מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו
073-374-6644

או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


טיפול בקסנטלזמה | הסרת קסנטלזמה 

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית חיים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל,
ראשון לציון, אשדוד, הרצליה, אשקלון, כפר סבא, באר שבע, רחובות, קריית מלאכי, נתניה, חדרה

מהי קסנטלזמה ומי חשוף להופעתה?

קסנטלזמה היא הצטברות שומנים מתחת לעור העפעפיים והיא בעלת גבולות ברורים לעין של נגע בצבע צהבהב. היא יכולה להופיע במספר ורסיות - כנגע בודד או מספר נגעים, כשהיא ממוקמת בעפעף עליון או תחתון, בנגעים קטנים (שגודלם איננו עולה על מ"מ ספורים) או בנגעים גדולים (שגודלם יכול להגיע לשניים או שלושה ס"מ). לרוב, נגעי קסנטלזמה יופיעו באנשים הסובלים מכולסטרול גבוה ומרמת שומנים גבוהה בדם, אבל, אין הופעתם, בהכרח מעידה על מצבו הבריאותי של האדם שאצלו הופיעו, כי גם אנשים בריאים עלולים ללקות בנגעים כאלה. לנגעי הקסנטלזמה אין השלכות רפואיות על מצבם של המטופל/ת והסיבה לביצוע טיפולי הסרת קסנטלזמה הינה אסטטית בלבד.

טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזראילו דרכי טיפול קיימות כיום לצורך טיפול קסנטלזמה?

אזור העיניים נחשב לאזור רגיש, נמנה כאן אל כל שיטות הטיפול לקסנטלזמה ונפרט מהי השיטה הטובה ביותר לטיפול:
ניתוח לטיפול הסרת קסנטלזמה- בוצע בהרדמה מלאה על ידי כירורג פלסטי, ובמהלכו היו חשופים המטופלים לסיכונים אשר זהים לסיכונים שכל ניתוח אחר חושף אותם. אולם, עם התקדמות הטכנולוגיות, המידע והמדע, גישות טיפול אחרות שאינן פולשניות, תפסו את מקום סכין המנתחים.
הורדת רמת הכולסטרול בדם לטיפול בקסנטלזמה- כפי שצוין, נמצא קשר ישיר בין הופעת נגעי קסנטלזמה לבין רמות הכולסטרול והשומן בדם. לכן, יומלץ למטופל הסובל משניהם, להתחיל בטיפולים המתאימים לצורך פתרון הבעיה הרפואית, במקביל לטיפול באספקט האסתטי.
מכשיר Plexr לטיפול הסרת קסנטלזמה - המכשיר עושה שימוש באנרגיית הפלזמה לצורך אידוי הקסנטלזמה ויצירת אפקט מתיחה לעפעף.
טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר - טיפול זה מטפל בקסנטלזמה באופן נקודתי וממוקד, וכולל יצירת מקבץ נקודות מיקרוסקופיות על גבי הקסנטלזמה אשר מייבשת את הסבום שנמצא באפידרמיס. הנקודות יוצרת גלד, אשר לאחר התייבשותו מספר ימים אחרי הטיפול, הוא מתקלף, והעור שמתחתיו הינו חדש, רענן ונטול כל סימן.

תהליך טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר בטכנולוגיית פלומר אייקון העולמית:

במהלך הטיפול נוצרות על ידי לייזר ממוקד בעוצמה חלשה סדרה של נקודות המרוכזות בקסנטלזמה. התחושה היא של נקודת חימום ואיננה מכאיבה למטופל/ת או מטרידה אותו. הטיפול מבוצע בקליניקה ולא בבית חולים, ואיננו דורש הרדמה מלאה או כולל פעילות פולשנית. הנק' המיקרוסקופיות מחלימות לאחר מספר ימים, ונשירת הגלד שלהן מותירה את העור ללא הנגע שהיה עליו קודם לכן. לעיתים, מחמת גודל הנגע, טיפול קסנטלזמה יהיה צורך בסבב טיפול נוסף. מדובר בטיפול המתאים לכל סוג עור וגוון עור (כולל עור כהה), הניתן לביצוע בכל עונות השנה, ללא כאבים, סימנים או צלקות, ובאפקט הנשאר לאורך זמן רב יותר מכל טיפול אחר.

טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר


טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר יתרונות השיטה :


שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר זוהי השיטה המתקדמת והחדישה ביותר,בנויה ממספר ידיות טיפול,בעלי אורך גל שונים,שמותאמים במדוייק לסוג הקסנטלזמה שצריך להסיר.טיפול שאינו פולשני וללא כאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה,הפועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: micro-non ablative fractional laser technology מכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת כל סוגי הקסנטלזמה הקיימים, הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה,המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה,לפעולה זאת יש את התוצאות הטובות ביותר להסרת קסנטלזמה ללא שום סימן או צלקת בשיטה ייחודית!
תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! מאושר משרד הבריאות ומאושר FDA יתרונות:  

 •  טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות בחדירה לעור ומהוות היום את השיטה הבטוחה והטובה ביותר להסרת קסנטלזמה ללא שום סימן או צלקת.
 •  הלייזר יוצר גלד מלאכותי מנגעי הקסנטלזמה שלאחריו בא תהליך ריפוי טבעי של העור.
  הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה/ אלחוש ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA
 •  לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף.  
 •  לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט, מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.
 •  התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבועים,  אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.
 •  מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
 •  ניתן לבצע בכל ימות השנה.
 •  התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 •  השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול הסרת קסנטלזמה.
 •  מחיר של הסרת קסנטלזמה בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר מחיר של כמה מאות שקלים לטיפול,ולרוב נדרש טיפול אחד או שתיים.
 •  טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת קסנטלזמה,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.


