מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת נגעי עור 

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, חדרה, עפולה, אשקלון, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית מלאכי, קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת
הסרת נגעי עור – בטכנולוגיות המובילות בלייזר למראה עור אחיד וחלק: 


כיצד ניתן להיפטר ממגוון גדול של נגעי עור באמצעות טכנולוגיות הלייזר החדשניות בעולם לתוצאות מושלמות. 
נגעי עור קיימים בקרב אנשים רבים על פני הגוף או הפנים וביניהם נקודות חן, נגעי עור, סרחי עור, נימים, קסנטלזמות, יבלות, אקנה, צלקות, פיגמנטציה ועוד. כאשר נגעי העור מממוקמים באזורים חשופים הם עלולים להוות פגם אסתטי ולפגוע בדימוי העצמי. עם התקדמות הטכנולוגיה והמחקר בעולם האסתטיקה והיופי נוצרה פריצת דרך משמעותית בטיפול בנגעי עור וזאת הודות לטכנולוגיות הלייזר המתקדמת בעולם המביאה להסרתם של כל סוגי נגעי העור בצורה הבטוחה והיעילה המביאה לתוצאות מושלמות. למומחים של המרכזים האסתטיים אתר לייזר פרו בפריסה ארצית, ניסיון רב בטיפולי הסרת נגעי עור, סרחי עור וכל סוגי הנגעים באמצעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות. 
חשוב להבין שיש מספר רב של סוגי נגעים ותהליך טיפול הסרת נגעי העור שפיר או ממאיר נקבע לפי סוג האבחון שלו.

לפרטים נוספים ולסניף הקרוב לביתכם התקשרו: 073-374-6644 

הסרת נגעי עור


הסרת נגעי עור בלייזר:


נגעי עור מופיעים על פני העור, מתחתיו או מעליו בצורות רבות ביניהן נקודות חן, "פלולות", שומות כחולות, לנטיגו, נימים, פיגמנטציה, כתמי גיל, קסנטלזמות, יבלות ועוד. רוב נגעי העור הם שפירים והטיפול האסתטי הטוב ביותר עבורם הוא הסרת נגעי עור שפירים בלייזר לתוצאה אסתטית ללא צלקת  אך כאשר קיים חשש לממאירות חשוב ביותר להסירן בצורה כירורגית באמצעות סכין מנתחים  או על ידי גילוח וזאת על מנת לאפשר זיהויו של הנגע. כאשר מדובר על נגע שפיר, מומלץ להסירו באמצעות טכנולוגיות הלייזר בהליך מבוקר ומדויק המאפשר שליטה באורך הגל ובמידת החום הרצויה היוצרת פגיעה מבוקרת בנגע העור ואינה פוגעת בעור שמסביבו. לאחר הצריבה בלייזר מתחיל תהליך החלמה טבעי של העור המביא להתחדשות העור לתוצאה של מרקם אחיד וחלק ללא צלקת. 


הסרת נגעי עור וסרחי עור - בטכנולוגיות לייזר מתקדמות בפריסה ארצית  
יתרונות הסרת נגעי עור בלייזר:


