מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


השתלת שיער לנשים בטורקיה - מחיר רק 2100 יורו הכל כלול 


בעוד ההתקרחות הגברית נחשבת ל"גברית" ולסמל לרמת טסטוסטרון גבוהה (ההורמון הזכרי), החברה מתייחסת בהרבה פחות סימפטיה, אהדה והאלהה, לנשים ששיערן מתדלדל. בעיקר, כי, בניגוד לגברים, אשר אצלם הקרחת מזוהה עם תורשה (גנטיקה), אצל נשים, הגורמים האפשריים להתדלדלות השיער הינם מרובים, ומרביתם, מסמלים מצבים "חלשים" או לא בריאים, כדיאטת כסאח, תזונה לא מאוזנת, חוסר איזון הורמונאלי, שימוש בתכשירי שיער זולים או בשירותיו של ספר לא מיומן, טראומה גופנית, סטרס וכן הלאה. כן, גם נטייה גנטית נמצאת שם, אי-שם בסוף רשימת הגורמים, אבל נדיר מאד להעלות על הדעת אותה כגורם האסוציאטיבי הראשון, כאשר אנחנו פוגשים אישה ששיערה מתדלדל.

האם תהליך השתלת שיער לנשים נפוץ כל כך?

הסיבות שמנינו בהתחלה הן מקצת מהסיבות לכך, כי, כצעד ראשון, במקרים בהם נשירת השיער אצל אישה מגיעה באופן פתאומי, ולכאורה, ללא סיבה נראית לעין, ביצוע סדרת הבדיקות הנדרשת אצל רופא המשפחה, היא הצעד הנדרש. לאחר מכן, במידה והבעיה איננה נפתרת, מומלץ להתחיל בבחינת החלופות המורכבות יותר, כדוגמת השתלת שיער לנשים בטורקיה. אגב, הסיבה לכך שיש לערב רופא בשלב הראשון, ולא לרוץ לחפש מיד השתלת שיער לנשים, היא כי, בחלק גדול מהמקרים, תשולב השתלת שיער לנשים עם הטיפול התרופתי עליו ימליץ הרופא המטפל.

סוגי ההתקרחות המצריכים השתלת שיער לנשים:

בדיוק כמו הגורמים להתקרחות, גם צורת ההתקרחות אצל נשים שונה מזו המופיעה אצל גברים. של הגבר. ככלל, ניתן לומר שנשים אינן מתקרחות כליל, אלא שיערן מתדלדל ברמה זו או אחרת לכל שטח הראש. זאת, בניגוד לגברים, שאצלם האזור התורם את זקיקי השיער להשתלה הוא אזור בעל צמיחת שיער סמיכה וצפופה יותר. כמו הגברים, גם נשים חוות נסיגה של קו השיער מהמצח ומעלה, בין אם בסגנון ההתקרחות הגברית (מפרצים דלילי שיער בשני צידי המצח), אובדן קו השיער המקורי בשל תסרוקות קוקו מתוח במשך שנים, או, אפילו, ניתוחי מתיחת פנים, אשר הצלקות שהם יצרו אינן מצמיחות שיער באופן טבעי.

סוגי השתלת שיער לנשים שהיו בעבר:

בשלב הראשון, ינקה הרופא את עור הקרקפת של המטופלת באופן יסודי ויזריק את החומר המאלחש שמטרתו לאלחש את התחושה בעורף של המטופלת - קו השיער התחתון, אשר עתיד לתרום את זקיקי השיער. לפי קריטריונים שונים, עתיד הרופא לבחור באחת משתי שיטות בסיסיות לאיסוף זקיקי השיער: FUT (Follicular Unit Transplantation) או FUE (Follicular Unit Extraction). בהתאם לדרך הנבחרת יבצע הרופא את איסוף הזקיקים מהאזור התורם:
FUT (Follicular Unit Transplantation) - בטכניקה זו מוסרת רצועת העור והשיער הדקה מעורף המטופלת והאזור נתפר, כשתהליך האיסוף עצמו משאיר אחריו צלקת דקה.
FUE (Follicular Unit Extraction) - בטכניקה זו מתבצע איסוף זקיקי השיער במחורר, אשר מבצע חתך קטנטן בעור הקרקפת שמסביב לזקיק השיער ושולף את הזקיק מהאזור התורם. החורים הזעירים שהמחורר מותיר אחריו בלתי ניתנים לזיהוי לאחר ההחלמה.

