מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו
073-374-6644

או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת נמשים - טיפול מתקדם בלייזר

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, חיפה, 
באר שבע, אשקלון, כפר סבא, קריית מוצקין, כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, רחובות
כיצד נוצרים הנמשים?

באופן צפוי למדי, תינוקות אינם נולדים עם נמשים. רק בסביבות גילאי שנתיים עד ארבע שנים, הנמשים מתחילים להופיע על העור הצעיר, וזאת - לאחר חשיפה לשמש. הופעתם של נמשים שכיחה הרבה יותר אצל אנשים שגוון עורם הוא בהיר, ולעיתים, הם יהיו גם בהירי עיניים ושיער או בעלי שיער אדמוני (ג'ינג'ים). המלנין, פיגמנט הקיים בעור, הוא זה שאחראי לצבע עורנו. אצל בעלי הנמשים, המלנין מצטבר בריכוזי-יתר באזורים שונים בגוף, וכתוצאה מכך, אנחנו רואים את הנמשים. למרות שנמשים, לכשעצמם, אינם נחשבים למחלה, אבל, חשיפה ממושכת לשמש, בעיקר בגילאים מבוגרים יותר, עלולה להפוך את הנמשים לסרטניים, או, לחילופין, להפוך אותם לכתמי העור הכהים, אותם אנחנו מכנים בשם "כתמי גיל". הנטייה לנמשים הינה מולדת וגנטית, אבל חשיפת-יתר לקרני השמש מעודדת ומזרזת את הופעתם.

מהן השיטות הנפוצות לטיפולי הסרת נמשים?

טיפול נמשים במשחות הדורשות מרשם רפואי - תחום הרוקחות מציע מספר משחות, שהמרכיב המרכזי בהם הוא הידרוקינון, אשר חודר לתאי המלנין שבעור והורס אותם. המדובר בתהליך שאורכו מספר חודשים, ובמרבית המקרים, התוצאה איננה משביעת רצון - הנמשים אינם נעלמים לגמרי, אלא רק צבעם דוהה במעט.
טיפול נמשים באמצעות פילינג - בין אם כימי או מכני, פילינג שטחי, בינוני ועמוק, העיקרון זהה - קילוף העור באמצעות צריבה. למרות ההבטחות המפליגות, התוצאות הן חלקיות ולא משביעות רצון, בעוד הסיכון לדלקות ולהזדהמות בעור - הוא גבוה.
טיפול הסרת נמשים בחנקן נוזלי - הגז מקורר עד לטמפרטורה נמוכה ביותר (180- מעלות = מינוס 180 מעלות) וכשהוא הופך לנוזל, כווים באמצעותו את העור והורסים בו את השכבה העליונה. גם כאן, כמו בפילינג, הסיכון לפיתוח דלקות והזדהמות הינו גבוה.
הסרת נמשים בלייזר - הטיפול בנמשים בלייזר נחשב כיום לשיטה הטובה, העדכנית, החדשנית והיעילה ביותר, בעיקר בשל היתרונות הרבים שלה. היא מאפשרת להיפטר מהנמשים תוך טיפול אחד (לרוב, אין צורך ביותר מכך), באופן שאיננו מסכן את המטופל, בהחלמה מהירה ובחזרה מיידית לשגרה לאחר הטיפול.

מהלך טיפול הסרת נמשים בלייזר

טיפול הסרת נמשים בלייזר נעשה על ידי צריבה של נקודות מיקרוסקופיות על העור עד לשכבת הדרמיס בצורה מבוקרת וממוקדת על ידי מכשיר הלייזר. החורים המיקרוסקופיים שיוצר הטיפול מסירים את שכבת העור המכילה את הפיגמנט, כתוצאה מכך, העור מתחדש, הנמשים וכתמי פיגמנטציה נעלמים. מדובר בתהליך שאיננו פולשני, איננו דורש מהמטופל/ת הרדמה או אשפוז, מבוצע בזמן קצר, ונחשב כיום לטיפול האנטי-אייג'נג המבטיח ביותר.