 •   דיוק- הטיפול מאפשר להתאים את סוג הטיפול לסוג הנגע תוך שליטה על אורך הגל ומידת החום במכשיר כך שבהליך הצריבה נוצר גלד שטחי בלבד שאינו פוגע בשכבה התחתונה של העור ועל ידי כך מתחדש העור בהליך ההחלמה של הגלד עד הגעה למרקם חלק ואחיד. 
 •   ללא צלקת, ניתוח או כאבים- הודות להליך המבוקר של הלייזר, מתקבלת תוצאה אסתטית הטובה ביותר בהליך פשוט וידידותי. 
 •   זמן החלמה קצר – ניתן לחזור לשגרה עוד באותו היום, תהליך החלמה להסרת נגעי עור מתבסס על הריפוי הטבעי המהיר של העור. 
 •   מחירים אטרקטיביים – מחיר הסרת נגעי עור בלייזר נמוך יחסית בהשוואה לשיטות אחרות כגון ניתוח כירורגי וככל שכמות הסרת נגעי העור גדלה יורד המחיר פר נגע משמעותית. 
 • טיפול בכל סוגי נגעי העור – טכנולוגיות הלייזר מאפשרות הסרת כל סוגי נגעי העור. הן שטוחות והן בולטות ביעילות ומהירות כגון נקודות חן, שומות, נגעי עור, סרחי עור "פלולות", קנטלזמות , קונדילומות, יבלות, פפילומות ועוד.
 • תוצאות מושלמות במבחן התוצאה - הטיפול בלייזר נחשב לטוב ביותר ומשאיר את העור אחיד וחלק בהשוואה לשיטות טיפול אחרות המשמשות לצורך הסרת נגעי עור וסרחי עור.

הסרת נגעי עור בלייזר - כל השאלות והתשובות:


 • מתי יש לעבור טיפול הסרת נגעי עור בלייזר?
 • טיפול הסרת נגעי עור בטכנולוגית לייזר, נחשב ליעיל, האסתטי והבטוח ביותר, המביא למראה עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. כאשר נגעי העור תקינים בריאותית אך מהווים מטרד אסתטי הפוגע בדימוי העצמי או כאשר נגעי העור מפריעים תפקודית, מומלץ להסירן בלייזר. 

 • כיצד מתבצע הליך הסרת נגעי עור בלייזר ?
 • במהלך הטיפול, צורבות קרני הלייזר את נגעי העור עד להיווצרותו של גלד שטחי. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר ומדויק המונע פגיעה בעור סביב הנגע או בשכבת העור התחתונה. לאחר היווצרות הגלד, מאותת הגוף לעור כי נדרש הליך החלמה והתחדשות באזור המטופל. העור מתחדש עד למראה חלק ואחיד ללא סימן או צלקת. 

 • האם טיפול הסרת נגעי עור בלייזר כרוך בכאב?
 • הטיפול אינו פולשני ואינו כואב. עם זאת, במהלך הטיפול, עשוי המטופל לחוש תחושת חימום או "פולס" רגעי למשך שניות בודדות. במידה ולמטופל רגישות יתר לכאב, ניתן להיעזר בקרם אלחוש או בזריקת הרדמה באזור המטופל למניעת תחושת כאב רגעית או אי נוחות. 

 • האם ניתן להסיר נגעי עור בלייזר גם באזור הפנים?
 • ניתן ואף מומלץ להסיר נגעי עור בפנים באמצעות טכנולוגית לייזר שכן, ההליך הטיפולי מבוקר וממוקד ומביא לתוצאות אסתטיות אופטימליות ללא סימן או צלקת. על פי מחקרים, הליך ההחלמה מטיפולי לייזר באזור הפנים הוא הטוב ביותר. 

 • אילו סוגים של נגעי עור מאפשרת טכנולוגית הלייזר להסיר?
 • טכנולוגית הלייזר מאפשרת את הסרתם של כל סוגי נגעי העור הקיימים, שטוחים או בולטים מעל פני העור, בצורה המהירה והאפקטיבית ביותר כגון: נקודות חן, פלולות, סרחי עור, קסנטלזמות, קונדילומות, יבלות, נימים ועוד.

 • כיצד יש לנהוג לאחר טיפול הסרת נגעי עור בלייזר ?
 • לאחר הטיפול, יש להגן על העור ולשמור עליו באמצעות תכשירים ייעודיים המגנים מפני קרינת השמש וזאת, עד להחלמתו הסופית של העור. 

 • האם קיים זמן מומלץ בשנה לביצוע טיפול הסרת נגעי עור בלייזר ?
 • הטיפול ניתן לביצוע בכל יום ימות השנה והוא אינו מוגבל לסוג עור בהיר או כהה. 

