מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדםהשתלת שיער בטורקיה - קליניק אקספרט
בהנהלת דוקטור אמרה דוראן


השתלת השיער המתקדמת בעולם DHI PRO המשלבת טכנולוגיה של לייזר מתקדמת המעוררת זקיקים רדומים ממריצה את מחזוריות הדם בקרקפת ומביאה לתוצאות ההשתלה הטובות ביותר רק ב 2300 דולר בלבד.יותר ויותר ישראלים מפסיקים להתפשר על מראה שיער דליל ומצטרפים למאות אלפי אנשים מכל רחבי העולם שכבר עברו השתלת שיער מתקדמת DHI PRO 
(PROFFESIONAL DIRECT HAIR IMPLANTATION). קליניק אקספרט עובדת עם הרופאים והצוותים הרפואיים הטובים ביותר בתחום. השתלת שיער DHI PRO מהווה פריצת דרך של ממש בתחום השתלות השיער, המותירה את קודמותיה הרחק מאחור עם תוצאות חסרות תקדים. המומחים של המרכז הרפואי קליניק אקספרט בטורקיה, מבצעים מידי חודש מאות השתלות שיער בשיטת DHI PRO במחירים האטרקטיביים ביותר (2,300 דולר בלבד) ובחבילה אטרקטיבית הכוללת ליווי 24/7 של  מרגע קביעת תאריך ההשתלה, מלון 5 כוכבים והסעות VIP צמודות לכול הטיפולים , כך שלכם רק נותר להרגיש בנוח כי הכל מאורגן ומסודר עבורכם כולל מתורגמן לעברית שיתן לכם תמיכה מלאה לאורך כל הדרך.


מהי שיטת השתלת שיער DHI PRO:

שיטת השתלת שיער DHI PRO, נחשבת להשתלת השיער המתקדמת והיעילה ביותר בעולם, המביאה לתוצאות הטובות ביותר. השיטה עושה שימוש בלייזר רך (LOW LEVEL LASER  LLT THERAPY )  בעוצמה נמוכה. טכנולוגיה זו משפרת את תוצאות ההשתלה, כאשר היא מעוררת זקיקים רדומים ובכך מגרה כל זקיק שערה פגוע ומסייעת בצמיחתו המחודשת, מאיצה את זרימת הדם בקרקפת, מסייעת בקליטת הזקיקים ומשככת תהליכים דלקתיים. שיטה זו, הופכת את השתלת השיער להליך בטוח הרבה יותר.


 שלבי השתלת השיער DHI PRO

 

מדוע לבחור בהשתלת שיער בטכנולוגית DHI PRO:

 •   התוצאות הטובות ביותר – רמת צפיפות שיער הגבוהה ביותר,  בעוד שיטות השתלה קודמות מאפשרות השתלה של עד 50 זקיקים בס"מ , מאפשרת שיטת DHI PRO  להשתיל עד 200 זקיקים בס"מ וזאת, הודות ל-CHOI PEN המאפשר השתלת זקיקים רבים יותר בס"מ, הודות לקוטרו הקטן. 
 •   ללא כאבים – השתלת שיער DHI PRO היא השתלה ישירה. הזקיק מוחדר אל ה-CHOI PEN וממנו ישירות אל הקרקפת, אל האזור המיועד להשתלה. (בעוד שבשיטות אחרות יש צורך ביצירת תעלות הגורמות לדימום רב ולכאבים כגון שיטת FUE) 
 •  זמן החלמה קצר – כיוון שהשתלת שיער בשיטת DHI PRO הנה השתלה ישירה ואינה כרוכה ביצירת תעלות ודימום כמו בהשתלות שיער המתבצעות בשיטות אחרות.
 •   מאפשרת השתלת שיער באזורים דלילים ומפרצים – קוטרו הקטן של ה-CHOI PEN מאפשר חדירה לאזורים דלילים או אזורי מפרצים ומילויים בצפיפות גבוהה מבלי לפגוע בזקיקים הבריאים שסביבם. 
 •   מקסום ההשתלה – כל מושתל שיער, מעוניין במקסימום הזקיקים העומדים לרשותו. השתלת שיער DHI PRO מאפשרת איסוף זקיקים מאזורים תורמים כגון עורף, זקן או חזה וניצול הפוטנציאל המלא של כל האזורים התורמים, המוביל למקסימום צפיפות ולתוצאות מרשימות. 
 •   שמירת איכות הזקיק – מכשיר ה-CHOI PEN המשמש להשתלת שיער בשיטת DHI PRO מאפשר שמירה על טיב הזקיק ואינו פוגע בו וכך, מתקבלת תוצאה מקסימלית של שיער צפוף וטבעי. 
 •  השתלת שיער בזווית צמיחת השיער הטבעית – השתלת שיער בשיטת DHI PRO מאפשרת לבצע השתלה של הזקיקים בזווית הצמיחה הטבעית של השיער וכך, מתקבלת תוצאה 100% טבעית. .
 •  הרדמה מקומית – לאחר ההרדמה, לא ירגיש המטופל כל כאב וההשתלה תעבור עליו בקלות. 
 •   זמן שהות קצר של הזקיקים מחוץ לקרקפת – השתלת שיער DHI PRO הנה ישירה ואינה דורשת יצירת תעלות כמו בשיטות השתלות שיער אחרות (דוגמת השתלת שיער FUE), כך שזמן שהות הזקיקים מחוץ לקרקפת הנו קצר והזקיקים נשמרים בצורה הטובה ביותר, עובדה המביאה ל-95% קליטת זקיקים לעומת שיטות אחרות בהן אחוז קליטת הזקיקים נע בין 80%-90%. 
 •   ללא צורך בגילוח הראש לפני הטיפול – השתלת השיער בשיטת DHI PRO אינה מחייבת גילוח של הראש, יתרון משמעותי במיוחד עבור נשים. 

