מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת נקודות חן בפנים - המדריך המקיף

והסניפים לטיפול ב: גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, חדרה, עפולה, אשקלון, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית מלאכי,
קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילתיש לכם נקודות חן המפריעות לכם בפנים מבחינה אסתטית? הכירו את הדגשים החשובים שצריך לקחת בחשבון לפני תהליך ההסרה ואת שיטות הטיפול המומלצות ביותר בסניף הקרוב לביתכם.


כל מה שרצית לדעת על הטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר להסרת נקודות חן באזור הפנים ללא סימן או צלקת לתוצאות הטובות ביותר של מראה עור חלק ואחיד. 

נקודות חן, מופיעות על גבי הגוף והפנים. הסיבה להופעתן היא לרוב תורשתית אך גם חשיפה מרובה לשמש ללא הגנה, עשויה להביא להופעתן של נקודות חן. רובן של נקודות החן הן שפירות ואינן מהוות סכנה בריאותית אך כאשר הן מופיעות באזורים חשופים כגון מחשוף, ידיים או פנים, הן עלולות להוות מטרד אסתטי עד כדי פגיעה בדימוי העצמי. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים לייזר פרו, מבצעים הסרת נקודות חן בפנים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המאפשרות טיפול מדויק וממוקד ללא פגיעה בעור סביב נקודת החן. כך, מתקבלות התוצאות הטובות ביותר של מראה עור אחיד וחלק. 

מהן נקודות חן בפנים - ולמה חשוב להתיחס אליהם בצורה שונה מכל מקום אחר בגוף:

  • נקודות חן / שומות בפנים - נוצרות בעקבות שגשוג של תאים מסוג מלנוציטים בשכבת הדרמיס או האפידרמיס בעור. נקודות החן בפנים בולטות מעל פני העור או שטוחות מהוות מטרד אסתטי בניגוד לכול מקום אחר בגוף ישנה חשיבות קריטית לשיטה שבא מסירים נקודות חן / שומות בפנים. מרבית  נקודות החן הן שפירות ואינן מסוכנות בריאותית ולכן השיטות המומלצות לטיפול בנקודות חן שפירות בפנים הינם לייזר ופלזמה מאחר שבשני השיטות הללו מתבססים על תהליך ההחלמה הטבעי של העור שנותן את התוצאות האסתטיות של עור חלק ללא צלקת ולא בשיטות שבוא משתמשים בנקודות חן חשודות בשיטה כירורגית שמאפשרת לחתוך את נקודות החן בגילוח ואז נשאר צלקת. כיוון שמדובר על אזור בולט בעל עור עדין, על הסרת נקודות חן בפנים, חייבת להיות מדויקת ובטוחה, ללא סימן או צלקת. טכנולוגיות כגון לייזר או פלזמה, המשמשות כיום להסרת נקודות חן בפנים, נחשבות לטובות ביותר שכן, הן מביאות לתוצאות אופטימליות של עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. 
  • נקודת חן כחולה בפנים – הנה נקודת חן הנמצאת לרוב בתוך הדרמיס ומקבלת את שמה בשל החזר אור המעניק לה את צבעה הכחלחל. ברוב המקרים, מדובר בנגע עור שפיר שאינו מהווה כל סכנה לבריאות אך הוא נחשב למטרד אסתטי של  ממש במיוחד כאשר הוא מופיע על גבי עור הפנים. 

