מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


חוות דעת רפואית אורטופדית ל: בית משפט, ביטוח לאומי ותאונות דרכים  

דוקטור סטס קליוץ רופא אורטופד מומחה - המרפאות נמצאות ב:  

   רמת גן, אשדוד, אשקלון, קריית גת, נתיבות, שדרותמהי חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית? מה חשיבותה של חוות דעת זו? מתי נדרשת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית ? מדוע חשוב לקבל חוות דעת מרופא מומחה ומנוסה בתחום? מהי עלותה של חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית? 

חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית נדרשת במקרים בהם אדם נפגע פגיעה אורתופדית והוא מעוניין לקבל את מלוא הזכויות המגיעות לו בין אם מדובר על פיצויים כספיים או אחוזי נכות. חוות דעת זו מוכיחה את טענתו ועשויה לסייע לו בקבלת זכויותיו בצורה הטובה והמהירה ביותר. חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית כוללת סקירה של המקרה על ידי רופא מומחה בתחום אשר לו ניסיון וידע רבים והיא מסייעת לבית המשפט, לביטוח לאומי ולגורמים נוספים, אליהם פונה הנפגע בהערכת הנזק שנגרם לו ובפסיקת פיצויים לטובתו. הפיצויים אותם תובע הנפגע, יסייעו לו לחזור אל שגרת החיים שלו בצורה מיטבית. רשת לייזר פרו מאפשרת לכם לקבל חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית של ד"ר סטס קליוץ, אורתופד מנתח מומחה בעל ניסיון רב וותק של יותר מ-10 שנים בתחום כתיבת חוות דעת וזאת במחיר חסר תקדים. 

מה כוללת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית?

על פי החוק בישראל, אל כל תביעה העוסקת בנזקים גופניים, חייבת להתלוות חוות דעת רפואית משפטית. כאשר מדובר בפגיעה אורתופדית, על המסמך להיכתב על ידי אורתופד מומחה ומנוסה בתחום. חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית, היא מסמך רפואי המקביל למתן עדות בשבועה בבית המשפט. רק מומחה בעל ידע וניסיון רב בתחום כתיבת חוות דעת, יכתוב חוות דעת ממוקדת בצורה ברורה ומדויקת הפורסת את טענות התובע ומגבירה את סיכוייו של הנפגע לזכות בתביעתו ולקבל את מלוא הזכויות בין אם מדובר על פיצויים, אחוזי נכות ועוד. חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית קשורה למחלות ופגיעות במערכת השלד, קריעת רצועות, כאבי גב ומצבים נוספים המובילים להגבלת יכולת התנועה וכמובן, לשינוי בתנאי התעסוקה והמחיה של הנפגע. 

חוות דעת רפואית אורטופדית מחיר:

יש שוני רב במבנה של סוג חוות הדעת ובהתאם לכך גם במחיר: חוות דעת שנכתבות עבור ביטוח לאומי, משרד הביטחון ותאונות דרכים העלות היא רק 950 ש"ח בלבד כי היא דורשת אבחון של האורטופד לפי מצבו הנתון של המטופל כיום, לעומת זאת חוות לבית משפט דורשת מעורך חוות הדעת התייחסות לתיק המשפטי ולכל סעיפיו והיא מקיפה הרבה יותר ועדיין העלות אליה אצל דוקטור סטס קליוץ רק 3000ש"ח.

מהי חשיבותה של חוות דעת רפואית, משפטית אורתופדית?

הגשת חוות דעת מקצועית היא אחד הגורמים המרכזיים העשויים להשפיע על הצלחתה של התביעה. ככל שהרופא בכיר ומנוסה יותר בתחומו, כך יגדל הסיכוי שבית המשפט, חברי וועדה רפואית או כל גורם רלוונטי אחר, יתייחס בכבוד ובהערכה אל חוות הדעת הכתובה ויתחשב בה כך שהיא תסייע לתובע בקבלת זכויותיו. לשם כך, חשוב לבחור אורתופד מומחה בעל ניסיון רב בתחומו. על חוות הדעת להיות מעמיקה ומנומקת וכן לדייק במהות הנזק שנגרם לתובע והנסיבות שגרמו לנזקים הגופניים. 

שלבי כתיבת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית:

חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית מורכבת ממספר שלבים:
  •  בדיקת המתלונן 
  • סקירת נסיבות המקרה 
  •   מצבו הרפואי של התובע לפני האירוע בו נגרם הנזק הגופני 
  •   בחינת הקשר הסיבתי שבין הנזק לאירוע 
  • סיכום וכתיבת חוות דעת מלאה, מנומקת ומקצועית. 

מהי חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית עבור תביעות:

אחת הסיבות המובילות לצורך בחוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית היא לצורך תביעת נזיקין. על פי החוק, על אדם המעוניין להגיש תביעה בעקבות נזק שנגרם לו בעקבות פציעה, אם לחברת ביטוח, למקום העבודה במסגרתו הוא נפגע, המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון או כל גורם אחר, להגיש חוות דעת מקצועית שתפקידה להוכיח את טענותיו וכן להוכיח כי הוא סובל מפציעה שבגינה מגיעים לו פיצויים על פי החוק. ללא הגשת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית, לא יכול הנפגע לזכות בתביעה. 


