מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


מילוי קמטים בפנים

מרפאות רופאים מומחים ב: ראשון לציון, בני ברק, גבעתיים, רמת גן, רחובות, אשדוד, תל אביב, כפר סבא,
קריית חיים, קריית ביאליק, כרמיאל, ירושלים, באר שבע, אשקלון, חיפה


מילוי קמטים 


עם השנים, אנחנו מתבגרים, משתנים... העור שלנו מאבד רכיבים חיוניים רבים (בשל החשיפה לשמש, לזיהום האוויר ולעישון, למשל) ואובדן זה, גורר איתו גם את אובדנה של הגמישות שאפיינה אותו כאשר היינו צעירים יותר, ואת הופעתם של קמטוטים וקמטים שונים בעור פנינו. כל מזון שאנחנו אוכלים, משקה שאנחנו שותים וגם כל פעולה שאנחנו מבצעים, חושפת את עור הפנים הדק והעדין לסיכון של פגיעה בו ולהופעתם של קמטים חדשים. עד לפני מספר שנים, טכניקות הטיפול הנפוצות הצריכו פרוצדורות כירורגיות או קילופן של שכבות עור באמצעות פילינג אגרסיבי (כימי או מכני), כיום, יותר ויותר אנשים (נשים וגם גברים) יבחרו לעבור טיפולי החלקת קמטים המבוצעים ע"י הזרקת חומרי מילוי. שיטות הטיפול המודרניות אינן פוגעות ברקמות העור הבריאות ואינן מצריכות מהמטופל/ת תקופת התאוששות והחלמה ממושכת, כמו אלו שדרשו מהם השיטות המסורתיות, הישנות יותר. עדיין, כמובן, ישנם מצבים קיצוניים, בהם לא ניתן יהיה להימנע מהצורך לבצע הליך כירורגי אולם, במרבית המקרים, החלקת קמטים בחומרי מילוי עשויה לפתור את הבעיה לטווחי זמן ארוכים, יחסית, ללא הסיכונים או הכאב שהכרנו משיטות העבר.

מילוי קמטים בסניפי לייזר פרו:

  • מתבצע ע"י רופא מומחה, חומרי המילוי האיכותיים ביותר המשפיעים לאורך זמן הנוח למטופל.
  • תוצאות במקום בטיפול נוח ידידותי ולא פולשני.
  • חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלרונית-חומצה זאת קיימת בגוף שלנו באופן טבעי ולכן בטוחה לחלוטין-כל חומרי המילוי מאושרים משרד הבריאות.
  • מבוצע במסגרת קליניקה עם ניסיון ומיומנות בחומרים הטובים ביותר וכל זאת על מנת לאפשר לך את הטיפול והתוצאות הטובות ביותר.
  • חזרה לשיגרה כבר למחרת הטיפול.
  •  מראה צעיר ורענן נותן חיות לעור ומאפשר להחליק קמטים ביתר קלות ולעצב אזורי פנים לפי רצון המטופל.
  • בשיטה הזרקות חדשנית ומתקדמת ללא כאב מרופאים מומחים עכשיו בסניפים: תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, נהריה, ירושלים.

מילוי קמטים מחיר

עלות הטיפול נקבע לפי סוג חומר המילוי וטיבו, אזורי הזרקה, וכמות המילוי אנחנו מבטחים לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר, האיכותי ביותר, מהמומחים שלנו וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש. 

מילוי קמטים לזמן ארוך

קיימים מספר חומרי מילוי קבועים שנשארים לפרקי זמן ארוכים מאוד/לצמיתות. חומרים אלו מוזרקים בטכניקות מתקדמות על מנת לתת תוצאה מושלמת של החלקת קמטים לטווח ארוך.
הטיפול בחומרים קבועים מבוצע באזורים: בין האף לפה, סביב הפה והשפתיים. חסרון בחומרי מילוי קבועים שקשה לשנות נדידת החומר.

מילוי קמטים לזמן בינוני

הם למעשה הפופולארים ביותר בתעשיית חומרי המילוי, ויש למעלה מ 50 סוגים שונים של חומרי מילוי. ולכן אופן הטיפול צריך להתבצע בידי מומחים בתחום שיודעים לקשר בין:
מיקום המילוי, סוג חומרי המילוי, ואופן טכניקת ההזרקה והזמן האידיאלי למשך השפעת ההזרקה והעיצוב.
היתרון בחומרי מילוי זמניים שהם מבוססים חומרי מילוי טבעיים כגון קולגן ולא סינתטיים בניגוד לחומרי מילוי קבועים.
המשותף לכל חומרי המילוי הזמניים שהם לפרק זמן קצר עד שנה.
ויתרונם הבולט שהם נספגים בצורה מלאה ומתמזגים בצורה טבעית עם העור וכך למעשה נותנים מראה אלסטי,צעיר ורענן. 

כיצד מתבצעת החלקת קמטים?


במרבית המקרים, מילוי הקמטים מבוצע בקליניקה או במרפאה, הוא אורך זמן קצר יחסית, ונותן תוצאות במקום! בהתאם לעומקם של הקמטים המטופלים ופיזורם בפני המטופל/ת. לפני תחילת הטיפול, יאולחש האזור המטופל ע"י מריחה במשחה באמצעות מתן זריקת הרדמה. חומרים מילוי קמטים מתקדמים כיום, כבר מכילים את חומר האלחוש בתוכם, כך שבחירה באחד מהם, עשויה להפוך את תהליך האלחוש/ההרדמה המקומית הנפרד והמקדים למיותר.בטיפולי מילוי קמטים נדרש לרוב טיפול אחד בלבד לתוצאות מושלמות. בטיפולים מתמשכים, הכוללים הזרקת חומרי המילוי קבועים, לרוב, יהיה צורך לחזור על הטיפול לרוב פעם בשנה על מנת לשמר את התוצאה תלוי בסוג המילוי.


