מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת נקודות חן - המדריך המקיף והמרכזיים המובילים

לטיפול ב: גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, חדרה, עפולה, אשקלון, גן יבנה, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית מלאכי,
קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת, ירושליםיש לכם נקודות חן המפריעות לכם מבחינה אסתטית, אתם מעוניינים להסיר אותם? קבלו את כל המידע בדרך להחלטה על הסרת נקודות חן : כיצד נוצרות נקודות חן? כל הסיבות להסרתן, הסימנים המחשידים המחייבים אבחון, סוגים שונים של נקודות חן, הכנות לקראת טיפול הסרת נקודות חן , הטיפולים השונים להסרת נקודות חן, יתרונות טיפול הסרת נקודות חן בלייזר, הליך החלמה מטיפול הסרת נקודות חן בלייזר, תוצאות הטיפול, מחירים והמרכזים המובילים ליד ביתכם.


נקודות חן, כיצד הן נוצרות?

שגשוג של תאי מלנוציטים בשכבת הדרמיס או האפידרמיס שבעור הוא האחראי להיווצרות נקודות חן. לרוב, נקודות חן נוצרות עוד לפני הלידה אך הן מופיעות על פני העור בשנתיים הראשונות לחיינו. נקודות חן עשויות להיות בולטות או שטוחות. לרוב, נקודות חן הן שפירות אך ישנם מקרים בהם נקודות חן חשודות ומעלות את הצורך לאבחן אותן. כאשר נקודות החן מרובות, כהות, גדולות או בולטות ונמצאות במקומות חשופים, הן עלולות להוות מטרד אסתטי, לפגום בביטחון העצמי ולהוביל לרצון להסירן. קיימים טיפולים שונים להסרת נקודות חן כגון הסרת נקודות חן בבית אך השיטה שהוכחה כיעילה, המהירה והבטוחה ביותר היא הסרת נקודות חן בטכנולוגית לייזר מתקדמת. מחיר הסרת נקודות חן ע"י לייזר פרו ניתן במחירים האטרקטיביים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות בעולם, המומחים של רשת המרכזים של לייזר פרו מתאימים בצורה מדויקת את טיפול הלייזר לגודל נקודת החן, מיקומה ועומקה לצורך קבלת תוצאות מושלמות של עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. 

סיבות להיווצרות נקודות חן:
 • תורשה-  נקודות חן מופיעות כבר בגיל הילדות ונקראות נקודות חן מולדות. אחרות, מתרבות בעיקר בעשור השני והשלישי לחיים וזאת כתוצאה מהצטברותם של תאי מלנוציטים בעור האחראים על ייצור הפיגמנט בעורנו (המלנין). 
 • חשיפה מרובה לשמש – נקודות חן עלולות להופיע בשל חשיפה לשמש ללא אמצעי הגנה כגון כובע וקרם הגנה. 

סימנים מחשידים בנקודות חן:

 • אי סימטריות
 • שינוי צבע
 • גבול לא ברור
 • גודל של מעל 6 מ"מ
 • גרד או דימום
כל אלו עלולים להיות סימנים המצביעים על נקודת חן העלולה להיות ממאירה, במקרים אלו חשוב לגשת במהירות לרופא עור לצורך בדיקה מדוקדקת ואבחון.


סיבות עיקריות להסרת נקודות חן:

 •   אסתטית – זוהי הסיבה השכיחה ביותר להסרת נקודות חן והיא נובעת מהצורך של המטופל לשפר את הרגשתו האישית במקרים בהם נקודות החן פוגעות בביטחונו העצמי ומהוות לדעתו מטרד אסתטי. במקרה זה, הסרת נקודות חן בלייזר היא השיטה המביאה לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר. 
 •   תפקודית – לעיתים עלולה נקודת חן בולטת, לפגום בתפקוד בעת גילוח, ענידת תכשיט או לבישת חזייה. 
 •  רפואית- כאשר יש חשד כי נקודת החן היא למעשה נגע ממאיר, יש צורך להסירה בצורה כירורגית לצורך אבחון וטיפול. 
 •   השיטות להסרתן של נקודות חן נקבעות על פי הסיבה להסרתן - כאשר מדובר על סיבה אסתטית, ההסרה מתבצעת בטכנולוגית לייזר וכאשר הסיבה היא רפואית, ההסרה תתבצע בניתוח באמצעות סכין מנתחים. 