מהי חוות דעת רפואית, משפטית אורתופדית עבור ביטוח לאומי:

על פי חוק הביטוח הלאומי, זכאי כל אדם לקבל זכויות ומענקים שונים בעקבות בעיה רפואית לרבות בעיה רפואית אורתופדית. נכות, הינה מצב הנגרם לאדם, המגביל אותו ומונע ממנו לקיים אורח חיים תקין ואינו מאפשר לו לעבוד ולהתפרנס. הביטוח הלאומי מאפשר קבלת פיצויים הנקבעים  על פי אחוזי הנכות. בחוות הדעת הרפואית, משפטית, אורתופדית, קובע האורתופד המומחה את מצבו ויכולתו התפקודית של התובע, מגבלותיו והעזרה לה הוא נזקק. חוות דעת זו מפרטת את הסיבות לבקשה הנכתבת באופן מקצועי ומפורט המאפשר לחברי הוועדה לקבל את התמונה המלאה בדרך להחלטתם הסופית. 

מהי חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית עבור בית המשפט:

במקרים של תאונות דרכים או תביעות עובדים מול מעסיקיהם בבית המשפט, מציג עורך הדין מטעם התובע את חוות הדעת המקצועית מטעם האורתופד המומחה וזאת, במטרה לקבוע פיצויים בשל הנזק הנגרם לתובע ולהוכיח כי הנזק נגרם בעקבות עבודתו (במקרים בהם אופי עבודתו של הנתבע מחייב אותו בהרמת משאות כבדים או במאמץ פיזי בעקבותיו נגרמה לו פגיעה אורתופדית) או בעקבות תאונת דרכים. 

מהי חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית עבור משרד הביטחון:

כאשר מדובר בגופים כגון צבא הגנה לישראל, משטרה ושאר כוחות הביטחון, יש צורך בהגשת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית וזאת לצורך שינוי תנאי השירות, הורדת פרופיל, שיפור תנאי השירות או שחרור משירות. על חוות הדעת הרפואית להיות מפורטת ומנומקת וזאת על מנת להוכיח כי קיימת פגיעה אורתופדית משמעותית בגינה יש צורך להיענות לבקשתו של הנפגע. 

מהי חוות דעת רפואית, משפטית אורתופדית עבור תאונות דרכים?

תאונות דרכים עלולות לגרום לפגיעות שונות לרבות פגיעות אורתופדיות בדרגות חומרה שונות. לצורך קביעת חומרת הפגיעה, פונים הנפגעים בתאונות דרכים לאורתופד מומחה לקבלת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית שתאפשר להם לקבל פיצוי מחברת ביטוח הרכב ובמקרים רבים גם לצורך קביעת אחוזי נכות מהביטוח הלאומי המאפשרים לתובעים לקבל קצבה חודשית בזמן שאינם יכולים לעבוד בשל הפגיעה. 

עלות חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית:

חוות דעת מקצועית של רופא מומחה עשויה לעלות אלפי שקלים. מחירה של חוות הדעת כולל  פגישה של המומחה עם התובע, סקירת החומר הרפואי בתיק, כתיבת דו"ח ארוך ומנומק ועוד. אנחנו ברשת לייזר פרו, מודעים לתקופה הקשה אותה עובר התובע בשל הפגיעה המונעת ממנו לרוב לעבוד ולהתפרנס ואת חשיבותה של חוות הדעת לצורך השבת איכות חייו ולכן, אנו מציעים לכם כתיבת חוות דעת מקצועית הנכתבת על ידי ד"ר סטס קליוץ, אורתופד מנתח, מומחה בעל ניסיון של יותר מ-10 שנים בכתיבת חוות דעת משפטיות, עלות חוות דעת רפואית אורטופדית מתחלקת לשני חלקים: במידה והחוות דעת הרפואית אורטופדית היא לביטוח לאומי או חברת ביטוח (בעקבות תאונת דרכים) העלות היא 950 ש"ח (המחיר כולל מע"מ) במידה וחוות האורטופדית היא לצורך הגשה לבית משפט המחיר משתנה כי זוהי חוות דעת שדורשת הצהרת עדות ולרוב מלווה בהופעת הדוקטור בבית משפט לצורך מתן עדות מקצועית.

כתיבת חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית על ידי ד"ר סטס קליוץ ברשת מרכזי לייזר פרו:

לחוות דעת מקצועית, השפעה רבה על איכות חייו של התובע. חוות דעת הנכתבת על ידי מומחה ומוגשת לבית המשפט, וועדה רפואית של הביטוח הלאומי או משרד הביטחון, תאפשר לתובע להציג את מצבו וטענותיו בצורה הטובה, המקצועית והאמינה ביותר. ככל שכותב חוות הדעת יהיה בכיר יותר, כך גדל הסיכוי כי הגורמים השונים האמונים על ההחלטות (קביעת אחוזי נכות, פסיקת פיצויים ועוד) ייחסו הערכה לחוות הדעת ויתחשבו בה.

ד"ר סטס קליוץ הנו אורתופד ומנתח בכיר בתחומו ולו וותק של יותר מ-10 שנים בכתיבת חוות דעת מקצועיות. חוויתם פגיעה אורתופדית? זקוקים לחוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית לצורך תביעת פיצויים או אחוזי נכות ? צרו קשר עם ד"ר סטס קליוץ במרכזי לייזר פרו והבטיחו את קבלת הזכויות המגיעות לכם. חוות דעת רפואית אורטופדית - במרפאות דוקטור סטס קליוץ ב:

רמת גן, אשדוד, אשקלון, קריית גת, נתיבות, שדרות

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:   073-374-6644טואול - בניית אתרים