מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הצרת היקפים - בטכנולוגיות המתקדמות

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

  בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, קריית חיים, כרמיאל, נתניה, עולש
באר שבע, קריית מוצקין, קריית ביאליק, רחובות, חיפה, חדרהכאשר אנחנו בוחנים את גופנו במראה, אנחנו לא מסתכלים רק על האם רזינו או שמנו, אלא גם על הרושם הכולל שיוצר הגוף שלנו, הסילואט (קווי המתאר) שלו. חלק גדול ביצירת הסילואט האופטימלית, היא ההיקפים של אזורים מסוימים בגוף שלנו - הזרוע, הירך, המותן, כלוב הצלעות וכן הלאה. כמובן שככל שהעור מהודק ומונח באופן טוב יותר על הבשר, העצמות והשרירים המרכיבים את אזור הגוף הספציפי, כך הוא יראה מוצק יותר, צעיר יותר.

טיפול הצרת היקפים ליצירת מראה מוצק, חטוב וצעיר
ישנן גישות וטכניקות הצרת היקפים שונות, שכל אחת מהן, לכשעצמה, מספקת מענה מתקבל על הדעת, אבל לא יותר מכך. לעומת זאת, שילוב בין השיטות השונות, כפי שמציע מכשיר ה- velashape lll, מספק תוצאות טובות בהרבה, ואותן ניתן לראות (ולמדוד) תוצאות כבר לאחר טיפול הצרת ההיקפים הראשון.

טיפול משולב - תוצאה שנאהב!
הטיפול משלב מספר גישות טיפול כאינפרה אדום, גלי רדיו (RF), שאיבת וואקום ושימוש באנרגיה מכאנית (רולרים), כך שהאפקט מוכפל פי כמה, וניתן לראות אותו, כאמור, כבר לאחר הטיפול הראשון.
במקביל להצרת ההיקפים, מטפל המכשיר בהעלמת הצלוליט המצטבר באזורי הגוף השונים, במיצוק העור, בחיטוב הגוף וביצירת סילואט דקה וחטובה.

יתרונות הטיפול המשולב להצרת היקפים ב Velashape:

  •  בשל השילוב בין הטכנולוגיות משכי הטיפול מתקצרים באופן משמעותי, אבל התוצאות הופכות לטובות בהרבה יותר.
  •  הטיפולים אינם דורשים מהמטופל/ת זמן החלמה או התאוששות וניתן לשוב לפעילות השוטפת שלכם מיד לאחריהם.
  •  התוצאות המתקבלות הן תוצאות אמיתיות, המורגשות למטופל/ת וגם נראות לעין.
  •  הטיפול אינו פולשני והמטופלים נינוחים ורגועים במהלכו.
  •  הטיפול מאפשר למטופלים את קבלת הטיפול האפקטיבי והיעיל ביותר עבורם, ומאפשר להם לראות את התוצאות במהירות, כך ששביעת רצונם מהטיפול היא גבוהה כבר מתחילת הטיפול.

איך הטיפול עובד?

השיטה המשולבת המשמשת בעת טיפול הצרת היקפים משלבת מספר גישות טיפול שלכל אחת מהן יש תפקיד משלה בקבלת התוצאה הסופית - הצרת היקפים. במהלך הטיפול, מבוצע חימום ממוקד של האזור המטופל, שיפור הניקוז הלימפתי שבגוף המטופל/ת ומיקוד מדויק של האנרגיה הנדרשת לאזור הרצוי. הטכנולוגיה ה"מחברת" ומשלבת בין כל רכיבי הטכנולוגיה המשמשים בטיפול הינה טכנולוגיה בטוחה ומתקדמת, והטיפול מתאים לכל אחד, בלי יוצא מן הכלל. בדרך זו, אתם יכולים ליהנות מכל העולמות, מכל הטכנולוגיות והגישות אותן מציע תחום הצרת ההיקפים, וזאת, מבלי שתצטרכו לבצע כל טיפול בנפרד ולבזבז על כך זמן מיותר.

אצלנו, במרפאות לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע הנדרשים לכם על הצרת היקפים בחינם וללא התחייבותכם לביצוע הטיפול!
הצרת היקפים
בטכנולוגיה המתקדמת ביותר עכשיו בכל הסניפים בארץ:  

  בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, קריית חיים, כרמיאל, נתניה, עולש
באר שבע, קריית מוצקין, קריית ביאליק, רחובות, חיפה, חדרה

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:
  073-374-6644

 

logo בניית אתרים