השתלת שיער לנשים DHI בטכנולוגיה המתקדמת בעולם: 


השתלת שיער לנשים בשיטת (DHI (Direct hair implantation זוהי השתלת השיער המתקדמת והטובה ביותר בעולם.
שלבי ההשתלה:
שלב א -
זקיקי השיער נאספים אחד אחד מהאזור התורם (לרוב החלק האחורי של הראש)
ע"י כלי חד פעמי סטרילי, הזקיקים נשמרים בטמפרטורה מדויקת על מנת לשפר את התפתחות ואיכות השיער המושתל.
שלב ב - זקיקי השיער שנאספו מושתלים ישירות לאזור ההתקרחות והאזור המדולדל ע"י עט מיוחדת שנקראת Choi implanter ללא יצירת חורים ותעלות בניגוד למה שמבצעים בהשתלת FUEׂ.
שלב ג- תוצאות שיער מלא עם צפיפות מרבית מאחר ותהליך ההשתלה עם עט Choi implanter יש שליטה מוחלטת על עומק וזווית השתלת הזקיק.

יתרונות השתלת DHI בהשוואה להשתלת FUE (השתלות ישנות):

 • בשיטת השתלת שיער לנשים FUE ניתן להשתיל עד 55 זקיקים בס"מ לעומת שיטת DHI שניתן להשתיל עד 100 זקיקים בס"מ. (במילים אחרות
  אם בהשתלת שיער ממוצעת נתפסים 85%-95% מכל הזקיקים שהושתלו, זה אומר שבהשתלת DHI לאחר הנשירה של האחוז הקטן
  עדין היה צפיפות מרבית בלי שתרגישו את ההבדל).
 • בהשתלת שיער לנשים DHI מאחר וההשתלה ישירה השיער והזקיקים הבראים מסביב לנקודת ההשתלה נשארים בריאים, בניגוד להשתלת שיער FUE
  שמיצרים לערך ביין 3000-5000 חורים (בשביל השתלת הזקיקים) השיער והזקיקים הבריאים מסביב ליצירת החורים יכולים להיפגע 
  כתוצאה מיצירת החורים בשביל השתלת השיער ב FUE.
 • שמירה מקסימלית על האזור התורם, והוצאת זקיקים בזווית האידיאלית על מנת לשמור על טיב איכות הזקיק ולא לפגוע באזור התורם.
 • המחיר כולל את "קדם" זריקת ההרדמה המיוחדת שמפחיתה ב 80% את זריקת ההרדמה שבאה אחריה כך שלא תחושו כאב כלל.
 • מאחר והשתלת שיער לנשים בשיטת DHI היא השתלת שיער ישירה בלי לבצע תעלות, החסכון בזמן מביא לקח שאיכות הזקיקים המושתלים 
  היא הרבה יותר טובה ולכן אחוז תפיסת השתלים בהשתלת DHI מגיעה ל 95% בממוצע בהשוואה ל FUE שנע בין 85%-90%.
 • מאחר ולא מבצעים חורים ותעלות להשתלת השיער אלה משתילים ישירות דרך ChoI implanter אין הרבה דימום כמו בהשתלת FUE
  התהליך ללא כאב וזמן ההחלמה מהיר יותר ב 40%.
 • ההשתלה עם העט של Choi implanter מתבצעת בזווית של 40-45 מעלות שזוהי זווית הצמיחה הטבעית של השיער ולכן מתקבל תוצאות במראה טבעי.
 • השתלת השיער בשיטת DHI לא מחייבת גילוח של אזור המושתל לפני ההשתלה (שזהו יתרון בולט לנשים).