הסרת נקודות חן בפנים - דגשים לפני ההסרה:

  •  אבחנו את נקודת החן בפנים.
  •  נקודות חן שפירות (תקינות מבחינה בריאותית) בפנים - השיטות המומלצות לטיפול הם בלייזר ופלזמה שמתבססות על התהליך ההחלמה הטבעי של העור.
  •  טיפול של הסרת נקודות חן שטוחות דורש טיפול של כמה שפחות חדירה לעומק העור, על מנת לא לגרום נזק לעור.
  •  הפנים הם כרטיס הביקור שלנו לכול מקום, תבחרו את שיטת הטיפול בחוכמה, אל תיפלו בפח בכל מיני שיטות של  הסרת נקודות חן בבית .
  •  תהליך ההחלמה באזור הפנים הוא הטוב ביותר מכל אזור אחר בגוף, במידה ויש לכם נטייה להצטלקות אנה עדכנו את הרופא המטפל.
  •  במידה ואתם סקפטיים לגבי שיטת הטיפול, הסירו נקודת חן אחת בפנים, במידה והתוצאה מוצאת חן בעינכם תמשיכו בהסרת שאר נקודות החן בפנים.

הסרת נקודות חן בפנים - הטיפולים המומלצים:

  •  הסרת נקודות חן בפנים בפלזמה -  טיפול הסרת נקודות חן בפנים בטכנולוגית פלסמה מתקדמת, מתבצע ללא פולשנות וללא כאבים. הטיפול הנו מדויק וממוקד ומותאם לגודל נקודת החן, מיקומה ועומקה והוא אינו פוגע ברקמת העור הבריאה סביב נקודת החן או בשכבת העור תחתיה. אנרגיית הפלסמה, צורבת את נקודת החן וכתוצאה מכך, נוצר גלד המביא לתחילתו של הליך החלמה טבעי של העור והתוצאות המתקבלות הן אופטימליות של מראה עור אחיד ללא סימנים או צלקות. 
  •   הסרת נקודות חן בפנים בלייזר -  טכנולוגית הלייזר המתקדמת, מאפשרת הסרת נקודות חן בפנים בצורה מדויקת ואפקטיבית. מכשיר הלייזר, בנוי ממספר ידיות טיפוליות אשר לכל אחת מהן אורך גל שונה, עובדה זו מאפשרת התאמה מדויקת לסוג נקודת החן, מיקומה וגודלה. הסרת נקודת חן בלייזר, מתבצעת באמצעות טכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY. המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את הרקמה העליונה ומסירים את נקודת החן. הטיפול מביא ליצירת רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. פעולה זו מביאה לתוצאות הטובות ביותר בהסרת נקודות חן והיא מותירה את העור ללא סימן או צלקת. טכנולוגית הלייזר מביאה ליבוש נקודת החן ולהתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה בעור באופן טבעי. העור מתחדש ללא סימן או צלקת. 

הסרת נקודות חן בפנים - במרכזי הטיפול המתקדמים ליד ביתכם: 


נקודות חן המופיעות על עור הפנים, עלולות להוות מטרד אסתטי של ממש, הפוגע בדימוי העצמי. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר לייזר פרו, מבצעים הסרת נקודות חן בפנים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם בהן טכנולוגית לייזר וטכנולוגית פלסמה. טובי הרופאים והמטפלים המתמחים בטיפולי הסרת נקודות חן בפנים בטכנולוגיות מתקדמות אלו, מביאים לתוצאות אופטימליות של מראה עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. טיפולים אלו בטוחים ומאושרים על ידי תקני הבריאות המחמירים בעולם לרבות FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי ונחשבים לטיפולים היעילים והמהירים ביותר להסרת נקודות חן בפנים וזאת הודות ליכולת להתאים את עוצמת הטיפול למיקום נקודת החן, עומקה וגודלה. מעוניינים בהסרת נקודות חן בפנים ללא כאבים וללא תופעות לוואי?


קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר ד"ר חן וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת נקודות חן בפנים עם הטכנולוגיות הטובות ביותר לתוצאות מושלמות. 

הסרת נקודות חן בפנים  

בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר ופלזמה
הסניפים לטיפול ב: 

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה,חדרה, עפולה, אשקלון, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית מלאכי, קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644
הסרת נקודות חן בפנים - לפני אחרי


לפני

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרי

אחרי

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרי

אחרי

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרי

אחרי

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן בפנים - לפני ואחרי
 

logo בניית אתרים