מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו 073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת נגעי עור בלייזר

סניפים ב: גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, פתח תקווה, עפולה, טבריה, הרצליה, אריאל, כפר סבא, חצור הגלילית, קריית מוצקין


מהם נגעי עור שניתן להסיר בלייזר:

נגעי העור הבולטים מעל לפני העור בלייזר כגון:

תגיות עור (או סרחי עור) - נגעי עור קטנים, מדולדלים ורכים, הצומחים בעיקר באזורי הצוואר ובתי השחי. קוטרם המקסימלי הוא כשני מ"מ והם מופיעים לבד או בצברים.
נקודות חן/שומות בולטות -  Intradermal nevus - מופיעות כשהן בצבע העור או כהות ממנו באזור הראש והצוואר אצל אנשים מבוגרים, וקוטרן נע בין מילימטר לחמישה מ"מ. לרוב, היא מלווה בשערות הצומחות ממנה.
קרטוזות שומניות (סבוריאיות) - נגעי עור שומניים למגע, בכתם מורם מעל פני העור. צבעם של נגעי העור בין חום בהיר לבין שחור, ולרוב, ניתן לגלות אותו באזורי הגוף החשופים לשמש אצל מבוגרים.
יבלות: נגעי עור בולטים ולרוב כואבים שנמצאים באזור כף הרגל, יד, ואברי המין (קונדילומה).


נגעי עור המצויים מתחת לפני העור בלייזר כגון:

ציסטות שומניות (אתרומות) - בלוטות הפרשת חלב בעור שפתחן נסתם, וההפרשות נאגרות ומצטברות מתחת לעור עד כדי בליטה נעליו.
ציסטות עפעפיים (קסנטלזמות) - הצטברויות של גבישי כולסטרול מתחת לעור העפעפיים העליונים והתחתונים, המופיעות בצורת כתמים צהבהבים מוגדרים.
ליפומות - רקמות שומן כדוריות הגדלות מתחת לעור. גודלן משתנה ממקרה למקרה.

נגעי עור שטחיים בלייזר כגון: 

נמשים - אסופות תאי פיגמנט בצבע חום-בהיר שקוטרם הממוצע הוא כשלושה מ"מ. הנמשים נוצרים באנשים שעורם בהיר כתוצאה מתגובה לאור השמש.
כתמי גיל (לנטיגו שפיר) - אסופות של תאי פיגמנט, שצבעם, לרוב, הינו חום כהה, וקוטרם משתנה. מקור כתמי פיגמנטציה אלה הוא בחשיפה לשמש ובשינויים שנובעים מהזדקנותו העור.
נקודות חן / שומות שטוחות (Junctional nevus) - אסופות של תאי צבען (מלנין) בגווני חום שונים, שטוחות או בולטות.

כל סוגי הנגעים שניתן להסיר בלייזר :


הסרת נגעי עור | הסרת נגעי עור בלייזר


מהן השיטות הקיימות לטיפולי הסרת נגעים בעור?

הטכנולוגיות השונות מציעות כיום מספר סוגי טיפולים, כשהבחירה ביניהם נעשית על פי סוג הנגע והסיבה להסרתו:
הורדת נגעי עור ע"י צריבתם במחט חשמלית - השיטה אפקטיבית במיוחד בטיפול בנגעי עור שטחיים, מבוצע תחת הרדמה מקומית ובמהלכו, הורסת המחט החשמלית את התאים באמצעות החום המרוכז הממוקד בהם.
הסרת נגעים בעור על ידי הקפאתם בחנקן נוזלי - הטיפול מבוצע ללא הרדמה וכולל את הרס התאים של נגע העור באמצעות הקור שיוצר החנקן הנוזלי.
ניתוח / הסרת נגעים בעור בדרך כירורגית - מבוצעת, לרוב, על נגעי העור החשודים כסרטניים, בהרדמה מקומית ובתנאים סטריליים, על מנת שלא לפגוע בנגע לפני שמועבר לבדיקה.
הסרה בגלי רדיו - שיטת הסרת נגעי עור המיועדת לנגעי העור הבולטים מעל פני העור, ומבוצעת על ידי חיתוך בסיס הנגע.
הורדת נגעים בעור בלייזר - שיטת טיפול בלייזר מתאימה לכל סוגי נגעי העור השפירים. הטיפול בלייזר בנגעי עור נחשב כיום לשיטת הטיפול המתקדמת, המהירה, הבטוחה והיעילה ביותר בשל יתרונותיה הרבים. 

תהליך טיפול הורדת נגעי עור בלייזר

הטיפול בלייזר יוצר 300-600 חורים מיקרוסקופיים, המיועדים לחימום רקמת העור העליונה והסרת כל סוגי נגעי העור ויוצר במקום הנגע רקמה עור בריאה וחדשה, שמחליפה את הרקמה הפגועה. כתוצאה מכך, העור, לאחר החלמת הגלדים המיקרוסקופיים, הוא חלק, נקי ונטול צלקות.


