מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


העלמת סימני מתיחה | הסרת סימני מתיחה

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 תל אביב, בני ברק, ראשון לציון, קריית חיים, כרמיאל,
באר שבע, קריית מוצקין, קריית ביאליק, אשדוד, כפר סבא, 
קריית אתא, עפולה, יוקנעם, נהריהטיפול העלמת סימני מתיחה


אם בשלב כלשהו של חייכם שמנתם במהירות, אתם בוודאי מכירים אותם. אותם פסים לבנים- כסופים המעטרים את עור גופכם במקומות בהם חל השינוי הגדול. מהם סימני מתיחה? מי סובל מהם? האם אפשר להתחמק מהם? כיצד מטפלים בהם? ריכזנו עבורכם תשובות לשאלות אלה ולעוד רבות אחרות שעולות על הפרק, כשאתם מתמודדים עם העלמת סימני מתיחה.


כיצד נוצרים סימני מתיחה ומי סובל מהם בעיקר?

סימני המתיחה (Striae distensae), מתרחשת כאשר הגוף מתרחב במהירות בעוד העור איננו מספיק להימתח בקצב הדרוש או שהוא איננו אלסטי דיו כדי "להכיל" את הגוף. המתיחה הפתאומית הנדרשת מהעור גורמת לקרעים ושברים בקולגן ובאלסטין שבדרמיס (שכבת העור התחתונה). הקולגן הוא החומר האחראי בגופנו על גמישותו וחיותו של העור, בעוד האלסטין הוא החומר האחראי על שימורו של העור. למרות שמדובר בתופעה המטרידה מבחינה אסטטית אנשים רבים, היא איננה "מחלה" אלא מטרד, וככזה, חלק מהאנשים חיים איתה בשלום, בעוד האחרים מחפשים דרכים כדי להיפטר ממנה. סימני המתיחה מופיעים תחילה בצבע ורדרד, ועם השנים, הם משנים את צבעם לצבע סגלגל-אדמדם ואף ללבן-כסוף.
באופן כללי, ניתן לומר כי גברים ונשים סובלים מהם במידה שווה, אם כי ישנם מצבים וגילאים בהם הסיכון לכך גובר. בנוסף להשמנה או הרזיה מהירה, ניתן לומר, כי, למשל, כ-90% מהנשים ההרות מפתחות סימני מתיחה בזמן ההיריון או לאחר הלידה (כשהסימנים מרוכזים בבטן, בחזה, בירכיים ובישבן), למעלה מ-60% מהנערות המתבגרות תפתחנה סימנים כאלה (בחזה, בירכיים, בישבן ובחלק העליון של הזרועות),כמו גם למעלה מ-30% מהנערים בגיל זה (שיפתחו סימנים כאלה באזור הירכיים ובאזור הגב התחתון).

האם ניתן להתחמק מסימני מתיחה?

אחת הסברות הנפוצות ביותר היא כי הגנטיקה הינה האחראית לנטייה להופעת סימני מתיחה. יתכן, אבל בהחלט ניתן להקטין את הסיכון לכך על ידי עליה מבוקרת במשקל (בניגוד לעליה מהירה), בשתייה מרובה של מים (שנוכחותם בגוף חיונית לשמירה על גמישותו של העור, וגם בשימוש בחמאות גוף עשירות בשומן ובלחות. לאחר שהופיעו סימנים כאלה, החלקת סימני מתיחה עלולה להתגלות כמשימה מתסכלת למדי, יחד עם זאת - קשה, אבל אפשרית!


העלמת סימני מתיחה | טיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר

העלמת סימני מתיחה | טיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר

העלמת סימני מתיחה - שיטות

העלמת סימני מתיחה ע"י טיפול פילינג כימי
כיום, מוצעים שלושה סוגי פילינג כימי המחולקים לפי עומק פעולתם (פילינג כימי שטחי, בינוני ועמוק). הטיפול הנחשב ליעיל ביותר מהם הוא הפילינג העושה שימוש בחומצת TCA. פילינג מסוג כזה מעודד את בנייתם וייצורם של הקולגן והאלסטי ובנוסף לכך, הוא מעניק לעור אפקט של הידוק, דבר המסייע אף הוא בטשטושם של סימני המתיחה. מאחר ומדובר בחומצה בריכוז גבוה, החיוני ליעילותה, התהליך מבוצע על ידי רופאים בלבד ולא על ידי קוסמטיקאיות, מה שמקטין את נגישותו בצורה ניכרת. לרוב, מדובר בטיפול בודד, שלא ניתן לחזור עליו בתדירות גבוהה וקיימים בצידו סיכוני הזדהמות לא מועטים.

העלמת סימני מתיחה ע"י מריחת חומצה רטינואית
חומצה רטינואית, רטין A, רטינול, טרטינואין הם השמות השונים של אותה נגזרת של ויטמין ‭A, אשר בריכוז של 0.05 עד 0.1% מעודדת ייצורם ובנייתם של הקולגן והאלסטין החיוניים לגמישות העור, והם אלה שהשברים בהם יוצרים את הופעת סימני המתיחה. עלותו הנמוכה כיתרון, מול איסור על השימוש בו במהלך היריון או בהנקה (שהן מהתקופות הבולטות בהן נשים נזקקות למניעה או להחלקת סימני המתיחה) הופך אותו למעט לא רלוונטי.

העלמת סימני מתיחה בלייזר
טיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר עוקף את שכבת העור העליונה ומגיע אל הדרמיס (אשר בו, כאמור, ממוקמים הקרעים), שם, הוא יוצר סוג של גירוי, הגורם לגוף לצורך לבנות את עצמו מחדש באזור המטופל. הגוף בונה את שכבות הקולגן והאלסטין ובנייתן המחודשת סוגרת ומרפאת את הקרעים אשר היוו את סימני המתיחה בעור. כמו כן, ממריץ הלייזר את פעילות התאים באזור ויוצר מיני-היווצרות של פיגמנטציה, אשר מטשטשת את קווי הקרע. מדובר בטיפול שאיננו מכאיב, איננו פולשני, חסר תופעות לוואי ומספר הפעמים שתצטרכו לחזור עליו תלוי בגודלם של סימני המתיחה, גילם, מהירות תגובת העור שלכם וכד'.

רזיתם לאחרונה? שמנתם?
אתם סובלים מסימני מתיחה מציקים?

אצלנו, במרפאות לייזר פרו הפרושות ברחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל המידע והדרכה בנוגע לטיפולי הסרת סימני מתיחה בלייזר בהזרקת חומצות היאלרוניות, בחינם וללא התחייבות מצידכם.

העלמת סימני מתיחה בלייזר | טיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר

 בני ברק, אשדוד, אשקלון, גבעתיים, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, ראשון לציון,
קריית מוצקין, קריית ביאליק, באר שבע, עפולה, קריית אתא, יוקנעם, נהריה

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו: 073-374-6644
2all בניית אתרים