כיום, טיפול הסרת נמשים בלייזר נחשב לבולט ולמודרני מבין כל השיטות האחרות לטיפול בנמשים ובפיגמנטציה. זהו הטיפול הטוב ביותר, המהיר, נטול הכאבים והבטוח ביותר בו ניתן לטפל בכתמי פיגמנטציה ונמשים הממוקמים בכל אזור בגוף.הסרת נמשים ע"י לייזר יתרונות השיטה :


שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר זוהי השיטה המתקדמת והחדישה ביותר,בנויה ממספר ידיות טיפול,בעלי אורך גל שונים,שמותאמים במדוייק לסוג הנגע שצריך להסיר.טיפול שאינו פולשני וללא כאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה,הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: micro-non ablative fractional laser technology מכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת כל סוגי הנמשים הקיימים,הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה,המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה,לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת כל סוגי הנגעים ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית:הגורמת ליבוש הנמשים והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי  מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן או צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! מאושר משרד הבריאות ומאושר FDA יתרונות:  

 •  טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : PICOWAY, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות בחדירה לעור ומהוות היום את השיטה הבטוחה והטובה ביותר להסרת נמשים עור ללא שום סימן או צלקת.
 •  הלייזר יוצר תהליך פילינג של העור כתוצאה מכך מוצרים שכבות חדשות של קלוגן שמרענן את העור ויוצר שיכבה חדשה בריאה, נקיה ונטולת נמשים.  הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה/ אלחוש ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA
 •  לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף.  
 •  לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט שמירה על הגיינה של המקום ואי חשיפת האזור המטופל לשמש. מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.
 •  התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבועים,  אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.
 •  מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
 •  מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .
 •  ניתן לבצע בכל ימות השנה.
 •  התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 •  יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים.
 •  השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת נמשים.
 •  מחיר של הסרת נמשים בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר.
 •  טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת נמשים,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.


הסרת נמשים בלייזר – כל השאלות והתשובות:

 • מדוע מומלץ להסיר נמשים בטכנולוגית לייזר?
 • הטיפול מתבצע במכשיר הלייזר PICOWAY או FOTONA  בפילינג לייזר ללא כאבים, ללא סימן וללא צלקת. כאשר מדובר על הסרת נמשים באזור הפנים בו העור עדין במיוחד. חשוב להותיר את העור אחיד וחלק. הסרת נמשים במכשיר הלייזר המתקדם בעולם, מאפשרת התאמה מדויקת לסוג הנמש, גודלו ומיקומו ובכך מתקבלת תוצאה מושלמת. 

 • האם טיפול הסרת נמשים בטכנולוגית לייזר כואב?
 • השיטה החדשנית, מאפשרת הסרת נמשים בלייזר ללא כאב. ישנה תחושת חימום ופולס רגעי הנמשך שנייה אחת. 

 • כיצד מתבצע טיפול הסרת נמשים בטכנולוגית לייזר?השיטה המתקדמת והחדישה ביותר להסרת נמשים בלייזר מתאפשרת בעזרת מכשיר ה-PICOWAY או FOTONAהמורכב ממספר ידיות טיפוליות בעלות אורכי גל שונים המותאמים בדיוק לנמש ולצבע עורו של המטופל/ת. זהו טיפול לא פולשני שאינו כרוך בכאבים והוא אינו פוגע ברקמת העור העליונה. המכשיר יוצר 300-600חורים מיקרונים המחממים את הרקמה העליונה ומסירים את הנמש. במקומו, נוצרת רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. והתוצאה: עור חלק, אחיד ונטול סימן או צלקת. 
 • האם טיפול הסרת נמשים בלייזר בטוח?
 • למכשיר PICOWAY ו FOTONA תו תקן של ה-FDA האמריקאי המחמיר ביותר בעולם. השימוש בו מאפשר להשיג תוצאות מושלמות תוך מספר טיפולים קצר. 

