מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


טיפול בסנטר כפול - כל הטיפולים ללא ניתוח

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

תל אביב, בני ברק, באר שבע, אשדוד, אשקלון, רחובות, קריית חיים, קריית ביאליק,
עפולה, נהריה, חיפה, יוקנעם, נתניה, עולש, חדרהמהו סנטר כפול? מהי הסיבה להיווצרות סנטר כפול? מהן השיטות המובילות לטיפול בסנטר כפול?
סנטר כפול היא בעיה המטרידה נשים וגברים כאחד. הסנטר הכפול משווה לפנים מראה שמנמן ומשליך כמובן על המראה הכללי ועל הדימוי העצמי. אם עד היום היתה הגישה לטיפול ניתוחית בלבד וכרוכה בהליך ארוך, כואב, יקר ומייגע הכולל חתכים וצלקות הרי שהטכנולוגיה והקדמה בתחום האסתטיקה והיופי, הביאה עמה טיפולים חדשניים, יעילים ובטוחים המביאים לתוצאות אפקטיביות ולמראה מושלם ללא צורך בהתערבות ניתוחית וללא צורך בזמן החלמה ממושך. המומחים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר לייזר פרו מביאים לכם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לטיפול בסנטר כפול לתוצאות מושלמות תוך זמן קצר. 

סנטר כפול תופעה אסתטית מטרידה:

סנטר כפול גורם לסנטר להיראות שמן יותר. הצוואר מתקצר ומתעבה, שרירי הצוואר נחלשים וקו הלסת נראה מדולדל ונפוח. הגורמים המובילים לסנטר כפול הם דיאטות קיצוניות, השמנה והזדקנות העור. סנטר כפול היא בעיה אסתטית המטרידה נשים וגברים כאחד המחפשים אחר דרכים אפקטיביות להעלמת הסנטר הכפול. 
השיטות המובילות לטיפול בסנטר כפול ללא ניתוח 

טיפול בסנטר כפול בטכנולוגית פייסטייט / Facetite של חברת Inmode:

זהו טיפול יעיל ללא ניתוח וצלקות המטפל ביעילות ברפיון העור ומביא לתוצאות מעולות של מיצוק ושיפור קו הסנטר באופן משמעותי וזאת באמצעות שיטה עדינה, בטוחה ויעילה ללא צלקות. תוצאות הטיפול באמצעות הפייסטייט מקבילות לטיפולים כירורגיים אך לעומתם אינם פולשניים ואינם מצריכים זמן החלמה ממושך. יתרונו הבולט של הטיפול הוא צמצום מאגרי השומן באזורי הסנטר ושריפתם. 

טיפול בסנטר כפול - פייסטייט
 


כיצד מתבצע טיפול פייסטייט?

הטיפול מתבצע באמצעות שיטה חדשנית כאשר תחת הרדמה מקומית בלבד מוחדרת צינורית דקה (קנולה) אל מתחת לעור תוך ביצוע חתכים מזעריים. אל הצינורית משחררת אנרגיית גלי רדיו המביאה לחימום מדוד של רקמות השומן, להמסתן ולמתיחת העור. גלי הרדיו מהדקים את הסיבים הפיברוטיים ומפחיתים בכך את צניחת העור באזור המטופל לקבלת מראה צעיר ורענן. החימום באמצעות גלי הרדיו מניע תהליך של יצירת קולגן חדש בשכבת העור העמוקה, כיווץ ומיצוק העור הרפוי. 

יתרונות שיטת פייסטייט:
 •  ללא חתכים וללא צלקות
 •  הידוק משמעותי של העור (עד 40% התכווצות העור שנצפתה במחקרים קליניים)
 •  לרוב די בטיפול אחד בלבד
 •  זמן החלמה קצר, חזרה לשגרה בתוך ימים ספורים  
 •  טיפול בטוח 
 •  תוצאות ניכרות כבר לאחר הטיפול 
 •  מתאים לאזור הסנטר, קו הלסת והצוואר. 


