מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


טיפול בנחירות בלייזר - תוצאות כבר בטיפול הראשון

סניפים מתקדמים לטיפול ב:  

באר שבע, קריית חיים, כרמיאל, חיפהטיפול בנחירות בלייזר ללא ניתוח בטכנולוגית FOTONA NIGHTLASE להיפטר מהנחירות ללא פולשנות, ללא כאבים, עם תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון. 

נחירות הן עניין מטריד ביותר העלול לפגוע באיכות החיים והזוגיות וכן להצביע על בעיה בריאותית של ממש. נחירות נגרמות כתוצאה מרטט של הרקמות הרכות בדרכי הנשימה בזמן השינה. נחירות, מופיעות בעוצמות שונות מהקלות ביותר וכמעט לא מורגשות ועד לכאלו המופיעות בעוצמות גבוהות במיוחד ומפרות את שלוותם של הסובבים. נחירות נגרמות בשל סיבות שונות בהן השמנת יתר וניהול אורח חיים לא בריא, שקדים מוגדלים ועוד. יותר ויותר אנשים, נפרדים מהנחירות ומחזירים את איכות החיים הודות לטכנולוגיה פורצת דרך : FOTONA NIGHT LASE המאפשרת למטופלים ברחבי העולם לחזור לשינה איכותית ללא נחירות. הטכנולוגיה אשר פותחה על ידי FOTON  העולמית, הוכרה כפטנט ונבחנה במחקרים קליניים רבים אשר הממצאים שלהם הראו שיפור של עד 96% ביכולת הנשימה של המטופל. רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים לייזר פרו, המתמחה בטיפולי לייזר מתקדמים, מביאה אליכם את הפתרון היעיל, המהיר והידידותי ביותר בנחירות המאושר על ידי ה-FDA ומחזיר את איכות החיים לנוחר ולסובבים אותו. 

מהן נחירות:

מומחים מעריכים כי 50% מאוכלוסיית העולם סובלים מנחירות בדרגות חומרה משתנות וכי גברים סובלים מתופעה זו יותר מנשים. נחירות הן קול הנוצר כתוצאה מרטט של הרקמות הרכות בדרכי הנשימה העליונות במהלך השינה. לרוב, נשמעות הנחירות בזמן הכנסת האוויר, השאיפה. אך לעיתים, גם הנשיפה (הוצאת האוויר) מלווה בנחירות. כמעט כל אחד עלול לסבול מדי פעם מנחירות ויש הנוחרים באופן קבוע. הנחירות מעידות על קיומה של תנגודת מוגברת לזרימת האוויר בדרכי הנשימה העליונות והן עלולות להעיד על תסמונת דום נשימה בשינה העלולה לעיתים רחוקות לגרום למוות. נחירות שכיחות יותר בקרב אנשים הסובלים מתופעות כגון השמנה, אף סתום, גודש באף, הפרעות במבנה עצמות הפנים, שקדים מוגדלים, תת פעילות של בלוטת התריס ועוד. אצל אנשים נוחרים, עלולים לסבול במהלך היום מכאבי ראש, הפרעות בריכוז ואף שינויים במצב הרוח. 

כל הסיבות לתופעת הנחירות:
 •  גורמים פיזילוגיים קבועים
 •  השמנת יתר 
 •  מבנה פה ודרכי נשימה : ענבל ארוך או מוגדל, חייך רפוי, חסימה בדרכי הנשימה (באף), שקדים מודלקים או מוגדלים באופן כרוני, לשון גדולה, צוואר עבה וקצר. 
 •  צניחת חייך בעקבות התרופפות הרקמות בגיל מבוגר 
 • גורמים פיזיולוגיים זמניים
 •  הצטננות וגודש באף 
 •  מצבי אלרגיה שונים המתבטאים בדרכי הנשימה 

גורמים התנהגותיים המשפיעים פיזיולוגית 
 •  עישון פסיבי או אקטיבי 
 •  שתית אלכוהול הגורמת לרפיון השרירים
 •  צריכת תרופות הרגעה המרפות את מעברי האוויר
 •  שינה בתנוחות מסוימות (שינה על הגב ידועה כתנוחה בה לגוף יש את התנאים האופטימליים להגיע למצב של נחירה בשל השילוב בין זוויות החייך, הענבל והלוע).

