מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו
073-374-6644

או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת יבלות - ברגליים, בפנים, בידיים ובאברי המין 

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, באר שבע, אשקלון, כפר סבא, 
נתניה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, רחובות, כרמיאל, קריית מלאכימהן יבלות?

אם חשבתם שיבלות הן רק אותם שפשופים מציקים שצצים בכפות רגלינו כאשר אנחנו נועלים נעליים שאינן מתאימות לנו בגודלן, תחשבו שוב. יבלות, למעשה, מוגדרות באופן כללי כנגעי עור וגידולים שאינם סרטניים, אבל תחת השם התמים כ"כ "יבלות" מסתתרות תתי קבוצות, למשל, יבלות ויראליות (הנגרמות בשל זיהום ויראלי בשכבות העליונות של העור) וגם יבלות סבוראיות (המכונות גם "קרטוזות סבוראיות") שהינן גידולי עור שפירים אשר הגורם להופעתן איננו ידוע. חשבתם שבזה זה נגמר? חכו! אמנם, הגורם ליבלות הוויראליות הוא וירוס ממשפחת וירוסי הפפילומה (HPV), אבל היות ונכון לכיום זוהו מעל ל-100 סוגים שונים של נגזרות הווירוס הזה, ההבדל בין הסוגים השונים יהיה זה שישפיע על המיקום בגוף בו תתפתחנה היבלות, על מראן, סיכויי הריפוי שלהן והקרצינוגניות שלהן (כלומר, יכולתן להתפתח לכלל נגע סרטני). חלק מהיבלות מדבקות, ולווירוס הפפילומה, למשל, ישנה יכולת ייחודית להסתתר בשכבות השטחיות של העור מפני המערכת החיסונית של הגוף. במידה והמערכת החיסונית תגלה את נוכחותו ותפתח נוגדנים, ייעלמו הווירוס והיבלות, ויעברו לצורה שאיננה פעילה.


איזה סוגי יבלות פפילומה נפוצות כיום?

קיימים ארבעה סוגי יבלות ויראליות אשר נגרמות ע"י נגיף ה HPV:

יבלות שכיחות (Verruca vulgaris) - סוג היבלות הללו מופיע לרוב על אצבעות הידיים, סביב הציפורניים ועל גב היד. הן נראות כאילו נטוע בהן גרגר פלפל (שהוא למעשה, קריש דם זעיר, אשר נלכד ביבלת בזמן צמיחתה). טיפולי הסרת יבלות         בכף היד מטפלים בסוג היבלות האלה.

•  יבלות פלנטריות (Verruca plantaris, המופיעות בכפות הרגליים) - מופיעות כיבלות בודדות או כצבר של יבלות (המכונה מוזאיקה). הן אינן בולטות כיבלות אחרות בשל משקל הרגל והגוף המוטלים עליהן, ולעיתים, בעיקר בתחילת צמיחתן, ניתן להתבלבל ולחשוב כי מדובר ביבלת קרן (מהסוג הנוצר בשל שפשוף הנעל או לחץ) או בקוץ שחדר לכף הרגל. הן מתפשטות בכף הרגל, ובשלב המאוחר יותר של צמיחתן, הן יוצרות גוש נוקשה, שעלול לגרום לכם לחשוב כי אבן חדרה לנעל. טיפולי הסרת יבלות בכף הרגל מטפלים בסוג היבלות הזה.

•  יבלות שטוחות (Verruca plana) - יבלות שטוחות, הקטנות משאר סוגי היבלות, ולרוב, לא תופענה כיבלת בודדת, אלא כצבר הכולל עשר יבלות ומעלה. צבען מעט בהיר יותר מצבע העור עליו הן שוכנות, והן נוטות להופיע על עור הפנים של ילדים, באזורי הגילוח בפניהם של גברים ואצל נשים ברגליים. הן מופיעות על האף אצל ילדים, גברים ונשים, ובמקרים כאלה הן עקשניות ונוטות לחזור שוב ושוב.

•  יבלות גניטליות -  (Condyloma accuminata) אשר מוכרות גם בשם "יבלות חרוטיות" ומופיעות באזור אברי המין הגבריים והנשיים (קונדילומה).


הסרת יבלות כל דרכי הטיפול:

