מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


השתלת שיער בישראל -
בשיטות המתקדמות ביותר למקסום תוצאות ההשתלה

השתלת שיער המתבצעת בסטנדרטים הגבוהים בעולם בשיטות ההשתלה הטובות והמבוקשות ביותר : DHI  ו-FUE SAPIER לתוצאות מושלמות עכשיו במרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה. אם אתם סובלים מדלילות שיער וחושבים ברצינות על השתלת שיער בחו"ל, כדאי שתכירו את המרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה המבצע טיפולי השתלת שיער בשיטות המתקדמות ביותר בעולם: DHI ו- FUE SAPIER. הצוותים הרפואיים המומחים של המרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה, עברו עשרות הכשרות בקליניקות להשתלת שיער המתקדמות בעולם בכלל ובטורקיה בפרט. זה הזמן להצטרף למאות מטופלים שכבר עברו השתלת שיער בישראל ונהנים מתוצאות מושלמות של מראה שיער צפוף וטבעי. 

כל הסיבות לעבור השתלת שיער בישראל:

 • השיטות המתקדמות והמבוקשות בעולם – המומחים של המרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה, מבצעים השתלות שיער בשיטות ההשתלה המובילות בעולם (DHI  ו-FUE SAPIER) המביאות לתוצאות הטובות ביותר. 
 • תכנון השתלת פנים מול פנים – המומחים של המרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה, מייעצים לכם ללא עלות אודות. כאן, תוכלו לעבור אבחון מקיף פנים אל פנים בלי הצורך לשלוח תמונות בוואטס אפ ללא יכולת לעבור בדיקה מקיפה  הקובעת האם אתם מתאימים להליך ההשתלה ואיזו שיטה מתאימה לכם בדיוק. 
 • מחיר אטרקטיבי – עד 20,000 ₪ להשתלת שיער בישראל עם ייעוץ חינם ללא עלות וללא צורך בהפסד של ימי עבודה רבים, תשלום על שהייה במלון, טיסה ועוד. 
 • מיקום מרכזי- המרכז  הרפואי החדשני בפתח תקווה, ממוקם במרכז הארץ קרוב לכל מקום. לכאן תוכלו להגיע בקלות לצורך מעקב וטיפולים משלימים כגון PRP למקסום התוצאות. 
 • אחריות – לכל אורך התהליך וגם לאחריו, תקבלו ליווי מלא, עובדה המעניקה שקט נפשי ויתרון משמעותי עבור אלו המחפשים הרבה מעבר למחיר זול ורוצים גם יחס אישי ושירות קשוב. 
 • ניסיון שעושה את ההבדל – למומחים של המרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה ניסיון של מאות השתלות בשיטות המתקדמות ביותר – DHI ו- FUE SAPIER  המביאות לתוצאות הטובות ביותר. 
 • צוותים רפואיים מנוסים – החל משלב הייעוץ ועד לתוצאות מושלמות , אתם בידיים טובות עם רופאים וצוותים מומחים אשר מאחוריהם הכשרות רבות בארץ ובטורקיה ומאות מטופלים מרוצים שכבר נהנים מתוצאות מושלמות לאחר שעברו השתלת שיער בישראל. 
 • מומחיות לכל אורך הדרך – בעוד שבטורקיה מתבצע שלב פתיחת הערוצים, הוצאת הזקיקים ושרטוט קו השיער על ידי טכנאים, בישראל, מבוצע ההליך על ידי רופא מומחה ומנוסה. 
 • טיפולים משלימים תחת קורת גג אחת – כל הטיפולים המשלימים מחכים לכם תחת קורת גג אחת במרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה בהם טיפולי PRP לשיער, ויטמינים, סרום ושמפו המסייעים למקסום תוצאות ההשתלה. 
 • תנאי התשלום הנוחים ביותר – בעוד שבטורקיה, תתבקשו לשלם על ההשתלה בתשלום אחד, השתלת שיער בישראל, מאפשרת לכם פריסת תשלומים רחבה ונוחה. 