טיפול פרקטורה כטיפול משלים לפייסטייט:

שילובם של טיפול פייסטייט עם טיפול פרקטורה הוכח פעם אחר פעם כמנצח וזאת הודות לתוצאה המושלמת של מיצוק והעלמת העור הרפוי באזור הסנטר המושגים באמצעות כך. בעוד שטיפול ה-FACETITE מתמקד בהמסת שומן ועידוד יצירת תאי קולגן באמצעות החדרת מחט קנולה באזור הפנימי של הסנטר, משלימה הפרקטורה את הטיפול בכך שהיא מתמקדת בהעברת גלי רדיו חיצוניים אל העור. הטיפול מתבסס על טכנולוגית גלי רדיו המועברים אל העור באמצעות מחטים זעירות הנמצאות בידיות טיפוליות. אנרגיית החום שמתחת לעור מסייעת ליצירת קולגן המביאה למתיחה, מיצוק והחלקת העור. הטיפול מתבצע על ידי מערכת אולטרה מתקדמת ביותר בעלת ידית FRACTORA מבית INOMADE. זוהי הגרסה המודרנית של טכנולוגית גלי הרדיו להצערה, הרמה והידוק רקמות העור. אנרגיית גלי הרדיו מעודדת את תגובתו הטבעית של הגוף לייצור קולגן חדש ובריא, מחזקת את הקולגן המוחלש ומחדירה את האנרגיה אל העומק האופטימלי תוך שמירת טמפרטורה מיטבית ודיוק הדרושים לצורך בניית קולגן. 

טיפול בסנטר כפול - פרקטורה

פרקטורה תהליך מדויק לתוצאות מושלמות:
 

לאורך כל טיפול הפרקטורה מביט המומחה במסך הדמיה המציג את שכבות העור ומיקום המכשיר. ההדמיה מאפשרת למטפל לכוון את האנרגיה אל נקודת המטרה המדויקת הכוללת את הרקמות העמוקות כגון מעטפת השריר ומאפשרת שליטה מוחלטת ובקרה על אזורי הטיפול. הטיפול נמשך בין דקות ספורות לשעה. כאשר מדובר בטיפול ממוקד באזור ספציפי אחד, נדרש פרק זמן אף קצר יותר עד כ-30 דקות בלבד. הטיפול אינו מותיר סימנים חיצוניים למעט אדמומיות קלה. 

יתרונות הטיפול בסנטר כפול בטכנולוגית פרקטורה 
 •  לא פולשני- ללא צלקות או סימנים 
 •  אפקט משולש – הרמה, מתיחה ומיצוק
 •  תוצאות זהות לאלו של ניתוח בשל יכולת החדירה אל עומק העור 
 •  ללא הגבלת גיל או עונת שנה 
 •  מתאים לכל גווני העור 
 •  זמן החלמה מהיר 
 •  השפעה מידית המתחזקת במהלך חודשים ספורים לאחר הטיפול
 •  חזרה מהירה לשגרה עוד ביום הטיפול 
 •  תוצאה של צוואר חטוב, קו לסת ברור ועור מתוח ומוצק 
 •  טיפול קצר באורך 30 דקות 
 •  תוצאות מהירות, יעילות ובטוחות לטווח ארוך. 

טיפול בסנטר כפול בטכנולוגית VELASHAPE III:

סינרון קנדלה הישראלית הביאה לפריצת דרך בתחום טיפול בסנטר כפול, צוואר ואזורים עם שומנים עקשניים בגוף המסרבים לרדת. טכנולוגיה זו זכתה במקום הראשון בפריס בכנס AMEC ל"טכנולוגיה לא פולשנית לעיצוב הגוף". טכנולוגית VELASHAPEIII  מחברת ומשלבת בין ארבעה סוגי טכנולוגיות חדשניות בטכנולוגית eLOS  : אינפרא אדום IR,  תדר רדיו IRF, אנרגיית וואקום מכני לעיסוי ורולרים. שילוב הטכנולוגיות מאפשר עבודה בו זמנית על הרקמה ומביא להמסת שומנים ולהסתלקותם בצורה טבעית מהגוף. תהליך החימום מעודד ייצור של סיבי תאי קולגן חדשים ומשפר את הניקוז הלימפתי, עובדה המאיצה את חילוף החומרים בגוף וממסה את תאי השומן. היתרון של VELASHAPEIII הוא היותו עוצמתי פי 2.5 יותר מקודמיו ובכך מאפשר להניב תוצאות כבר מהטיפול הראשון. הטיפול אינו פולשני ואינו כרוך בכאב,  ללא תופעות לוואי וללא צורך בהכנה מוקדמת, עובדה המאפשרת חזרה לשגרה עוד ביום הטיפול. יעילותו הוכחה במחקרים קליניים שבוצעו בארה"ב וכן בהמלצות רופאים ומטופלים כאחד. המסה ומיצוק סנטר כפול בטכנולוגית לייזר:

