מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644  
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


השתלת שיער בטורקיה

אחד מהתהליכים הנפוצים היותר השנים האחרונות בתחום האסתטיקה הוא השתלת שיער בטורקיה. השתלות שיער בטורקיה הפכו לתהליך שכיח שגברים ישראלים רבים החווים התקרחות והתדלדלות השיער תוהים על קנקנו והיו מעוניינים לעבור אותו. אולם ללא גוף ישראלי מקצועי ואמין המלווה אותם לאורך כל הדרך, הם עלולים ללכת לאיבוד מעט בסבך הרפואה הטורקית, כך שליווי של רשת מרפאות האסתטיקה לייזר פרו לאורכו של כל התהליך, יכול להפוך את השתלת שיער בטורקיה לתהליך קל ויעיל בהרבה עבור אותם גברים, עבורכם.

כיצד מתבצע תהליך השתלת שיער בטורקיה?

התהליך יתחיל בקליניקה של הרופא המומחה לביצוע השתלות שיער בטורקיה, כאשר הוא ינקה את הקרקפת היטב ויזריק את חומר האלחוש שמקהה את התחושה בעורף ובשאר החלק האחורי של הראש - הצד שיתרום את זקיקי השיער. כעת, יתבצע איסוף זקיקי השיער באחת משתי שיטות איסוף הזקיקים FUT (Follicular Unit Transplantation) או FUE (Follicular Unit Extraction). בזמן הכנת זקיקי השיער להשתלה על ידי הצוות המקצועי המלווה את התהליך, יחטא המנתח ויאלחש את האזור שבו יושתלו הזקיקים (האזור הנתרם), וייצור חריצים זעירים בעור הקרקפת באמצעות מחט או אזמל מנתחים. אותם חריצים זעירים יהוו את החורים בהם יושתלו זקיקי השיער שנאספו.
אורכו של התהליך נע בין ארבע לשמונה שעות, בהתאם לגודלו של שטח המטופל ולכמותם של הזקיקים המושתלים בתהליך. ייתכן שיהיה צורך לחזור על התהליך פעם נוספת בהמשך, לאחר מספר חודשים, במידה ואובדן השיער יימשך או במקרים בהם המטופל מחליט שברצונו בשיער סמיך יותר.

מה קורה לאחר מכן?

הניתוח מותיר את הקרקפת כשהיא רגישה מאד. תרופות משככות כאב יילקחו למשך מספר ימים לאחריו, על מנת למנוע את הכאבים שעלולים להופיע. הקרקפת תהיה חבושה בתחבושת, לפחות במשך היום או היומיים שמיד לאחר ההשתלה, ותרופה אנטיביוטית או תרופות נוגדות דלקת ילוו את המטופל בתקופה זו. זמני ההחלמה מהירים למדי, ומרבים הגברים העוברים השתלת שיער בטורקיה שבים לעבודתם אחרי פרק זמן שנע בין יומיים ועד חמישה ימים לאחר ביצוע התהליך.

שבועיים עד שלושה שבועות לאחר התהליך אמנם ינשור מרבית השיער המושתל, אבל כבר אז יהיה ניתן להבחין בצמיחת השיער החדשה שתתחזק ותלך בחודשים שלאחר מכן - מרבית הגברים שעברו תהליכי השתלות שיער בטורקיה מסוגלים להבחין בשישים אחוזים של צמיחת השיער החדשה תוך פרק זמן של שלושה עד תשעה חודשים. יתכן כי הרופא המנתח ירשום לכם תרופה המעודדת צמיחת שיער (כדוגמת Minoxidil) על מנת לשפר את צמיחת השיער לאחר ביצוע תהליך ההשתלה, אך רמת יעילותן של תרופות אלה עדיין איננה ודאית.

לייזר פרו נחשבת לאחד ממרכזי האסתטיקה הישראלים הבודדים שאכן מתמחים בתחום השתלות שיער בטורקיה. אנחנו עובדים עם המנתחים המוכשרים ביותר, בבתי החולים ובמרפאות הבולטות והמיומנות ביותר, וכל זה, על מנת להבטיח לכם כי התהליך אותו תעברו יהיה מקצועי, מהיר ובטוח, כך שתוכלו שוב לזכות בשיער שופע וסמיך, ללא כל סיכון מיותר!