ראשית, חשוב לציין כי טיפול הסרת יבלות אסטטי המבוצע בקליניקות הקוסמטיות מתייחס אך ורק לסוגי היבלות שאינן סרטניות. במקרים רבים (בעיקר אצל ילדים), נעלמות היבלות לתמיד, בשל התנגדותה של המערכת החיסונית. אצל מבוגרים, בניגוד לכך, קשה מאד להיפטר מיבלות, וההחלטה לטפל בהן ובאיזה מהן לטפל, נובעת ממידת ההפרעה שהיבלות גורמות או החשש מפני הדבקה באמצעות מגע של אנשים אחרים בסביבה. ישנם סוגי טיפול הסרת יבלות רבים ושונים, אשר הבחירה ביניהם מתבצעת על פי מיקום היבלת/יבלות, כמותן, דרגת התפתחותן וכד'. הנה כמה מהם:
טיפול בחנקן נוזלי - הקפאת היבלות בטמפרטורות נמוכות, אשר גורמות להרס התאים המכילים את הווירוסים. היבלות מתייבשות ומתקלפות, והעור מחלים, בחלק גדול מהמקרים, ללא הותרת צלקת. הטיפול מתאים בעת הסרת יבלות בכף הרגל ובעת הסרת יבלות מסביב לציפורניים. חסרונותיו הגדולים הוא הכאב והצורך לחזור על התהליך הכואב הזה מספר פעמים, עד להשגת תוצאות משביעות רצון.
טיפול כימי - שם כולל לטיפולים העושים שימוש בחומרים כימיים למריחה על היבלות, הזרקה לתוכן, השריית היבלות וכד'. החומרים הכימיים ממיסים את התאים הנגועים בווירוס ומחסלים אותם. חסרונות השיטה הם פגיעה אפשרית באזור שמסביב ליבלת והצורך בחזרתיות על הטיפול כדי להשיג תוצאות טובות.
הסרת יבלות בלייזר - אחד מסוגי הטיפולים המוצלחים ביותר, אשר לרוב אינו דורשים חזרה על הטיפול, די בטיפול אחד ממוקד, והטיפול מתאים לכל סוגי היבלות, בלי קשר למקום בגוף בו הן נמצאות. בשל עדינותו של התהליך, מיקודו והעצמה הנמוכה של הלייזר, ניתן לטפל בשיטה זו גם ביבלות הממוקמות באזורים רגישים כמו הפנים או אברי המין. הטיפול מתקדם ביותר, מתאים לכל סוגי וגווני העור, איננו כואב וההחלמה הינה מהירה.

אין ספק, כי, כיום, טיפול הסרת יבלות בלייזר נחשב, מבין כל השיטות האחרות, לטיפול הטוב ביותר ובעל התוצאות המהירות ביותר!

טיפול הסרת יבלות בכף הרגל

הסרת יבלות בכף הרגל


הסרת יבלות בכף הרגל
הסרת יבלות לייזר יתרונות השיטה :


שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר זוהי השיטה המתקדמת והחדישה ביותר,בנויה ממספר ידיות טיפול,בעלי אורך גל שונים,שמותאמים במדוייק לסוג היבלת שצריך להסיר.טיפול שאינו פולשני וללא כאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה,הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: micro-non ablative fractional laser technology מכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת כל סוגי היבלות הקיימים ב: כף הרגל, היד, ואברי המין הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה,המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה,לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת כל סוגי היבלות ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית:הגורמת ליבוש היבלת והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי  מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן אוו צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! מאושר משרד הבריאות ומאושר FDA יתרונות:  

 •  טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות בחדירה לעור ומהוות היום את השיטה הבטוחה והטובה ביותר להסרת יבלות ללא שום סימן או צלקת.
 •  הלייזר יוצר גלד מלאכותי מהיבלת שלאחריו בא תהליך ריפוי טבעי של העור (כאילו קיבלתם מכה נוצר פצע / גלד ולאחר מכן העור מחלים ומתאושש והופך להיות חלק ונקי, בדיוק אותו תהליך). 
 •  הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה/ אלחוש ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA
 •  לרוב מספר הטיפולים נע בין טיפול אחד לארבע טיפולים תלוי בסוג היבלת.  
 •  לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט שמירה על הגיינה, מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.
 •  מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
 •  מתאים לכל סוגי היבלות, אין הגבלה החלה על עור כהה .
 •  ניתן לבצע בכל ימות השנה.
 •  התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 •  השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת יבלות בטכנולוגיית לייזר.
 •  מחיר של הסרת יבלות בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר מחיר של כמה מאות שקלים לנקודה,ולכמות נקודות המחיר אף יורד משמעותית!
 •  טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת יבלות,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.

הסרת יבלות בלייזר – כל השאלות והתשובות:


