מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


חוות דעת רפואית לביטוח לאוומי

דוקטור ויקטור רופא אורטופד מומחה - המרפאות נמצאות ב:  

   תל אביב, אשקלון, כפר סבא
דוקטור ויקטור הרופא המומחה והמוערך שיגדיל את הסיכויים שלכם לקבל את כל הזכויות שלכם בביטוח לאומי עם כתיבת חוות דעת מקצועית ומנומקת עכשיו במחיר מיוחד רק 1500 ש"ח. 

תאונות עבודה, מחלות מקצוע, זימון לוועדה רפואית, תאונות דרכים, מחלות כרוניות ועוד, כל אלו דורשים חוות דעת רפואית לצורך קבלת פיצוי והכרה מהביטוח הלאומי. לחוות דעת רפואית, זקוק כל אדם הסובל מפגיעה מגבילה או מחלה וזאת, על מנת לקבל קצבה מהמוסד לביטוח לאומי. חוות דעת רפואית היא ההוכחה המשקפת את מצב המבוטח הפונה לביטוח הלאומי , אשר מצביעה על העובדה כי האדם הפונה אכן סובל מהפגיעות מהן הוא סובל. היעדר חוות דעת רפואית לביטוח הלאומי תפחית את הסיכויים לקבלת פיצויים. 

באילו מקרים נדרשת חוות דעת רפואית לביטוח לאומי ?

  •  תאונות עבודה – במקרים בהם תאונת עבודה פוגעת בעובד המבוטח בביטוח הלאומי. חוות הדעת נדרשת לצורך אימות הפגיעה ולקבלת תקבולים מן המוסד לביטוח לאומי. 
  •   נכות כללית – כאשר אדם נפגע ולא כתוצאה מתאונת דרכים או מתאונת עבודה ובמקרים בהם המבוטח חולה במחלה המונעת ממנו לעבוד כבעבר. 
  •   מחלת מקצוע – כאשר אדם חולה כתוצאה מנזקים מצטברים אותם גרמה לו סביבת העבודה (חשיפה לחומרים מסוכנים). 

חשיבות הגשת חוות דעת רפואית לביטוח לאומי:

הכרה על ידי ביטוח לאומי, תביא למימוש קצבת נכות וקצבאות נוספות. לשם כך, נערכת וועדה רפואית הקובעת את מצבו הרפואי של המבוטח ובהתאמה, מידת זכאותו לתקבולים. חוות דעת מקצועית לביטוח לאומי, הנכתבת על ידי רופא מומחה ומנוסה, תספק לחברי הוועדה הרפואית זווית נוספת אליה יהיו מחויבים להתייחס. ברוב המקרים, חוות דעת רפואית חיצונית, מטה את הכף בין קבלת קצבה ותקבולים מן הביטוח הלאומי לבין היעדר פיצוי. 

מהי וועדה רפואית בביטוח לאומי:

תפקידה של הוועדה הרפואית בביטוח הלאומי, הנה קביעה והערכת הנכות הכללית של המבוטח הטוען כי נגרמה לו מגבלה או פגיעה, לפיה תיקבע זכאותו של המבוטח בהתאם להטבות הקבועות בחוק. חוות דעת רפואית, הנה חיצונית לביטוח לאומי ותפקידה הוא אישור קיומו של מצב רפואי מסוים. היא אינה מחייבת את הוועדה לפסיקה על פי הנאמר בה. במרכזי ד"ר חן, מאפשרים לקבל חוות דעת רפואית לביטוח לאומי של ד"ר ויקטור, אורתופד מומחה, בעל ניסיון ומוניטין של יותר מעשר שנים בכתיבת חוות דעת לביטוח לאומי, חברות ביטוח, משרד הביטחון, בתי המשפט ועוד. חוות הדעת הנכתבת על ידי ד"ר ויקטור, ניתנת במחיר אטרקטיבי במיוחד: רק 1,500 ₪ (כולל מע"מ). 

חוות דעת רפואית לביטוח לאומי:

תקנון הביטוח הלאומי קובע: " קצבת נכות תוענק לאדם שאיבד את כושר השתכרותו בלפחות 50% בשל נכות ממנה הוא סובל. לכל ליקוי רפואי נקבעת רמת אחוזי נכות אחרת. חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי, עשויה לסייע רבות לקביעת אחוזי הנכות של המבוטח בשל פגיעות גופניות הקשורות בתחום האורתופדיה כמו גם בהערכת מצבו הגופני. הבדיקה הרפואית האורתופדית הנעשית לשם מתן חוות דעת, תיעשה באופן יסודי תוך עיון במסמכים רפואיים רלוונטיים מהעבר וההווה של המבוטח" כאשר אדם נפגע ומאבד את כושר העבודה שלו, עליו לעבור וועדה רפואית של הביטוח הלאומי, שם נבחנים כל הנתונים לרבות חוות דעת רפואית שהוגשה לוועדה הרפואית וזאת, בכדי לסייע בקביעת זכאות לקבלת תשלומים בגין הנכות הזמנית או הקבועה שנגרמה לו. 