 • כמה זמן אורך טיפול הסרת נקודות חן בלייזר?
 • משך זמן הטיפול תלוי בכמות נגעי העור אותם יש להסיר, גודלם ומיקומם. הסרת נגע עור בגודל ממוצע, תארך מספר דקות בלבד. 

 • מתי ניתן לחזור לשגרה לאחר טיפול הסרת נגעי עור בלייזר ?
 • חזרה לשגרה אפשרית ביום הטיפול ללא צורך בזמן החלמה 

 • כמה טיפולים נדרשים לצורך הסרת נגעי עור בטכנולוגית לייזר?
 • ברוב המקרים, די בטיפול אחד בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות אך לעיתים, יידרשו טיפול אחד או שניים נוספים לצורך חיזוק התוצאה הסופית. התשלום עבור הטיפול הנו חד פעמי עד להסרתו הסופית של הנגע. 

הסרת נגעי עור מחירים: 


המחיר להסרת נגעי עור תלוי מאוד בסוג נגעי העור שמעוניינים להסיר וגודלו :  מחיר להסרת נגע עור, נקודת חן, שומה, סרח עור אחד בהערכה הינה 500-800 ש"ח (תלוי  בגודל סוג נגע העור) המחיר יורד משמעותית כאשר מדובר במספר רב יותר של נגעי עור בכל מרכזי ליזר פרו בפריסה ארצית תוכלו לקבל ייעוץ חינם והצעת מחיר מסודרת לפי סוג הנגע וגודלו.


הכירו את כל סוגי נגעי העור שאנחנו מסירים בלייזר:


הסרת סרחי עור בלייזר:

סרחי עור עלולים להופיע באזורים שונים על פני הגוף או הפנים. רוב סרחי העור הם שפירים ולכן הם אינם מסכנים את הבריאות אך הם עלולים להיות מטרד אסתטי ולפגוע בדימוי העצמי. נגעי עור עם חשש של מלונומה נדרשים בדיקה ביופסית. סרחי עור הם למעשה גידולי עור קטנים ורכים המחוברים לעור בחיבור חוטי דק. הם יכולים להופיע כסרח עור בודד או עם פזורות רבות של סרחי עור. סרחי עור הנם גדילה לא מבוקרת של העור ולרוב הם שפירים.

הסרת סרחי עור

הסרת סרחי עור


הסרת סרחי עור בלייזר מאפשרת לקבל תוצאות מושלמות ללא צלקת. הדיוק של קרני הלייזר מאפשר הסרת סרח העור ללא פגיעה ברקמת העור הבריאה הסובבת את הנגע. הסרת סרחי עור בלייזר לא מצריכה תפרים ואינה משאירה כל סימן או צלקת.  
לפרטים נוספים אודות טיפול הסרת סרחי עור הקליקו כאן

הסרת נקודות חן ושומות בלייזר:

נקודות חן או שומות עלולות להפריע הן מבחינה אסתטית כאשר הן מצויים במקומות חשופים על פני הגוף או הפנים והן מבחינה תפקודית כאשר הם בולטים מעל פני העור ומפריעים בענידת שרשרת ולבישת חזייה. נקודות חן הן ריבוי של תאים מסוג מלנוציטים המתרכזים בשכבת העור התחתונה ואחראים על ייצור פיגמנט והסיבות העיקריות להופעתן הן חשיפה ממושכת לשמש, תורשה ותולדה. הסרת נקודות חן בשיטת לייזר נעשית בטכנולוגיית לייזר על ידי מכשיר הבנוי ממספר ידיות טיפול בעלות אורכי גל שונים המותאמים במדויק לסוג הנגע אותו יש להסיר. זהו טיפול לא פולשני וללא כאבים שאינו פוגע ברקמת העור העליונה. המכשיר פועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY  המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את הרקמה העליונה ומסירים את נקודת החן. 

