מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת סרחי עור

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול בלייזר ב:  

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, חדרה, עפולה, אשקלון, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית מלאכי, קריית מוצקין, קריית ביאליקסרחי עור:


כיצד נוצרים סרחי עור? מהן הדרכים היעילות להסרת סרחי עור? מהו מחירו של טיפול הסרת סרחי עור ? מהו הליך ההחלמה לאחר טיפול הסרת סרחי עור? אילו תוצאות מתקבלות לאחר טיפול  הסרת סרחי עור בלייזר?

על גופם של נשים וגברים רבים מופיעים סרחי עור(SKIN TAGS). אלו הם צברי עור המופיעים בגוון העור, רכים  למגע ותלויים על בסיס צר הנראה כגבעול. סרח עור יכול לגדול בכל מקום בגוף אך הוא מופיע בעיקר באזורים בהם קיימים קפלי עור כגון: עפעפיים, מפשעות, בתי שחי, צוואר ועוד. סרחי עור אינם מסוכנים בריאותית אך הם עלולים להפריע אסתטית ולעיתים, אף עשויים להציק בעת גילוח, ענידת תכשיט ולבישת חזייה. הסיבה האסתטית וכן הסיבה התפקודית, מביאות אנשים רבים לחפש אחר טיפול הסרת סרחי עור. מחקרים הראו כי הטיפול היעיל, המהיר והבטוח ביותר לצורך הסרת סרחי עור בכל גודל ובכל מקום בגוף הוא טיפול באמצעות טכנולוגיות הלייזר. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר לייזר פרו מביאים לכם את הטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר לצורך הסרת סרחי עור לתוצאות מושלמות של עור אחיד, חלק וללא סימן או צלקת. 

אז, מה זה בעצם סרח עור?

על גופם של יותר מ-50% מהאוכלוסייה יופיעו סרחי עור. עם הגיל עולה השכיחות להופעתם של סרחי עור. קוטרו של סרח עור נע בין מילימטר בודד לשני סנטימטרים. סרח עור הוא גידול שפיר המורכב מתאי רקמת חיבור. זהו עודף עור בולט ובשרני המופיע בגוון זהה לצבע העור או מעט כהה יותר. לרוב, מופיע סרח העור כנגע כדורי או צינורי המחובר לעור באמצעות גבעול דק. רוב סרחי העור מתפתחים בקפלי עור בהם קיים חיכוך רב עם העור כגון: צוואר, בית שחי, עפעפיים או מפשעות. הגורמים העיקריים להתפתחותם של סרחי עור הם גנטיים, אך הם עשויים להתפתח במצבים כמו הריון או השמנת יתר. 

איזה סוגי סרחי עור אנחנו מסירים בלייזר:


הסרת סרחי עור בצוואר

הסרת סרחי עור בצוואר

הסרת סרחי עור בעפעפיים

הסרת סרחי עור בעפעפיים

הסרת סרחי עור בפנים

הסרת סרחי עור בפנים

הסרת סרחי עור באף

הסרת סרחי עור באף

הסרת סרחי עור בבית שחי

הסרת סרחי עור בבית שחיהסיבות להסרת סרחי עור:

סיבה אסתטית – כאשר סרח העור נמצא במקום חשוף כגון: צוואר או עפעפיים יש צורך להסירו. 
סיבה תפקודית- סרח עור עלול להציק בעת גילוח, ענידת תכשיט ולבישת חזייה. לעיתים, סרחי עור מתחככים בתכשיטים  ובגדים ועלולים להיות מודלקים, בצקתיים וכואבים. 


מגוון טיפולים להסרת סרחי עור:


הקפאה באמצעות חנקן נוזלי – סרח העור מוקפא על ידי חנקן נוזלי. הטיפול צורב וכואב לשניות ספורות ולאחר הטיפול מופיע אודם באזור המטופל. לאחר ימים ספורים נושר סרח העור אך לעיתים יש צורך בטיפול חוזר. לעיתים קרובות הטיפול מותיר צלקת לבנה. 

הסרת סרחי עור בחיתוך – זהו טיפול כירורגי שבמהלכו מוסר הנגע באמצעות סכין מנתחים. לעיתים, דורש ההליך הרדמה מקומית. 

צריבה במחט חשמלית – בשיטה זו נצרב בסיס סרח העור ומביא לנשירה מידית של סרח העור. הטיפול מבוצע בעזרת הרדמה מקומית על ידי משחת אלחוש. 

הסרת סרחי עור על ידי קשירה – בטיפול זה נעשה שימוש בחוט כירורגי המשמש להסרת סרחי עור. החוט מנתק את זרימת הדם אל סרח העור ומונע את התפתחותו. 