מתי נדרשת הגשת חוות דעת רפואית לביטוח לאומי :

חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי, נדרשת במקרים אלו:

  • לאחר תאונת עבודה – כאשר העובד המבוטח בביטוח לאומי נפגע, על המבוטח להביא חוות דעת רפואית המאמתת את דבר פגיעתו לצורך קבלת תשלומים מהביטוח הלאומי. 
  • לצורך קביעת נכות כללית – במקרים בהם נפגע המבוטח לא כתוצאה מתאונת דרכים או תאונת עבודה אלא מקרים בהם חלה המבוטח במחלה המונעת ממנו לעבוד ולהתפרנס כבעבר. 
  • בשל מחלת מקצוע - מקרים בהם אדם חלה או נפגע בשל נזק מצטבר שנגרם בעקבות אופי עבודתו (ישיבה ממושכת על מלגזה שהובילה לפגיעה בגב ועוד). מה דורשת הגשת חוות דעת לביטוח לאומי:

בכדי לגבש חוות דעת רפואית אורתופדית עבור ביטוח לאומי, יש לשים לב למספר דגשים:
  • ניסיון – חשוב כי לכותב חוות הדעת הרפואית יהיה ניסיון רב שכן, ככל שהכותב מנוסה יותר ובעל מוניטין רב יותר, כך חוות דעתו תהיה מקובלת ומוערכת יותר על ידי חברי הוועדה של הביטוח הלאומי. 
  • תוכנו של כתב התביעה – כתב תביעה מקצועי חייב לכלול את מועד הפציעה, ליכולתו התפקודית של התובע לעומת הזמן שקדם לפציעה. בנוסף, על חוות הדעת לכלול את כל המסמכים והבדיקות התומכים בכדי למקסם את יכולתו של הנפגע לקבל פיצוי מקסימלי לו יהיה זכאי. 
  • כותב חוות הדעת – בכדי שיוכל לכתוב חוות דעת רפואית מקיפה ומקצועית, חשוב שהרופא המומחה יקבל את כל המסמכים הרלוונטיים המגבים את מצב המבוטח, אשפוזים בבתי חולים, צילומי רנטגן, ביקורים אצל רופאים/ פסיכולוגים, מרשמים לתרופות אותן הוא נוטל בעקבות הפגיעה ועוד. 

חוות דעת רפואית לביטוח לאומי – מחיר:

ברוב המקרים, עלותה של חוות דעת רפואית אורתופדית עשויה להגיע לאלפי שקלים שכן, היא כוללת את פגישת הרופא עם הנפגע, סקירת החומר הרפואי בתיק, כתיבת מסמך ארוך, מנומק ומקצועי ועוד. לחוות דעת רפואית הנכתבת על ידי ד"ר ויקטור, אורתופד מומחה בעל ניסיון של עשר שנים בכתיבת חוות דעת עבור תביעות מסוגים שונים לרבות ביטוח לאומי, בתי משפט ומשרד הביטחון, חשיבות רבה ובעלת משקל רב לצורך הערכת הפיצוי המקסימלי שכן היא נכתבת על ידי גורם מוסמך ברמת דירוג גבוהה במיוחד. עלותה של חוות דעת רפואית עבור ביטוח לאומי הנה 1,500 שקלים בלבד (המחיר כולל מע"מ). 

מקסימום מקצועיות מקסימום סיכוי לקבלת פיצויים עם חוות דעת רפואית של ד"ר ויקטור ממרפאות חן:

לחוות דעת רפואית מקצועית, המוגשת לוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי, משקל רב בהחלטה על מתן פיצוי ותקבולים. ככל שרופא הכותב את חוות הדעת יהיה בכיר ומנוסה יותר, כך עולים הסיכויים כי חוות דעתו תהיה מקובלת על חברי הוועדה אשר יעניקו לה משקל רב בהחלטתם.
לד"ר ויקטור ניסיון של עשר שנים בכתיבת חוות דעת רפואית משפטית ואורתופדית ושמו במוסד לביטוח הלאומי הולך לפניו. לד"ר ויקטור מומחיות וותק של יותר מעשר שנים בתחום הייעוץ, הטיפול וכתיבת חוות דעת מקצועיות. זקוקים לחוות דעת רפואית לביטוח לאומי במחיר חסר תקדים? פנו לד"ר ויקטור למיצוי מלוא הזכויות שלכם ולקבלת פיצוי מירבי. 
חוות דעת רפואית אורטופדית לביטוח לאומי - במרפאות דוקטור ויקטור ב:

תל אביב, אשקלון, כפר סבא

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:   073-374-6644logo בניית אתרים