מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת נקודות חן/שומות בלייזר
סניפים ב: גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, פתח תקווה, עפולה, טבריה, הרצליה, אריאל, כפר סבא, חצור הגלילית, קריית מוצקין


מהם הסוגים של נקודות החן/ שומות שישנן ושניתן להסירם בלייזר :

בשומות הבולטות מעל פני העור:
שומות בולטות - Intradermal nevus -שומות אלו ניתן להסיר ביתר קלות בלייזר מאחר והטיפול בלייזר יוצר גלד מלאכותי מנקודת החן / השומה, שאחריו מתחיל תהליך החלמה באופן טבעי של העור: הגלד מתקשה, מתייבש, ונופל היה אדמומיות
מספר ימים ואח"כ האדמומיות תעבור והעור היה נקי וחלק ללא שום סימן או צלקת - תהליך זה נכון לטיפול של כל הסרת נגעי העור בלייזר, ולרוב מספיק טיפול אחד או שניים כדי לתת תוצאות מושלמות.
שומות אלו מופיעות בצבע העור או כהות ממנו במקצת. קוטרן של שומות אלה יכול לנוע בין מילימטר אחד לחמישה.האזורים הנפוצים להופעתן הם פנים, צוואר, גב.
שומות שטוחות- שומות שטוחות נראות כמרקם אחיד עם העור ניתן להסירם רק בלייזר ללא שום סימן או צלקת, וזאת בגלל המערכת המבוקרת של הלייזר שמאפשרת לנו לטפל רק בשכבה העליונה של העור (הדרמיס) מבלי לפצוע את השכבות התחתונות ולגרום נזק בהשוואה לשיטות אחרות.
קרטוזות שומניות (סבוריאיות) - נגעי עור מחוספסים ושומנים למגע, אשר מופיעים ככתמים מורמים מהעור שקוטרם משתנה. גוון השומה נע בין חום-בהיר לשחור, ולרוב, יופיע אצל אנשים מבוגרים באזורי גוף החשופים לקרני השמש.

נגעי העור המצויים מתחת לפני העור:

ציסטות שומניות (אתרומות) - בלוטות הפרשה בעור שפתח ההפרשה שלהן נסתם, וההפרשות נאגרות ומצטברות מתחת לעור, עד למצב בו הן מתחילות לבלוט החוצה מעל פני העור.
ליפומה - רקמות שומן שפירות שהינן בעלות צורה כדורית והן גדלות לאיטן מתחת לעור.

מהן השיטות הקיימות לטיפולי הסרת נקודות חן או הסרת שומות ומהי השיטה הטובה ביותר לטיפול ?

ישנם מספר סוגי טיפולים והבחירה ביניהם נקבעת על פי סוג הנגע והסיבה להסרתו:
הסרת נקודת חן / הסרת שומה ע"י צריבה במחט חשמלית - השיטה מתאימה במיוחד לנגעי העור הבולטים. הטיפול נעשה תחת הרדמה מקומית וכולל את הרס התאים באמצעות חום מרוכז.
הסרת שומות על ידי הקפאתן בחנקן נוזלי - נעשית ללא הרדמה וכוללת את הרס תאים באמצעות הקור, סיכוי גדול להשארת צלקת מאחר ואין למעשה בקרה על החומר, זהו חומר כימי שממיס כל מה שבא בדרכו.
ניתוח/הסרה כירורגית - מבוצע על נגעי עור העלולים להיות חשודים כסרטניים. התהליך מבוצע בהרדמה מקומית ובתנאים מרפאה סטריליים, כדי לשמר את המבנה של הנגע. מבוצעת על ידי רופא עור בשתי שיטות: הסרת הנגע מבסיסו (Shaving) - השיטה מיועדת עבור נגעי עור הבולטים, והסרה מלאה (Excision) - הסרה עמוקה שמיועדת לכל נגעי עור וחודרת לעומק העור. 
הסרת נקודות חן / שומות בגלי רדיו (RF) - השיטה מיועדת לנקודות חן ושומות הבולטות מעל לעור ומבוצעת על ידי חיתוך בסיס הנגע במכשיר הפולט גלי רדיו, בתהליך הטיפול נוצר מהנגע גלד שמתקשה מתיבש ונופל ומתחיל תהליך של התחדשות העור.
הסרת נקודות חן / הסרת שומות בלייזר - השיטה מתאימה לכל סוגי נקודות החן והשומות גם נקודות חן שטוחות וגם בולטות וזהו למעשה יתרונה העיקרי!!!
ישנה שליטה מוחלטת על עומק הטיפול בעור בניגוד לשיטות אחרות, וזואתי למעשה גורמת לה להיות השיטה הבטוחה והיעילה ביותר להסרת נקודות חן / שומות.

