מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו
073-374-6644

או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת צלקות בפנים

סניפים לטיפול ב:  תל אביב, בני ברק, קריית חיים, קריית מלאכי, קריית ביאליק, כרמיאל, ראשון לציון,
אשקלון, אשדוד,  כפר סבא, קריית מוצקין, באר שבע, רמת גן, חיפה, עפולה, רחובות, נתניה
מהן צלקות? מדוע הן נוצרות? מהם שלושת סוגי הצלקות הקיימים? כיצד ניתן להסיר צלקות מהפנים ללא ניתוח וללא כאבים? מהם היתרונות של הסרת צלקות בפנים בטכנולוגית לייזר מתקדמת? 

צלקת היא תוצאה של הליך טראומתי בעור כגון: חתך, נשיכה, כוויה, הליך רפואי כגון ניתוח קיסרי, ,הליכים רפואיים שונים וכן אקנה או סימני מתיחה לאחר ההיריון. כל אלו מותירים על העור סימנים לא אסתטיים הפוגעים בדימוי העצמי ובביטחון. רוב הצלקות המופיעות על גבי הפנים הן אצל נשים והן אצל גברים,  נוצרות כתוצאה ממחלת האקנה אשר לעיתים עלולה להותיר צלקות עמוקות ומאוד לא אסתטיות. פריצת דרך טכנולוגית, הביאה ליצירת טיפול חדשני המאפשר הסרת צלקות בפנים ללא ניתוח וללא כאב. הסרת צלקות בלייזר, מאפשרת התאמה מדויקת של סוג הטיפול לסוג הצלקת ועל ידי כך, להגיע לתוצאה מקסימלית של הסרה/טשטוש הצלקת. ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר לייזר פרו, מטפלים בהצלחה בכל סוגי הצלקות באמצעות טכנולוגית לייזר המביאה לתוצאות מושלמות של עור אחיד וחלק. 

מהן צלקות?

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו. הוא חשוף לפגעי מזג אוויר, יובש, לחות, תנאי קור או חום קיצוניים וכן לצלקות והצטלקויות שונות הנגרמות כתוצאה מניתוחים יזומים, כוויות, פגיעות מחפצים חדים או ממצבים בריאותיים כגון: אקנה או אבעבועות רוח. עורנו מורכב משלוש שכבות נפרדות: האפידרמיס, הדרמיס וההיפודרמיס. הצלקת היא דרכו של הגוף לתקן פגיעה, דלקת או פציעה בשכבת הדרמיס. פגיעה בסיבי הקולגן שבדרמיס, גורמת לחידושם של תאי הקולגן באזור וכך למעשה נוצרות אחת משלושה סוגי צלקות. 

מהם שלושה סוגי הצלקות הקיימים?

צלקת אטרופית – צלקת שקועה אשר עשויה להיגרם על ידי אקנה וחטטי אקנה. 
צלקת היפר טרופית- צלקת המורמת מעל קו העור.
צלקת קלואידית – דומה לצלקת היפר טרופית אך חמורה ממנה. כשגופנו נפגע, התאים הפיברופלסטיים האחראים על ייצור הקולגן "נחושים" להפוך את הגוף לשלם שוב ולכן, הם יוצרים מילוי וסגירת האזור הפצוע. לעיתים, התאים "חרוצים מידי" והתוצאה היא היווצרותה של צלקת אדומה, ורודה, בולטת ולא נוחה. 

צלקות בפנים 

צלקות אקנה מהוות מטרד אסתטי של ממש בקרב גברים ונשים. לרוב, מדובר בצלקות הנוצרות כתוצאה מאקנה קשה המתבטאת בנגעים דלקתיים גדולים היוצרים פגם בעור ומאלצים את העור לתקן את הפגם באמצעות רקמת צלקת. צלקות אקנה הם לרוב אטרופיות, שקועות מתחת לפני שטח העור. 