למה לעבור טיפול הסרת קסנטלזמה על ידי המומחים של לייזר פרו : 

קליניקות לייזר פרו מתמחות בטיפולי לייזר של הדור החדש ובעלות הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם שנושא את כל תווי הבטיחות והאישורים של FDA ו CE (משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי) להסרת קסנטלזמה, בעיקר כאשר הן ממוקמות באזורים רגישים כגון אזור העפעפיים, נדרשות מומחיות, ניסיון ומקצועיות רבה. 
הטיפולים גם מחייבים מהקליניקה המטפלת להתאים למטופל/ת את הטיפול האפקטיבי עבורכם, מבחינת אורך הגל, זמן הטיפול, תוצאות וכד'. 
מאחר ולא כל קליניקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יכולה לעמוד במשימה בהצלחה, ולהחזיק ציוד לייזר טכנולוגי מתקדם בעלות של מליוני שקלים ישנה חשיבות לבחירת הקליניקה בקפדנות רבה. 
וזאת על מנת לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם התוצאות הטובות ביותר! 


הסרת קסנטלזמה בלייזר – כל השאלות והתשובות:

 • מתי רצוי לעבור טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר?
 • הקסנטלזמה מופיעה על העפעפיים, אזור רגיש ובולט וחשוב לטפל באזור בצורה מדויקת שאינה פוגעת באזור סביב הקסנטלזמה. טכנולוגית הלייזר מאפשרת דיוק מקסימלי שאינו פוצע את שכבת העור התחתונה ומביאה לתוצאה של מרקם אחיד ללא סימן או צלקת. כאשר הקסנטלזמה מהווה מטרד אסתטי ופוגעת בדימוי העצמי, מומלץ להסירה בטכנולוגית לייזר המביאה לתוצאה מושלמת. 
 • האם טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר כרוך בכאבים?
 • הטיפול בלייזר אינו פולשני ואינו כואב. ייתכן והמטופל ירגיש תחושת חימום או "פולס" רגעי החולף בתוך שניות ספורות. במקרה של מטופלים עם רגישות לכאב, ניתן לאלחש את המקום באמצעות קרם מאלחש על מנת למנוע כל אי נוחות או רגישות לכאב. 
 • כיצד מעלימה טכנולוגית הלייזר את הקסנטלזמה?
 • במהלך הטיפול, צורות קרני הלייזר את נגעי הקסנטלזמה בצורה מדויקת ויוצרות גלד שטחי. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר שאינו פוגע בעור סביב הנגעים או בשכבת העור התחתונה. לאחר היווצרות הגלד, מאותת הגוף לעור להתחיל בהליך החלמה באזור המטופל. אז, מתחדש העור עד למראה אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. 
 • כיצד יש לנהוג לאחר טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר?
 • לאחר הטיפול בלייזר יש לשמור על העור ולהגן עליו באמצעות תכשירים ייעודיים להגנה מפני קרינת שמש עד להחלמתו הסופית של העור. בנוסף, במהלך 24 השעות האחרונות שלאחר הטיפול יש להימנע ממריחת קרם או מייק אפ. 
 • האם יש זמן מומלץ בשנה לביצוע הסרת קסנטלזמה בלייזר?
 • הטיפול יכול להתבצע בכל יום מימות השנה ללא הגבלה של סוג עור בהיר או כהה. 
 • כמה זמן לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה?
 • החזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול ולא נדרש כל זמן החלמה מיוחד. 
 • כמה טיפולים נדרשים לצורך הסרת קסנטלזמה בלייזר?
 • לרוב, די בטיפול אחד בכדי להגיע לתוצאות מושלמות אך לעיתים יידרש עוד טיפול אחד לצורך חיזוק התוצאה. 
 • כמה זמן אורך טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר?
 • משך זמן הטיפול תלוי בכמות נגעי הקסנטלזמה אותם יש להסיר וגודלם. במידה ומדובר בנגע עור בודד בגודל ממוצע, אורך הטיפול מספר דקות בלבד. טיפול קסנטלזמה - לייזר פרו בפריסה ארצית

למרכזי לייזר פרו יש את טכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם עבור טיפול בקסנטלזמה, הטיפול הינו מהיר יעיל ואפקטיבי של יצירת גלדים קטנים שמתקשים ומתקלפים לאחר מכן העור מתחדש באופן טבעי ללא שום סימן או צלקת. פרוצדורה זאת נחשבת למתקדמת בעולם שחוסכת לכם תהליך ניתוחי שכרוך בכאבים ותופעות לוואי ועלותו הניתוח היא כפול 4 מתהליך טיפול קסנטלזמה בלייזר. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. מכשיר הלייזר מייצר חורים מיקרוסקופיים בלתי נראים ובלתי מורגשים, שמגרים את העור להתחדשות מהירה ומואצת. הטיפול איננו כרוך בהחלמה ארוכה, והחזרה לחיים תקינים ופעילים הינה מיידית לאחר שהטיפול מסתיים.
אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול הסרת קסנטלזמה בחינם וללא כל התחייבות.
אין ספק, כי כיום, טיפול הסרת קסנטלזמה באמצעות לייזר נחשב לדרך הטובה, המהירה והבטוחה ביותר לטפל בנגעי העור הצהבהבים המופיעים בעפעפיים העליונים ובעפעפיים התחתונים. 

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, וקביעת תורים התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו וקבעו תור לייעוץ חינם בסניף הקרוב לביתכם.


טיפול הסרת קסנטלזמה 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית חיים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל,

ראשון לציון, אשדוד, הרצליה, אשקלון, כפר סבא, באר שבע, רחובות, קריית מלאכי, נתניה, חדרה  

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו: 073-374-6644logo בניית אתרים