הסרת נגעי עור בלייזר יתרונות השיטה :


שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר זוהי השיטה המתקדמת והחדישה ביותר,בנויה ממספר ידיות טיפול,בעלי אורך גל שונים,שמותאמים במדוייק לסוג הנגע שצריך להסיר.טיפול שאינו פולשני וללא כאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה,הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: micro-non ablative fractional laser technology מכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת כל סוגי נגעי העור הקיימים,הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה,המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה,לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת כל סוגי הנגעים ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית:הגורמת ליבוש נקודת החן/שומה והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי  מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן אוו צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! מאושר משרד הבריאות ומאושר FDA יתרונות:  

• טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות בחדירה לעור ומהוות היום את השיטה הבטוחה והטובה ביותר להסרת נגעי עור ללא שום סימן או צלקת.
• הלייזר יוצר גלד מלאכותי מנגעי העור שלאחריו בא תהליך ריפוי טבעי של העור (כאילו קיבלתם מכה נוצר פצע / גלד ולאחר מכן העור מחלים ומתאושש והופך להיות חלק ונקי, בדיוק אותו תהליך). 
  הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה/ אלחוש ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA
• לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף.  
• לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט שמירה על הגיינה של המקום ואי חשיפת האזור המטופל לשמש. מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.
• התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבועים,  אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.
•  תהליך הטיפולי:יצירת נקודות מקרוסקופיות על גבי נקודת החן/שומה שיוצרת גלד בגוון חום   
  שמתיבש ומתקלף תוך מספר ימים והעור מתחדש בצורה טבעית ללא שום סימן או צלקת.
• מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
• מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .
• ניתן לבצע בכל ימות השנה.
• התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
• יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים.
• השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת נקודת חן/שומות/נגעי עור.
• מחיר של הסרת נקודת חן/שומה בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר מחיר של כמה מאות שקלים לנקודה,ולכמות נקודות המחיר אף יורד משמעותית!
• טיפול ייחודי ומקצועי בטכנו לוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת נקודות חן/שומות,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.


למה לעבור טיפול הסרת נגעי עור על ידי המומחים של לייזר פרו : 

קליניקות לייזר פרו מתמחות בטיפולי לייזר של הדור החדש ובעלות הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם שנושא את כל תווי הבטיחות והאישורים של FDA ו CE (משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי) להסרת נגעי עור, בעיקר כאשר הן ממוקמות באזורים גלויים לעין, דורשות מומחיות, ניסיון ומקצועיות רבה. 
הטיפולים גם מחייבים מהקליניקה המטפלת להתאים למטופל/ת את הטיפול האפקטיבי עבורם, מבחינת אורך הגל, זמן הטיפול, תוצאות וכד'. 
מאחר ולא כל קליניקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יכולה לעמוד במשימה בהצלחה, ולהחזיק ציוד לייזר טכנולוגי מתקדם בעלות של מליוני שקלים ישנה חשיבות לבחירת הקליניקה בקפדנות רבה. 
וזאת על מנת לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם התוצאות הטובות ביותר! לייזר פרו - מתמחה בטיפולי הסרת נגעי עור בפריסה ארצית

לייזר פרו נחשבת לאחת ממרכזי האסתטיקה המתמחים בתחום הסרת נגעי עור בלייזר, ומחזיקה בקליניקה שלה את טכנולוגיות הלייזר מהמתקדמות ביותר בעולם של סינרון, פוטונה ואייקון פלומר, שהם למעשה בקידמת טכנולוגיית הלייזר להסרת  נגעי עור בין אם מסיבות אסטטיות או בריאותיות. ומהוות את התהליך הטוב ביותר של הסרת נגעי עור ללא שום סימן או צלקת. הטיפולים שבמרפאות נעשים באמצעות מכשיר הלייזר של חברת אייקון פלומר, פוטונה וסינרון  בשיטות המתקדמות והעדכניות ביותר. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. מכשיר הלייזר מייצר חורים מיקרוסקופיים בלתי נראים ובלתי מורגשים, שמגרים את העור להתחדשות מהירה ומואצת. הטיפול איננו כרוך בהחלמה ארוכה, והחזרה לחיים תקינים ופעילים הינה מיידית לאחר שהטיפול מסתיים.

אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת נגעי העור בחינם וללא כל התחייבות.

לקבלת מידע נוסף וקביעת תור לטיפול, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו. 


הסרת נגעי עור
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:  

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, פתח תקווה, עפולה, טבריה, הרצליה, אריאל, כפר סבא, חצור הגלילית, קריית מוצקין  

   לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו התקשרו: 073-374-6644


2all בניית אתרים