באלו אזורים בפנים מתבצע מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומרי מילוי?

מילוי קמטים עמוקים/מילוי קמטי הבעה - למשל, כאלה המופיעים בצידי האף ומשתפלים לכיוון אזור הפה. טיפול זה מבוצע במטרה להפוך את העור לחלק ולהעלים את הקמט/ים. הטיפול מבוצע בהזרקת חומצה הילארונית מתחת לעור ותוצאותיה ממשיכות להיראות עד לשנה לאחר הטיפול, בתלות באיכות חומר ההזרקה, האזור המטופל ומיומנותו של הרופא שביצע את ההזרקה.
מילוי קמטים עמוקים | מילוי קמטי הבעה

יצירת נפח ופיסול הפנים/עיצוב עצמות לחיים - לדוגמה, לצורך עיצוב עצמות הלחיים. טיפול מסוג זה נחשב להזרקה מתקדמת יותר מהחלקת הקמטים הרגילה, מאחר והוא דורש הזרקה עמוקה יותר לשכבה תת-עורית,לכן נדרש לבצע רק ע"י רופא מיומן בתחום.

מילוי קמטים - עיצוב עצמות לחיים

פיסול אף - מילוי שקע באף והרמת קצהו במעט. אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעבר, היה ניתוח תיקון צורתו של האף. כיום, את מרבית המקרים הללו ניתן לתקן באמצעות הזרקת חומר מילוי, המפסלת את האף ומעניקה לו את המראה הרצוי התואם לפנים. התוצאה הינה זמנית ומחזיקה מעמד, לרוב, לטווח של שנה מביצוע ההזרקה.

פיסול אף ללא ניתוח - חומרי מילוי

                                                                                                                          אחרי                                                                        לפני
עיבוי שפתיים - לצורך יצירת מראה חושני ומלא יותר לשפתיים והחלקת הקמטוטים העדינים שמסביב לפה. כיום, מרבית טיפולי ההזרקה ומילוי השפתיים מבוצעים באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית (חומר זמני) ולא בהזרקת סיליקון (חומר קבוע). חומרי ההזרקה לעיבוי ומילוי השפתיים החומרים נבדלים זה מזה בעמידותם , בסיכון לפיתוח תגובה אלרגית ורגישות לאורך זמן, ומחירם (יכול להיות הבדל של עד פי שלושה בין חומר באיכות ירודה לבין חומר איכותי). במרפאות לייזר פרו משתמשים בחומרי המילוי הטובים והאיכותיים ביותר במחירים נוחים לכל כיס.

עיבוי שפתיים | מילוי שפתיים

מילוי אזור הרקות/מילוי והחלקת מצח - אמנם, איבוד רקמת השומן התת-עורית והפחתת עוביו של העור מתבטאת בעיקר באזור הלחיים, אולם מאחר והרקות הן המשך ישיר של פסגות עצם הלחי, גם אזור זה דורש הזרקה לצורך מילוי. התוצאה נראית לעין מיד ומחזיקה מעמד לאורך כשנה.

מילוי קמטים - החלקת מצח

                                                                                                                               אחרי                                                                לפני

מילוי שקעים מתחת לעיניים - אזור העיניים נחשב לאזור הרגיש ביותר בפנים בשל העור הדק והחוסר בבלוטות שומן שבו, ולכן, גם כאן, לאיכותו של החומר המוזרק ולמיומנותו של הרופא המבצע את הטיפול ישנה חשיבות מרובה.
מילוי שקעים מתחת לעיניים

החומרים בהם נעשה שימוש לצורך הזרקת חומרי מילוי

המרכזים רפואיים של לייזר פרו הנמצאים בפריסה ארצית משתמשים רק בחומרי מילוי איכותיים מאושרים משרד הבריאות ומבוצעים ע"י רופאים מומחים וכל זאת על מנת לספק לך את הטוב ביותר, בתוצאה האיכותית שתחזיק לטווח ארוך. כיום, ישנם חומרי מילוי רבים המיועדים להזרקה לצרכי מילוי קמטים, עיבוי אזורי פנים מסוימים ופיסול הפנים. החומרים נבדלים זה מזה בקריטריונים רבים, כמו צמיגותו של החומר, הכמות הנדרשת לצורך טיפול, זמן הספיגה בגוף, הסיכון ליצירת אלרגיה או רגישות, יכולת הפיזור באופן שווה של החומר, מחירו למזרק וכדומה. הבחירה בחומר המילוי הנדרש להזרקה לצורך טיפול ספציפי נתונה בידי הרופא המטפל, ומכאן, מתחיל הצורך ברופא מיומן ומנוסה, אשר יכיר את סוגי חומרי המילוי הרבים הקיימים כיום, ומתוכם לבחור את המתאים ביותר לצורך הספציפי.

חושבים על מילוי קמטים?

אצלנו, במרפאות לייזר פרו הפרושות ברחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל המידע והדרכה בנוגע לטיפולי החלקת הקמטים ופיסול הפנים השונים, בחינם וללא התחייבות מצידכם. מילוי קמטים והעלמתם
בחומרי מילוי האיכותיים ביותר בכל הסניפים בארץ:

ראשון לציון, בני ברק, גבעתיים, רמת גן, רחובות, אשדוד, תל אביב, כפר סבא,
קריית חיים, קריית ביאליק, כרמיאל, ירושלים, באר שבע, אשקלון, חיפה

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:  073-374-6644
logo בניית אתרים