מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת נקודות חן שטוחות - המדריך המקיף והמרכזיים המובילים

לטיפול ב:   גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, פתח תקווה, עפולה, אשקלון, גן יבנה, הרצליה, רחובות, כפר סבא,
קריית מלאכי, קריית מוצקין, קריית ביאליק,אילת, ירושליםמהי הדרך המתקדמת ביותר להסרת נקודות חן שטוחות ללא צלקת? כל התשובות לכל השאלות במדריך המקיף הכולל את שיטת הטיפול המתקדמת ביותר במרכזיים המובילים ליד ביתכם.


על עורם של מרבית בני האדם, מופיעים נגעי עור מסוגים שונים, בהם נקודות חן, שומות, "פלולות" צלקות ועוד. נקודות חן גדולות או מרובות, המופיעות באזורים חשופים כגון פנים, צוואר או מחשוף, עלולות להוות מטרד אסתטי של ממש ואף לפגוע בביטחון העצמי.  מרבית נקודות החן הנן שפירות (אינן ממאירות) אך לעיתים רחוקות, הן עלולות להיות סרטניות או טרום סרטניות (כאשר מופיע שינוי בגודל, צורה, גבול, דימום או גרד) ויש לאבחן אותן ולטפל. כאשר מדובר בנקודות חן שטוחות שפירות, הדרך היעילה, המהירה והבטוחה ביותר להסרתן היא באמצעות טכנולוגיית לייזר מתקדמת, המאפשרת התאמה של עוצמת הטיפול וקרן הלייזר לגודל נקודת החן ומיקומה ובכך לקבל תוצאות מושלמות של עור אחיד ללא סימן או צלקת. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר לייזר פרו, מסירים בהצלחה נקודות חן שטוחות מכל אזור בגוף לרבות הפנים וזאת, באמצעות טכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם המביאה לתוצאות מושלמות פעם אחר פעם. 

כיצד נוצרות נקודות חן שטוחות ?

נקודות חן שטוחות, נוצרות בעקבות שגשוג של תאים מלנוציטים בשכבת הדרמיס או האפידרמיס בעור. לרוב, מתפתחות נקודות החן כבר בשלב הרחם אך הן באות לידי ביטוי על פני העור, במהלך השנתיים הראשונות לחיים. נקודות חן שטוחות, עשויות להופיע בכל מקום על גופנו וכן על הפנים. הן יכולות להיות שטוחות או בולטות מעל פני העור. נקודות חן שטוחות, מרובות או גדולות המופיעות במקומות בולטים וחשופים כגון פנים, צוואר או מחשוף, עלולות להוות מטרד אסתטי של ממש המביא לחיפוש אחר הטיפול היעיל, הבטוח ומהיר ביותר להסרתן.

סיבות עיקריות להיווצרות נקודות חן שטוחות:

 • סיבה תורשתית – נקודות חן מופיעות כבר בגיל הילדות ונקראות נקודות חן מולדות. הן מתרבות בעיקר בעשור השני לחיים, כתוצאה מהצטברות של תאי מלנוציטים בעור, המייצרים את הפיגמנט האחראי לצבע. 
 • חשיפה מרובה לשמש – סיבה זו נחשבת לגורם חיצוני וסביבתי ולכן, כדי להימנע מהופעתן, חשוב להשתמש בקרם הגנה בעל מסנן קרינה גבוה. 
 • הסיבות להסרתן של נקודות חן שטוחות 
 • סיבה אסתטית – זוהי הסיבה הנחשבת לפופולרית ביותר. ההסרה נעשית על מנת לשפר את הרגשתו האישית של המטופל ולחזק את בטחונו העצמי. 
 • סיבה רפואית- כאשר מתעורר חשד כי מדובר בנגע ממאיר או נגע העלול להיות ממאיר ודורש הסרה לצורך אבחון וטיפול.
  השיטה הנבחרת לצורך הסרת נקודות החן, נקבעת על פי הסיבה להסרתה: כאשר ההסרה היא מהסיבה האסתטית, נעשה שימוש בטכנולוגית לייזר וכאשר הסיבה היא רפואית, כאשר מתעודד חשד כי הנגע ממאיר, נעשה שימוש בשיטה הכירורגית בה מוסר הנגע במלואו לצורך אבחון. 