כיצד מתבצע השתלת שיער בישראל- שלב הריאיון הרפואי ותיאום ציפיות:
 

כל השתלת שיער בישראל, המתבצעת במרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה, מתחילה בראיון רפואי במסגרתו נבדקת כשירותו הבריאותית והנפשית של המטופל והתאמתו להליך ההשתלה. בהמשך, עוברים המומחים עם המטופל על תכנית ההשתלה לשם תיאום ציפיות לתוצאה מושלמת. בנוסף, מתכננים הרופאים את קו השיער בהתאמה מושלמת למבנה הפנים, גיל המטופל וצפיפות השיער הנדרשת למראה שיער טבעי.  חלק זה הנו קריטי בתהליך וכאשר מדובר על השתלת שיער בחו"ל, הוא מתבצע באמצעות תמונות ללא היכולת לדייק את ההליך. בחלק הסופי, מתבצעת בדיקה ומקסום של הזקיקים הניתנים לאיסוף מהאזורים התורמים בכדי לנצל את מקסימום הזקיקים אותם ניתן להשתיל לצורך כיסוי נרחב וצפיפות גבוהה יותר. 


השתלת שיער בישראל - ייעוץ רפואי במרכז הרפואי בפתח תקווה:
הליך השתלת שיער בישראל:

 •  הרדמה מקומית – ההרדמה מתבצעת באמצעות חומר מטשטש דרך אינפוזיה וזאת, על מנת שהמטופל לא יחוש כלל בכאב במהלך שלב הזריקות בקרקפת והשתלת השיער. זהו אחד היתרונות הבולטים ביותר המביאים את המטופלים להיות נינוחים ורגועים לאורך ההשתלה כולה. 
 •   טיפול PRP לקליטה איכותית של הזקיקים  
 •   איסוף הזקיקים – הזקיקים נאספים באמצעות כלי חד פעמי סטרילי ונשמרים בטמפרטורה מדויקת על מנת לשפר את התפתחותו ואיכותו של השיער המושתל. 
 •  השתלת שיער באחת משתי שיטות – DHI  ( השתלה ישירה בה זקיקי השיער שנאספו מושתלים ישירות לאזור ההתקרחות באמצעות CHOI IMPLANTER ללא יצירת תעלות וחורים, עובדה החוסכת כאבים מיותרים ומקצרת את זמן ההחלמה)  ו- FUE SAPIER המאפשרת כיסוי של אזורים נרחבים יותר באזור הקרקפת. לאחר תכנון מוקפד של קו השיער ומיקסומם של הזקיקים התורמים לאזור כיסוי נרחב, הכולל השתלה בזווית הצמיחה הטבעית של השיער, מתקבלת תוצאה של מראה שיער צפוף וטבעי עם זמן החלמה קצר בדיוק כפי שחלם המטופל. 


שיטות ההשתלה המתקדמות ביותר במרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה : DHI   ו-FUE SAPHIR:


יתרונות השתלת שיער בישראל בשיטת DHI:

