מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


טיפול בבריחת שתן בלייזר - ללא ניתוח


מהי בריחת שתן ומדוע היא נגרמת? 

"בריחת שתן", "אובדן שתן בלתי רצוני" ועוד רשימה ארוכה של מונחים וביטויים, אשר בשורה התחתונה, מתארים את מצבן של כשליש מהנשים הבוגרות, בנות מעל ל-40, אשר סובלות מבריחת שתן לפחות אחת לשבוע! רוצה לשמוע חמור מכך, ב-10% מהן חיות כך ביומיום שלהן. אם כך, מה גורם לבריחת שתן?
בריחת השתן נובעת מהיחלשות שרירי הסוגר של שלפוחית השתן ומהתרופפותם של שרירי האגן. הגורמים הישירים והעקיפים לכך יכולים להיות רבים: הריונות ולידות, צניחת רחם, פציעה או ניתוח באזור האגן וכן הלאה. התוצאה היא שבכל פעם שמופעל לחץ על שרירי הבטן (כמו בעת צחוק או מאמץ) סוגר שלפוחית השתן איננו עוצר את השתן והוא גולש החוצה מהשלפוחית.


 

דרכי הטיפול האפשריות בבריחת שתן

אין ספק שמדובר בבעיה שפוגמת באיכות החיים, אולם, עד לא מזמן, עד היכנסו של טיפול בבריחת שתן ללא ניתוח לרשימת הפתרונות המוצעים לנשים הסובלות מבריחת שתן, אחוז הנשים שטיפל בבעיה היה זעום ומזערי.
כיום, עומדות בפני נשים הזקוקות לטיפול בבריחת שתן, מספר דרכי טיפול שונות:
שינוי התנהגותי ושינוי באורח החיים - מעבר לתזונה בריאה יותר (ללא צריכת קפאין או ניקוטין), ירידה במשקל, שמירה על כושר גופני ומתן שתן בזמנים קצובים. שילוב של פיזיותרפיה לחיזוק רצפת האגן ושרירי הסוגרים משלים את הטיפול עבור מקרים קלים.
טיפול בבריחת שתן בטיפול תרופתי - קיימות תרופות שתפקידן להאט את התכווצויות שלפוחית השתן ובכך הן מקלות על השליטה בסוגרים ועל בריחת שתן בזמן מאמץ.
ניתוח - הפתרון המומלץ למקרים חמורים של דליפת שתן, לאחר שכל השיטות והדרכים האחרות לא עזרו. הניתוח מבוצע בהרדמה חלקית או מלאה, ובמהלכו, מושתל סרט נרתיקי מתחת לאמצעה של השופכה. כאמור, זהו ניתוח לכל דבר, עם כל הסיכונים הנלווים אליו.
טיפול בבריחת שתן ללא ניתוח על ידי לייזר - ההתקדמות הטכנולוגית בתחום הלייזר מאפשרת כיום לנשים הסובלות מבריחת שתן לטפל בכך בטיפול שאיננו פולשני, איננו דורש הרדמה מלא, אשפוז או תקופת החלמה.


טיפול בבריחת שתן - הייעוץ והטיפול הראשון

הייעוץ הרפואי הראשון - העונה לכל השאלות והתשובות כולל הדגמה של הטיפול הראשון.
מראה שהטיפול בלייזר מבצע שני טיפולים במקביל: טיפול בבריחת שתן והצרת הנרתיק המגביר את ההנאה המינית ביין בני הזוג (ע"י הצרת והידוק דופן הנרתיק והחזרת השליטה על הסוגרים).


טיפול בבריחת שתן בלייזר – כל השאלות והתשובות 

 • מתי מומלץ לטפל בבריחת שתן בלייזר?
 • כאשר "בורח לך" כשאת מתעטשת, משתעלת או צוחקת והדבר גורם למבוכה רבה ופוגם באיכות החיים שלך, מומלץ לפנות ולקבל ייעוץ מקיף באחת מהמרפאות הגניקולוגיות של לייזר פרו. שם תקבלי ייעוץ מקיף ותטופלי על ידי צוות מומחים מהמובילים בארץ בתחום בריחת שתן ותותאם לך תכנית טיפולית בהתאם למצבך. הטיפול בבריחת שתן מתבצע באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם מבית FOTONA INCOTILASE  או CO2RE INTIMA מבית סינרון קנדלה והן נחשבות למבוקשות ביותר כיום בטיפול בבריחת שתן, המשפר את איכות החיים ומאפשר לך לשוב ולהרגיש חופשיה ונינוחה. 