הסרת נקודות חן שטוחות בטכנולוגית לייזר מתקדמת:

כאשר מדובר על הסרת של נקודות חן שטוחה ושפירה, ניתן להסירה באמצעות טכנולוגית הלייזר. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר בעל מספר ידיות טיפוליות, להן אורכי גל שונים, המאפשרים התאמה מדויקת של אורך הגל ועוצמת הטיפול לסוג נקודת החן אותה יש להסיר, מיקומה  וגודלה. זהו טיפול לא פולשני שאינו כואב. הטיפול המדויק, אינו פוגע ברקמת העור הבריאה סביב נקודת החן. נקודת החן נצרבת והגלד הנוצר, מביא להתחלתו של הליך החלמה טבעי של העור ולאחריו, מתקבלות תוצאות מושלמות של עור אחיד, חלק ללא סימן או צלקת. 

הליך הסרת נקודות חן שטוחות בלייזר:
 

טיפול הסרת נקודות חן שטוחות בלייזר, מתבצע באמצעות טכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY. המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את הרקמה העליונה ומסירים את נקודת החן. הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. הטיפול מביא לתוצאות הטובות ביותר בהסרת נקודות חן והוא מותיר את העור ללא סימן או צלקת. טכנולוגית הלייזר, מביאה לייבוש נקודת החן ולהתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה בעור באופן טבעי. העור מתחדש ללא סימן או צלקת ומתקבלת תוצאה מדהימה של עור אחיד וחלק. 

כל היתרונות בטיפול הסרת נקודות חן שטוחות בטכנולוגיות לייזר מתקדמת:


 • ללא כאבים – עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין כאב אלא תחושת חימום או צריבה. 
 • טיפול ללא פולשנות – הטיפול אינו מצריך הרדמה או תפרים. זהו טיפול מדויק שאינו פוגע בעור הבריא. 
 • לרוב די בטיפול אחד – ברוב המקרים, טיפול אחד מספיק לצורך קבלת תוצאות מושלמות 
 • ניתן לביצוע בכל ימות השנה 
 • תוצאה אסתטית מרשימה – מעניקה לעור מרקם אחיד וחלק ללא צלקת
 • טיפול המעודד ייצור של קולגן ואלסטין – המחדשים את תאי העור ומביאים להחלמה מהירה של הגלד 
 • טיפול מתקדם – מאפשר וויסות עוצמת החום והתאמתו לכל נקודת חן על פי גודלה, עומקה ומיקומה. 
 • מחיר אטרקטיבי 
 • זמן החלמה קצר – ניתן לחזור לשגרה כבר ביום הטיפול. 

הסרת נקודות חן שטוחות מהפנים: 


הפנים הם האזור הרגיש והחשוב ביותר עבורנו. עור הפנים הוא עדין ולכן, על מנת להסיר נקודות חן שטוחות, יש צורך בטיפול המבטיח הסרה מדויקת של נקודות החן ללא הותרת סימן או צלקת. טכנולוגית הלייזר היא המתאימה ביותר המניבה תוצאות אסתטיות הטובות ביותר למראה עור פנים אחיד, חלק ויפהפה.  

הסרת נקודות חן שטוחות במרכזיים המתקדמים ליד ביתך: 


המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר לייזר פרו, מביאים אליכם את פסגת הטכנולוגיה בטיפול הסרת נקודות חן שטוחות. המרכזים מנגישים את הטיפולים המתקדמים ביותר בכל רחבי הארץ עם טובי הרופאים והמטפלים המתמחים בהסרת נקודות חן שטוחות בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר בעולם מבית סינרון קנדלה ופוטונה לייזר הנחשבות פסגת הטכנולוגיה בתחום טיפול בלייזר, המביאות לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא סימן או צלקת.

קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל ההדרכה והמידע אודות טיפול הסרת נקודות חן שטוחות בלייזר לתוצאות מושלמות. 


 
הסרת נקודות חן שטוחות  

בטכנולוגיה הכי מתקדמ ת בלייזר, סניפים לטיפול ב: 

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, פתח תקווה, עפולה, אשקלון, גן יבנה, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית מלאכי,
קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת, ירושלים

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644


הסרת נקודות חן - לפני אחרי


לפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי


אחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן שטוחות- לפני ואחרי


אחרי

הסרת נקודות חן שטוחות- לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן שטוחות- לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן שטוחות- לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי


אחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן שטוחות- לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן שטוחות- לפני ואחרי
לפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרילפני

הסרת נקודות חן - לפני ואחריאחרי

הסרת נקודות חן - לפני ואחרי
logo בניית אתרים