הסרת נקודות חן

הסרת נקודות חן ושומות

הטיפול מביא ליצירת רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. לפעולה זו התוצאות הטובות ביותר ללא סימן או צלקת בשיטה המייבשת את נקודות החן ומביאה להתקלפות ספונטנית של שכבת העור העליונה בצורה טבעית ומביאה בכך להתחדשות העור ללא סימן או צלקת. הטיפול מאושר משרד הבריאות, ה-FDA  וה-CE 
לפרטים נוספים אודות טיפול הסרת נקודות חן הקליקו כאן


הסרת נימים בפנים וברגליים בלייזר:

נימים הם כלי הדם הקטנים ביותר בגוף האדם והם משמשים כצינור המעביר דם מן העורק לווריד. כאשר ישנו עומס על הנימים הם מתרחבים וניתנים להבחנה כקווים כחלחלים של נימים מורחבים המצויים בשכבת הדרמיס, השכבה הראשונה של העור. ברוב המקרים נימים אינם מהווים בעיה בריאותית אלא בעיה אסתטית בלבד. טיפולי הסרת נימים נחשבים לפופולריים במיוחד באמצעות טכנולוגיות לייזר. לנימים גוונים של כחול ואדום והם מופיעים לרוב בצורה דמוית קורי עכביש. טכנולוגית הלייזר מאפשרת הסרת נימים בקלות. הטיפול מאפשר הסרת נימים ברגליים, ובפנים לצמיתות. זהו טיפול פופולרי ומתקדם במיוחד. 

הסרת נימים בפנים

העלמת נימים בפנים וברגליים

באמצעות מערכת מחשוב מתקדמת, מחשבים המומחים את עומק הנימים על מנת לאפשר לקרני הלייזר לחדור במדויק אל השכבה הנכונה לצורך כיווצם וסילוקם. זהו טיפול לא פולשני ואינו כרוך בכאבים. הוא אינו פוגע באזור שסביב לנימים המורחבים ומאפשר חזרה מהירה לשגרה.  
לפרטים נוספים אודות טיפול הסרת נימים הקליקו כאן


הסרת קסנטלזמה בלייזר:

קסנטלזמה הינה נגע בעפעפיים הנובע משקיעת חומר שומני העשוי בדרך כלל מכולסטרול. נגעים אלו אינם מסוכנים בריאותית אך הם מהווים מטרד אסתטי המפריע לרבים. גודלם של הקסנטלזמות נע בין מספר מילימטרים למספר סנטימטרים. הם מאופיינות בגבול ברור ומופיעות במיקום מאוד טיפוסי : באזור העפעפיים העליונים או התחתונים, בחלק הפנימי הקרוב לאף. קסנטלזמות מופיעות בשכיחות גבוהה יותר בקרב אנשים בעלי רמות כולטרול גבוהות. הן אינן סרטניות ולכן הסיבה היחידה להסרתן היא אסתטית. הסרת קסנטלזמות בלייזר נחשבת לטיפול המתקדם ביותר עם התוצאות האסתטיות הטובות ביותר כיוון שהוא אינו דורש תהליך פולשני כמו ניתוח, הוא אינו כרוך בכאבים ותהליך ההחלמה ממנו קצר בהשוואה לכל שיטה אחרת. 

הסרת קסנטלזמה

הסרת קסנטלזמה


הטיפול בלייזר הוא מבוקר. הנגעים נצרבים ויוצרים גלדים קטנים המתייבשים, מתקשים ומתקלפים והעור מתחדש בהליך החלמה טבעי. זוהי השיטה המתקדמת והיעילה ביותר לטיפול הסרת קסנטלזמות עם תוצאות מדהימות ומהירות ללא סימן או צלקת. 
לפרטים נוספים אודות טיפול הסרת קסנטלזמה הקליקו כאן
הסרת יבלות בלייזר:
 

