מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הצערת עור הידיים בלייזר 
מדוע צריך להצעיר את עור הידיים:

עור הידיים שלנו חשוף לרוב הצרות והסכנות להן חשוף שאר עור גופנו, ובנוסף לכך, הוא גם חשוף לחומרים הכימיים בהם אנחנו משתמשים ביום יום (דטרגנטים, חומרי ניקוי וכד') ולקרני השמש - גם כאשר אנחנו זוכרים למרוח קרם הגנה על פנינו, לרוב, אנחנו שוכחים למרוח אותו על גב היד שלנו. אלה ודברים נוספים רבים, הם המשנים את גוון עור גב היד וגורמים להופעת נמשים, סולר לנטיגו (שאנחנו מכירים בכינוי "כתמי כבד", למרות שאין להם שום קשר לתפקוד הכבד) ולליקויים נוספים בפיגמנטציה של העור. בנוסף לכך, עור גב היד, כמו עור הפנים או הצוואר, הינו עור דק למדי, ועם השנים וההתבגרות, כאשר חלה ירידה בכמויות השומן וירידה האלסטין והקולגן המיוצרים בגופנו, הוא מאבד מהנפח שלו והוורידים מתחילים לבלוט דרכו. התוצאה המתקבלת מכך היא מראה גב יד מבוגר ומגויד, שמן הסתם, עלול להסגיר את גילנו, גם אם דאגנו לטפל בתופעות הגיל במקומות אחרים בגוף.


הצערת עור הידיים - אילו דרכי טיפול קיימות כיום:

מריחת קרם הגנה בעל מסנן קרינה גבוה - במקרים שהנזק עדיין איננו חמור, ניתן למנוע את התדרדרות מצב הפיגמנטציה של עור גב היד על ידי הקפדה על מריחת קרם הגנה בעל מסנן קרינה גבוה. רצוי לבחור בתכשיר המכיל גם חומצה אלפא הידרוקסית, הידרוקינון (Hydroquinone) ורטין A (Tretinoin), אשר משפיעה על הפיגמנטציה ומבהירה את העור. תכשירים אלה מטפלים אך ורק בגוון העור, ואינם משפיעים על נפחו. כך שהעור עשוי להפוך לאחיד יותר, אבל עדיין יישאר דק כשהיה.
הצערת עור הידיים בטיפולי פילינג כימי - בדומה לטיפולי הפילינג הכימיים לפנים, מדובר בתהליך קילוף העור באמצעות חומצת TCA או חנקן. גם תהליך זה מטפל אך ורק בגוון העור ולא בנפחו.
קילוף מכני קל של עור גב היד (מיקרו דרמבריישן) - פילינג מכני של שכבת העור העליונה, אשר מסיר את התאים המתים והשכבה העליונה, ואיתם מסיר גם חלק מהפיגמנטציה. גם כאן - מדובר בטיפול בגוון בלבד ולא בנפח העור.
הזרקת מילוי תת-עורי - טיפול להשבת נפח העור. עד לא מזמן, החומר המוזרק היה תאי שומן שנשאבו ממקום אחר בגוף המטופל/ת וההזרקה נעשתה במזרק רגיל, אבל כיום, ההזרקה נעשית באמצעות צינורית קנולה ובחומצות היאלרוניות או סידן. על הטיפול יש לחזור פעם בחצי שנה-שנה, בשל ספיגת חומרי המילוי בגוף. התהליך איננו מומלץ אנשים בעלי מגבלות בריאותיות שונות. 
טיפול הצערת עור הידיים בלייזר - הטיפול בלייזר לא רק מעלים את כתמי הפיגמנטציה, אלא גם ממצק ומחדש את העור על ידי עידוד מחודש של ייצורם של הקולגן והאלסטין, אשר כאמור, יורד עם השנים.טיפול הצערת עור הידיים בלייזר לפני ואחרי

הצערת עור הידיים בלייזר


הצערת עור הידיים בלייזר

הצערת עור הידיים בלייזר

טיפול הצערת עור הידיים בלייזר

טיפול בלייזר לצורך הצערת עור הידיים איננו טיפול פולשני או כואב. הוא קצר ומבוצע בקליניקה, ולמרות האדמומיות העשויה ללוות אתכם במשך יום או יומיים, ניתן לחזור מיד לאחריו לשגרת החיים שלכם, ללא רגישויות מיוחדות (בניגוד לפילינג הכימי) או חתכים וסימני דקירה (בניגוד להזרקות המילוי). הצערת עור הידיים בלייזר מאפשרת לכם לזכות, תוך פחות משעה, בידיים צעירות למראה, שהעור עליהן מתוח, רענן, ואחיד ללא כתמים או נמשים.למה לעבור הצערת עור הידיים על ידי המומחים של לייזר פרו?

טיפול הצערת עור הידיים בלייזר דורש מומחיות רבה, ומצריך את היכולת לאבחן את סוג עורם של המטופל/ת ולהתאים עבורם את הטיפול הטוב והאפקטיבי ביותר. לא כל מכון אסתטיקה המציע טיפולי לייזר אכן יודע לעשות זאת כהלכה, ולכן חשוב לבחור את המכון בקפידה.
 

הצערת עור הידיים בלייזר במרכזי לייזר פרו:

טיפול הצערת כפות הידיים בין אם מסיבות אסטטיות או בריאותיות, מהוות את התהליך הטוב ביותר של הצערת עור הידיים בלייזר ללא שום סימן או צלקת. הטיפולים שבקליניקה  נעשים באמצעות מכשיר הלייזר של חברת אייקון פלומר, וסינרון בשיטות המתקדמות והעדכניות ביותר. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. מכשיר הלייזר מייצר חורים מיקרוסקופיים בלתי נראים ובלתי מורגשים, שמגרים את העור להתחדשות מהירה ומואצת. הטיפול איננו כרוך בהחלמה ארוכה, והחזרה לחיים תקינים ופעילים הינה מיידית לאחר שהטיפול מסתיים.

בנוסף פרוסות מרכזים אסתטיים של לייזר פרו ברחבי בארץ ב : גבעתיים, בני ברק, אשדוד, קריית חיים , קריית ביאליק, באר שבע, כפר סבא, כרמיאל שמתמחות בטיפול של הצערת עור הידיים בלייזר. 
אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הצערת עור הידיים בלייזר בחינם וללא כל התחייבות.

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.טיפול הצערת עור הידיים בלייזר
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, קריית מוצקין, קריית ביאליק,
כרמיאל, אשדוד, אשקלון, כפר סבא, באר שבע, נתניה, רחובות, חיפה  

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו התקשרו: 073-374-6644   

logo בניית אתרים