סוגים שונים של נקודות חן:  


נקודת חן אדומה

נקודות חן מופיעות לרוב בצבע חום או שחור אך לעיתים, יכולות נקודות חן להופיע בצבע וורוד כהה או אדום אך אל חשש, אין מדובר בסכנה בריאותית. נקודות חן אלו מכונות "המנגיומות שרי" והן נוצרות בשל ריבוי כלי דם באזור קטן. נקודות אלו מופיעות לרוב על החזה או הגב. חלקן של נקודות חן אדומות מולדות אך הן יכולות להיווצר במהלך החיים. חשיפה מרובה לשמש עלולה להאיץ את היווצרותן של נקודות חן אדומות, הסרת נקודות חן אדומות בלייזר נחשבת לשיטה
המתקדמת והמהירה ביותר להסרה ללא צלקת. 

נקודת חן כחולה

נקודת חן כחולה

נקודת חן כחולה (BLUE NEVOUS) היא נקודת חן הממוקמת בתוך הדרמיס והחזר האור מעניק לה צבע כחלחל. לרוב נקודת חן זו אינה מהווה סכנה בריאותית . 

נקודת חן מגרדת

נקודת חן מגרדת

לעיתים, נקודות חן מגרדות. ברוב המקרים אין סיבה לחשוש והסיבה לגרד נובעת מחיכוך של נקודת החן עם בגד, עקיצה או חשיפה לא מבוקרת לשמש. כאשר הגרד מלווה בתופעות נוספות כגון שינוי בגודל נקודת החן, שינוי בצבעה או דימום המופיע ללא סיבה יש לגשת במהירות לרופא עור לצורך שלילת התפתחותה של מלנומה. (סרטן העור). 


טיפולים שונים לצורך הסרת נקודות חן:


שיטה כירורגית – נקודת החן מוסרת בשלמותה. השיטה משמשת רופאי עור בעת שקיים חשד לממאירות ויש צורך להסיר את נקודת החן בשלמותה לצורך אבחון. החיסרון בשיטה הוא החיתוך העמוק הנעשה על מנת להסיר את נקודת החן מהשורש, דבר המצריך תפרים המותירים צלקות. 

מחט חשמלית – טיפול המתאים להסרת נקודות חן שטוחות שאינן בולטות מעל העור. הליך הצריבה במחט החשמלית מביא ליצירת גלד כשבעקבותיו מתחילה החלמה טבעית של העור המותירה אותו בסוף התהליך חלק ואחיד. 

חנקן נוזלי – טיפול המביא להיווצרות כוויה הגורמת לתאי העור בנקודת החן למות. לאחר מכן מתקלפת נקודת החן ובעקבות כך, מתחיל הליך החלמה טבעי של העור. החיסרון הבולט של שיטה זו היא הותרת צלקת לבנה. 

גלי רדיו – טיפול זה מתאים במיוחד לצורך הסרתן של נקודות חן בולטות מעל העור. טכנולוגית הרדיו מאפשרת את חימום אזור נקודת החן והחלקתה ללא דימום אל גובה פני העור. כיוון שלא מעורב בשיטה חיתוך לעומק, מתאפשרת קבלת תוצאה אסתטית וזאת בעקבות הליך ההחלמה הטבעי של העור. 

טכנולוגית לייזר – השיטה שנמצאה כיעילה, מהירה ובטוחה ביותר לטיפול הסרת נקודת חן שטוחות ובולטות. הטיפול מתאפשר באמצעות מכשיר בעל מספר ידיות טיפוליות אשר לכל אחת מהן אורך גל שונה המאפשר התאמה מדויקת לגודל נקודת החן, מיקומה ועומקה. הטיפול אינו פולשני ואינו כואב ובנוסף, הוא אינו פוגע ברקמות שסביב נקודת החן. נקודת החן נצרבת ולאחריה מתחיל הליך החלמה טבעי בעור המוביל לתוצאה אופטימלית של עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. 