יבלות ויראליות הן זיהום השייך לנגיף הפפילומה. הן אינן מסוכנות ומהוות הפרעה אסתטית בלבד. לעיתים הן  אף מלוות בכאב. ההבדל בין יבלות ויראליות ליבלות קונדילומות הוא העובדה כי יבלות קונדילומות עוברות ביחסי מין, מתפשטות ומתרבות. ללא טיפול בזמן עלולות להביא לסרטן צוואר הרחם בקרב נשים ולכן, יש לבצע טיפול אפקטיבי ומהיר בלייזר על מנת להסיר את היבלות לפני התפשטותן. יבלות ויראליות כגון יבלות בכף הרגל המלוות בכאב ניתן להסיר ביעילות באמצעות לייזר. ברוב המקרים כאשר יבלות מופיעות בכף הרגל, הן מלוות בכאב. טיפול הסרת יבלות בלייזר הוא הטיפול האופטימלי מבחינה אסתטית. קרני הלייזר מסירות את העור הקשה של היבלת בצורה הדרגתית באמצעות טכנולוגית לייזר מבוקרת, מסירה את היבלת מהשורש ומביאה להחלמת העור בתהליך טבעי.

הסרת יבלות

הסרת יבלות


הטיפול לא מצריך הרדמה או תפרים. הוא אינו מלווה בתופעות לוואי והוא בטוח לחלוטין. (מאושר על ידי ה-FDA ומשרד הבריאות. ניתן להסיר יבלות מכל אזור בגוף ולטפל במספר רב של יבלות במסגרת טיפול אחד. עוצמת מכשיר הלייזר מווסתת לפי סוג ומיקום היבלת ומאפשרת טיפול מדויק לתוצאות מעולות ללא סימן או צלקת. 
לפרטים נוספים אודות טיפול הסרת יבלות הקליקו כאןהסרת קונדילומה בלייזר:

קונדילומה היא יבלת או גידול קטן עד למספר מילימטרים הנוצר כתוצאה משינוי גנטי שמבצע וירוס הפפילומה בתאי העור וגורם להכפלתם באופן לא מבוקר. הנגיף מתפתח אופטימלית באזורים לחים למחצה ולכן יבלות הקונדילומה מופיעות אצל נשים על שפתי איבר המין, בפי הטבעת ובאזור החיצוני של הנרתיק בעוד שאצל גברים יופיעו הקונדילומות על הפין, שק האשכים ובאזור פי הטבעת. היבלות אינן כואבות אך הן נוטות לגרד. וירוס HPV הוא הגורם לקונדילומה כתוצאה מקיום יחסי מין לא מוגנים עם נשא HPV . על הטיפול בקונדילומה להיות מהיר בשל נטית היבלות להתפשט ולהתרבות וכן להדביק כל מי שבא במגע עמם. טיפול הסרת קונדילומה בטכנלוגית הלייזר מסייע למערכת החיסונית להתמודד עם נגיף ה-HPV. הוא מסיר ועוצר את התפשטות הנגעים בדרך המהירה והיעילה ביותר. טיפול הסרת קונדילומות בלייזר הוכח במחקרים קליניים כטיפול המתקדם ביותר המסייע למערכת החיסונית להתגבר על הנגיף. 

הסרת אקנה בלייזר:

אקנה היא בעיה שכיחה בקרב בני נוער ומבוגרים המתבטאת בפצעים קטנים כחטטים ונגרמת בעקבות הפרשה מוגזמת של בלוטות החלב בעור. בשנים האחרונות הוכיחה את עצמה טכנולוגית הלייזר כטיפול היעיל והאפקטיבי ביותר המביא לתוצאות הטובות ביותר. קרן הלייזר מבצעת טיפול נקודתי בתאי העור המצויים מסביב לפצע. היא חודרת לבלוטות החלב ומביאה לשינוי במבנה הרקמה על ידי חימום. החום תורם ליצירת קולגן ואלסטין המחדשים את תאי העור ועל ידי כך נעלמים סימני הפצע והצלקות. 