טיפול בסנטר כפול בטכנולוגית לייזר מבוססת על חימום אזור קו הלסת והסנטר, המסת שומנים ועידוד יצירתם של תאי קולגן חדשים. כל אלו יוצרים אפקט מיצוק של הסנטר. זהו טיפול אפקטיבי במיוחד המאפשר את מיצוקו של קו הלסת והסנטר ההופך עם השנים לרפוי ומדולדל. הטיפול הידידותי מאפשר השגת תוצאות מעולות בתוך זמן קצר. 
יתרונות טיפול מיצוק סנטר כפול בטכנולוגית לייזר. 
 • - מאפשר חדירה לשכבות העור העמוקות ובכך חוסך תהליך ניתוחי מספק תוצאות מושלמות. 
 • - שילוב של 4 אפקטים בטיפול אחד : מיצוק, החלקה, המסת שומן ועידוד ייצורם של תאי קולגן חדשים. זוהי פריצת דרך טכנולוגית בטיפול בסנטר כפול ובמלחמה בסימני הגיל. 
 • - תוצאות מושלמות תוך זמן קצר 
 • - טיפול לייזר לא פולשני ואינו כרוך בכאבים. 
טיפול בסנטר כפול בלייזר

טיפול בסנטר כפול בטכנולוגית חוטי אפטוס APTOS:

חוטי אפטוס מאפשרים העלמת סנטר כפול ופיסול של קו הלסת באופן מושלם. בשנים האחרונות, הפך הטיפול לאחד המבוקשים והוא נחשב לאפקטיבי ביותר להצערה ופיסול מראה הפנים ללא ניתוח. השימוש בחוטים מאפשר מתיחה ועיצוב של רקמות הפנים והצוואר ללא התערבות כירורגית בהליך מהיר שאינו כרוך בכאבים ותוצאותיו טבעיות ויפות במיוחד. הטיפול מתבצע באמצעות חוטים דקים המתאימים במיוחד לאזור הסנטר והפנים. החוטים עשויים חומר הנקרא פוליפרופילן המשתלב בגוף ללא גרימת תגובה אלרגית. על החוטים ממוקמים זיזים דו כיווניים הנאחזים ברקמות התת עוריות ומאפשרים את מתיחתן והרמתן. הטיפול מאושר משרד הבריאות, ה-FDA וה-CE. 

יתרונות טיפול בחוטי אפטוס
 •  תוצאות תוך כדי טיפול המשתפרות עם הזמן תוך כדי היטמעות החוטים והחומרים בפנים
 •  האטת תהליך ההזדקנות היות והחוטים מכילים חומצה פולילקטית המעודדת ייצור קולגן וחידוש תאי העור. 
 •  מראה מתוח וחלק לטווח ארוך 
 •  הליך ידידותי הנעשה בהרדמה מקומית של הפנים 
 •  ללא השארת סימנים או צלקות 
 •  מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית המקנה להם מבנה ייחודי ומשונן 
 •  זמן החלמה קצר עם חזרה לשגרה בתוך מספר ימים 
טיפול בסנטר כפול - חוטי אפטוס

מהיום, אפשר להחזיר את הזמן לאחור עם השיטות המתקדמות לטיפול בסנטר כפול ללא ניתוח במרכזים האסתטיים והרפואיים של אתר לייזר פרו. קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל ההדרכה אודות השיטות המתקדמות והיעילות ביותר בעולם לצורך טיפול בסנטר כפול לתוצאות מושלמות ללא צלקות וללא סימן. 

טיפול בסנטר כפול | העלמת סנטר כפול    
בטכנולוגיות המתקדמות בעולם ללא ניתוח עכשיו בסניפים בארץ ב:    

תל אביב, בני ברק, באר שבע,אשדוד, אשקלון, קריית חיים,רחובות, קריית ביאליק, 
עפולה, נהריה, יוקנעם, חיפה, נתניה, עולש, חדרה

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644logo בניית אתרים