מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


השתלת שיער לגברים FUE בטורקיה

נדמה כי השתלת שיער לגברים הינה להיט של השנים האחרונות, אולם, למעשה, כבר משנות החמישים של המאה הקודמת בוצעו ניתוחים מסוג זה אשר מטרתם הייתה להחזיר לגברים מתקרחים או לגברים הסובלים מנשירת שיער מוגברת את השיער הסמיך והשופע בו הם חושקים. עם השנים, הלכו הטכניקות והתפתחו, וכיום, בתחום שולטות שתי גישות מרכזיות לאיסוף זקיקי שיער מהאזורים עתירי השיער לצורך השתלתם באזורים הדלילים יותר. שתי השיטות הללו הן FUT (Follicular Unit Transplantation) ו-FUE (Follicular Unit Extraction). לכאורה, מה אמורה לעניין אתכם, המטופלים, הטכניקה בה אוסף המנתח את זקיקי השיער? למעשה, מאד, מכיוון שההבדל בין שתי הגישות הוא זה שעשוי לקבוע את הצלחת הטיפול ואת כמות וסוג הצלקות שתיוותרנה לכם בסיומו.

השתלות שיער לגברים השיטות:

FUT (Follicular Unit Transplantation)
מדובר בטכניקה המסורתית לאיסוף זקיקי השיער מהאזור העשיר יותר בשיער לצורך השתלתם באזור הדליל יותר. במהלך הפרוצדורה מוסרת רצועת עור דקיקה של עור הקרקפת (בדרך כלל מאזור הקו התחתון של השיער בחלקו האחורי של הראש (מאזור העורף). אזור הקרקפת שממנה הוסרו העור והשיער נתפרת בעדינות, וזקיקי השיער שנאספו מחולקים ליחידות בודדות (לזקיקים בודדים) מתחת למיקרוסקופ על ידי הצוות המלווה את המנתח. המדובר בסוג הבסיסי יותר של השתלות שיער, חסרון מותיר צלקת משמעותית, אותה ניתן יהיה לראות בתספורות קצוצות קצרות יתר על המידה. אם עורך נוטה להצטלקות-יתר, יתכן כי תצטרך להתמודד עם היווצרותה של צלקת בולטת למדי באזור ממנו נלקחה רצועת העור בשיטה זו.

FUE (Follicular Unit Extraction)
טכניקת איסוף זקיקי שיער שבמהלכה משתמשים במחורר זעיר על מנת לבצע חתך קטנטן ועגול בעור שמסביב לזקיק שיער או לקבוצת זקיקים, כדי לאסוף אותם מהאזור התורם בקרקפת. התהליך שב וחוזר על עצמו עד למצב בו למנתח ישנם מספיק זקיקי שיער לצורך השתלתם באזור הדליל בשיער. החורים הזערוריים אשר יוצר המחורר נרפאים במהירות ללא צלקות.
השתלת שיער FUE היא השתלת שיער מתקדמת שפותחה בעשור האחרון שמתבצעת ע"י איסוף זקיקים מהאזור התורם (לרוב החלק האחורי של הראש, העורף, הסנטר ובמקרים קיצוניים החזה וזאת על מנת להשתיל את כמות הזקיקים המרבית ולהגיע לרמת כיסוי של 100%) בעזרת מחט מיוחדת ללא חיתוך או תפירה בשיטה זאת כמות הזקיקים בלתי מוגבלת (כל עוד האזור התורם מאפשר זאת) בשלב הבא יוצרים תעלות קטנות שאלהם משתילים את הזקיקים שנאספו. 

Dhi (Direct Hair Implant) 
זוהי השתלת השיער המתקדמת ביותר כיום! בהשתלת שיער DHI ניתן להשתיל עד 3500 זקיקים פר טיפול, היתרונות הבולטים של השתלת DHI על פני השתלת FUE הם:
  • בהשתלת שיער DHI ניתן לבצע טיפול יום אחרי יום בניגוד להשתלת FUE שניתן לבצע טיפול אחר טיפול בהפרש של מספר חודשים. (מה שאומר שזוהי אופציה מעולה להגיע פעם אחת בלבד לטורקיה במקרים של אזור התקרחות נרחב כי הוא מאפשר שני טיפולים במקום טיפול אחד של FUE - כמובן הכל בהתחשב באזור התורם). 
  • לפי האופציה של שני טיפולים יום אחרי יום ניתן להבין שלמי שנדרש השתלת כמות זקיקים גדולה עקב אזור התקרחות נרחב מומלץ שיבצע השתלת שיער DHI.
  • השתלת השיער בשיטת DHI מאפשרת לבצע את השתלת הזקיקים בעט מיוחד שנקרא Choi Pen בלי צורך לבצע תעלות להשתלת השיער (כמו בשיטת FUE) 
    ולכן התהליך יותר ידידותי, פחות כואב, פחות דימום וזמן ההחלמה ב 40% יותר מהיר.
  • השתלת שיער DHI מאפשרת צפיפות של עד 100 זקיקים במ"מ בניגוד להשתלת שיער FUE שמאפשרת עד 55 זקיקים במ"מ, מה שאומר שגם אם ישנה 5% נשירת שיער טבעית 
    לאחר ההשתלה עדיין בהשתלת שיער DHI זה יראה הרבה יותר מלא והרבה יותר טבעי.
  • השתלת שיער בשיטת DHI מאפשרת השתלת שיער ע"י עט Choi Pen בזווית שנעה ביין 40 ל 45 מעלות שזה זווית הצמיחה הטבעי שלנו.
  • השתלת שיער DHI לא מצריכה גילוח של הראש באזור ההשתלה כמו בשיטת FUE שזהו יתרון בולט במיוחד להשתלות שיער לנשים.