טיפול הסרת נקודות חן בלייזר:

הסרתן של נקודות חן בלייזר מתבצעת על ידי טכנולוגיה מתקדמת מוגנת פטנט : MICRO NON ABLATIVE LASER TECHNOLOGY. המכשיר מייצר בין 300-600 חורים מיקרונים המחממים את הרקמה העליונה ומסירים את נקודות החן. טכנולוגית הלייזר מביאה לייבושה של נקודת החן ולהתקלפותה הטבעית של שכבתה העליונה. בעקבות כך, מתחדש העור ומתקבלות התוצאות הטובות ביותר המותירות את העור ללא סימן או צלקת.  

הסרת נקודות חן בטכנולוגית לייזר – כל היתרונות:

 •  טיפול לא פולשני – אינו מצריך הרדמה או תפרים. הטיפול מדויק ואינו פוגע ברקמות עור בריאות. 
 •  ללא כאב – עוצמת מכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין כל כאב אלא תחושת חימום או צריבה שכמעט ואינה מורגשת. 
 •  מתאים לכל סוג וצבע עור 
 •  ניתן לביצוע בכל ימות השנה 
 •  לרוב די בטיפול אחד 
 •  תוצאות אסתטיות מושלמות – העור נותר חלק, אחיד וללא צלקת. 
 •  טיפול מעודד ייצור קולגן ואלסטין – אלו מחדשים את תאי העור ומאיצים את החלמת הגלד. 
 •  הטיפול המתקדם ביותר – הטיפול מאפשר את וויסות עוצמת החום והתאמתו לנקודת החן על פי גודלה, מיקומה ועומקה לתוצאות מושלמות. 
 •  מחיר אטרקטיבי 
 •  זמן החלמה קצר – ניתן לחזור לשגרה כבר ביום הטיפול.


הסרת נקודות חן בלייזר  – כל השאלות והתשובות:


 • מתי רצוי לעבור טיפול הסרת נקודות חן בלייזר?
 • טיפול הסרת נקודות חן בטכנולוגית לייזר, נחשב לאסתטי, היעיל והבטוח ביותר הקיים. הטיפול מביא למראה עור אחיד וחלק ואינו מותיר צלקת. מומלץ לעבור טיפול הסרת נקודות חן בלייזר כאשר נקודת החן שפירה (תקינה מבחינה בריאותית) וכאשר היא מפריעה למטופל מבחינה אסתטית ופוגעת באיכות חייו ודימויו העצמי. 

 • האם טיפול הסרת נקודות חן בלייזר כרוך בכאבים?
 • הטיפול אינו פולשני ואינו כואב. המטופל עשוי להרגיש תחושת "חימום או פולס רגעי" החולף בתוך שניה אחת. 

 • האם ניתן להסיר נקודות חן בפנים באמצעות טכנולוגית הלייזר ?
 • מותר ואפילו רצוי להסיר נקודות חן בפנים בטיפול לייזר. זהו הטיפול המועדף ביותר כאשר מדובר על עור הפנים העדין שכן, התחדשות העור באזור הטיפול מבוססת על הליך החלמתו הטבעי של העור המותיר את האזור המטופל ללא סימן או צלקת. 

 • כיצד מעלימה טכנולוגית הלייזר את נקודות החן ?
 • במהלך הטיפול, צורבות קרני הלייזר את נקודת החן עד להיווצרות גלד שטחי המאותת לעור להתחיל הליך החלמה טבעי באזור המטופל. בתוך כמה שבועות, מתחדש העור והופך אחיד, חלק וללא צלקת. 

