מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו
073-374-6644

או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת כתמי לידה בלייזר

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

   ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, באר שבע, אשקלון, כפר סבא, 
נתניה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, עפולה, קריית אתא, כרמיאל, חיפה, רחובות
כתמי לידה מפריעים לכם? הכירו את הטיפול המהיר, היעיל והבטוח ביותר להסרת כתמי לידה ללא כאב וללא סימן או צלקת עם טכנולוגית הלייזר המתקדמות במרכזי לייזר פרו.

לאנשים רבים, כתמי לידה על גופם או פניהם. ישנם סוגים שונים של כתמי לידה, חלקם בולטים יותר וחלקם פחות נראים לעין. כאשר כתם לידה מהווה מטרד אסתטי, הוא עלול לפגום בביטחון העצמי וזאת במיוחד במקרים בהם כתמי הלידה נמצאים באזורים חשופים כגון : פנים, צוואר, מחשוף וידיים. פריצת דרך טכנולוגית עולמית, מאפשרת טיפול מהיר ויעיל בכתמי לידה ללא הותרת סימן או צלקת. טכנולוגית הלייזר המתקדמת, מאפשרת התאמה מדויקת של אורך הגל הנפלט ממכשיר הלייזר לגודל הנגע, מיקומו ועומקו ובכך, מבטיחה תוצאות מושלמות ללא הסבת נזק לרקמות סביב הנגע. הטיפול המתקדם בלייזר, מעודד יצירת קולגן והתחדשות העור באופן טבעי עד לקבלת עור חלק ואחיד ללא כתם לידה וללא סימן או צלקת. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים לייזר פרו, המתמחה בטיפולים באמצעות הטכנולוגיות החדשניות ביותר בעולם, מטפלים בהצלחה בהסרת כתמי לידה מסוגים שונים באמצעות טכנולוגית לייזר מתקדמת בהתאמה אישית ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. 

מהם כתמי לידה ?

כתמי לידה הנם נגעים המופיעים על גבי העור עם הלידה או מספר שבועות לאחר מכן. לא כל כתמי הלידה זהים אחד לשני. קיימים מספר סוגי כתמי לידה שכיחים הנבדלים זה מזה בגודלם, צבעם וצורתם. כתמי לידה נוצרים בעקבות סיבות גנטיות או עקב צמיחת יתר של תאים בגוף, כלי דם, פיגמנטים, מלנוציטים ועוד. בין כתמי הלידה הנפוצים ביותר:

 • כתמים חומים – שומות מלנוציטיות מולדות הנגרמות כתוצאה מצברי תאי עור, מלנוציטים. לרוב, יופיעו באזור הראש, הצוואר והגב. קוטרם המינימלי של כתמי לידה אלו הוא 21/2 ס"מ אך הם עשויים להגיע עד גודל של 20 ש"מ. 
 • כתמי קפה בחלב – נפוצים מאוד ועשויים להופיע בכל מקום על גבי העור. בדרך כלל הכתמים מופיעים בצורה אליפטית בצבע חום בהיר עד כהה בהתאם לצבע העור. הכתמים מופיעים בלידה או בשנים הראשונות לחיים ונוטים לדהות עם השנים אך לא נעלמים. 
 • כתמים מונגולים – כתמים בצבע כחול או כחול אפור הנראים כשטף דם על גבי העור. מופיעים לאחר הלידה באזור הגב התחתון, הישבן או הרגליים ומופיעים בעיקר בקרב יוצאי עדות המזרח. הצבע הכחול, נגרם על ידי תאים המכילים מלנין הנמצאים עמוק מתחת לעור. 
 • נקודת חן ענקית מולדת – מופיעה בעיקר על גבי הבטן או הגב אך גם באזורי גוף אחרים ועשויה להגיע לקוטר של 20 ס"מ ולעיתים יותר. נקודות אלו, מצריכות מעקב שכן אחד מכל שישה אנשים אשר על גופם מופיעות נקודות אלו, עלולים לפתח סרטן עור. 
 • כתמי לידה אדומים מסוג יין פורט – נוצרים בעקבות בעיה בהיווצרות כלי הדם בעור. הכתם מופיע לרוב על גבי הפנים אך גם במקומות אחרים בגוף.  
 • המנגיומה – כתם לידה בצבע תות. עשוי להופיע בקרב אחד מכל עשרים תינוקות ושכיח בעיקר בקרב בנות. הכתם מופיע מיד עם הלידה. 

הסרת כתמי לידה בטכנולוגית לייזר מתקדמת:
 

פריצת דרך טכנולוגית עולמית, מאפשרת הסרת כתמי לידה מסוגים שונים בהתאמה אישית. הטיפול המדויק מתאפשר, הודות מכשיר מתקדם ובו ידיות טיפוליות אשר לכל אחת מהן אורך גל אחר המותאם לגודל כתם הלידה, עומקו ומיקומו. נקודות מיקרוסקופיות מאפשרות חימום מקומי ויצירת גלד המתקלף בצורה ספונטנית וטבעית מהעור ללא סימן או צלקת ומביא לתוצאות מדהימות ומהירות. הטיפול מבוצע בקליניקות הנעימות של מרכזי אתר דוקטור חן על ידי המומחים המנוסים ביותר בתחום והוא אינו כרוך בכאבים או בהרדמה. הטיפול המתקדם מאושר בתקני האיכות המחמירים ביותר (FDA, ו-CE). הטכנולוגיה המתקדמת, נבדקה והוכחה במחקרים קליניים רבים ונמצאה כשיטה הקלה, הבטוחה והטובה ביותר להסרת כתמי לידה ללא סימן או צלקת. טיפול הסרת כתמי לידה ב: פנים, ידיים,רגליים, מחשוף

