מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


טיפול בפיגמנטציה: בפנים, גב, ידיים ומחשוף

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, באר שבע, אשקלון, כפר סבא, 
נתניה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, עפולה, קריית מלאכי, כרמיאל, חיפה, רחובות, אילתמהי פיגמנטציה? מהי היפר-פיגמנטציה?

תפקיד הפיגמנטים בעור שלנו הוא להגן על עורנו מפני קרני השמש. תאי המונוציטים שבגופנו, הם המייצרים את המלנין הגורם לפיגמנטציה. כאשר פיזור הפיגמנט איננו אחיד והוא מצטבר בצורה שאיננה שווה ומתרכז במקום אחד, נוצרת אי אחידות בעור. מצב זה נקרא היפר-פיגמנטציה. במרבית המקרים, להיפר-פיגמנטציה אין השפעה בריאותית אלא אסטטית בלבד.

מהם הגורמים להיפר-פיגמנטציה?

למצב בו העור איננו בגוון אחיד, אלא מכוסה בצבירי פיגמנטים כהים יותר, ישנם גורמים רבים, הנה חלק מהבולטים בהם:
הורמונים נשיים - גורמים לפיגמנטציה הורמונאלית, המכונה גם מסיכת הריון (מלזמה) - ניתן לפגוש אותה בעיקר אצל נשים בגיל הפוריות שלהן. ליתר-פיגמנטציה זו קשר הדוק להורמונים הנשיים והיא מחמירה במצבים כנטילת גלולות, הריונות או טיפולי פוריות. צורתה מזכירה פרפר, המרוכז על הפנים ממרכז המצח דרך גשר האף ועד לשפה העליונה והפורש את "כנפיו" על לחיי האישה הסובלת מיתר פיגמנטציה זו.
נמשים וכתמי שמש (סולר לנטיגו) - כזכור, מטרתם של הפיגמנטים להגן על עורנו מפני השמש, אבל לפעמים הם לוקחים את תפקידם ברצינות רבה מידי, ויוצרים מקבצי כתמים כהים יותר מהעור שמסביבם. הם שכיחים יותר באזורים החשופים באופן קבוע לשמש, כמו גב היד, הפנים והמחשוף (אצל נשים).
כתמי גיל (סנייל לנטיגו) - כתמי זקנה אשר נוצרים בעור בגילאים מבוגרים יותר בשל תהליכי ההזדקנות שעוברים על גופנו. לרוב, יופיעו ככתמים חומים בגדלים שונים על גב היד.
נקודות חן ושומות - כאן, בנוסף לפיגמנטציה, מדובר בהצטברות תאים שאינם רק מלנין. עם חלק מצברי התאים הללו אנחנו נולדים, אחרים, מצטרפים אלינו במהלך חיינו.


טיפול בפיגמנטציה בלייזר – כל השאלות והתשובות:

 • מתי מומלץ לטפל בפיגמנטציה בלייזר ?
 • כאשר כתמי הפיגמנטציה מופיעים במקומות חשופים כגון פנים או ידיים, הם עלולים לפגוע בדימוי העצמי. מומלץ לפנות לטיפול בפיגמנטציה בלייזר המביא לתוצאות מעולות. העור נראה צעיר, רענן וחלק יותר ובעל מראה אחיד וזוהר. 

 • האם הטיפול בלייזר כרוך בכאבים?
 • טיפול בפיגמנטציה בלייזר אינו כואב. ישנה רק תחושת חימום ופולס רגעי הנמשך שנייה אחת בלבד. עוצמתו של מכשיר הלייזר שוות ערך לפילינג והיא כמעט ואינה מורגשת. 