 • כיצד יש לנהוג לאחר טיפול הסרת נקודות חן בלייזר ?
 • לאחר הטיפול חשוב במיוחד להגן על העור ולשמור עליו מפני קרני השמש באמצעות תכשירים ייעודיים להגנה מפני קרינה. 

 • האם יש זמן מומלץ לביצוע הסרת נקודות חן בלייזר ?
 • הטיפול בלייזר יכול להתבצע בכל יום מימות השנה ללא הגבלה של סוג עור בהיר או כהה. 

 • כמה טיפולים נדרשים לצורך הסרת נקודות חן בלייזר ?
 • לרוב, די בטיפול אחד בכדי להגיע לתוצאות מושלמות אך לעיתים, יידרשו עוד טיפול אחד או שניים לצורך חיזוק התוצאה הסופית. התשלום עבור הטיפול הינו חד פעמי וזאת, עד להסרתה הסופית של נקודת החן. 

 • כמה זמן לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה?
 • החזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול ולא נדרש כל זמן מנוחה מיוחד.  

 • כמה זמן אורך טיפול הסרת נקודות חן בלייזר ?
 • משך זמן הטיפול תלוי בכמות נקודות החן אותן יש להסיר, גודלן ומיקומן. כאשר מדובר על נקודת חן ממוצעת אחת, יארך הטיפול לרוב, מספר דקות בלבד. הסרת נקודות חן בפנים:

המראה החיצוני הוא כרטיס הביקור שלנו. כאשר מדובר בצורך לבצע הסרת נקודות חן בפנים הנחשבות לאזור הרגיש והחשוב ביותר בגופנו, יש לבצע אבחון נכון על מנת לבחור את הטיפול המתאים בדיוק וזאת, לצורך קבלת התוצאות האסתטיות האופטימליות. לאחר אבחון נקודת החן כשפירה, ניתן לבצע טיפול הסרת נקודת חן בפנים בלייזר. זהו הטיפול המומלץ ביותר המביא לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר לפני למראה עור אחיד וחלק כמו שתמיד חלמנו. 

החלמה ותוצאות לאחר טיפול הסרת נקודות חן בטכנולוגית לייזר:

לאחר האבחון של נקודת החן כשפירה וללא חשש מלונומה, ניתן להסירה בטיפול לייזר מתקדם המאפשר חזרה לשגרה עוד ביום הטיפול אך יש לשמור על כמה כללים המסייעים להחלמה מוחלטת של האזור בצורה מיטבית: חשוב שלא להרטיב את מקום הטיפול במים במהלך 24 השעות מהטיפול. בנוסף, חשוב להימנע מרחצה בים או בבריכה בשבועיים שלאחר הטיפול. בנוסף, יש להימנע משיזוף באזור המטופל. במסגרת הליך ההחלמה נוצר גלד המאותת לגוף להתחיל בהליך החלמה טבעי של העור. כאשר הגלד מתקשה, מתקלף ונופל מופיע תחתיו עור בצבע אדמדם החולף במהלך שבועיים עד חודש אז מתקבל עור חדש לתוצאה מושלמת. 

הסרת נקודות חן - מחיר:
 

ברשת פרו לייזר, מבינים כי אחד השיקולים המובילים בהחלטה באם לעבור טיפול הסרת נקודות חן בטכנולוגית לייזר הוא המחיר ולכן, נקבע מחיר אטרקטיבי ונגיש הנע בין 500-800 שקלים להסרת נקודת חן בודדה כאשר בהסרת נקודות חן רבות יורד המחיר משמעותית פר נקודת חן. 


המרכזיים האסתטיים עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר ומספקים טיפולים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, במחירים חסרי תקדים!
אז למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ חינם בסניף הקרוב לביתכם!
הסרת נקודות חן 

בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר, סניפים לטיפול ב: 

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה,חדרה, עפולה, אשקלון, הרצליה, רחובות, גן יבנה, כפר סבא, קריית מלאכי,
קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת, ירושלים 

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו: 073-374-6644
הסרת נקודות חן - לפני אחרי


לפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

אחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

אחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

אחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי 

logo בניית אתרים