טיפול באקנה בלייזר

טיפול באקנה בלייזר / הסרת אקנה בלייזר


קרן הלייזר יוצרת פילינג באמצעות חימום מדויק, נקודתי ואפקטיבי של העור המטופל לאחר הטיפול והתוצאה? עור חלק ואחיד ללא צלקות. הטיפול בלייזר מאפשר השמדת בקטריות וחיידקים הגורמים לאקנה. הטיפול קצר ומאפשר חזרה מהירה לשגרה.  לפרטים נוספים אודות טיפול אקנה בלייזר הקליקו כאן


הסרת צלקות בלייזר:

העור שלנו מורכב משלוש שכבות נפרדות: אפידרמיס(שכבה עליונה), דרמיס והיפורדרמיס. הצלקת היא דרכו של הגוף לנסות ולתקן פגיעה, דלקת או פציעה בשכבת הדרמיס. הפגיעה בסיבי הקולגן שבדרמיס מביאה לחידושם של תאי הקולגן באזור הצלקת. בצלקת אטרופית (שקועה הנגרמת מאקנה וחטטי אקנה), צלקת היפר טרופית (מורמת מעל לקו העור) וצלקת קלואידית (צלקת אדומה ורודה בולטת ולא נוחה). טכנולוגית הלייזר להסרת צלקות מחממת בעדינות את האזור ומביאה ליצירת תאי קולגן חדשים. היא יוצרת התכווצות והתחדשות של העור באזור הצלקת כך שהאזור נראה חלק ועדין ומשולב עם המרקם והגוון של העור סביבו. הטיפול מביא להחלקת העור, שילוב אזור הצלקת עם גוון העור סביבו, שיפור צפיפות העור המקטינה את עומק הצלקות. שיפור צבע העור (גוון אחיד) שיפור כללי של מצב העור והצלקת. הטיפול מתבצע באמצעות טכנולוגית לייזר פוטונה 4D. זוהי טכנולוגיה חדשנית המשמשת לצורך טיפול הסרת צלקות בלייזר. הליך זה מבוצע על ידי צריבת נקודות מיקרוסקופיות המגיעות עד לשכבתו האמצעית של העור, הדרמיס. פעולה המגרה את ייצור הקולגן וממריצה אותו לייצור קולגן חדש ותאים מחודשים תוך כדי החלקת העור. 

הסרת צלקות בלייזר

הסרת צלקות בלייזר


זהו הטיפול המתקדם ביותר בשיטת פוטורג'וביניישן (אנרגיית אור IPL) היוצרת חימום עמוק של שכבת הדרמיס והקולגן המביא להמרצה וחידוש העור בצורה טבעית עם תוצאות מדהימות של הסרה וטשטוש צלקות.
 
לפרטים נוספים אודות טיפול הסרת צלקות בלייזר הקליקו כאן


הסרת המנגיומה בלייזר:

המנגיומות שרי הן נגעים עוריים המופיעים בגוון אדום מבריק עד סגול. בשמם המקצועי הם נקראות פפילומות. המנגיומות שרי מורכבות מנימי דם זעירים הממוקמים סמוך לפני העור. להמנגיומות נטייה להתפתח הן בגודלן והן במספרם ולכן קיימת חשיבות גדולה להסרתן לפני התפשטות. הן מורכבות מצברי נימים הממוקמים על פני העור. הן אינן מהוות סכנה בריאותית והסיבה להסרתן היא אסתטית. כיום, ניתן להיפטר מהמנגיומות שרי באמצעות טיפול בלייזר המביא להעלמתם של הנגעים בתוך זמן קצר.

הסרת המנגיומה בלייזר

הסרת המנגיומה בלייזר

השיטה החדשנית מביאה לייבוש וכיווץ ההמנגיומות בתוך 30 שניות בלבד ולהתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה בעור באופן טבעי המביאה להתחדשות העור ללא סימן או צלקות ולתוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב כלל.  