 • כיצד מתבצע טיפול בפיגמנטציה בלייזר?
 • הטיפול בלייזר מתבצע באמצעות מכשירי לייזר מהדור הבא מבית סינרון קנדלה, פלומר ופוטונה לייזר הנחשבות לפסגת הטכנולוגיה והקדמה בתחום טיפולי הפיגמנטציה.  זהו הטיפול המתקדם ביותר מסוגו בעולם והוא יוצר אפקט משולש של הסרת כתמי הפיגמנטציה, יצירת מראה אחיד והצערת העור וכל זאת בטיפול אחד. הטיפול בלייזר משחרר פולסי לייזר בעוצמה גבוהה אל תאי המלנין שבעור, המייצרים את ההיפר פיגמנטציה וגורמים לכתמים. אנרגיית הלייזר, הורסת את הפיגמנט והוא יוצא בתוך מספר ימים מהעור ומתחיל הליך של התחדשות העור. 

 • מתי מומלץ לבצע טיפול בפיגמנטציה בלייזר ?
 • הטיפול בלייזר מתאים לכל סוג עור וצבע עור וניתן לבצע אותו בכל יום מימות השנה. 

 • מתי ניתן לחזור לשגרה לאחר הטיפול?
 • החזרה לשגרה לאחר טיפול בפיגמנטציה בלייזר אפשרית כבר ביום הטיפול. 

 • מהם אמצעי הזהירות אותם יש לנקוט לאחר טיפול בפיגמנטציה בלייזר ?
 • לאחר הטיפול מומלץ להימנע מחשיפה לשמש ישירה. יש לחבוש כובע רחב שוליים ולהגן על העור העדין באמצעות תכשירי הגנה לשמש עד להחלמתו הסופית של העור. 

 • האם הטיפול בפיגמנטציה בלייזר בטוח?
 • הטיפול בלייזר מאושרת בתקנים המחמירים ביותר בעולם ביניהם FDA וה-CE וכן משרד הבריאות הישראלי. 

 • מהי עלות טיפול פיגמנטציה בלייזר?
 • עלויות הטיפול תלויות בגודל אזור המטופל.

 • כמה טיפולים נדרשים כדי לקבל תוצאות מושלמות ?
 • לרוב, נדרשים 2-3 טיפולים במרווחי זמן של 3-4 שבועות על מנת להגיע לתוצאות מעולות. 


אילו דרכי טיפול קיימות כיום לטיפול הסרת פיגמנטציה?

מריחת קרמים להגנה בעלי מסנן קרינה גבוה - במקרה שהנזק שנגרם עדיין איננו חמור, אפשר למנוע את ההתדרדרות על ידי הקפדה על מריחת קרמים בעלי מסנן קרינה גבוה. מכל התכשירים הקיימים, רצוי לבחור את אלה המכילים חומצה אלפא הידרוקסית, הידרוקינון (Hydroquinone) ורטין A (Tretinoin), אשר משפיעה על הפיגמנטציה ומבהירה את העור.
טיפול בפיגמנטציה בטיפולי פילינג כימי - מדובר בתהליך קילוף העור באמצעות חומצת TCA (תמיסה חומצית טריכלורואצטיק אסיד) או חנקן, חומצה אלפא ובטא הידרוקסיד בריכוזים נמוכים, או ערבוב של כמה מהחומצות בריכוזים נמוכים
קילוף מכני קל של עור הפנים - פילינג מכני של שכבת העור העליונה, אשר מסיר את התאים המתים והשכבה העליונה, ואיתם מסיר גם חלק מהפיגמנטציה.
טיפול הסרת פיגמנטציה בלייזר - הטיפול בפיגמנטציה בלייזר לא רק מעלים את כתמי הפיגמנטציה המטרידים, אלא גם ממצק ומחדש את העור על ידי עידוד מחודש של ייצורם של סיבי הקולגן והאלסטין, אשר יורד עם השנים.


