מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


שתלים דנטליים בגאורגיה -
מחירים וכל שיטות הטיפול המתקדמות במרכז החדשני יש לכם חלום לשיקום הפה וחיוך מושלם? עכשיו זה אפשרי! במרכז הרפואי המתקדם ביותר בגאורגיה עם צוות רופאים מומחים שמבצע הרכבת שתלים דנטליים בטכנולוגיות תלת ממד שמתאים את השתלים בצורה מושלמת למבנה החניכיים בפחות מחצי מחיר מהארץ.החיוך שלנו, יוצר את הרושם הראשוני. בכל פגישה, בין אם מדובר על פגישה עסקית, רומנטית או בין חברים. חוסר בשיניים, מביע לפגיעה קשה בדימוי העצמי ובאיכות החיים. ישראלים רבים בחרו בשנים האחרונות, להשיב לעצמם את החיוך המושלם, במרכז המתקדם בטביליסי גאורגיה. הרופאים המומחים והמנוסים ביותר בגאורגיה, מבצעים טיפולי שיקום הפה לרבות השתלות שיניים, בסטנדרטים אירופאיים ללא פשרות עם הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בתחום רפואת השיניים (3D ודיגיטל סמייל) ועם החומרים האיכותיים והחזקים מסוגם(בהם שתלים דנטליים תוצרת גרמניה הנחשבים לטובים בעולם). עשרות אלפי מטופלים, מגיעים מידי שנה מכל רחבי העולם לרבות ישראל, בכדי לעבור טיפולי השתלות שיניים במרכז המתקדם בטביליסי ויוצאים עם חיוך מושלם. 

שתלים דנטליים גרמניים – במרכז המתקדם בגאורגיה:

שתלים דנטליים גרמניים הם הבחירה של הרופאים המומחים במרכז המתקדם בטביליסי וזאת, הודות ליתרונות הרבים בהם:

  •   שיקום מהיר – שתלים גרמניים, מאפשרים שיקום מהיר יותר לאחר השתלת השיניים (שבועות ספורים בלבד) והנאה מאיכות חיים גבוהה לאחר ההשתלה הכוללת יכולת לעיסה ודיבור טבעיות. 
  •   קליטה מוצלחת – השתלים הגרמניים נקלטים בהצלחה גם במקרים מאתגרים של מטופלים בקבוצות סיכון והם אינם גורמים לדחייה של השתל ולתופעות לוואי. 
  •   עמידות לאורך שנים – השתלים הדנטליים הגרמניים, עמידות לאורך שנים רבות 
  •   חוזק מירבי – השתלים הגרמניים מאופיינים בחוזק גבוה והם נוחים להחדרה אל הלסת 
  •  הרכבה בטכנולוגית תלת ממד – השתלים הגרמניים, מורכבים על ידי הרופאים המומחים של המרכז המתקדם בטביליסי באמצעות טכנולוגיות תלת ממד (3D ו-DIGITAL SMILE) המאפשרות התאמה מדויקת של השתלים לחניכיים, מבנה הלסת והפנים לתוצאה של מראה חיוך טבעי ויפה. 
  •  תאימות ביולוגית גבוהה – השתלים הגרמניים עשויים חומרים סטריליים בעלי תאימות ביולוגית גבוהה ולכן הסיכוי שיידחו הוא נמוך במיוחד וכמו כן, אין כל חשש לתופעות לוואי או זיהומים.
  •   שמירת עצם לאורך שנים – השתלים הגרמניים נחשבים לאיכותיים ביותר והם מאפשרים לשמור על עצם הלסת לאורך שנים רבות.

שתלים דנטליים בגאורגיההשתלת שיניים עם השתלים הטובים בעולם במרכז המתקדם בגאורגיה:

בשני העשורים האחרונים, הפכו שתלים דנטליים לפתרון האידיאלי ביותר להתמודדות עם שיניים חסרות. טיפולי השתלת שיניים, מבוצעים בהצלחה כבר יותר מעשור, במרכז המתקדם בטביליסי, על ידי הרופאים המומחים והמנוסים ביותר בגאורגיה, המבצעים אלפי השתלות שיניים מידי שנה, בסטנדרטים אירופאיים ללא פשרות תוך שימוש בשתלים הדנטליים הטובים ביותר בעולם (שתלים דנטליים תוצרת ישראל ושתלים דנטליים תוצרת גרמניה, הנחשבים לאיכותיים ולעמידים לאורך שנים רבות ומאפשרים נראות ותחושה של שיניים טבעיות בפה). הרופאים המומחים והמנוסים של המרכז המתקדם בטביליסי, משלבים בטיפול השתלת שיניים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם לרבות 3D ודיגיטל סמייל, המסייעות בהתאמה מדויקת של השתלים למבנה הפנים והלסת ומביאות לתוצאות של מראה חיוך טבעי ויפה.

 

הצוותים הרפואיים בגאורגיה - במרכז הרפואי המומלץ ביותר על הישראלים:

השתלות שיניים, הנן טיפול מורכב הדורש ידע וניסיון רבים. לרופאים המומחים של המרכז המתקדם בטביליסי, ניסיון רב בביצוע השתלות שיניים מתקדמות. אלפי מטופלים מכל רחבי העולם לרבות ישראל, עוברים בהצלחה מידי שנה השתלות שיניים במרכז המתקדם בטביליסי וזאת, הודות לרופאים המומחים, הצוותים הרפואיים המנוסים והמסורים, מעבדות השיניים המשוכללות והשימוש בחומרים איכותיים ללא פשרות (השתלים הדנטליים הנחשבים לטובים בעולם) ובטכנולוגיות המתקדמות בעולם (3D ודיגיטל סמייל) המבטיחות תוצאות מדויקות וטובות ביותר למראה חיוך טבעי ויפה המתאים למבנה הפנים. 