הסרת סרחי עור בטכנולוגיות לייזר – שיטה זו נחשבת ליעילה, הבטוחה והמדויקת ביותר לצורך הסרת סרחי עור. העור נותר אחיד, חלק וללא צלקות או סימנים. קרני הלייזר פוגעות בצורה מדויקת בסרח העור ואינן גורמות נזק לעור סביבו. הטיפול בלייזר אינו כואב, אינו מצריך זמן החלמה ומסיר את סרחי העור ביעילות ובמהירות. 


כיצד מתבצע טיפול הסרת סרחי עור בלייזר:


טכנולוגיית הלייזר מאפשרת הסרה אופטימלית של סרח העור. הפגיעה מקרן הלייזר היא מינימלית והיא אינה מזיקה לרקמת העור הבריאה סביב הנגע. הטיפולים מתבצעים באמצעות המכשירים המתקדמים ביותר בעולם להסרת סרחי עור מבית סינרון קנדלה (CO2RE) ופוטונה לייזר הנחשבים לפסגת הטכנולוגיה והקדמה בתחום. המכשירים מאפשרים קבלת תוצאות טובות יותר מכל שיטת טיפול אחרת. למכשירים, אישורי הבטיחות והאיכות המחמירים בעולם והטיפול בהם בטוח לחלוטין. הטיפול בלייזר משחרר פולסי לייזר בעוצמה גבוהה אל סרחי העור. אנרגיית הלייזר הורסת את תאי העור ומביאה להיווצרות גלד המתקלף בהמשך ומביא להליך החלמה וריפוי טבעי של העור ללא סימן או צלקת. 


הסרת סרחי עור בלייזר - התהליך הטיפולי
תוצאות טיפול סרחי עור בלייזר:


לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות באזור הטיפול. התוצאות הסופיות לטיפול הסרת סרחי עור בלייזר מתקבלות בין שבועיים לחודש וזאת לאחר הליך הריפוי וההתחדשות הטבעית של העור. הטיפול מתאים לכל סוגי העור בהליך המאפשר חזרה לשגרת היום יום. אחרי הטיפול אין כל כאב או צלקת. 

יתרונות טיפול הסרת סרחי עור בלייזר:

 •  טיפול מדויק - טכנולוגית הלייזר מאפשרת להתאים את סוג הטיפול למיקום סרח העור, גודלו וצורתו תוך שליטה על אורך הגל ועל מידת החום במכשיר עד שנוצר גלד שטחי ללא נגיעה בשכבת העור התחתונה. הליך ההחלמה הטבעי מאפשר את התחדשות העור למרקם חלק ללא סימן או צלקת. 
 •  ללא צלקת או כאב – מכשיר הלייזר מאפשר טיפול מבוקר לקבלת תוצאות אסתטיות מושלמות בהליך פשוט, ידידותי ללא פולשנות או כאבים. 
 •  זמן החלמה קצר – הטיפול באמצעות טכנולוגית הלייזר מאפשר לחזור במהירות לשגרה כבר ביום הטיפול. 
 •  התוצאות הטובות ביותר – במבחן התוצאה, טיפול הסרת סרחי עור בלייזר נחשב לטיפול הטוב והיעיל ביותר בהשוואה לשיטות אחרות. הטיפול מעניק לעור מראה אחיד וחלק. 

הסרת סרחי עור בלייזר – כל השאלות והתשובות:


 • מתי רצוי לעבור טיפול הסרת סרחי עור בלייזר ?
 • טיפול הסרת סרחי עור בלייזר, נחשב לטיפול האסתטי, היעיל והבטוח ביותר המביא למראה עור חלק ואחיד ללא סימן או צלקת. כאשר סרחי העור מפריעים מבחינה אסתטית ופוגעים בדימוי העצמי או במקרים בהם סרחי העור מפריעים מבחינה תפקודית (בעת הגילוח, ענידת תכשיט או לבישת חזייה) ופוגעים באיכות החיים, מומלץ לעבור טיפול הסרת סרחי עור בלייזר במרכזים המובילים לתוצאה מושלמת.

 • האם טיפול הסרת סרחי עור בלייזר כרוך בכאב?
 • הטיפול אינו פולשני ואינו כואב. עם זאת, מטופלים עשויים להרגיש תחושת חימום ו"פולס" רגעי למשך שניות בודדות. במידה ולמטופלים רגישות יתר לכאב, ניתן לאלחש את מקום הטיפול באמצעות קרם מאלחש או זריקת הרדמה מקומית למניעת כאב או אי נוחות. 

 • האם ניתן להסיר סרחי עור מהפנים בלייזר?
 • ניתן ואף מומלץ להסיר סרחי עור מהפנים בלייזר. למעשה, זהו הטיפול המועדף ביותר כאשר מדובר על עור הפנים העדין והדק. התחדשות העור באזור זה מבוססת על הליך החלמתו הטבעית של העור המותיר את אזור הטיפול ללא סימן או צלקת. עובדה חשובה כאשר מדובר על אזור כה חשוב ובולט לעין. 