  

טיפול בפיגמטציה ב: פנים, ידיים, מחשוף


טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה
טיפול בפיגמנטציה באזור המחשוף
 
טיפול בפיגמנטציה בידיים


טיפול בפגמנטציה יתרונות הטיפול בלייזר:


שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר זוהי השיטה המתקדמת והחדישה ביותר,בנויה ממספר ידיות טיפול,בעלי אורך גל שונים,שמותאמים במדוייק לסוג הפיגמנטציה שצריך להסיר.טיפול שאינו פולשני וללא כאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה,הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: micro-non ablative fractional laser technology מכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת כל סוגי הפיגמנטציה הקיימים, הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה, המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה,לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת כל סוגי הפיגמנטציה ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית:הגורמת לפילינג, והתחדשות העור ללא שום סימן אוו צלקת, תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! מאושר משרד הבריאות ומאושר FDA יתרונות:  

 • טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות בחדירה לעור ומהוות היום את השיטה הבטוחה והטובה ביותר לטיפול בפיגמנטציה ללא שום סימן או צלקת.

 •  הלייזר יוצר תהליך של פילינג ויצירת תאי קלוגן חדשים שמעודדים את התחדשות העור ויצירת מרקם נקי אחיד וחלק.  הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה/ אלחוש ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA

 •  לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף.

 • לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט שמירה על הגיינה של המקום ואי חשיפת האזור המטופל לשמש. מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.

 • מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.

 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .

 •  ניתן לבצע בכל ימות השנה.

 •  התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.

 •  יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים.

 •  השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בפיגמנטציה.

 •  מחיר של טיפול בפיגמנטציה בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר במחיר ונוחה לכל כיס.

 •  טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בפיגמנטציה,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.


למה לעבור טיפול פיגמנטציה על ידי המומחים של לייזר פרו : 

קליניקות לייזר פרו מתמחות בטיפולי לייזר של הדור החדש ובעלות הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם שנושא את כל תווי הבטיחות והאישורים של FDA ו CE (משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי) לטיפול בפיגמנטציה.
הטיפולים גם מחייבים מהקליניקה המטפלת להתאים למטופל/ת את הטיפול האפקטיבי עבורם, מבחינת אורך הגל, זמן הטיפול, תוצאות וכד'. 
מאחר ולא כל קליניקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יכולה לעמוד במשימה בהצלחה, ולהחזיק ציוד לייזר טכנולוגי מתקדם בעלות של מליוני שקלים ישנה חשיבות לבחירת הקליניקה בקפדנות רבה. 
וזאת על מנת לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם התוצאות הטובות ביותר! 


טיפול בפיגמנטציה בפריסה ארצית -לייזר פרו

קליניקות לייזר פרו מתמחות בתחום טיפול בפיגמנטציה, ומחזיקות בקליניקה שלה את טכנולוגיות הלייזר מהמתקדמות ביותר בעולם של סינרון ואייקון פלומר, שהם למעשה בקידמת טכנולוגיית הלייזר להסרת פיגמנטציה
בין אם מסיבות אסטטיות או בריאותיות. ומהוות את התהליך הטוב ביותר של טיפול בפיגמנטציה ללא שום סימן או צלקת. הטיפולים מבוצעים ע"י מומחים ונעשים באמצעות מכשיר הלייזר של חברת אייקון פלומר, וסינרון  בשיטות המתקדמות והעדכניות ביותר. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. מכשיר הלייזר מייצר חורים מיקרוסקופיים בלתי נראים ובלתי מורגשים, שמגרים את העור להתחדשות מהירה ומואצת. הטיפול איננו כרוך בהחלמה ארוכה, והחזרה לחיים תקינים ופעילים הינה מיידית לאחר שהטיפול מסתיים.
  
אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול בפיגמנטציה בחינם וללא כל התחייבות.
ברור למדי, כי, כיום, טיפול הסרת פיגמנטציה בלייזר נחשב, כבולט וכמודרני מבין כל השיטות האחרות. הוא הטיפול הטוב ביותר, המהיר, נטול הכאבים והבטוח ביותר לטפל בכתמי פיגמנטציה בפנים, בגב בידיים ובאזור המחשוף.

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, וקביעת תורים התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.


טיפול בפיגמנטציה
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ ב:  

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, באר שבע, אשקלון, כפר סבא, 
נתניה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, עפולה, קריית מלאכי, כרמיאל, חיפה, רחובות, אילת

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644logo בניית אתרים