הסרת כתמי לידה ברגל


הסרת כתמי לידה בפנים
  

הסרת כתמי לידה בפנים
  

הסרת כתמי לידה בפנים
  

הסרת כתמי לידה באזור המחשוף
  


הסרת כתמי לידה באזור המחשוף
  


הסרת כתמי לידה בידייםטיפול הסרת כתמי לידה בלייזר – כל השאלות והתשובות:

 • מתי מומלץ לטפל בהסרת כתמי לידה בלייזר ?
 • כאשר כתמי הלידה מופיעים במקומות חשופים כגון פנים או ידיים, הם עלולים לפגוע בדימוי העצמי. מומלץ לפנות לטיפול הסרת כתמי לידה בלייזר המביא לתוצאות מעולות. העור נראה צעיר, רענן וחלק יותר ובעל מראה אחיד וזוהר. 

 • האם הטיפול בלייזר כרוך בכאבים?
 • טיפול בפיגמנטציה בלייזר אינו כואב. ישנה רק תחושת חימום ופולס רגעי הנמשך שנייה אחת בלבד. עוצמתו של מכשיר הלייזר שוות ערך לפילינג והיא כמעט ואינה מורגשת. 

 • כיצד מתבצע טיפול הסרת כתמי לידה בלייזר?
 • הטיפול בלייזר מתבצע באמצעות מכשירי לייזר מהדור הבא מבית סינרון קנדלה, פלומר ופוטונה לייזר הנחשבות לפסגת הטכנולוגיה והקדמה בתחום טיפולי הסרת כתמי הלידה.  זהו הטיפול המתקדם ביותר מסוגו בעולם והוא יוצר אפקט משולש של הסרת כתמי לידה, יצירת מראה אחיד והצערת העור וכל זאת בטיפול אחד. הטיפול בלייזר משחרר פולסי לייזר בעוצמה גבוהה אל תאי המלנין שבעור, המייצרים את ההיפר פיגמנטציה וגורמים לכתמים. אנרגיית הלייזר, הורסת את הפיגמנט והוא יוצא בתוך מספר ימים מהעור ומתחיל הליך של התחדשות העור. 

 • מתי מומלץ לבצע טיפול בהסרת כתמי בלייזר ?
 • הטיפול בלייזר מתאים לכל סוג עור וצבע עור וניתן לבצע אותו בכל יום מימות השנה. 

 • מתי ניתן לחזור לשגרה לאחר הטיפול?
 • החזרה לשגרה לאחר טיפול הסרת כתמי לידה בלייזר אפשרית כבר ביום הטיפול. 

 • מהם אמצעי הזהירות אותם יש לנקוט לאחר טיפול הסרת כתמי לידה בלייזר ?
 • לאחר הטיפול מומלץ להימנע מחשיפה לשמש ישירה. יש להגן על העור העדין באמצעות תכשירי הגנה לשמש עד להחלמתו הסופית של העור. 

 • האם הטיפול הסרת כתמי לידה בלייזר בטוח?
 • הטיפול בלייזר מאושרת בתקנים המחמירים ביותר בעולם ביניהם FDA וה-CE וכן משרד הבריאות הישראלי. 

 • מהי עלות טיפול פיגמנטציה בלייזר?
 • עלויות הטיפול תלויות בגודל אזור המטופל.

 • כמה טיפולים נדרשים כדי לקבל תוצאות מושלמות ?
 • לרוב, נדרשים 2-3 טיפולים במרווחי זמן של 3-4 שבועות על מנת להגיע לתוצאות מעולות. 

הטיפולים המתקדמים בעולם במרכזיים המובילים בפריסה ארצית:

כתמי לידה עלולים להוות מטרד אסתטי של ממש כאשר הם בולטים לעין ומופיעים במקומות חשופים. טכנולוגיה מתקדמת ופורצת דרך, מאפשרת להסיר כתמי לידה מכל סוג באמצעות מכשיר לייזר מתקדם, ייחודי ויעיל במיוחד המסיר את כתמי הלידה ללא סימן או צלקת. למומחים של רשת "לייזר פרו", ניסיון רב בטיפול הסרת כתמי לידה בטכנולוגית לייזר מתקדמת המאפשרת את התאמת הטיפול לסוג כתם הלידה, גודלו ועומקו ובכך לטפל בצורה המדויקת והיעילה ביותר ולהביא להתקלפותו הספונטנית ולהתחדשות העור בצורה טבעית המותירה אותו אחיד, חלק וללא כל סימן או צלקת. התוצאות המדהימות והמהירות מתקבלות לרוב לאחר טיפול אחד בלבד.


יש לכם כתם לידה אותו אתם מעוניינים להסיר? קבעו פגישה עם המומחים של מרכזי לייזר פרו בפריסה ארצית ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל הייעוץ וההדרכה אודות הסרת כתמי לידה בטכנולוגית הלייזר המתקדמת והיעילה ביותר בעולם. 


טיפול הסרת כתמי לידה
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ ב:  

ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, באר שבע, אשקלון, כפר סבא, 
נתניה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל, עפולה, קריית אתא, חיפה, רחובות

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644


logo בניית אתרים