הסרת פיגמנטציה בלייזר:

פיגמנטציה הנה תופעה המתבטאת בהופעת כתמים כהים או בהירים הנקראים "מלנין" הנוצרים לרוב כתוצאה מחשיפה לשמש, גורמים גנטיים או הורמונליים או כתמי גיל באזורים כגון פנים, צוואר, ידיים, מחשוף וגב. הטיפול הנקודתי והיעיל ביותר מביא למראה עור אחיד וחלק, צעיר ורענן. טיפול בלייזר הדור הבא הוא המתקדם מסוגו בעולם ויוצר אפקט משולש של הסרת כתמי פיגמנטציה, יצירת מראה עור אחיד והצערת העור בטיפול אחד. טכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר לטיפול בפיגמנטציה עם פלומר, סינרון קנדלה ופוטונה לייזר הנחשבות לפסגת הטכנולוגיה בתחום טיפולי הפיגמנטציה ומאפשרים מקסימום תוצאות במינימום טיפולים עם אישורי בטיחות ואיכות המחמירים בעולם. 

הסרת פיגמנטציה בלייזר

הסרת פיגמנטציה בלייזר


הטיפול משחרר פולסי לייזר בעוצמה גבוהה לתאי המלנין שבעור המייצרים את ההיפר פיגמנטציה. אנרגית הלייזר הורסת את הפיגמנט והוא יוצא בתוך מספר ימים מהעור ומתחיל תהליך התחדשות של העור. לרוב נדרשים בין 2-3 טיפולים המביאים לתוצאות מושלמות של מראה אחיד  וזוהר. 
לפרטים נוספים אודות טיפול הסרת פיגמנטציה בלייזר הקליקו כאן


הסרת נמשים בלייזר:

נמשים מתחילים להופיע בסביבות גיל שנתיים עד ארבע לאחר חשיפה לשמש. הופעת נשים שכיחה יותר אצל אנשים בעלי גוון עור בהיר. לעיתים הם יהיו גם בהירי עור ושיער או ג'ינג'ים. אצל כל אדם קיים בעור פיגמנט בשם מלנין האחראי על צבע עורנו. אצל אנשים עם נמשים מצטבר המלנין בריכוז יתר באזורים שונים בגוף וכתוצאה מכך נוצרים נמשים. בגיל מבוגר, עלולים נמשים להפוך סרטניים או לכתמי עור כהים  וזאת עקב חשיפה ממושכת לשמש. השיטה המתקדמת והחדישה ביותר להסרת נמשים היא באמצעות פילינג לייזר במכשיר ICON של PALOMAR. המערכת בנויה ממספר ידיות טיפול בעלות אורכי גל שונים המותאמים בדיוק לנמש ולצבע העור המטופל. הטיפול אינו פולשני, נטול כאב ולא פוגע ברקמת העור העליונה. המכשיר פועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MICRO NON ABLATIVE LASER TECHNOLOGY  והוא מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את הרקמה העליונה ומסירים את הרקמה העליונה ומסירים את כל סוגי נגעי העור. הטיפול מביא ליצירת רקמת עור בריאה וחדשה המפעילה את אזורי הרקמה הפגועה. התוצאה: עור חלק ונטול צלקת. למכשיר תו תקן FDA והשימוש בו מביא לתוצאות מושלמות אף בטיפול בודד. 

הסרת נמשים בלייזר

הסרת נמשים בלייזר


  הטיפול מביא ליצירת רקמת עור בריאה וחדשה המפעילה את אזורי הרקמה הפגועה. התוצאה: עור חלק ונטול צלקת. למכשיר תו תקן FDA והשימוש בו מביא לתוצאות מושלמות אף בטיפול בודד.  
לפרטים נוספים אודות טיפול הסרת נמשים בלייזר הקליקו כאן


הסרת סימני מתיחה בלייזר:

