגמנטציה (כולל סולר לנטיגו ו"כתמי כבד") וכתמים שהם תוצאה של גיל (סנייל לנטיגו)
• כתמי פיגמנטציה בעקבות שינויים הורמונאליים (הריונות, גיל המעבר וכן הלאה) 
פרטים נוספים אודות הטיפול ל : הצערת עור הפנים הקלק
 

הצערת עור הפנים בלייזר | מיצוק עור הפנים בלייזר 

הרמת עפעפיים ללא ניתוח בחיפה:

טכנולוגיה פורצת דרך של אנרגיית פלזמה, שממצקת ומחליקה את אזור העפעפיים, מסירה את כל הקמטוטים והשקעים מתחת לעיניים, מאפשר הרמה של העפעפיים ע"י תהליך של מיצוק ומתיחה ומעודדת יצור קולוגן שמחדש את תאי העור, מרענן ומצעיר אותם.
טכנולוגיית הפלזמה ממוקדת לעומק המדויק שבו מטפלים בדרך כלל מנתחים פלסטיים במהלך הניתוחים האסתטיים, וזאת לראשונה ללא חתך או פגיעה כלשהי בשטח פני העור.  
אנרגיית הפלזמה מעודדת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ומחזקת את הקולגן המוחלש.  
ומחדירה את האנרגיה לעומק האופטימלי תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק,   הנדרשים לבניית קולגן.  

הרמת עפעפיים ללא ניתוח בחיפה

טיפול אקנה בגלי רדיו ואולטרסאונד בחיפה: 

הטיפול באקנה בגלי רדיו מפיק תוצאות מעולות ומהירות, ללא הצלקות או הסימנים שמשאירים הטיפולים האחרים. הוא יוצר תגובה ממשית בצורת התחדשות העור וחידוש סיבי הקולגן, ולא אפקט זמני בלבד, כמו השיטות האחרות, הוא מתאים לכל סוג ואו גוון עור, וניתן לבצעו בכל עונות השנה, מבלי לחשוש מחשיפה לשמש לאחריו. אין בכלל ספק, כי טיפול באקנה בלייזר הוא השיטה המתקדמת ביותר שיכולה להציע הדרמו-קוסמטיקה למטופלים הסובלים מאקנה ומהצלקות שהיא משאירה. 
 • טיפול באקנה בגלי רדיו הוא הטיפול האולטימטיבי העושה את השינוי האמיתי! אחרי כל הנסיונות החוזרים ונשנים של משחות למינהם שלא מסוגלות לחדור לשכבה הפנימית של העור ולחולל את השינוי הנדרש.
 • בטכנולוגיית גלי רדיו יש שליטה מבוקרת על חדירה לעומק העור שיוצר תהליך של פילינג שמסיר תאים מתים מייצר קולגן חדש שגורם ליצירת עור בריא להסרת כל צלקות וחטטי האקנה.
 • עלויות הטיפול באקנה בגלי רדיו הם המשתלמות ביותר כי הם מביאות תוצאות בזמן קצר וחוסכות טיפולים אחרים ארוכים ומיגעים.
 • טיפול באקנה בלייזר מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה.
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה, ללא חשש לחשיפה לשמש לאחר מכן.
 • הקרן מחולקת כך שבין כל נקודות "נזק" ישנה רקמה בריאה כמאגר.מאחר שהנקודות מוקפות בעור בריא תהיליך הריפוי מהיר יותר.
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור, חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים .
 • השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר שיש לטיפול באקנה עם תוצאות מוכחות בזמן קצר.
 • טיפול ייחודי עבור טיפול באקנה בגלי רדיו, לאור כל הכתוב למעלה איין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות. 

טיפול באקנה בחיפה
טיפולים אסתטיים בשני הסניפים המתקדמים בחיפה:

הקליניקות נחשבות למרכזי האסתטיקה המתקדמים ביותר בחיפה בהנהלת ויקטוריה ולינה המתמחים בתחום : הצרת היקפים, חיטוב הגוף, הסרת קעקועים, הסרת איפור קבוע, העלמת סימני מתיחה, טיפול בצלוליט, המסת שומן, עיצוב והרמת ישבן, הרמת עפעפיים ללא ניתוח, טיפול באקנה, טיפול בסנטר כפול, מתיחת צוואר, פיסול והרמת ישבן, הצערת עור הפנים, הסרת נקודות חן, הסרת יבלות, הסרת נגעי עור, הסרת צלקות, הסרת המנגיומות, עיבוי שפתיים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, הזרקות וחומרי מילוי.
ומחזיקות בקליניקות שלהם את טכנולוגיות הלייזר, גלי הרדיו והאולטרסאונד מהמתקדמות ביותר בעולם, טכנולוגיות שהם למעשה בקידמת טכנולוגיית הלייזר לטיפולים האסתטיים בעלי התוצאות הטובות בעולם וכל זאת במחירים נגישים ונוחים לכל מטופל. הטיפולים המבוצעים  הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. 
מרכזי האסתטיקה בחיפה נמצאים ברחוב שדרות הנשיא 134 ושדרות מוריה 30 ומתמחת בטיפולים אסתטיים מתקדמים.
אצלנו, במרכזי האסתטיקה בחיפה, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על כל הטיפולים האסתטיים שאתם מעונינים וכל זאת וללא כל התחייבות.
טיפולים אסתטיים בחיפה

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644

logo בניית אתרים