המרפאה להשתלות שיניים בגאורגיה

סרטוני המלצות ותמונות לפני ואחרי
במרפאת השיניים המתקדמת בגאורגיה:


כיף לראות סרטוני המלצות ותמונות לפני אחרי כדי להתרשם מהעבודות ושביעות הרצון במרפאה בגאורגיה.
בלינק הזה תוכלו להתרשם:

  • צוות הרופאים - מומחים לכירורגיית הפה עם נסיון של שנים והכשרות בינלאומיות בשיטות טיפול מתקדמות לתוצאות מקסימליות.
  • סרטוני המלצות - תוכלו לשמוע מה אומרים על המרפאה בגאורגיה ומדד שביעות הרצון מהטיפולים.
  • תמונות לפני ואחרי - תוכלו להתרשם מעבודות שיקום הפה ןהוליווד סמייל בתמונות לפני ואחרי.


לסרטוני המלצות ותמונות לפני אחרי הקליקו


השתלות שיניים בגאורגיה - מחיר:
 

שתלים דנטליים הנם הפתרון האיכותי והטוב ביותר להחלפת שורש השן. אלו למעשה ברגים העשויים טיטניום ומצופים קלציום ההופך אותם מחוספסים. עובדה המאפשרת אחיזה טובה יותר בחניכיים לתוכם הם מושתלים. רופאי השיניים המומחים והמנוסים של המרפאה המתקדמת בטביליסי, מבצעים השתלות שיניים באמצעות השתלים הדנטליים הטובים בעולם בעלות של 350 דולר בלבד לשתלים ישראלים (הנחשבים לאיכותיים ועמידים ביותר)  ו-400 דולר לשתלים גרמניים, הנחשבים לעמידים ולחזקים ביותר. מחיר זה, מהווה חיסכון של עשרות אלפי שקלים שכן הוא מהווה שליש מעלותו במרפאות שיניים בישראל. 

המרכז המתקדם לרפואת שיניים בטביליסי – חוזרים הביתה עם חיוך מושלם:

חיסרון שיניים בפה, מביא לפגיעה קשה בדימוי העצמי ובאיכות החיים. יותר ויותר ישראלים, הסובלים משיניים חסרות בפה, מגלים את היתרונות הרבים של המרכז המתקדם בטביליסי ובוחרים לעבור בו טיפולי השתלות שיניים מתקדמים. הרופאים המומחים והמנוסים של המרכז המתקדם בטביליסי, מבצעים השתלות שיניים, המהוות את הפתרון הקבוע והאידיאלי ביותר לחיסרון של שיניים בפה (הנובע ממחלה, טראומה או טיפול שורש לא מוצלח), בסטנדרטים אירופאיים, עם החומרים הטובים ביותר בעולם (שתלים דנטליים ישראלים ושתלים דנטליים גרמניים, הנחשבים לטובים מסוגם בעולם ולעמידים לאורך שנים רבות) ובאמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם (תוכנת 3D ודיגיטל סמייל) לקבלת תוצאות מדויקות המתאימות למבנה הפנים ומביאות למראה חיוך טבעי ויפה וכל זאת, במחירים חסרי תקדים המגיעים עד לכשליש מעלותם במרפאות שיניים בישראל. 

שתליים דנטליים בגאורגיה - המרפאה

הצוות הרפואי בגאורגיה

דוקטור גאורגי וצוות הרופאים המומחים שעברו הכשרות בינלאומיות לשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית בטכנולוגיות מתקדמות לתוצאה של שיקום הפה וחיוך הוליוודי מושלם.

השתלות שיניים בגאורגיה- הצוות הרפואי

המרכז הרפואי לטיפולי שיניים בגאורגיה:

המרכז שמושך אליו אלפי ישראלים בשנה לטיפולי שיניים בגאורגיה, כולל מלווה ישראלית שדואגת לכם לכל אורך הדרך על מנת לתת לכם את החוויה הטובה ביותר.


חולמים על חיוך מושלם? זה הזמן להגשים את החלום במחירים חסרי תקדים בלי להתפשר על האיכות במרכז המתקדם בטביליסי עם הרופאים הטובים והמנוסים ביותר בגאורגיה המבצעים השתלות שיניים בסטנדרטים אירופאיים עם השתלים הטובים ביותר וטכנולוגיות תלת ממד המאפשרות תוצאות מדויקות של חיוך מושלם במראה טבעי.


צרו קשר עם נציגי לייזר פרו ועשו את הצעד הראשון לחיוך שחלמתם עליו עם חבילות טיפולים מותאמות אישית המשלבות חופשה בגאורגיה בתנאי VIP הכוללים הסעות צמודות משדה התעופה למלון ולמרכז המתקדם, מתורגמנית צמודה לאורך כל השהות והטיפולים, שהות במלונות 4-5 כוכבים ועוד והכל במחירים האטרקטיביים ביותר. 


שתליים דנטליים | השתלות שיניים 
במרכז הרפואי המתקדם ביותר בגאורגיה  
 

 לנציג הרשמי אתר דוקטור חן
התקשרו:  073-374-6622
logo בניית אתרים