 • כיצד מטפלת טכנולוגית הלייזר בבריחת שתן ?
 • טכנולוגית הלייזר משקמת את רקמות הרירית, האגן התחתון ואזור השופכה באופן לא פולשני. החום הנוצר מקרני הלייזר, מזרז את ייצור הקולגן המסייע לחיזוק הריריות התומכות. חיזוק זה מספק תמיכה הן לצינור השופכה והן לשלפוחית השתן ובכך נמנעת בריחת שתן. התהליך הטיפולי של טכנולוגית הלייזר, מתבצעת התערבות המשפרת את יכולת התכווצות והידוק רקמות הרירית והנרתיק. זוהי השיטה המתקדמת והיעילה בעולם כיום לטיפול בבריחת שתן. הטיפול מונע צניחת רחם ומביא להצרת הנרתיק, עובדה המגבירה את ההנאה המינית בין בני זוג. 

 • כמה פגישות נדרשות לצורך טיפול בבריחת שתן בלייזר?
 • לרוב, נדרשים 2-3 טיפולים לצורך טיפול יסודי בתופעת בריחת השתן. הטיפול מחליף הליך ניתוחי וחוסך כאב, חתכים וזמן החלמה ממושך. 

 • האם טיפול בריחת שתן בלייזר בטוח?
 • הטיפול מאושר FDA כטיפול הפופולרי לבריחת שתן המביא לתוצאות אופטימליות. 

 • מה משך כל טיפול בריחת שתן בלייזר?
 • כל טיפול אורך כ-30 דקות בלבד ללא תופעות לוואי, סיבוכים, זמן החלמה, כאב או סימן. 

 • מתי ניתן לחזור לשגרה לאחר טיפול בבריחת שתן בלייזר?
 • חזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול 

 • מהם האמצעים בהם יש לנקוט לאחר טיפול בבריחת שתן בלייזר?
 • במהלך שלושת הימים שלאחר הטיפול, אין להחדיר טמפונים אל הנרתיק. יש להימנע מקיום יחסי מין בשלושת הימים הראשונים שלאחר הטיפול. כמו כן, יש להימנע ממגע האזור עם מים כגון: ים, ג'קוזי, בריכה או מקווה. 

טיפול בבריחת שתן בלייזר ללא ניתוח התהליך הטיפולי:


קרן הלייזר המטפלת מהדקת את רקמות רירית הנרתיק, ובכך, מייצרת את התמיכה הנדרשת לצינור השופכה ולשלפוחית השתן. התהליך איננו פולשני, הוא מבוצע ללא הרדמה, ללא חתכים, תפרים או צלקות, וללא תופעות לוואי נוספות, אשר מאפיינות את הטיפולים החלופיים. כל אותן סיבות שמנעו מנשים עד לא מזמן לקבל טיפול בבריחת שתן, שהפחידו אותן, שהרתיעו אותן, כל הסיבות הללו נעלמות, בזמן טיפול בבריחת שתן ללא ניתוח על ידי קרן לייזר. התוצאות המושלמות מגיעות לאחר שניים או שלושה טיפולי טיפול בבריחת שתן ללא ניתוח בלייזר, אשר בין טיפול אחד לשני, אין זמני החלמה ואיסורים, והחיים ממשיכים כרגיל.

בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר מבצעת התערבות המשפרת את יכולת ההתכווצות והידוק רקמות רירית הנרתיק יתרונות נוספים:
 • הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות השרירים התומכים בשלפוחית השתן ומחזק אותם.
 • תהליך הטיפולי:החום שנוצר מפעילות הלייזר מזרז את ייצור הקולגן שעוזר לחיזוק הריריות התומכות.חיזוק זה מייצר תמיכה לצינור השופכה ושלפוחית השתן ובכך נמנעת בריחת שתן.
 • טיפול הלייזר מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך:כאבים,חתכים,זמן החלמה...
 • ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בכל שלבי תופעת בריחת השתן,ללא צורך בחדר ניתוח.
 • ללא תופעות לוואי,סיבוכים,זמן החלמה,כאב או סימן,תוצאות מידיות!
 • מונע צניחת רחם.
 • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בתופעת בריחת שתן בתהליך פשוט וידידותי.
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בבבריחת שתן.
 • טיפול ייחודי עבור בריחת שתן,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.

תהליך הטיפול בלייזר לצורך טיפול בבריחת שתן נחשב למתקדם ובטוח, מול החלופות האחרות. הוא התהליך הנוח ביותר, נטול הכאבים ונטול תופעות הלוואי שכל הנשים שסובלות מבריחת שתן חיכו לו!

אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול בבריחת שתן בלייזר ללא ניתוח בלייזר בחינם וללא כל התחייבות מצידכם.

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.טיפול בבריחת שתן בלייזר לנשים 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, רחובות, באר שבע 
 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו התקשרו:  073-374-6644logo בניית אתרים