מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


טיפול בצלוליט | העלמת צלוליט

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

  בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, קריית חיים, כרמיאל, נתניה, עולש, 
באר שבע, קריית מוצקין, קריית ביאליק, רחובות, חיפה, חדרהאם עברת את גיל 30, סביר להניח שחשת שמשהו בגופך השתנה. לא, לא עלית במשקל, את לא חשה נפוחה או אוגרת מים, ובכל זאת, משהו במרקמו של העור לא מסתדר... הוא נראה פתאום גבשושי ולא אחיד, מזכיר מעט קליפת תפוז... כשאת מסתכלת על הירכיים, המותניים או הזרועות שלך נדמה לך כי מישהו הגיע בלילה והחליף את עורך בעור של מישהי זרה...
תכירי, צלוליט, הוא הגיע לכאן כדי להשתקע, ועתיד להיות ה-BFF החדש שלך. תנחומינו...
אמנם ניסינו להקליל מעט את הנושא עבורך ולהתבדח על כך, אבל צלוליט אינו בדיחה או עניין לצחוק. למעשה, מסובר בבעיה המטרידה את מרבית הנשים, החל מסיומו של העשור השלישי של חייהן ועד לסוף חייהן, או, לחילופין, עד שהן מוצאות את הדרך הנכונה להיפטר ממנו. אם כן, מהו צלוליט? מהיכן הוא מגיע, ובעיקר - מהו טיפול הסרת צלוליט היעיל ביותר?

מהו צלוליט?

צלוליט נוצר מהצטברות של רקמת השומן התת-עורי אשר מופיע במצב בו תאי השומן דוחפים את העור למעלה, יוצרים גבשושיות מחוספסות ומעניקים מראה לא אחיד לעור. לרוב, הגבשושיות דמויות עור התפוז תופענה באזורי הישבן, המותניים, הירכיים או הזרועות, או, בשילוב ביניהם. הנטייה לצלוליט היא גנטית, ואין לה קשר לאורח החיים או לעודפי משקל, אם כי תמיד מומלץ להקפיד על המשקל ולשמור על אורח חיים בריא! ברור שכתופעה המטרידה כמעט כל אישה מעל לגיל מסוים, הפתרונות המוצעים לה משתרעים על כל סוגי הרפואה והטיפולים, ומי שסובלת מבעיה זו, סביר להניח שתרוץ לנסות כל פתרון אפשרי חדש המפציע בשוק. בכ"ז, כאשר המטרה היא טיפול בצלוליט באופן יעיל, בין כל השיטות, בולטות לטובה ביעילותן שתי גישות טיפול.

הסרת צלוליט באמצעות טכנולוגיה אנרגטית - גלי הרדיו / לייזר / אולטרה סאונד:

יתרונותיהם טיפולי הסרת צלוליט בטכנולוגיות אלו טמונות בעקרון הפעולה שלהן. הקרניים הנפלטות מהמכשירים השונים מחממים את השכבה התת-עורית בה נמצא הצלוליט, ממיסות את מצבורי השומן ותוך שהן גורמות להמרצת הדם, הן דואגות לפינוי ולסילוק פסולת תאי השומן המומתים בדרך טבעית מהגוף. במהלך טיפול בצלוליט, גלי החום הנפלטים מהמכשירים השונים אף מכווצים את סיבי הקולגן הישנים, ויוצרים הידוק, מיצוק והחלקת העור בזכותם של סיבי הקולגן החדשים, שהם גמישים ומשופרים יותר. יתרונותיה של גישת הסרת צלוליט באמצעות טכנולוגיה שהטיפולים אינם פולשניים, הם נטולי כאב ותופעות לוואי, ואחוזי ההצלחה עולים על 90% בשל אופייה המתקדם של גישה זו.

טיפול בצלוליט / המסת שומן - בטכנולוגיית VELASHAPE III התהליך הטיפולי:  


השיטה המשולבת בטכנולוגיית VELASHAPE בעת טיפול בצלוליט משלבת מספר גישות טיפול שלכל אחת מהן יש תפקיד משלה בקבלת התוצאה הסופית - הצרת היקפים. במהלך הטיפול, מבוצע חימום ממוקד של האזור המטופל, שיפור הניקוז הלימפתי שבגוף המטופל/ת ומיקוד מדויק של האנרגיה הנדרשת לאזור הרצוי. הטכנולוגיה ה"מחברת" ומשלבת בין כל רכיבי הטכנולוגיה המשמשים בטיפול הינה טכנולוגיה בטוחה ומתקדמת, והטיפול מתאים לכל אחד, בלי יוצא מן הכלל. בדרך זו, אתם יכולים ליהנות מכל העולמות, מכל הטכנולוגיות והגישות אותן מציע תחום הצרת ההיקפים, וזאת, מבלי שתצטרכו לבצע כל טיפול בנפרד ולבזבז על כך זמן מיותר.
טכנולוגיה חדשנית מבית סינרון קנדלה בטכנולוגיית eLOS המשלבת 4 טכנולוגיות בו זמנית: אינפרה אדום IR, תדר רדיו RF, אנרגיית וואקום מכני לעיסוי ורולרים. טכנולוגיות אלה עובדות בו זמנית על הרקמה, ע"י חימום עמוק של הרקמה וגורמות להמסת שומנים והסתלקותם בצורה טבעית מהגוף.
תהליך החימום מעודד ייצור של סיבי תאי קולגן חדשים ומשפר את הניקוז הלימפתי דבר שמאיץ את חילוף החומרים בגוף וממיס את תאי השומן. 


