מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הצרת הנרתיק בלייזר - ללא ניתוח
להגברת ההנאה המינית בן בני הזוג

סניפים ב: גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, רחובות, באר שבעמדוע אנחנו נזקקות לטיפול הצרת הנרתיק?

עם השנים החולפות, הגוף שלנו מזקין ומתבלה אט-אט: רמות הקולגן הקיימות בו פוחתות, וגם החידוש שלהן מועט. רמת ההורמונים הנשיים שלנו משתנה, בכל מחזור חודשי, הריון, לידה, שלא לדבר על מכת המחץ האדירה שמנחית לרמות ההורמונים שלנו גיל המעבר. גם הנרתיק שלנו איננו נשאר כמות שהיה כאשר היינו צעירות יותר. הלידות הטביעו בו את חותמן, קירות הנרתיק צונחים אט-אט ופתחו מתרחב. לעיתים, אי-שם, בסביבות גיל 50, אנחנו הופכות ליבשות בגלל השינויים ההורמונאליים... ברור שישנן צרות גדולות מכך, אבל זה מציק לנו, מכרסם אותנו מבפנים... בעיקר, כי בעקבות כל השינויים האלה, גם הסקס לא מה שהיה פעם...
וכאן, מגיע לעזרה טיפול הצרת הנרתיק, כאשר המונח כולל את כל סוגי הפעילויות, כירורגיות ואחרות, שמטרתן לגרום הצרת הנרתיק, הידוק חלקו הפנימי, הצרת פתח הנרתיק וכן הלאה.
במרכזי לייזר פרו משתמשים בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם של חברת פוטונה במכשיר Intimalase וחברת סינרון קנדלה במכשיר Co2re intima שהם יצרו מהפכה בתחום
שיפור איכות החיים והגברת ההנאה המינית בין בני הזוג בטיפולי לייזר לא פולשניים ללא כאב או זמן החלמה שמחליפים תהליכים ניתוחיים.


הצרת הנרתיק בלייזר - הייעוץ והטיפול הראשוני

בסרטון מוצגים כל השאלות והתשובות של הייעוץ הראשוני, כולל טיפול ראשון להדגמה.


אילו דרכי טיפול קיימות כיום לטיפול הצרת הנרתיק:

עד לפני זמן לא רב, האופציה היחידה שעמדה פני נשים שנזקקו לטיפול הצרת נרתיק, היתה האופציה הכירורגית, הניתוח. אולם, עם השנים והתפתחות הטכנולוגיה, הלייזר הפך לאופציה ראויה ומשמעותית ולעד מהרה, כל מי שמעניינת אותה הצרת הנרתיק ובעיקר, הצרת הנרתיק ללא ניתוח, מתעניינת בהצרת הנרתיק בלייזר.
ניתוח הצרת הנרתיק - פרוצדורה המבוצעת על ידי רופא כירורג, תחת הרדמה (מלאה או מקומית, בהתאם לגורמים) ובחדר ניתוח. במהלך הניתוח מסיר המנתח את מעטה קיר הנרתיק האחורי ומבצע חיתוך מקומי עדין של נרתיק. לאחר מכן, יתפור המנתח את החתך, כשהנרתיק שוב בקוטר בו היה, לפני שחלו בו כל השינויים ההורמונאליים והאחרים. לאחר הניתוח, נדרשת המטופלת לשהות עוד מספר שעות להשגחה בביה"ח, לנוח שבעה ימים בבית, ולסקס ניתן לשוב רק כשלושה שבועות לאחר הניתוח.
הצרת הנרתיק בלייזר - התהליך מבוצע בקליניקה, ע"י ידי רופא מומחה ברפואת נשים המתמחה גם בטכנולוגיית לייזר. במהלך הטיפול מוחדרת ידית הלייזר לנרתיקה של המטופלת וקרני הלייזר הבוקעות מהידית, הן אלה אשר מבצעות את הטיפול: הן מגבירות את ייצור הקולגן ברקמת פנים הנרתיק. כמו כן, הן יוצרות אפקט המיישר את רקמת פנים הנרתיק למקומה הקודם ולמצבה הקודם. האפקט ממצק את הרקמות, גורם להצרתו של הנרתיק, משיב לו את לחותו ואת החיוניות שאבדו לו, וגם, כתוצאה מהשיפורים בנרתיק ובאזור, במידה וקיימת דליפת שתן במאמץ (ברמות של 1-3), אף היא מתוקנת. כל זה אינו מצריך אשפוז, אינו דורש שהיה בחדר התאוששות או מכתיב החלמה ממושכת.

בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר מבצעת התערבות המשפרת את יכולת ההתכווצות והידוק רקמות רירית ומעודדת ייצור קולוגן ברקמות הנרתיק דבר המביא למיצוק ועיבוי הרקמות והצרתו של הנרתיק יתרונות:
  • הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות השרירים התומכים בנרתיק מחזק וממצק אותם.
  • מגביר את ההנאה המינית ביין בני הזוג.
  • טיפול הלייזר מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך:כאבים,חתכים,זמן החלמה...
  • ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בכל שלבי תופעת בהצרת הנרתיק,ללא צורך בחדר ניתוח.
  • טיפול לא פולשני ללא תופעות לוואי,סיבוכים,זמן החלמה,כאב או סימן,תוצאות מידיות!
  • תהליך טיפולי נמשך לערך 30 דקות לטיפול לרוב נדרש 2 עד 3 טיפולים להבטיח תוצאות רצויות.
  • החזרת הלחות והחיוניות של רקמת הנרתיק,העלמות היובש והצרת הנרתיק משפירים את התחושה בזמן קיום יחסים.
  • הטיפול מבוצע ע'י רופא מומחה ברפואת נשים בטכנולוגיית לייזר
  • טיפול ייחודי עבור הצרת הנרתיק,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.

כיום, לא רק שהצרת הנרתיק בלייזר נחשב לטיפול הצרת הנרתיק ללא ניתוח הטוב ביותר, זמן קצר אחרי כניסת הטכנולוגיה לשימוש, הלייזר הוא ביסס את עצמו כטיפול הצרת הנרתיק הטוב והמועדף ביותר על נשים ברחבי העולם.

אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפולי הצרת הנרתיק בלייזר בחינם וללא כל התחייבות מצידכם.

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, וקביעת תורים התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.


טיפול הצרת הנרתיק בלייזר 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, רחובות, באר שבע
   לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644logo בניית אתרים