 • - צפיפות שיער גבוהה – ההשתלה מתבצעת באמצעות CHOI IMPLANTER, מכשיר דמוי עט קטן מאוד המאפשר השתלה של זקיקים רבים יותר בס"מ. בהשתלת שיער ממוצעת נתפסים בין 85%-95% מכל הזקיקים שהושתלו ואילו בהשתלת שיער DHI לאחר נשירת אחוז קטן תישאר צפיפות מרבית. 
 • - השתלה ישירה – שיטת השתלת DHI  (DIRECT HAIR IMPLANTATION) היא ישירה ומתבצעת על ידי החדרת הזקיקים ל-CHOI PEN וממנו ישירות אל הקרקפת. שיטה זו חוסכת את הצורך בפתיחת תעלות המלווה בכאבים ודימומים מיותרים. 
 • - זמן החלמה קצר – שיטת ההשתלה הישירה מונעת יצירת תעלות ודימום ומקצרת בכך את זמן ההחלמה. 
 • - השתלה באזורים דלילים / מפרצים – זהו יתרון בולט של השתלת DHI שכן קוטרו של ה-CHOI PEN מאפשר החדרת זקיקים לאזורים דלילים או עם מפרצים ולמלא אותם ברמות צפיפות גבוהות מבלי לפגוע בזקיקים הבריאים מסביב. 
 • - מיקסום זקיקים – השתלת DHI מאפשרת לקיחת זקיקים מכל האזורים התורמים וניצול הפוטנציאל המלא של כל האזורים התורמים למקסימום צפיפות. 
 • - שמירה על איכות הזקיקים – שימוש ב-CHOI PEN מאפשר שמירה על טיב הזקיק מבלי לפגוע בו ומבלי לעקם אותו לתוצאות מקסימליות. 
 • - זווית השתלה טבעית- השתלת שיער מתבצעת בזווית הצמיחה הטבעית של השיער למראה 100% טבעי. 
 • - זמן שהיית זקיקים קצרה מחוץ לקרקפת – ההשתלה הישירה חוסכת את הצורך ביצירת תעלות, עובדה המקצרת את זמן שהיית הזקיקים מחוץ לקרקפת, עובדה השומרת על הזקיקים בצורה המיטבית. 
 • - ללא צורך בגילוח הראש – השתלת שיער בשיטת DHI אינה מחייבת גילוח של הראש מהאזור המושתל לפני ההשתלה. יתרון משמעותי בעיקר עבור נשים. השתלת שיער בישראל בשיטת DHI - כל שלבי התהליך:יתרונות השתלת FUE SAPHIR:

זוהי גרסת ההשתלה המתקדמת יותר להשתלת FUE ויתרונה הבולט הוא השימוש בלהב המיוצר מאבן ספיר יקרה המצויה בגודל של 1 מ"מ,  1.3 מ"מ ו- 1.5 מ"מ. יתרונה המרכזי הוא היכולת ליצור מספר רב יותר של תעלות בכדי להשתיל שיער בצפיפות גדולה יותר ובזווית צמיחה טבעית.  
 • אזור כיסוי גדול יותר – לעומת שיטת ההשתלה DHI המתרכזת במילוי אזורים דלילים ובאזורי מפרצים, השתלת שיער FUE ספיר, מתרכזת בכיסוי נרחב יותר עבור מטופלים בעלי אזורי התקרחות גדולים. 
 • שיטת השתלה מתקדמת – ההשתלה מבוצעת באמצעות פתיחת תעלות בלהב אבן ספיר, המאפשר ביצוע חתכים זעירים ביותר מבלי לפגוע ברקמות העור שבקרקפת ובכך מקצר את זמן ההחלמה מאחר ויש פחות דימום ופחות כאבים ופחות פגיעה בעור הקרקפת. 
 • השתלה בזווית צמיחה טבעית – התעלות הנוצרות הן קטנות במיוחד הודות לפתיחה הנעשית עם להב אבן הספיר, עובדה המאפשרת השתלה בזווית צמיחה טבעית של השיער. 
 • צפיפות שיער גבוהה – השתלת שיער FUE  ספיר מאפשרת צפיפות מקסימלית וזאת על ידי פתיחת יותר תעלות זעירות והשתלת הזקיק בהן לתוצאה מנצחת של מראה שיער צפוף. 

חולמים על השתלת שיער בלי הצורך לצאת מהארץ? מהיום זה אפשרי ! קבעו פגישה ללא התחייבות וללא עלות עם המומחים של המרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה וקבלו את כל הייעוץ, ההדרכה והמידע אודות השתלות השיער המתקדמות בעולם ובישראל בשיטת DHI או FUE ספיר לתוצאות מושלמות בדיוק כמו שחלמתם. 

השתלת שיער בישראל
לשירות לקוחות של מרכזי דוקטור חן
התקשרו: 073-3746622logo בניית אתרים