מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


מתיחת צוואר - כל הטיפולים ללא ניתוח

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

תל אביב, בני ברק, באר שבע, קריית חיים, קריית ביאליק,
עפולה, חיפה, רחובות, אשקלון, נתניה, קריית מלאכי
טיפול מתיחת צוואר – הטיפולים המומלצים ללא ניתוח במרכזים המובילים:


מדוע יש צורך בטיפול מתיחת צוואר? מהם הטיפולים המובילים לצורך מתיחת צוואר ללא ניתוח? היכן ניתן לעבור טיפול במתיחת צוואר באמצעות הטכנולוגיות המובילות? 
עם הזמן, עובר עורנו תהליכים המביאים אותו למראה עייף, רופף ומדולדל. העור מאבד מהאלסטיות הטבעית שלו והשומן התת עורי נמוג. השרירים המחזקים את שכבות הצוואר העמוקות ומעניקים לצוואר את מראהו המתוח, מאבדים מגמישותם והעור הופך דק, חלש ורפוי. הצוואר הוא אחד האזורים עליהם ניכרים סימני הזמן גם כאשר הפנים חלקות מקמטים ויתר חלקי הגוף נראים מתוחים. אצל רוב האנשים מקדים הצוואר להזדקן, משווה להם מראה מבוגר יותר ומהווה בעיה אסתטית בקרב גברים ונשים כאחד. אם בעבר, ניתוחים יקרים וכואבים המצריכים זמן החלמה ממושך שימשו לצורך מתיחת צוואר הרי שהיום, התקדמות הטכנולוגיה בתחום היופי והאסתטיקה, מאפשרת טיפולי מתיחת צוואר ללא ניתוח המביאים לתוצאות מושלמות ואינם כרוכים בכאבים או זמן החלמה ממושך. המומחים של המרכזים האסתטיים אתר לייזר פרו מביאים לכם את המילה האחרונה בתחום טיפולי מתיחת צוואר. 


הטיפולים המובילים והיעילים ביותר למתיחת צוואר ללא ניתוח במרכזי אתר לייזר פרו:

טיפול מתיחת צוואר בטכנולוגית נק טייט / פייס טייט של חברת Inmode:

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית באמצעות טכנולוגית גלי רדיו מדויקת ובטוחה לשימוש. במהלך הטיפול מוחדרת אל מתחת לעור בנקודות ספציפיות הנבחרות על ידי המומחה המטפל, צינורית דקיקה שדרכה עוברת אנרגית גלי הרדיו. לאנרגיה זו שתי מטרות: הראשונה שאיבת שומן על ידי חימום תאי השומן, המסתם והוצאתם מהגוף באמצעות הצינורית והשנייה, הידוק, מיצוק וחיטוב העור על ידי הרס סיבי הקולגן והאלסטין. הפעולה מגרה את ייצורם של סיבים חדשים וחזקים. הטיפול אורך כשעה עד שעה וחצי כשהתוצאות ניכרות תוך מספר ימים. התוצאות הסופיות והטובות ביותר של עור מתוח חלק ומוצק ניכרות תוך 3-6 חודשים עם סיום תהליך ייצור הקולגן והאלסטין. 

יתרונות טיפול מתיחת צוואר בטכנולוגית Necktite / Facetite של חברת Inmode:
 •  החלמה וחזרה לשגרה לאחר ימים ספורים
 •  מענה אידיאלי לעור רפוי באזור הצוואר באמצעות המסת שומן, מיצוק וכיווץ העור. 
 •  תוצאות ניכרות לעין כבר לאחר הטיפול ומשתפרות עם הזמן 
 •  טיפול מתאים לאזור הצוואר, קו הלסת והסנטר 
 •  שיטה בטוחה מאושרת משרד הבריאות, ה-FDA וה-CE


טיפול באמצעות פרקטורה – טיפול משלים לטיפול Necktite / Facetite:


