מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו 073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת נימים - בפנים וברגליים 

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, ירושלים, ראשון לציון, אשקלון, אשדוד,

תל אביב, רמת גן, כפר סבא, באר שבע, קריית אתא, יוקנעם
מהם אותם נימים מפורסמים שיש צורך להעלימם?

הנים נחשב לכלי הדם הדק ביותר בגופנו קוטרו נע בין 5-10 מיקרומטר בלבד והוא מעביר את הדם מן העורק אל הוריד. כאשר קיים עומס על נימים כאלו, הם מתרחבים באופן שניתן להבחין בהם. הסיבה העיקרית לכך שאנחנו רואים את הנימים מורחבים, היא כי הם ממוקמים בשכבת הדרמיס, השכבה הראשונה של העור. ברוב המקרים, הימצאותם של הנימים איננה בעיה בריאותית, אלא גוררים איתם בעיה אסתטית בלבד, ולכן הטיפולים המבוצעים לצורך הסרת נימים ברגליים או לצורך הסרת נימים בפנים מבוצעים כתהליך שיגרתי בקליניקות של לייזר פרו ברחבי הארץ.

מהן שיטות הטיפול הקיימות להסרת הנימים, הסרת דליות ברגליים או הסרת דליות בפנים

הסרת דליות ברגליים על ידי ניתוח סטריפינג - נחשב לטיפול הוותיק ביותר להעלמת ורידים (דליות) ברגליים, ומבוצע בעיקר במצבים חמורים. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית או אזורית, מבוצע על ידי רופא ובחדר ניתוח. זהו אקט פולשני, אשר גם לאחר ההחלמה ממנו עלולות להיוותר צלקות.
הסרת דליות ברגליים (וכתוצאה מהטיפול גם העלמת הנימים הקיימים ברגליים) באמצעות הזרקת קצף - טיפול הטרשה (סקלרותרפיה, Sclerotherapy). הטיפול מתבצע בהזרקת התמיסה ישירות לוורידים, כשהתמיסה גורמת להתעבות דפנות הוורידים, עד למצב של חסימה מלאה. במהלך הטיפול, יחושו המטופל/ת בצריבה מקומית שתיעלם עם הזמן. החזרה לשגרה אורכת מספר שבועות.
הסרת נימים נראים באמצעות גלי רדיו (RF) - גלי ה-RF פועלים על הנימים באמצעות חימום ממוקד שלהם, מה שמוביל לקרישת הדם באזור ולהשבת הנימים לקוטרם המקורי. טיפול זה מתאים למקרים בהם מיקום הנימים/ הוורידים הבולטים הוא באזור בין הברך למפשעה.
הסרת נימים נראים באמצעות לייזר- בטיפול זה, ממוקדות קרני הלייזר אל הנימים המורחבים. הטיפול הנקודתי משאיר את האזור שמסביב לנים הפגוע מחוץ לאזור המטופל, ולכן, הטיפול מתאים גם במקרי הסרת נימים בפנים, ובשאר חלקי הגוף, אשר העור בהם עדין יותר מאשר העור המכסה את הרגליים.

תהליך טיפול הסרת נימים בלייזר

הטיפול בלייזר איננו פולשני, הוא קצר מטיפולים אחרים (אורכו עד ל-20 דקות), הוא איננו מצריך אשפוז והמטופל/ת שבים לשגרה מיד בסיום הטיפול. במקרים מסוימים, יתבקשו המטופלים להגיע למרפאה זמן מה לפני הטיפול, כדי למרוח את האזור העתיד להיות מטופל בחומצה אמינו-לבולינית (ALA) אשר תהפוך את הטיפול ליעיל יותר. די בשניים או שלושה טיפולי הסרת נימים בלייזר כדי להעלים יותר מ-80% מהנימים, בין אם זה בפנים או בין אם זה ברגליים.

מהם יתרונותיו של הטיפול בלייזר במסגרת טיפולי הסרת נימים בפנים או ברגליים?

ניתן מיד להבחין, כי מבין שיטות הטיפול בנימים ברגליים או בפנים הקיימות כיום, טיפול בלייזר הוא השיטה האידיאלית: הוא איננו פולשני, איננו גורם כאב למטופל/ת ואיננו מותיר צלקות, ביצועו איננו מחייב את המטופל/ת בהרדמה מלאה, הוא ממוקד בנימים המטופלים בלבד ואיננו פוגע באזור שמסביבם, ומיד לאחר סיום הטיפול, ניתן לחזור לפעילות מלאה ולחיים רגילים, ללא אותם הנימים המטרידים.
הסרת נקודות חן/שומות ע"י לייזר יתרונות השיטה :

• טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות בחדירה לעור ומהוות היום את השיטה הבטוחה והטובה ביותר להסרת נימים מהפנים, הרגליים והאף.
• הלייזר פוגע במדוייק בשורש הנים לאחר הפגיעה הנים מסתלק בצורה טבעית מהגוף.   
• לרוב טיפול אחד עד שלושה מספיקים כדי לקבל תוצאות מצוינות. 
• לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט שמירה על הגיינה של המקום ואי חשיפת האזור המטופל לשמש. מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.
• התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבועים, אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.
• מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
• מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .
• ניתן לבצע בכל ימות השנה.
• התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
• השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת/העלמת נימים מהפנים, רגליים, והאף.
• מחיר של הסרת נימים בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר והנוחה ביותר ללא שום כאב.
• טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת נימים,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.


    הסרת נימים ברגליים לפני ואחרי 

הסרת נימים ברגליים | העלמת נימים ברגליים

הסרת נימים בפנים לפני ואחרי 

הסרת נימים בפנים | העלמת נימים בפנים

הסרת נימים באף לפני ואחרי 

העלמת נימים באף | הסרת נימים באף  
למה לעבור טיפול הסרת נימים על ידי המומחים של לייזר פרו?

טיפולי הסרת נימים ברגליים או בפנים דורשים מומחיות רבה, ניסיון ומקצועיות. הוא גם מצריך את היכולת להתאים עבור המטופל/ת את הטיפול האפקטיבי ביותר עבורם. לא כל קליניקה לאסתטיקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יודעת לעשות זאת כהלכה, ולכן - יש חשיבות לבחירת הקליניקה בקפידה. במרכזי לייזר פרו נמצאים טכנולוגיית לייזר מהדור החדש שמאפשרות את הטיפול הבטוח ביותר עם התוצאות הטובות ביותר.
 
אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת נימים בחינם וללא כל התחייבות.
לקבלת מידע נוסף על הטיפול וקביעת תורים, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.


העלמת נימים | הסרת נימים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:

גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, ירושלים, ראשון לציון,אשקלון,
אשדוד, תל אביב, רמת גן, כפר סבא, באר שבע, קריית אתא, יוקנעם  
 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו: 073-374-6644


2all בניית אתרים