סימני מתיחה הם מטרד המביא לעוגמת נפש רבה ולירידה בדימוי העצמי. סימני המתיחה עם קרעים פנימיים אשר נוצרו בשכבת הדרמיס (שכבת העור התחתונה) כתוצאה מפגיעה בסיבי האלסטין והקולגן שבעור. סיבים אלו אחראים על גמישותו של העור וכאשר נוצרת פגיעה בהם, נוצרים סימני מתיחה בצבע אדמדם או סגלגל אשר הופכים עם הזמן צבע לבן כסוף. הריון או לידה, דיאטות קיצוניות, עור דק וחוסר אלסטיות, עור בהיר, תורשה וגנטיקה הם הסיבות המובילות להופכת סימני מתיחה. לרוב מופיעים הסימנים באזורי הבטן, הגב, הרגליים, הישבן והחזה. שיטת הטיפול היעילה בקרעי הדרמיס היא טיפול בלייזר. קרני הלייזר "מתעלמות" משכבת העור העליונה, עוקפות אותה ומגיעות למיקומו של החתך בשכבת הדרמיס. קרני הלייזר הנשלחות אל הדרמיס, מאותתות לגוף כי קיימת פגיעה בעור ולכן העור מתחיל לרפא את עצמו ולבנות את שכבות הקולגן והאלסטין מחדש תוך שהוא סוגר את הקרע הקיים. בנוסף, הלייזר ממריץ את פעילות התאים באזור בו נמצאים הסימנים, גורם לפיגמנטציה המצמצמת את הצלקות הפנימיות ומטשטש את קוויהם. 

העלמת סימני מתיחה

העלמת סימני מתיחה


  הטיפול ממנף את התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף ומנתב אותם לצורך העלמת סימני המתיחה. זוהי השיטה המתקדמת ביותר והמצליחה ביותר לטיפול בשכבת העור העמוקה. סדרת טיפולים קצרה תאפשר מראה עור ללא סימני מתיחה. הטיפול אינו כרוך בכאבים ואינו דורש זמן החלמה.  
לפרטים נוספים אודות טיפול העלמת סימני מתיחה בלייזר הקליקו כאן 


הסרת גושי שומן / מילה בלייזר:

גושי שומן תת עוריים מופיעים לרוב על הפנים, הצוואר, בית השחי והזרועות. אלו הם גידולים שפירים המורכבים מרקמת שומן ויכולים להתפתח בכל מקום בגוף. גושי שומן (מליום) גדלים רק מתחת לעור בקצב איטי מאוד. לרוב לא גורמת נזק או כאבים. הסרת גושי שומן (מליום) בלייזר מתבצעת ברוב המקרים למטרות אסתטיות . השיטה המתקדמת ביותר להסרת גושי שומן היא לייזר. 

הסרת גושי שומן / מילה בלייזר

הסרת גושי שומן / מילה בלייזר:

 
הלייזר יוצר נקודות מיקרוסקופיות על גושי השומן היוצרות גלדים בגוון חום המתייבשים, מתקלפים תוך מספר ימים ומביאים למראה עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. יצירת תגובה אמיתית של התחדשות העור, חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה. 


סובלים מנגעי עור? סרחי עור? יבלות? אקנה או כל נגע עור אחר הגורם לכם לחוסר נוחות ופוגע בדימוי העצמי שלכם? זה הזמן לקבוע פגישה ללא תשלום וללא התחייבות עם המומחים של המרכזים האסתטיים של אתר לייזר פרו וקבלו את כל ההדרכה אודות הסרת נגעי עור באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות והיעילות ביותר בעולם. לאחר פגישת אבחון תותאם עבורכם השיטה הנכונה והיעילה ביותר להשגת תוצאות מעולות בסניף הקרוב לביתכם.הסרת נגעי עור
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:
גבעתיים, בני ברק, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, אשקלון, באר שבע, נתניה, חדרה, קריית מלאכי,
עפולה, ירושלים, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, קריית מוצקין, אילת  
    

    לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644
logo בניית אתרים