שילוב מנצח בין טיפול הנק טייט לבין טיפול פרקטורה המוכיח פעם אחר פעם תוצאות מושלמות של מיצוק והעלמת העור הרפוי באזור הצוואר. בעוד טיפול הנק טייט מתמקד בהמסת שומן ובעידוד יצירת תאי קולגן על ידי החדרת מחט קנולה באזור הפנימי של הצוואר, הפרקטורה משלימה את הטיפול בכך שהיא מתמקדת בהעברת גלי רדיו חיצוניים אל העור. הטיפול בפרקטורה מתבסס על טכנולוגית גלי רדיו המועברים אל העור על ידי מחטים זעירות שממוקמות בידית הטיפולית. אנרגית החום שמתחת לעור מסייעת ליצירת קולגן המביא למתיחה, מיצוק והחלקת העור. הטיפול מתאפשר הודות למערכת אולטרה מתקדמת עם ידית FRACTORA מבית INOMADE זוהי הגרסה המודרנית ופורצת הדרך של טכנולוגית גלי הרדיו עם ליפטינג פרקציונלי להצערה, הרמה והידוק רקמות העור. 

יתרונות מתיחת צוואר בטכנולוגית פרקטורה:
 • טיפול לא פולשני ללא נזק לעור 
 • אפקט משולש של הרמה, מתיחה ומיצוק העור. 
 • תוצאות זהות לניתוח הודות לעומק החדירה 
 • השפעה מידית המתחזקת במהלך החודשים הקרובים
 • ללא הגבלות גיל או עונתיות
 • מתאים לכל גווני העור 
 • זמן החלמה מהיר
 • ללא כאב, חתכים או צלקות 
 • תוצאה של צוואר חטוב, קו לסת ברור ועור מתוח ומוצק 
 • טיפול קצר האורך 30 דקות 
 • תוצאות מהירות, יעילות ובטוחות לטווח ארוך. 
מתיחת צוואר ללא ניתוח - פרקטורה

מתיחת צוואר בטכנולוגיית VELLASHAPE III:

זהו טיפול חדשני המתאפשר הודות לטכנולוגיה פורצת דרך מבית סינרון קנדלה הישראלית. הטכנולוגיה זכתה במקום הראשון בכנס AMEC ל"טכנולוגיה לא פולשנית לעיצוב הגוף" בפריס. VELLASHAPEIII פועלת בטכנולוגית eLOS  המשלבת בו זמנית: אינפרא אדום IR, תדר רדיו RF, אנרגית ואקום מכני לעיסוי ורולרים. טכנולוגיות אלו עובדות בו זמנית על הרקמה על ידי חימום עמוק שלה ומביאות להמסת שומנים והסתלקותם בצורה טבעית מהגוף. תהליך החימום מעודד את ייצורם של סיבי תאי קולגן חדשים ומשפר את הניקוז הלימפתי המאיץ את חילוף החומרים בגוף וממס את תאי השומן. יתרונה הבולט של טכנולוגית ה-VELLASHAPEIII היא היותו עוצמתי פי 2.5 יותר מקודמיו ובכך מאפשר הגעה לתוצאות כבר בטיפול הראשון. הטיפול אינו פולשני ואינו כרוך בכאב או תופעות לוואי. בנוסף, הטיפול מאפשר חזרה מהירה לשגרה כבר ביום הטיפול. יעילות הטיפול הוכחה במחקרים קליניים אשר בוצעו בארה"ב וכן זכו בהמלצות רופאים ומטופלים כאחד. 