הבה נעסוק במה שלא פחות חשוב כאשר מדברים על השתלת שיער לנשים מחיר:

כיום, השתלת שיער לנשים בטורקיה (וגם לגברים) נחשבת לתהליך נפוץ ביותר, ומשום כך, טווח המחירים (והמיומנויות של הרופאים) משתנים בו מאד. למרות שבדרך כלל, המחיר הזול עלול לנטוע בנו את התחושה שמדובר בצוות פחות מקצועי ופחות מיומן, בבית חולים טורקי שאיננו מצויד דיו, או בהשתלת שיער זולה יותר, אבל במקרה של לייזר פרו, אין זה כך!
כל אחד מחברי צוות הרופאים שלנו בעל נסיון של שנים רבות ואלפי השתלות שיער מאחריהם, ההשתלה מתבצעת בבית החולים הטוב ביותר בטורקיה, והיא חלק מעסקת חבילה, שכוללת מלון מפואר בן חמישה כוכבים, ואת כל התנאים לעבור השתלת שיער איכותית, מקצועית ובטוחה.
והמחיר?
אנחנו יכולים להבטיח לך שהמחיר של לייזר פרו הוא המחיר המשתלם ביותר שתמצאי כיום, בישראל או בחו"ל!

השתלת שיער לנשים בשיטת DHI נחשבת למתקדמת ביותר בעולם ומקנה למוטפלת מראה טבעי אחיד ומלא בטיפול אחד בלבד! ובעלת צפיפות מקסימלית והכל במחיר הכי 
אטרקטיבי שיש:

השתלת שיער לנשים בטורקיה

השתלת שיער לנשים DHI מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
 השתלה עד 3500 זקיקים. 
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2100 יורו 


מדוע רשת המרפאות של ד"ר חן נחשבת למובילה בתחום השתלת שיער לנשים בטורקיה?

כמו כל דבר, גם על תחום השתלות השיער בטורקיה ישנם קופצים רבים, כך שניתן לקבל הצעות מחיר מחברות רבות המציעות את הטיפול לאנשים הנזקקים לו. מאחר ומדובר בתחום פופולרי, רמתם המקצועית של הרופאים במבצעים את ההשתלה, איכותם של בתי החולים בהם מבוצע הטיפול, ההרכב של חבילות ההשתלה כמו גם המחיר משתנים בין הצעה אחת להצעה אחרת ובין חברה אחת למתחרתה. 

עבורנו, אנשי רשת המרפאות של ד"ר חן, בריאותם ושלומם של המטופלים במקום הראשון, אולם אנחנו איננו שוכחים לבחור גם את התנאים המשתלמים ביותר מבחינה פיננסית.
לכן, השגנו עבורכם את חבילת השתלת שיער לנשים המשתלמת ביותר - החבילה כוללת שהייה במלון מפואר בן 5 כוכבים, השתלת שיער אשר מתבצעת בבית חולים מוביל בתחום, והיא גם מבוצעת בידי צוות רופאים-מומחים. כך שתוכלו לדעת בוודאות, שלא רק שהשתלת השיער שלכם מתבצעת בצורה המקצועית ביותר, אלא אף ששהייתכם במדינה היא חופשה מפנקת, בה, השתלת השיער שלכם משלימות את החוויה.

השתלת שיער לנשים בטורקיה למה מרכזי דוקטור חן:

השתלת שיער לנשים בטורקיה המיוצגים ע"י לייזר פרו בשיתוף עם אתר דוקטור חן  המתמחה בהשתלת שיער לנשים בטורקיה דואגים לאינטרסים שלך בצורה המקצועית ביותר בכל שלב בתהליך השתלת שיער לנשים עם מחירים חסרי תחרות הכוללים את בית החולים המתקדם ביותר בטורקיה המבצע 350 השתלות שיער בחודש עם צוות רפואי הטוב ביותר!

 סרטון בית החולים להשתלות שיער לנשים בטורקיה המציע חבילה הכל כלול 

אז צירי עמנו קשר עוד היום וקבלי איבחון מלא חינם על כמות הזקיקים והשתלת השיער הטובה ביותר עבורך!
השתלת שיער לנשים בטורקיה   

 לשירות לקוחות של מרכזי דוקטור חן התקשרו:  073-3746622


logo בניית אתרים