טיפול בנחירות בלייזר FOTONA NIGHTLASE:

הטכנולוגיה משלבת ידית באורך גל מדויק המותאם לטיפול הממוקד בחיזוק שרירי החייך הרך, הגורם לנחירות ומונע מעבר חופשי של אוויר בעת השינה. הטכנולוגיה פורצת הדרך, מאפשרת העברת סדרת פולסים של לייזר בשכבת הרירית המהדקת את הרקמות בה. אורך הפולסים של קרן הלייזר מאפשרים טיפול עדין דיו על מנת לאפשר שימוש ברקמות הרכות בפה ועם זאת, חזק מספיק על מנת להשפיע עליהן בצורה אפקטיבית. הטיפול מעודד ייצור קולגן המחזק את הרקמות בחייך הרך והנוקשה ובהשפעת הטיפול, מתחילות הרקמות בייצור קולגן חדש. הטיפול במכשיר FOTONA NIGHT LASE אינו פולשני והוא מבוצע במסגרת הקליניקה של לייזר פרו על ידי המומחים המנוסים ביותר. לרוב, לאחר טיפול האורך 10-15 דקות, ישנו שיפור ניכר ומשמעותי באיכות השינה של המטופל. החזרה לשגרה לאחר הטיפול היא מידית. הטיפול בטכנולוגית FOTONA NIGHTLASE הוא בטוח ומאושר על ידי ה-FDA.
 


כל היתרונות של טיפול בנחירות עם טכנולוגית FOTONA NIGHTLASE:

 •  ללא כאב, ללא פולשנות 
 •  תהליך מהיר ויעיל (משך טיפול 10-15 דקות)
 •  שיטה בלעדית וייחודית, מאושרת על ידי ה-FDA
 •  מעודדת את ייצור הקולגן המחזק את הרקמות הרכות והקשות בחייך
 •  מחזק וממצק את רקמות הלוע ומגדיל בכך את דרכי האוויר של הנושם ומפחית משמעותית את קולות הנחירה וכן משפר את איכות השינה. 
 •  תוצאות אפקטיביות המתקבלות כבר לאחר הטיפול הראשון 
 •  מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח על ידי המומחים המנוסים של רשת לייזר פרו המתמחה בטיפולים בטכנולוגית לייזר מתקדמת. 
 •  ללא תופעות לוואי וללא צלקות. טיפול ידידותי 
 •  תוצאות הטיפול נשמרות לאורך זמן רב 
 •  חזרה מידית לשגרה ללא צורך בזמן החלמה והתאוששות 

פסגת הטכנולוגיה העולמית במרכזים המתקדמים בפריסה ארצית:

המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים לייזר פרו, המתמחה בטיפול באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר בעולם, מביאים אליכם את הפתרון המתקדם והמוכח ביותר לטיפול בנחירות. FOTONA NIGHT LASE מטפל ללא פולשנות וללא כאבים בתופעת הנחירות עם תוצאות מוכחות כבר לאחר הטיפול הראשון. למומחים של לייזר פרו, ניסיון רב שנים של טיפול בטכנולוגיות לייזר מתקדמות. אלפי ישראלים כבר נהנים משינה איכותית ללא נחירות הודות לטיפול בטכנולוגית FOTONA NIGHT LASE אשר נמצאה אפקטיבית במחקרים קליניים רבים ונחשבת כיום כטיפול הטוב ביותר בנחירות. בנוסף, הטיפול בטוח ולו תקני האיכות המחמירים ביותר של ה-FDA, ה-CE ומשרד הבריאות הישראלי. הטיפול בטכנולוגית FOTONA NIGHTLASE  הוא פורץ דרך ומאפשר להגיע לתוצאות מושלמות בתוך סדרת טיפולים קצרה האורכת 10-15 דקות כל אחד.

סובלים מנחירות? קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של לייזר פרו וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הטיפול המהיר והאפקטיבי ביותר בנחירות עם טכנולוגית FOTONA NIGHT LASE התקשרו עכשיו והחזירו את איכות השינה לחיים. 


טיפול נחירות בלייזר 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ ב:         

באר שבע, קריית חיים, כרמיאל, חיפה      

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו: 
073-374-6644logo בניית אתרים