תהליך טיפול הסרת נקודות חן / הסרת שומות בלייזר וטכנולוגיית הלייזר הקיימות :

הטיפול מייצר 300-600 חורים מיקרוסקופיים לצורך חימום רקמת העור העליונה והסרת כל סוגי נגעי העור, נקודות חן ושומות ויוצר רקמה עור בריאה וחדשה, שמחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. התוצאה היא עור חלק, נקי ונטול צלקות.
היתרון המרכזי בקליניקות של לייזר פרו שאנחנו מתאים את טכנולוגיית הלייזר המתקדמת והטובה ביותר למטופל על מנת שיקבל את התוצאות הטובות ביותר.

הסרת נקודות חן / שומות / נגעי עור בלייזר בטכנולוגיית סינרון לייזר CO2RE:


מכשיר לייזר פרקציונלי מהפכני לטיפול של הסרת נקודות חן / שומות, אשר פותח על ידי חברת "סינרון מדיקל" הישראלית, החברה הגדולה בעולם בתחום המכשור הרפואי לתעשיית האסתטיקה.
CO2RE מציע חלופה לטיפולי לייזר מבוססי CO2 מסורתיים, ומהווה את קידמת הטכנולוגיה היום לטיפולים של הסרת נקודות חן ונגעי עור, יש לו יכולת דיוק מקסימלית, ושליטה על אורך הגל וחדירה לעור בצורה הבטוחה ביותר.
הטיפול אינו פוגע בכל שטח פני העור. הטיפול מבוצע באמצעות לייזר פרקציונאלי, היוצר פגיעה נקודתית באמצעות מטריצה של נקודות, ללא פגיעה בשטח פני העור שבין הנקודות.
המבנה הפרקציונאלי מאפשר טיפול מהיר ונוח יותר למטופל/ת, כמו גם חזרה מהירה יותר לפעילות שגרתית,  ותוצאות בתוך מספר ימים עם תהליך החלמה טבעי של העור ללא שום סימן או צלקת.הסרת נקודות חן / שומות / נגעי עור בלייזר בטכנולוגיית אייקון פלומר :


הינו לייזר לא פולשני שמותאם במיוחד לטיפול של הסרת נקודות חן / שומות ונגעי עור שאינו פוגע ברקמת העור העליונה, הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: Micro – Non Ablative Fractional Laser Technology של חברת Palomar בעזרת יצירה של 300-600 חורים מיקרונים בעור לעומק של עד 1500 מיקרון לצורך חימום רקמה עמוק, יצירת קולגן וחידוש פני העור. טיפול באמצעות טכנולוגיית אייקון פלומר יוצר רקמה בריאה חדשה, המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה. לפעולה זאת יש תוצאות מצוינות ומוכחות להסרת כל סוגי נקודות החן / שומות / נגעי עור ללא שום סימן או צלקת.
הסרת נקודות חן / שומות / נגעי עור בלייזר בטכנולוגיית FOTONA:

טכנולוגיית לייזר של פוטונה מאפשרת הסרת נקודת חן, שומה ונגעי עור ללא שום סימן או צלקת. צבעם של נקודות החן יכול לנוע מוורוד עד לחום כהה ואף שחור, תלוי בהצטברות הפיגמנט. לעתים נגעים אלו עלולים להיות מטרד אסתטי ובטיפול לייזר במכשיר Fotona SP Dynamis ניתן להעלים אותם מבלי שיישאר סימן.
התהליך: הלייזר מייבש את נגע העור כך שהוא נעלם. הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה או אלחוש של המקום וגם אינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר של פטונה הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא.
הטיפול מאושר ע"י ה-FDA.
לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף.
הסרת נקודות חן/שומות ע"י לייזר יתרונות השיטה :


שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר זוהי השיטה המתקדמת והחדישה ביותר,בנויה ממספר ידיות טיפול,בעלי אורך גל שונים,שמותאמים במדוייק לסוג הנגע שצריך להסיר.טיפול שאינו פולשני וללא כאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה,הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: micro-non ablative fractional laser technology מכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת נקודות החן וכל סוגי נגעי העור הקיימים,הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה,המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה,לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת כל סוגי הנגעים ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית:הגורמת ליבוש נקודת החן/שומה והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי  מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן אוו צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! מאושר משרד הבריאות ומאושר FDA יתרונות:  

• טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות בחדירה לעור ומהוות היום את השיטה הבטוחה והטובה ביותר להסרת נקודות חן ונגעי עור ללא שום סימן או צלקת.
• הלייזר יוצר גלד מלאכותי מנגעי העור / נקודות חן שלאחריו בא תהליך ריפוי טבעי של העור (כאילו קיבלתם מכה נוצר פצע / גלד ולאחר מכן העור מחלים ומתאושש והופך להיות חלק ונקי, בדיוק אותו תהליך).
  הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה/ אלחוש ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA
• לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף. 
• לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט שמירה על הגיינה של המקום ואי חשיפת האזור המטופל לשמש. מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.
• התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבועים, אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.
•  תהליך הטיפולי:יצירת נקודות מקרוסקופיות על גבי נקודת החן/שומה שיוצרת גלד בגוון חום   
  שמתיבש ומתקלף תוך מספר ימים והעור מתחדש בצורה טבעית ללא שום סימן או צלקת.
• מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
• מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .
• ניתן לבצע בכל ימות השנה.
• התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
• יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים.
• השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת נקודת חן/שומות/נגעי עור.
• מחיר של הסרת נקודת חן/שומה בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר מחיר של כמה מאות שקלים לנקודה,ולכמות נקודות המחיר אף יורד משמעותית!
• טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת נקודות חן/שומות,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.


למה לעבור טיפול הסרת נקודות חן / הסרת שומות על ידי המומחים של לייזר פרו :

קליניקות לייזר פרו מתמחות בטיפולי לייזר של הדור החדש ובעלות הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם שנושא את כל תווי הבטיחות והאישורים של FDA ו CE (משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי) להסרת נקודת חן או הסרת שומות, בעיקר כאשר הן ממוקמות באזורים גלויים לעין, דורשות מומחיות, ניסיון ומקצועיות רבה.
הטיפולים גם מחייבים מהקליניקה המטפלת להתאים למטופל/ת את הטיפול האפקטיבי עבורם, מבחינת אורך הגל, זמן הטיפול, תוצאות וכד'.
מאחר ולא כל קליניקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יכולה לעמוד במשימה בהצלחה, ולהחזיק ציוד לייזר טכנולוגי מתקדם בעלות של מליוני שקלים ישנה חשיבות לבחירת הקליניקה בקפדנות רבה.
וזאת על מנת לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם התוצאות הטובות ביותר! 


לייזר פרו - מתמחה בטיפולי הסרת נקודות חן ובטיפולי הסרת שומות

לייזר פרו נחשבת לאחת ממרכזי האסתטיקה המתמחים בתחום הסרת נקודות חן / שומות /נגעי עור בלייזר, ומחזיקה בקליניקה שלה את טכנולוגיות הלייזר מהמתקדמות ביותר בעולם של סינרון, פוטונה ואייקון פלומר, שהם למעשה בקידמת טכנולוגיית הלייזר להסרת נקודות חן / שומות / נגעי עור בין אם מסיבות אסטטיות או בריאותיות. ומהוות את התהליך הטוב ביותר של הסרת נקודות חן / שומות / נגעי עור ללא שום סימן או צלקת. הטיפולים שבמרפאות נעשים באמצעות מכשיר הלייזר של חברת אייקון פלומר, פוטונה וסינרון  בשיטות המתקדמות והעדכניות ביותר. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. מכשיר הלייזר מייצר חורים מיקרוסקופיים בלתי נראים ובלתי מורגשים, שמגרים את העור להתחדשות מהירה ומואצת. הטיפול איננו כרוך בהחלמה ארוכה, והחזרה לחיים תקינים ופעילים הינה מיידית לאחר שהטיפול מסתיים.

אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת נקודות חן או הסרת שומות בחינם וללא כל התחייבות.

לקבלת מידע נוסף וקביעת תור לטיפול, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.


הסרת נקודות חן | הסרת שומות | הסרת נגעי עור
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ ב:

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, פתח תקווה, עפולה, טבריה, הרצליה, אריאל, כפר סבא, חצור הגלילית, קריית מוצקין

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו התקשרו:  073-374-6644


תוצאות הטיפול הסרת נקודות חן/שומות בטיפול אחד בלבד!

לפני
הסרת נקודות חן / שומות לפני הטיפול

אחרי
הסרת נקודות חן / שומות אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקודות חן / שומות לפני הטיפול

אחרי
הסרת נקודות חן / שומות אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקודות חן / שומות לפני הטיפול

אחרי
הסרת נקודות חן / שומות אחרי הטיפול

לפני
הסרת פלולה לפני הטיפול

אחרי
הסרת פלולה אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקודות חן / שומות לפני הטיפול

אחרי
הסרת נקודות חן / שומות אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקודות חן / שומות לפני הטיפול

אחרי
הסרת נקודות חן / שומות אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקודות חן / שומות לפני הטיפול

אחרי
הסרת נקודות חן / שומות אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקודות חן / שומות לפני הטיפול

אחרי
הסרת נקודות חן / שומות אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקודות חן / שומות לפני הטיפול

אחרי
הסרת נקודות חן / שומות אחרי הטיפול


 
הסרת כל סוגי נגעי העור בלייזר


 

 


2all בניית אתרים