איזה סוגי השתלות שיער מומלצות בטורקיה :

בעבר היה השתלת שיער FUT זוהי השתלת שיער שלרוב היתה משאירה צלקות (מאחר ומבצעים חיתוך של רצועת עור), והיתה מוגבלת בכמות הזקיקים שניתן לקחת מרצועת העור לרוב עד 2000 זקיקים בלבד! השתלה זאת היתה מבוצעת ע"י חיתוך של רצועת עור עם זקיקי שיער מהחלק האחורי של הראש הנחשב לזקיקי השער החזקים ביותר והשתלתם בחלקו הקדמי של הראש באזור הקרחות. 
כיום יש שני השתלות שיער מתקדמות שמבוצעות בטורקיה:

השתלת שיער FUE:


השתלת שיער FUE היא השתלת שיער מתקדמת שפותחה בעשור האחרון שמתבצעת ע"י איסוף זקיקים מהאזור התורם (לרוב החלק האחורי של הראש, העורף, הסנטר ובמקרים קיצוניים החזה וזאת על מנת להשתיל את כמות הזקיקים המרבית ולהגיע לרמת כיסוי של 100%) בעזרת מחט מיוחדת ללא חיתוך או תפירה בשיטה זאת כמות הזקיקים בלתי מוגבלת (כל עוד האזור התורם מאפשר זאת) בשלב הבא יוצרים תעלות קטנות שאלהם משתילים את הזקיקים שנאספו.

השתלת שיער DHI: 


זוהי השתלת השיער המתקדמת ביותר כיום! בהשתלת שיער DHI ניתן להשתיל עד 3500 זקיקים פר טיפול, היתרונות הבולטים של השתלת DHI על פני השתלת FUE הם:
  • בהשתלת שיער DHI ניתן לבצע טיפול יום אחרי יום בניגוד להשתלת FUE שניתן לבצע טיפול אחר טיפול בהפרש של מספר חודשים. (מה שאומר שזוהי אופציה מעולה להגיע פעם אחת בלבד לטורקיה במקרים של אזור התקרחות נרחב כי הוא מאפשר שני טיפולים במקום טיפול אחד של FUE - כמובן הכל בהתחשב באזור התורם).
  • לפי האופציה של שני טיפולים יום אחרי יום ניתן להבין שלמי שנדרש השתלת כמות זקיקים גדולה עקב אזור התקרחות נרחב מומלץ שיבצע השתלת שיער DHI.
  • השתלת השיער בשיטת DHI מאפשרת לבצע את השתלת הזקיקים בעט מיוחד שנקרא Choi Pen בלי צורך לבצע תעלות להשתלת השיער (כמו בשיטת FUE)
    ולכן התהליך יותר ידידותי, פחות כואב, פחות דימום וזמן ההחלמה ב 40% יותר מהיר.
  • השתלת שיער DHI מאפשרת צפיפות של עד 100 זקיקים במ"מ בניגוד להשתלת שיער FUE שמאפשרת עד 55 זקיקים במ"מ, מה שאומר שגם אם ישנה 5% נשירת שיער טבעית
    לאחר ההשתלה עדיין בהשתלת שיער DHI זה יראה הרבה יותר מלא והרבה יותר טבעי.
  • השתלת שיער בשיטת DHI מאפשרת השתלת שיער ע"י עט Choi Pen בזווית שנעה ביין 40 ל 45 מעלות שזה זווית הצמיחה הטבעי שלנו.
  • השתלת שיער DHI לא מצריכה גילוח של הראש באזור ההשתלה כמו בשיטת FUE שזהו יתרון בולט במיוחד להשתלות שיער לנשים.


השתלת שיער בטורקיה מחיר:

השתלת שיער FUE מחיר

השתלת שיער FUE מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
ללא הגבלת זקיקים.
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 1800 יורו 

השתלת שיער DHI מחיר

השתלת שיער DHI מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
השתלה עד 3500 זקיקים.
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2100 יורו 


השתלת שיער בטורקיה למה לייזר פרו:

השתלות שיער בטורקיה המיוצגים ע"י לייזר פרו בשיתוף עם אתר דוקטור חן המתמחה בהשתלת שיער בטורקיה  דואגים לאינטרסים שלך בצורה המקצועית ביותר בכל שלב בתהליך 
השתלת השיער עם מחירים חסרי תחרות הכוללים את בית החולים המתקדם ביותר בטורקיה המבצע 350 השתלות שיער בחודש עם צוות רפואי הטוב ביותר המוסמך ארגון Ishrs (האיגוד הבנלאומי לכירורגיה ושיקום השיער).

 סרטון בית החולים להשתלות שיער בטורקיה המציע חבילה הכל כלול
אז צירו עמנו קשר עוד היום וקבלו איבחון מלא חינם על כמות הזקיקים ושיטת ההשתלה הטובה ביותר עבורכם!
השתלת שיער בטורקיה   

 לשירות לקוחות של מרכזי דוקטור חן התקשרו:  073-3746622


  

תוצאות השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי    
השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי      

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי  השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי      

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי    השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי      

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי      

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי     השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי      

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי      


                                                                                                                  

2all בניית אתרים