טיפול בצלוליט כל השאלות והתשובות:

 • מדוע רוב הנשים סובלות מצלוליט?
 • הסיבות המובילות להיווצרות צלוליט הם שינויים הורמונליים אותם חוות נשים וכן, מבנה העור הרגיש המעודד צבירה ובנייה של מאגרי שומן המובילים ליצירת צלוליט. 

 • האם הטיפול בצלוליט מומלץ לנשים לאחר לידה?
 • מומלץ ואף רצוי לעבור טיפול צלוליט . למעשה, זוהי הדרך המהירה ביותר עבור האישה לחזור לגזרתה הקודמת טרום ההיריון והלידה. הטיפול בצלוליט מאפשר לצד העלמת הצלוליט גם חיטוב וטשטוש של סימני מתיחה. 

 • מהו הטיפול האידיאלי ביותר להעלמת צלוליט?
 • טיפול המשלב מספר טכניקות העובדות על רקמות העור העמוקות, הוכח כאפקטיבי ביותר. המילה האחרונה בתחום הטיפול בצלוליט  כיום, הנו מכשיר ה-VELLASHSPE III המשלב עיסוי, וואקום, גלי רדיו, רולרים ואינפרא אדום. כל האלמנטים האלו משולבים בטיפול אחד ומאפשרים חימום הרקמה החיצונית, שיפור מחזוריות הדם, המסת שומן והעלמת צלוליט בצורה טבעית מהגוף. המכשיר נחשב לפתרון האידיאלי לסילוק מצבורי שומן וצלוליט עיקשים אותם אנו מעוניינים להסיר בתוך זמן קצר.  

 • האם כמוסות וקרמים עשויים לעזור בהעלמת הצלוליט?
 • שימוש בכמוסות המאיצות את חילוף החומרים או קרמים החודשים אל העור וממסים את גבשושיות הצלוליט הנם גימיקים שלא הוכחו מעולם מדעית. 

 • האם שילוב ריצה, אימונים, כושר ותזונה נכונה עשויים למנוע היווצרות צלוליט?
 • לצלוליט מרכבי גנטי תורשתי והוא אינו קשור כלל למשקל הגוף אך יתכן כי שמירה על כושר בשילוב של  תזונה נכונה המרבה באכילת ירקות וסיבים ומפחיתה צריכת סוכרים ואלכוהול, עשויים למנוע התפתחות צלוליט. 

 • למי עשוי להתאים הטיפול בצלוליט?
 • הטיפול בצלוליט במכשיר ה-VELLASHAPE III  מתאים לכל המעוניינת להעלים צלוליט מגופה לרבות מטופלות אשר ניסו תהליך למניעת צלוליט בדרכים טבעיות כגון ריצה וכושר וכן שמירה על אורח חיים בריא ועדיין גילו הצטברות של צלוליט בגופן וכן נשים לאחר לידה אשר מעוניינות לחזור לגזרתן טרום ההיריון בתקופת זמן יחסית קצרה. 

 • כיצד מעלימה טכנולוגית VELLASHAPE III את הצלוליט מגופנו?
 • מכשיר VELLASHAPE III מבית סינרון קנדלה הישראלית, מהווה פריצת דרך של ממש בטיפול בצלוליט. הטכנולוגיה משלבת מספר טיפולים: אינפרא אדום, גלי רדיו, וואקום ורולרים לעיסוי. שילוב טכנולוגיות זה עובד בו זמנית על הרקמה תוך חימום עמוק ומביא להמסת שומנים והסתלקותם באופן טבעי מהגוף. תהליך החימום מעודד את ייצורם של סיבי קולגן חדשים ומשפר את הניקוז הלימפתי המביא להאצת חילוף החומרים בגוף ולהמסת תאי השומן. 

טיפול בצלוליט באמצעות חליפת וואקום:

במהלך טיפול זה לובשת המטופלת חליפת ניילון אשר מטרתה להגן על העור והגוף משטפי דם ו/או מסימנים אחרים שעלולים להיוותר עליו לאחר הטיפול. המכונה המשמשת את המטפל מעסה את עור גופה של המטופלת, ואגב כך, גם ממריצה את מחזור הדם. דבר הגורם לסילוקם של הפסולת ומצבורי השומן מהגוף. למרות שהטיפול אינו מכאיב, יעילותו גבוהה. והוא נחשב לאחד מהטיפולים המתקדמים ביותר בתחום טיפול בצלוליט, מאחר והוא מציע טיפול המשלב עיסוי, הזעה וחליפת וואקום.

מה את מרוויחה מטיפול בצלוליט?

ברור שהדבר הראשון הוא היעלמותו של הצלוליט, אולם להעלמת צלוליט ישנם רווחים נוספים, משניים יותר, הנובעים מפירוק מצבורי השומן. כתוצאה מטיפול זה, העור מוחלק, הופך לאחיד במראהו, צפיפותו משתפרת, הוא מתמצק ומראהו הכללי משתפר. תועות נוספות הנובעות מהטיפול היא הצרת ההיקפים באזור המטופל ושיפור מחזור הדם בשל סילוק הפסולת, הרעלנים ומצבורי השומן מהגוף.

אצלנו, במרפאות אתר לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע הנדרשים לכם על טיפול בצלוליט והמסת שומן בחינם וללא התחייבותכם לביצוע הטיפול!טיפול בצלוליט | טיפול בהמסת שומן  
בטכנולוגיה המתקדמת ביותר עכשיו בכל הסניפים בארץ:  

בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, קריית חיים, כרמיאל, נתניה, עולש
באר שבע, קריית מוצקין, קריית ביאליק, רחובות, חיפה, חדרה

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו: 
073-374-6644

 

logo בניית אתרים