מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


העלמת סימני מתיחה | הסרת סימני מתיחה

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 תל אביב, בני ברק, ראשון לציון, קריית חיים, כרמיאל,
באר שבע, קריית מוצקין, קריית ביאליק, אשדוד, כפר סבא, 
חיפה, עפולה, רחובות, נתניה, עולש, חדרהטיפול העלמת סימני מתיחה


אם בשלב כלשהו של חייכם שמנתם במהירות, אתם בוודאי מכירים אותם. אותם פסים לבנים- כסופים המעטרים את עור גופכם במקומות בהם חל השינוי הגדול. מהם סימני מתיחה? מי סובל מהם? האם אפשר להתחמק מהם? כיצד מטפלים בהם? ריכזנו עבורכם תשובות לשאלות אלה ולעוד רבות אחרות שעולות על הפרק, כשאתם מתמודדים עם העלמת סימני מתיחה .


כיצד נוצרים סימני מתיחה ומי סובל מהם בעיקר?

סימני המתיחה (Striae distensae), מתרחשת כאשר הגוף מתרחב במהירות בעוד העור איננו מספיק להימתח בקצב הדרוש או שהוא איננו אלסטי דיו כדי "להכיל" את הגוף. המתיחה הפתאומית הנדרשת מהעור גורמת לקרעים ושברים בקולגן ובאלסטין שבדרמיס (שכבת העור התחתונה). הקולגן הוא החומר האחראי בגופנו על גמישותו וחיותו של העור, בעוד האלסטין הוא החומר האחראי על שימורו של העור. למרות שמדובר בתופעה המטרידה מבחינה אסטטית אנשים רבים, היא איננה "מחלה" אלא מטרד, וככזה, חלק מהאנשים חיים איתה בשלום, בעוד האחרים מחפשים דרכים כדי להיפטר ממנה. סימני המתיחה מופיעים תחילה בצבע ורדרד, ועם השנים, הם משנים את צבעם לצבע סגלגל-אדמדם ואף ללבן-כסוף.
באופן כללי, ניתן לומר כי גברים ונשים סובלים מהם במידה שווה, אם כי ישנם מצבים וגילאים בהם הסיכון לכך גובר. בנוסף להשמנה או הרזיה מהירה, ניתן לומר, כי, למשל, כ-90% מהנשים ההרות מפתחות סימני מתיחה בזמן ההיריון או לאחר הלידה (כשהסימנים מרוכזים בבטן, בחזה, בירכיים ובישבן), למעלה מ-60% מהנערות המתבגרות תפתחנה סימנים כאלה (בחזה, בירכיים, בישבן ובחלק העליון של הזרועות),כמו גם למעלה מ-30% מהנערים בגיל זה (שיפתחו סימנים כאלה באזור הירכיים ובאזור הגב התחתון).

האם ניתן להתחמק מסימני מתיחה?

אחת הסברות הנפוצות ביותר היא כי הגנטיקה הינה האחראית לנטייה להופעת סימני מתיחה. יתכן, אבל בהחלט ניתן להקטין את הסיכון לכך על ידי עליה מבוקרת במשקל (בניגוד לעליה מהירה), בשתייה מרובה של מים (שנוכחותם בגוף חיונית לשמירה על גמישותו של העור, וגם בשימוש בחמאות גוף עשירות בשומן ובלחות. לאחר שהופיעו סימנים כאלה, החלקת סימני מתיחה עלולה להתגלות כמשימה מתסכלת למדי, יחד עם זאת - קשה, אבל אפשרית!


העלמת סימני מתיחה | טיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר


העלמת סימני מתיחה | טיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר

העלמת סימני מתיחה - שיטות

העלמת סימני מתיחה ע"י טיפול פילינג כימי
כיום, מוצעים שלושה סוגי פילינג כימי המחולקים לפי עומק פעולתם (פילינג כימי שטחי, בינוני ועמוק). הטיפול הנחשב ליעיל ביותר מהם הוא הפילינג העושה שימוש בחומצת TCA. פילינג מסוג כזה מעודד את בנייתם וייצורם של הקולגן והאלסטי ובנוסף לכך, הוא מעניק לעור אפקט של הידוק, דבר המסייע אף הוא בטשטושם של סימני המתיחה. מאחר ומדובר בחומצה בריכוז גבוה, החיוני ליעילותה, התהליך מבוצע על ידי רופאים בלבד ולא על ידי קוסמטיקאיות, מה שמקטין את נגישותו בצורה ניכרת. לרוב, מדובר בטיפול בודד, שלא ניתן לחזור עליו בתדירות גבוהה וקיימים בצידו סיכוני הזדהמות לא מועטים.

העלמת סימני מתיחה ע"י מריחת חומצה רטינואית
חומצה רטינואית, רטין A, רטינול, טרטינואין הם השמות השונים של אותה נגזרת של ויטמין ‭A, אשר בריכוז של 0.05 עד 0.1% מעודדת ייצורם ובנייתם של הקולגן והאלסטין החיוניים לגמישות העור, והם אלה שהשברים בהם יוצרים את הופעת סימני המתיחה. עלותו הנמוכה כיתרון, מול איסור על השימוש בו במהלך היריון או בהנקה (שהן מהתקופות הבולטות בהן נשים נזקקות למניעה או להחלקת סימני המתיחה) הופך אותו למעט לא רלוונטי.