 • מתי ניתן לעבור טיפול הסרת נמשים בטכנולוגית לייזר?
 • הטיפול מתאים לכל סוג וצבע עור ואין הגבלה על עור כהה או אזור מסוים בגוף. בניגוד לטיפולים אחרים, טיפול הסרת נמשים בלייזר ניתן לבצע בכל יום מימות השנה. 

 • כמה טיפולים נדרשים לצורך הסרת נמשים בטכנולוגית לייזר ?
 • תוצאות הטיפול הן מהירות ולרוב יש צורך ב-2-3 טיפולים. התוצאות ניכרות לעין כבר במהלך השבוע הראשון לטיפול. 

 • מתי ניתן לחזור לשגרה לאחר טיפול הסרת נמשים בטכנולוגית לייזר?
 • חזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול. 

 • מהם אמצעי הזהירות לאחר טיפול הסרת נמשים בטכנולוגית לייזר ?
 • לאחר הטיפול, חשוב לשמור ולהגן על העור באמצעות חבישת כובע רחב שוליים וכן תכשירי הגנה מפני השמש וזאת, עד להחלמתו המלאה של העור. 

למה לעבור טיפול הסרת נמשים על ידי המומחים של לייזר פרו : 

קליניקות לייזר פרו מתמחות בטיפולי לייזר של הדור החדש ובעלות הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם שנושא את כל תווי הבטיחות והאישורים של FDA ו CE (משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי) להסרת נמשים, בעיקר כאשר הן ממוקמות באזורים גלויים לעין, דורשות מומחיות, ניסיון ומקצועיות רבה. 
הטיפולים גם מחייבים מהקליניקה המטפלת להתאים למטופל/ת את הטיפול האפקטיבי עבורם, מבחינת אורך הגל, זמן הטיפול, תוצאות וכד'. 
מאחר ולא כל קליניקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יכולה לעמוד במשימה בהצלחה, ולהחזיק ציוד לייזר טכנולוגי מתקדם בעלות של מליוני שקלים ישנה חשיבות לבחירת הקליניקה בקפדנות רבה. 
וזאת על מנת לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם התוצאות הטובות ביותר! 


הסרת נמשים - לייזר פרו בפריסה ארצית

קליניקות לייזר פרו הנמצאות בפריסה ארצית ומתמחות בטיפול הסרת נמשים בטכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם,  והיום הם מהוות את התהליך הטוב ביותר של הסרת נמשים ללא שום סימן או צלקת. הטיפולים שבקליניקות נעשים באמצעות מכשירי לייזר של הדור החדש כגון: פוטונה לייזר, סינרון לייזר, אייקון פלומר. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. מכשיר הלייזר מייצר חורים מיקרוסקופיים בלתי נראים ובלתי מורגשים, שמגרים את העור להתחדשות מהירה ומואצת. הטיפול איננו כרוך בהחלמה ארוכה, והחזרה לחיים תקינים ופעילים הינה מיידית לאחר שהטיפול מסתיים.

אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת נמשים בחינם וללא כל התחייבות.

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, וקביעת תורים התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.


טיפול הסרת נמשים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:  

 גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, חיפה, 
באר שבע, אשקלון, כפר סבא, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל, נתניה, רחובות

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו התקשרו: 073-374-6644


  

תוצאות טיפול הסרת נמשים בפילינג לייזר בשיטה המתקדמת ביותר תוצאות מוכחות!

פילינג לייזר תוצאות:הסרת נמשים   

הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי
   

פילינג לייזר תוצאות:הסרת נמשים

הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי
   

פילינג לייזר תוצאות:הצערת העור,קמטים  

הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי
   

פילינג לייזר תוצאות:הסרת נמשים, מראה אחיד וחלק

הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי
   

פילינג לייזר תוצאות:הצערת העור,קמטים,פיגמנטציה,נמשים   

הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי
   

פילינג לייזר תוצאות:טיפול אקנה,צלקות עמוקות

הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי
   


                                                                                                                  

logo בניית אתרים