 • כיצד מתבצע הליך טיפול הסרת סרחי עור בלייזר?
 • במהלך הטיפול, צורבות קרני הלייזר את סרחי העור, מחממות את הנגע ומייבשות את המים שבתאים המרכיבים אותו. כתוצאה מכך, נוצר גלד הגורם לגוף לאותת לעור להתחיל הליך החלמה והתחדשות באזור המטופל עד שמתקבל מראה עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. 

 • כיצד יש לנהוג לאחר טיפול הסרת סרחי עור בלייזר?
 • לאחר הטיפול, חשוב להגן על העור באזור המטופל באמצעות תכשירי הגנה ייעודיים מפני השמש וזאת עד להחלמתו המלאה של העור. 

 • האם קיים זמן מומלץ בשנה לביצוע טיפול הסרת סרחי עור?
 • ניתן לבצע טיפול הסרת סרחי עור בכל יום מימות השנה ללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר. 

 • כמה זמן לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה?
 • החזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול ולא נדרש זמן החלמה.

 • כמה טיפולים נדרשים לצורך הסרת סרחי עור בלייזר?
 • ברוב המקרים, די בטיפול אחד אך לעיתים נדרשים טיפול אחד או שניים נוספים וזאת, לצורך חיזוק התוצאה הסופית. התשלום עבור הטיפול הנו חד פעמי עד להסרתן  הסופית של סרחי העור. 
 • האם הסרת סרחי עור בלייזר בטוחה?
 • הסרת סרחי עור בלייזר נעשית במכשירים המתקדמים ביותר בעולם מבית סינרון קנדלה ופוטונה לייזר. הטכנולוגיה מאושרת בתקנים המחמירים ביותר בעולם הן של ה-CE, הן של ה-FDA והן של משרד הבריאות הישראלי. הטיפולים מתבצעים על ידי המומחים בעלי הניסיון הרב של רשת אתר לייזר פרו כאשר מאחוריהם אלפי מטופלים מרוצים. 


 • מהו מחיר הסרת סרחי עור?
 • טיפול הסרת סרחי עור בלייזר הנו נמוך יחסית בהשוואה לשיטות אחרות. מחירו של טיפול הסרת סרחי עור בלייזר ברשת המרכזים האסתטיים לייזר פרו הוא אטרקטיבי ונע בין 500-800 שקלים לסרח עור ובנוסף, ככל שכמות הסרת סרחי העור גדלה, מחיר הטיפול פר נגע יורד משמעותית. 


 • מהו זמן החלמה לאחר טיפול הסרת סרחי עור בלייזר?
 • ההחלמה לאחר טיפול לייזר להסרת סרחי עור היא קלה ומאפשרת חזרה לשגרה כבר ביום הטיפול. בשבועיים הראשונים שיחלפו מהטיפול, מומלץ למטופלים להימנע מחשיפה לשמש וכן לעשות שימוש בקרם הגנה. במהלך השבועיים שיעברו מהטיפול תיתכן אדמומיות באזור הטיפול אך אל דאגה, העור ילך ויתחדש ויקבל מרקם אחיד וחלק. 


 • מהו תהליך ההחלמה לאחר טיפול הסרת סרחי עור בלייזר?
 • טיפול הסרת סרחי עור בלייזר מתבסס על הליך הריפוי הטבעי של העור כך שהגלד הנוצר בטיפול הלייזר הממוקד והמדויק, מתחלף בתוך זמן קצר בעור חדש במראה אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. ללא ספק, תוצאות הטיפול הן הטובות ביותר בהשוואה לשיטות הסרת סרחי עור אחרות. 
מרכזי הטיפול לייזר פרו בפריסה ארצית להסרת סרחי עור:

המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר לייזר פרו בפריסה ארצית מביאים אליכם  את קדמת הטכנולוגיה של עולם היופי והאסתטיקה עם טיפולי הסרת סרחי עור בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם לתוצאות מושלמות. כל הטיפולים מבוצעים על ידי המומחים המנוסים של הרשת בהתאמה אישית לסוג הנגע, גודלו ומיקומו וזאת על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

מעוניינים להסיר סרחי עור ? קבעו פגישה ללא תשלום וללא התחייבות עם המומחים של אתר לייזר פרו וקבלו את כל ההדרכה והמידע אודות טיפול הסרת סרחי עור בלייזר בשיטה המתקדמת, המהירה והבטוחה בעולם המביאה לתוצאות הטובות ביותר.  הסרת סרחי עור
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
גבעתיים, בני ברק, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, אשקלון, באר שבע, נתניה, חדרה,
קריית מלאכי, 
עפולה, ירושלים, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, קריית מוצקין 
   

    לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו: 073-374-6644

logo בניית אתרים