מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 קריית חיים, רחובות, כפר סבא, כרמיאל, אשדוד, ראשון לציון, באר שבעמהי פטרת ציפורניים?

פטרת הציפורניים מוגדרת כזיהום של ציפורני הרגליים או הידיים, אשר נגרם ע"י פטריות. ההגדרה היבשה הזו, אפילו איננה מתחילה לתאר עד כמה התופעה הזו נפוצה, ועד כמה, אחרי שנדבקתם בפטרת הציפורניים, יהיה לכם קשה להיפטר ממנה, ועד כמה תצטרכו לעמול קשה כדי למצוא דרך שתעזור לכם להיפטר ממנה סופית. למרות שמדובר בתופעה נפוצה למדי, אשר שכיחותה עולה עם הגיל, ישנם מקומות ונסיבות המועדים להידבקות. למשל, נעליים סגורות הן המקום האידיאלי להתפתחות פטרת ציפורניים ברגליים, ובונת ציפורניים רשלנית, שאיננה "סוגרת" את המרווח שבין הציפורן הטבעית שלכם לזו הבנויה - תהפוך את האזור לאידיאלי להתפתחות פטרת ציפורניים בציפורני הידיים. לאחר ההידבקות, מתחילים תהליכים בהם חלים עיבויים ושינויי צורה בציפורניים - הן משנות את גוונן הבריא והשקוף והופכות ללבנות, צהובות או חומות. במידה ולא תטופלנה, המצב עלול להגיע גם להתנתקותה של הציפורן מעריסתה, ולמרות שפטרת ציפורניים איננה נחשבת ל"מחלה", אי טיפול עלול להתדרדר לכדי פטרת של כפות הרגליים ולזיהום חיידקי של העור.

כל שיטות טיפול בפטרת ציפורניים

טיפולים מקומיים בציפורניים -  מריחת הציפורניים בלאקים, קרמים ומשחות. מדובר בתהליכים ארוכים, בהם נדרש המטופל להתאזר בסבלנות מספר חודשים, עד לפתרון הבעיה, כשהוא לא בהכרח רואה תוצאות שיכולות לעודד אותו לאורך הדרך.
טיפול בכדורים לפטרת ציפורניים -  קיימים מספר סוגי כדורים, אשר ידועים באחוזי הצלחה מסוימים עבור טיפול בפטרת ציפורניים. אולם, אחת מתופעות הלוואי שלהם היא הרס אפשרי של הכבד, כך שבנוסף לתקופה הארוכה שיש לנטול אותם, צריך להיות במעקב מתמיד על מצב הכבד. 
תרופות סבתא -  רשימה שלמה של רכיבים מהמטבח, המזווה ומהגינה, כמו שמן עץ התה, אקונומיקה, שמן נים, חומץ תפוחים, וכן הלאה. משך הזמן להשגת תוצאות לטיפול לא ידוע (שלא לדבר על רמת האפקטיביות ), הבעיה היא שבזמן שאתם ממתינים שהטיפול בציפורן אחת יפעל, הציפורן הנגועה עלולה להדביק כבר גם את אלה שלידה. 
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר -  הטיפול נמשך כחצי שעה, ונחשב לחלופה הטבה ביותר כיום בתחום הטיפול בפטרת ציפורניים. למרות שמדובר בסדרת טיפולים, מאחר ונדרשים טיפולים חוזרים, לא תגיעו לפרק זמן של ארבעה חודשים, כמו במקרה של המשחות.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר


מהו מהלך טיפול פטרת ציפורניים בלייזר?

קרן הלייזר המוקרנת בצורה ממוקדת חודרת דרך הציפורן, מבלי שהיא מסבה לה נזק כלשהו, מגיעה לאזור בו יושבת הפטרת, ומביאה לחיסולה ולנטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום. עוצמת הקרן שפולט המכשיר היא מבוקרת ומדויקת, ולכן, המטופל/ת אינם חשים בתחושת כאב כלל. במקרה ה"מורגש", יחוש המטופל אך ורק בתחושת חום קלה באזור. להבדיל מהחלופות האחרות, קרני הלייזר אכן מגיעות ישירות לפטרת ומתמודדות איתה, ואין צורך להמתין זמן ארוך לכך.

טיפול פטרת ציפורניים בלייזר נחשב כיום לטיפול בעל אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר, הבטוח ביותר, וגם המהיר ביותר. הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר נחשב להכי מתקדם עם התוצאות הטובות ביותר!

יתרונות טיפול פטרת ציפורניים בלייזר:

שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית המשלבת ידית באורך גל מדוייקת ומותאמת לאזור הציפורניים שילוב של עוצמה דיוק ומערכת קירור חדישה ומתקדמת שעובדת בתדרים מבוקרים ששומרים על הציפורניים ונותנים תוצאה מהירה יעילה ומקסימלית.
מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום פטרת הציפורניים והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי

והרישמי לטיפול היעיל ביותר לפטרת ציפורניים.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר היא מבוקרת וממוקדת בדיוק אבסולוטי לטיפול בבעית פטרת הציפורניים יתרונות: 
  • עוצמת המכשיר מדודה ולכן אין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה "בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
  • הקרניים של הלייזר מסוגלות לחדור את הציפורן ולהגיע ישירות לפטריה שגורמת למחלה ולחסל אותה וזאת בניגוד לכל מיני תכשירים,כדורים,משחות וגימיקים למינהם.
  • תהליך הטיפולי:קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת וניטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום.
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • ללא תופעות לוואוי,כאב או סימן.
  • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
  • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בתופעת פטרת הציפורניים.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בפטרת ציפורניים.
  • טיפול ייחודי עבור פטרת ציפורניים,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.


סרטון הממחיש את הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר בטכנולוגיית FOTONA המתקדמת ביותר בעולם


אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול פטרת ציפורניים בלייזר בחינם וללא כל התחייבות מצידכם.
לקבלת מידע נוסף על הטיפול, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.לטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר - הסניפים לטיפול ב:

קריית חיים, רחובות, כפר סבא, כרמיאל, אשדוד, ראשון לציון, באר שבע

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:
 073-374-6644


logo בניית אתרים