מתיחת צוואר ללא ניתוח - VELLASHPE III

טיפול מתיחת צוואר בטכנולוגית לייזר –מיצוק העור: 

טיפול מתיחת צוואר בטכנולוגית לייזר, מאפשר מתיחת צוואר ללא ניתוח. הטיפול מבוסס על אפקט חימום של אזור הצוואר, קו הלסת והסנטר. הטיפול מאפשר המסת שומנים ועידוד יצירתם של תאי קולגן חדשים המביאים למיצוק הצוואר וכיווץ האזורים הרפויים בו. הטיפול אינו פולשני ואינו כרוך בכאבים או צלקות. זהו טיפול אפקטיבי במיוחד המאפשר מיצוק, מתיחת צוואר ההופך לרפוי ומדולדל עם השנים. 

יתרונות טיפול מתיחת צוואר בטכנולוגית לייזר 
 •  הטיפול מאפשר חדירה לשכבות העמוקות של העור וחוסך את הצורך בניתוח 
 •  מספק תוצאות מושלמות 
 •  שילוב של ארבעה אפקטים בטיפול אחד: מיצוק, החלקה, המסת שומן ועידוד ייצור תאי קולגן חדשים. 
 •  שילוב 4 שיטות נחשב פריצת דרך טכנולוגית בהליך הכולל מתיחת צוואר ומלחמה בסימני הגיל.
 •  תוצאות תוך זמן קצר הודות לטכנולוגית הלייזר 
 •  טיפול לא פולשני וללא כאבים 

מתיחת צוואר ללא ניתוח - בלייזר


מתיחת צוואר ללא ניתוח בטכנולוגיית חוטי APTOS:

השיטה משיגה תוצאות מעולות בטיפול האורך פחות משעה ומאפשר חזרה מהירה לשגרה. הטיפול מתבצע באמצעות חוטים המוחדרים אל מתחת לעור הצוואר. החוטים מרימים את הרקמות ומקבעים אותן במקומן החדש. חוטי האפטוס מוחדרים באמצעות חתכים זעירים ונסתרים באמצעות מחט דקה באופן המאפשר הרמה עדינה של הרקמות הרכות. מתיחת העור מושגת הן על ידי הרמתו והן הודות  החומר הפעיל של החוטים : חומצה פולילקטית המעודדת את היווצרותם של קולגן ואלסטין המאיצים את התחדשות העור. חוטי האפטוס זוכים להצלחה בינלאומית גדולה והוא נחשב לטיפול פופולרי מאוד בעולם לצורך טיפול מתיחת צוואר ללא ניתוח. 

יתרונות שימוש בחוטי APTOS 
 •  תוצאות ניכרות תוך כדי טיפול המשתפרות עם הזמן תוך כדי היטמעות החוטים והחומרים. 
 •  האטת תהליך הזדקנות העור היות והם מכילים חומצה פולילקטית המעודדת ייצור קולגן וחידוש תאי העור, מראה מתוח וחלק לטווח ארוך. 
 •  ללא השארת סימנים או צלקות
 •  מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית  המקנה לחוטים מבנה ייחודי ומשונן 
 •  זמן החלמה קצר, חזרה לשגרה בתוך מספר ימים 
 •  הטיפול מאפשר השגת תוצאות מועילות תוך זמן קצר בהליך ידידותי. 
חולמים על צוואר מתוח וצעיר? זה הזמן להכיר את כל השיטות המתקדמות למתיחת צוואר ללא ניתוח. קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של המרכזים האסתטיים אתר לייזר פרו בפריסה ארצית ובואו לגלות את הטכנולוגיות המובילות למתיחת צוואר עם התוצאות המושלמות ללא כאב וללא זמן החלמה ממושך. כל הטיפולים מבוצעים על ידי המומחים המנוסים שלנו בהתאמה אישית למצב המטופל להשגת התוצאות הטובות ביותר. מתיחת צוואר ללא ניתוח    
בטכנולוגיות המתקדמות בעולם עכשיו בכל הסניפים בארץ:    

תל אביב, בני ברק, באר שבע, קריית חיים, קריית ביאליק,
עפולה, חיפה, רחובות, אשקלון, נתניה, קריית מלאכי

     לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו: 073-374-6644logo בניית אתרים