העלמת סימני מתיחה בלייזר
טיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר עוקף את שכבת העור העליונה ומגיע אל הדרמיס (אשר בו, כאמור, ממוקמים הקרעים), שם, הוא יוצר סוג של גירוי, הגורם לגוף לצורך לבנות את עצמו מחדש באזור המטופל. הגוף בונה את שכבות הקולגן והאלסטין ובנייתן המחודשת סוגרת ומרפאת את הקרעים אשר היוו את סימני המתיחה בעור. כמו כן, ממריץ הלייזר את פעילות התאים באזור ויוצר מיני-היווצרות של פיגמנטציה, אשר מטשטשת את קווי הקרע. מדובר בטיפול שאיננו מכאיב, איננו פולשני, חסר תופעות לוואי ומספר הפעמים שתצטרכו לחזור עליו תלוי בגודלם של סימני המתיחה, גילם, מהירות תגובת העור שלכם וכד'.

העלמת סימני מתיחה בלייזר – כל השאלות והתשובות:

 • מתי מומלץ לעבור טיפולי העלמת סימני מתיחה בלייזר?
 • סימני מתיחה הנם מטרד אסתטי הפוגע באיכות החיים ובדימוי העצמי. העלמת סימני מתיחה בלייזר הינה שיטת הטיפול היעילה ביותר המביאה לתוצאות מעולות ללא סימן או צלקת וללא תופעות לוואי. הטיפול נחשב למהיר והיעיל ביותר להעלמת סימני מתיחה והוא מביא לתוצאות מעולות בתוך זמן קצר. 

 • האם טיפול העלמת סימני מתיחה בלייזר כרוך בכאבים?
 • הטיפול אינו פולשני ואינו כואב. תיתכן תחושת חימום או "פולס" למשך שניות בודדות. 

 • כיצד מעלימה טכנולוגית הלייזר את סימני המתיחה?
 • במהלך הטיפול, "מתעלמות" קרני הלייזר משכבת העור העליונה, עוקפות אותה ומגיעות אל מיקום הקרע בדרמיס הגורם לסימני המתיחה. קרני הלייזר מאותתות לגוף כי קיימת פגיעה בעור והעור מתחיל בהליך ריפוי עצמי ובניית שכבות הקולגן והאלסטין מחדש תוך סגירת הקרע הקיים. הלייזר ממריץ את פעילות התאים באזור סימני המתיחה, גורם לפיגמנטציה המצמצמת את הצלקות הפנימיות ומטשטשת את קוויהם. 

 • האם טיפול העלמת סימני מתיחה בלייזר מתאים לכל מטופל?
 • תוצאה טובה מתחילה בהתאמה אידיאלית של הטיפול למטופל וזיהויים של הגורמים להופעת סימני המתיחה. לעיתים, יש צורך לשלב כמה טכנולוגיות לקבלת תוצאות מושלמות (ביניהן: ויטמין A, אוזנתרפיה, הזרקת חומרים או קילוף מכני). 

 • מהו יתרונה הבולט של טכנולוגית הלייזר בהעלמת סימני מתיחה?
 • הלייזר ממריץ את התהליכים הטבעיים בגוף ומנתב אותם לצורך העלמת סימני המתיחה. הטיפול בלייזר הוא השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר בעולם, היחידה המאפשרת טיפול יעיל בשכבת העור העמוקה. כל שיטה אחרת אשר אינה מטפלת בעומק בו מצויים הקרעים, אינה יכולה לטפל ביעילות בסימני המתיחה. רק טיפול בטכנולוגית לייזר, מצליח לעודד את ייצור הקולגן המחדש  ומעלים את סימני המתיחה. 

 • כמה טיפולים נדרשים לצורך העלמת סימני מתיחה ?
 • מספר הטיפולים הנדרשים לצורך העלמת סימני מתיחה וקבלת תוצאות מושלמות, תלוי במספר סימני המתיחה ומצבם. לרוב, סדרת טיפולים קצרה בת 2-5 טיפולים תביא לתוצאות אופטימליות של טשטוש והעלמת סימני המתיחה. 

 • כמה זמן לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה?
 • החזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול ללא צורך בזמן מנוחה. 

רזיתם לאחרונה? שמנתם?
אתם סובלים מסימני מתיחה מציקים?

אצלנו, במרפאות לייזר פרו הפרושות ברחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל המידע והדרכה בנוגע לטיפולי הסרת סימני מתיחה בלייזר בהזרקת חומצות היאלרוניות, בחינם וללא התחייבות מצידכם.

העלמת סימני מתיחה בלייזר | טיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר

  תל אביב, בני ברק, אשדוד, אשקלון, גבעתיים, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, ראשון לציון,
קריית מוצקין, קריית ביאליק, באר שבע, עפולה, חיפה, רחובות, נתניה, עולש, חדרה

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:   073-374-6644
למידע המקיף להעלמת סימני מתיחה ב:
logo בניית אתרים