מה קורה לאחר מכן?

הניתוח מותיר את הקרקפת כשהיא רגישה מאד. תרופות משככות כאב יילקחו למשך מספר ימים לאחריו, על מנת למנוע את הכאבים שעלולים להופיע. הקרקפת תהיה חבושה בתחבושת, לפחות במשך היום או היומיים שמיד לאחר ההשתלה, ותרופה אנטיביוטית או תרופות נוגדות דלקת ילוו את המטופל בתקופה זו. זמני ההחלמה מהירים למדי, ומרבים הגברים העוברים השתלת שיער בטורקיה שבים לעבודתם אחרי פרק זמן שנע בין יומיים ועד חמישה ימים לאחר ביצוע התהליך.

שבועיים עד שלושה שבועות לאחר התהליך אמנם ינשור מרבית השיער המושתל, אבל כבר אז יהיה ניתן להבחין בצמיחת השיער החדשה שתתחזק ותלך בחודשים שלאחר מכן - מרבית הגברים שעברו תהליכי השתלות שיער בטורקיה מסוגלים להבחין בשישים אחוזים של צמיחת השיער החדשה תוך פרק זמן של שלושה עד תשעה חודשים. יתכן כי הרופא המנתח ירשום לכם תרופה המעודדת צמיחת שיער (כדוגמת Minoxidil) על מנת לשפר את צמיחת השיער לאחר ביצוע תהליך ההשתלה, אך רמת יעילותן של תרופות אלה עדיין איננה ודאית.

לייזר פרו נחשבת לאחד ממרכזי האסתטיקה הישראלים הבודדים שאכן מתמחים בתחום השתלות שיער בטורקיה. אנחנו עובדים עם המנתחים המוכשרים ביותר, בבתי החולים ובמרפאות הבולטות והמיומנות ביותר, וכל זה, על מנת להבטיח לכם כי התהליך אותו תעברו יהיה מקצועי, מהיר ובטוח, כך שתוכלו שוב לזכות בשיער שופע וסמיך, ללא כל סיכון מיותר!


השתלת שיער בטורקיה מחיר:

השתלת שיער FUE מחיר

השתלת שיער FUE מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
ללא הגבלת זקיקים.
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 1800 יורו 

השתלת שיער DHI מחיר

השתלת שיער DHI מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
השתלה עד 3500 זקיקים.
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2100 יורו 


השתלת שיער בטורקיה למה לייזר פרו:

השתלות שיער בטורקיה המיוצגים ע"י לייזר פרו בשיתוף עם אתר דוקטור חן המתמחה בהשתלת שיער בטורקיה  דואגים לאינטרסים שלך בצורה המקצועית ביותר בכל שלב בתהליך 
השתלת השיער עם מחירים חסרי תחרות הכוללים את בית החולים המתקדם ביותר בטורקיה המבצע 350 השתלות שיער בחודש עם צוות רפואי הטוב ביותר עם נסיון של שנים רבות ואלפי השתלות מאחוריהם בשיטת DHI ו FUE. 

 סרטון בית החולים להשתלות שיער בטורקיה המציע חבילה הכל כלול
לייזר פרו הייתה (והינה) אחד ממרכזי האסתטיקה הישראלים המתמחים בהשתלות השיער לגברים ולנשים. עבור המטופלים שלנו יצרנו קשרים עסקיים מקצועיים עם המנתחים המיומנים ביותר בטורקיה, הפרוצדורות שלנו מבוצעות בבתי החולים ובמרפאות הבולטות והמקצועיות ביותר, וכל אלה - על מנת להבטיח לכם השתלת שיער מיומנת, מקצועית ובטוחה, ללא כל סיכון מיותר!
אז צירו עמנו קשר עוד היום וקבלו איבחון מלא חינם על כמות הזקיקים ושיטת ההשתלה הטובה ביותר עבורכם!
השתלת שיער לגברים בטורקיה   

 לשירות לקוחות של מרכזי דוקטור חן התקשרו:  073-3746622


  

תוצאות השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי    

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי
     

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי 

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי
     

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי   

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי
     

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי
     

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי    

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי
     

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי
     


                                                                                                                  

logo בניית אתרים