הסרת צלקות בפנים בטכנולוגיית לייזר פוטונה 4D וסינרון CO2:

פריצת דרך טכנולוגית, מאפשרת הסרת צלקות בפנים ללא צלקות או סימנים. טכנולוגיית לייזר פוטונה 4D מטפלת בצלקות בפנים באמצעות חימום עדין הגורם ליצירת תאי קולגן חדשים ויוצר התכווצות והתחדשות של העור באזור הצלקת, באופן בו האזור נראה עדין וחלק יותר ומשולב עם מרקם וגוון העור סביבו. הליך זה מתאפשר על ידי צריבת נקודות מיקרוסקופיות המגיעות עד לשכבתו האמצעית של העור, הדרמיס. פעולה זו, מגרה את ייצור הקולגן וממריצה אותו ליצירת קולגן חדש ותאים מחודשים תוך כדי החלקתו של העור. הטיפול אינו כואב ואינו מצריך הרדמה. במהלך הטיפול מבטל מכשיר קירור מיוחד את תחושת אי הנוחות. זהו הטיפול המתקדם ביותר מסוגו המבוצע בשיטת הפוטו רג'וביניישן (אנרגיית אור IPL) היוצרת חימום עמוק של שכבת הדרמיס והקולגן המביא להמרצה וחידוש העור בצורה טבעית לתוצאות מדהימות של הסרה וטשטוש צלקות בפנים. 

יתרונות טיפול הסרת צלקות בפנים בלייזר עם פוטונה 4D וסינרון CO2:

  •  החלקת עור הפנים 
  •  שילוב אזור הצלקת עם גוון העור סביבו 
  •  שיפור צפיפות העור (המקטין את עומק הצלקת)
  •  הפחתת הפגמים באזור הצלקת (מסייעת לצלקת להשתלב עם העור סביבה)
  •  שיפור צבע העור (מקנה גוון אחיד)
  •  שיפור כללי של מצב העור והצלקת. 
  •  צמצום גודלן של הצלקות של עד 80%
  •  חזרה מהירה לשגרה ללא צורך באשפוז או זמן החלמה.
  •  הטיפול המתקדם ביותר בעולם לטיפול בצלקות אקנה. הוא חודר לשכבת הדרמיס, מעודד ייצור תאי קולגן ואלסטין המרעננים, מחליקים ומחדשים את העור ומטפלים בצורה הטובה ביותר בחטטים וצלקות אקנה. 

הטיפולים המתקדמים ביותר במרכזים המובילים:


המומחים של רשת המרכזים המובילים אתר לייזר פרו, מביאים לכם את הטכנולוגיה החדשנית בעולם המטפלת בהצלחה בצלקות בפנים: טכנולוגית פוטונה 4D מביאה ליצירת תאי קולגן חדשים ויוצר התכווצות והתחדשות של העור באזור הצלקת למראה עור אחיד וחלק. הטיפול מתרכז בשכבה הפנימית של העור ובכך עושה את ההבדל ויוצר מראה עוד מושלם.

קבעו פגישה עם המומחים של אתר לייזר פרו  ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת צלקות בפנים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם המתאימה את הטיפול לסוג הצלקת, עומקה וגודלה לקבלת תוצאות טובות במיוחד. 


הסרת צלקות בלייזר | טשטוש צלקות בלייזר
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
תל אביב, בני ברק, קריית חיים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל, ראשון לציון, אשקלון, אשדוד,
כפר סבא, באר שבע, רמת גן, חיפה, עפולה, רחובות, נתניה, קריית מלאכי

    לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו התקשרו:  073-374-6644 הסרת צלקות בלייזר תוצאות מוכחות!

הסרת צלקות בלייזר לפני ואחרי 

הסרת צלקות בלייזר
   

הסרת צלקות בלייזר לפני ואחרי

הסרת צלקות בלייזר
   

הסרת צלקות בלייזר לפני ואחרי   

הסרת צלקות בלייזר
   

 הסרת צלקות בלייזר לפני ואחרי

הסרת צלקות בלייזר
   

הסרת צלקות בלייזר לפני ואחרי

הסרת צלקות בלייזר
   

 הסרת צלקות בלייזר לפני ואחרי

הסרת צלקות בלייזר
   


                                                                                                                  

logo בניית אתרים