תוצאות השתלת שיער DHI PRO לפני אחרי:
השתלת שיער DHI RPO בבית החולים קליניק אקספרט:

בית החולים קליניק אקספרט, נחשב לאחד מבתי החולים המובילים בעולם להשתלות שיער. מידי חודש, מתבצעות בו כ-350 השתלות שיער מתקדמות ובראשן , השתלות שיער בשיטת DHI PRO. לקליניק אקספרט יותר מ-15 שנות ניסיון בהשתלות שיער ויותר מ-51,000 לקוחות מרוצים אשר עברו בהצלחה השתלת שיער על ידי המומחים המנוסים והמובילים בתחום, המגיעים לתוצאות במחירים האטרקטיביים בעולם. לבית החולים קליניק אקספרט, תו בטיחות JCI (מאת האיגוד העולמי לאיכות ולבטיחות ברפואה) ההופך אותו למוביל בתחום הבטיחות. בית החולים מעניק אחריות לכל החיים על השתלות השיער המתבצעות בו, עובדה המבטיחה שקט נפשי לכל מטופל/ת בידיעה שהוא נמצא/ת בידיים הטובות ביותר. קליניק אקספרט לקוחות מספרים:


חשוב מאוד כאשר בודקים המלצות ותוצאות לפני ואחרי להתרשם גם מלקוחות שעשו ושיתפו את החוויה שלהם מהמקום, כאשר מדובר על השתלת שיער חשוב מאוד שהמקום היה סטרילי, שצוות ההשתלה היה מיומן ומנוסה, שההשתלה עצמה לא תכאב ושהיה מתורגמן לעברית לתמיכה לכל שאלה ועזרה שתזדקקו, אנחנו מצרפים לכם את חוות הדעת של מיכאל אחד מיני רבים שעבר את חווית השתלת השיער הוא  וחבריו בקליניק אקספרט להתרשמות כללית מהמקום, מההשתלה ומהשירות.
כל היתרונות של השתלת שיער DHI PRO בבית החולים קליניק אקספרט ודוקטור אמרה דוראן:

 •  הניסיון עושה את ההבדל  –  לצוותים הרפואיים של קליניק אקספרט יותר מ-15 שנים ומאות מטופלים מרוצים מידי חודש המגיעים מ-62 מדינות ברחבי העולם ובהן ישראל. 
 • תעודת אחריות לכל החיים – בית החולים קליניק אקספרט הוא היחיד המעניק אחריות מלאה ותמיכה רפואית גם לאחר ההשתלה. 
 • מתורגמן לעברית – שידאג לכם לאורך כל הטיפולים ושהיה איתכם בכל שלבי הטיפול.
 •  שקט נפשי וביטחון רפואי – השתלת השיער DHI PRO מתבצעת בבית החולים קליניק אקספרט על ידי המומחים המובילים והמנוסים בתחום, עובדה המבטיחה כי אתם בידיים טובות. 
 •  צוותים רפואיים בכירים – לצוותים הרפואיים של קליניק אקספרט ניסיון של אלפי השתלות שיער DHI PRO המתקדמות בעולם. 
 •   רמת ביצוע גבוהה המובילה לתוצאות הטובות ביותר – עשרות אלפי מטופלים מרוצים, הם ההוכחה הטובה ביותר לטיבו ומקצועיותו של הצוות הרפואי של קליניק אקספרט בהשתלות שיער DHI PRO. 
 •  בית החולים בעל תו בטיחות JCI – האיגוד העולמי לאיכות ובטיחות ברפואה. זהו התקן המחמיר ביותר המבטיח כי כל תהליך השתלת השיער בבית החולים קליניק אקספרט מפוקח רפואית. 
 •  חבילת השתלת השיער – מחיר של 2,300 דולרים בלבד, הכולל מלון 5 כוכבים והסעות VIP צמודות לאורך כל הטיפולים עם השתלת השיער DHI PRO הטובה בעולם.
 •  חבילה כוללת הדואגת למטופלים 24/7- מרגע קביעת תאריך ההשתלה, דואגים צוותי ד"ר חן המקצועיים, לכרטיסי הטיסה, מלונות, הסעות צמודות, ליווי וסיוע לכל אורך תקופת ההשתלה ולאחריה. דוקטור אמרה דוראן מומחה השתלת שיער DHI PRO ומנהל המרפאה

חולמים על מראה שיער מלא וטבעי ? הצטרפו לאלפי ישראלים שכבר נהנים מאיכות חיים מלאה וביטחון עצמי גבוה לאחר שעברו בהצלחה השתלת שיער בשיטת DHI PRO בקליניק אקספרט בטורקיה . התקשרו וקבלו את כל המידע וההדרכה בדרך להשתלת השיער המתקדמת והמבוקשת בעולם. 
     

השתלת שיער בטורקיה DHI PRO
לשירות לקוחות של מרכזי דוקטור חן
התקשרו: 073-3746622

logo בניית אתרים