 • מתי כדאי לעבור טיפול הסרת יבלות בלייזר ?
 • כאשר היבלות כואבות או מציקות או כאשר מדובר על יבלות ויראליות העלולות להתפשט במהירות ועלולות להיות מדבקות ביותר, מומלץ להסירן באמצעות טיפול בטכנולוגית לייזר מתקדמת. זוהי השיטה המהירה, הבטוחה והאפקטיבית ביותר המסייעת גם בחיזוק המערכת החיסונית. 
 • האם טיפול הסרת יבלות בלייזר כרוך בכאבים?
 • הטיפול באמצעות טכנולוגית לייזר מתקדמת, מאפשר לווסת את עוצמת המכשיר ולהתאים אותה לסוג היבלת, גודלה ומיקומה ובכך למנוע כאבים. מטופלים יחושו תחושת חימום או "פולס" למשך שניות בודדות. במידה ולמטופל רגישות יתר לכאב, ניתן לאלחש את המקום באמצעות משחת אלחוש או זריקת הרדמה מקומית באזור המטופל. 
 • כיצד מסירה טכנולוגית הלייזר את היבלות?
 • הטיפול בטכנולוגית לייזר מתקדמת מסיר את העור הקשה ביבלת באופן הדרגתי עד להסרתה של היבלת מן השורש. לאחר מכן, העור מתחדש בהליך החלמה טבעי ונותר חלק ללא כל סימן או צלקת. 
 • כיצד מסייעת הסרת היבלות בלייזר לבריאותם של המטופלים בה?
 • כאשר היבלות הן ויראליות, הטיפול בלייזר מאפשר את הסרתן מן השורש ועצירת התפשטותם של הנגעים בצורה המהירה ביותר מכל טיפול אחר הקיים. הסרת יבלות שאינן ויראליות מן השורש, תביא להפסקת הכאב ותחושת אי הנוחות הנלווים ותשיב למטופל את איכות החיים. 
 • האם הסרת יבלות אפשרית בכל מקום על פני הגוף?
 • טכנולוגית הלייזר המתקדמת, מאפשרת הסרת יבלות מכל אזור בגוף וכן הסרתן של מספר רב של יבלות בטיפול אחד. 
 • כמה זמן לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה?
 • חזרה לשגרה אפשרית כבר ביום ביצוע הטיפול ללא צורך בזמן החלמה. 
 • עד כמה בטוח להסיר יבלות בלייזר?
 • טיפול הסרת יבלות בלייזר, מאושר על ידי כל תקני הבריאות העולמיים המחמירים לרבות FDA  CE ומשרד הבריאות הישראלי. זהו הטיפול המוכח והטוב ביותר לצורך הסרת יבלות מכל סוג. 
 • מדוע עדיפה שיטת הלייזר לצורך הסרת יבלות?
 • מחקרים קליניים רבים, הוכיחו כי טיפול הסרת יבלות בלייזר הוא האפקטיבי, הבטוח והמהיר ביותר. כאשר מדובר ביבלות ויראליות, חשוב להסירן מהר לצורך עצירת ההתפשטות וההדבקה טכנולוגית  הלייזר מסירה את היבלות במהירות.  
 • כמה טיפולים נדרשים לצורך הסרת יבלות בלייזר?
 • מספר הטיפולים הדרושים תלוי בסוג היבלות אותן יש להסיר, מיקומן ומספרן. טכנולוגית הלייזר, מאפשרת הסרת מספר רב של יבלות בטיפולים ספורים בלבד!


למה לעבור טיפול הסרת יבלות בלייזר על ידי המומחים של לייזר פרו : 


קליניקות לייזר פרו מתמחות בטיפולי לייזר של הדור החדש ובעלות הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם שנושא את כל תווי הבטיחות והאישורים של FDA ו CE (משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי) להסרת יבלות, בעיקר כאשר הן ממוקמות באזורים גלויים לעין, דורשות מומחיות, ניסיון ומקצועיות רבה. 
הטיפולים גם מחייבים מהקליניקה המטפלת להתאים למטופל/ת את הטיפול האפקטיבי עבורם, מבחינת אורך הגל, זמן הטיפול, תוצאות וכד'. 
מאחר ולא כל קליניקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יכולה לעמוד במשימה בהצלחה, ולהחזיק ציוד לייזר טכנולוגי מתקדם בעלות של מליוני שקלים ישנה חשיבות לבחירת הקליניקה בקפדנות רבה. 
וזאת על מנת לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם התוצאות הטובות ביותר! 

הסרת יבלות - בפריסה ארצית לייזר פרו

קליניקות לייזר פרו נחשבות לקליניקות המתקדמות ביותר בארץ בתחום הסרת יבלות בלייזר ומטפלים בהסרת כל סוגי היבלות ב: רגליים, ידיים, אברי המין / קונדילומה .
לייזר פרו מחזיקות בקליניקות שלהן את טכנולוגיות הלייזר מהמתקדמות ביותר בעולם של סינרון לייזר אייקון פלומר לייזר ופוטונה לייזר שהם למעשה בקידמת טכנולוגיית הלייזר להסרת יבלות. 
בין אם מסיבות אסטטיות או בריאותיות. ומהוות את התהליך הטוב ביותר של הסרת יבלות במהירות, ביעילות עם התוצאות הטובות ביותר.
הטיפולים שבקליניקות נעשים באמצעות מכשירי הלייזר בשיטות המתקדמות והעדכניות ביותר. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. מכשיר הלייזר מייצר חורים מיקרוסקופיים בלתי נראים ובלתי מורגשים, שמגרים את העור להתחדשות מהירה ומואצת. הטיפול איננו כרוך בהחלמה ארוכה, והחזרה לחיים תקינים ופעילים הינה מיידית לאחר שהטיפול מסתיים.
  
אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת יבלות בחינם וללא כל התחייבות.
לקבלת מידע נוסף על הטיפול וקביעת תורים התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.טיפול הסרת יבלות

בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, באר שבע, אשקלון, כפר סבא, 
נתניה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, רחובות, כרמיאל, קריית מלאכי

       לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644הסרת יבלות ב: רגליים, ידיים פנים ואברי המין המידע המקיף:
logo בניית אתרים