מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644  
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


טיפול בקונדילומה - יבלות באברי המין

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב:  

 גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים,
באר שבע, אשקלון, כפר סבא, קריית מוצקין, קריית ביאליק
מהי קונדילומה?

קונדילומה היא יבלת ויראלית, גידול קטן, שגודלו עד למספר מילימטרים, שנוצר כתוצאה משינוי גנטי שמבצע ווירוס הפפילומה - (HPV - Human Papiloma Virus) בתאי העור, אשר גורם להכפלתם באופן לא מבוקר. מאחר ותנאי ההתפתחות האופטימליים לנגיף הם אזורים לחים-למחצה, יופיעו היבלות אצל הנשים הנשאיות על שפתי איבר המין, בפי הטבעת ובאזור החיצוני של הנרתיק, בעוד שאצל הגברים הנשאים, יופיעו הקונדילומות על הפין ובאזור פי הטבעת.
מומלץ לטפל בקונדילומה בהקדם האפשרי מאחר והנגעים מתפשים  ומדבקים ולכן בסניפי לייזר פרו נותנים עדיפות לטיפול זה בתורים מהיום להים או מהיום למחר על מנת לטפל במקום בהסרת הנגעים ולמנוע את התפשטותם.

הסרת קונדילומה - מהן דרכי הטיפול העומדות לרשות המטופל/ת?

גישות הטיפול ביבלות הקונדילומה הינן רבות, מגוונות ושונות במהותן, ולכן, טיפול בקונדילומה יכול להתבצע באמצעים שונים ובגישות טיפול שונות, מטיפול בהקפאה בחנקן נוזלי, דרך מחט חשמלית או משחה ייעודית ועד לטיפולי הסרת קונדילומות בלייזר, כאשר הבחירה בטיפול המתאים נעשית על פי גודל הקונדילומות ומיקומן:
הסרת קונדילומה בחנקן נוזלי - הטיפול מיועד לקונדילומות המופיעות באזורים החיצוניים-הגלויים יותר. במהלך הטיפול מותז חנקן נוזלי על האזור, כשהטמפרטורה הנמוכה של החנקן הנוזלי מקפיאה וגורמת להרס תאי היבלת. לאחר מספר ימים, הקונדילומה נושרת.
טיפול בקונדילומה באמצעות מחט חשמלית - הטיפול נחשב לטיפול יעיל בקונדילומות הממוקמות בכל האזורים. מהלך הטיפול תלוי באזור בו נמצאת היבלת ובגודלה. למשל, קונדילומה קטנה באזור חיצוני - היבלת תעבור צריבה מבסיסה, ולאחר מכן, האזור ייחבש. בעוד כאשר מדובר בקונדילומה הממוקמת באזור פנימי (לדוגמה - בתוך הנרתיק או בפי הטבעת) הטיפול יבוצע בחדר הניתוח ובהרדמה (חלקית או מלאה).
ניתוח / כריתה / הסרת קונדילומה בדרך כירורגית - במרבית המקרים, טיפול זה מיועד לטיפול בקונדילומות בהיקף גדול, או כאלה שלא ניתן להסירן באמצעים אחרים. הטיפול מבוצע בחדר הניתוח וכולל הרדמה חלקית או מלאה.
טיפול בקונדילומה במשחות - מדובר במשחות המבוססות על IMOQUIMOD או Podophyllotoxin, כשהטיפול מבוצע ע"פ הנחיות רופא עור ומין ובהשגחתו. ישנו מגוון גדול של משחות, לכל משחה התוויות משלה, מגבלות משלה ותופעות לוואי משלה, ולכן, חשוב להיות מלווים בהשגחת רופא לאורך הטיפול.
טיפול הסרת קונדילומה בלייזר - הטיפול הכי נפוץ והמתקדם ביותר מתאים בעיקר לטיפול בקונדילומות הממוקמות באזורים החיצוניים של איברי המין הנשיים והגבריים, כמו שפתי הפות, חלקו החיצוני של פי הטבעת, לאורך הפין ועל העור שבאזור אברי המין. טיפול הסרת קונדילומה בלייזר מאפשר להסיר את הנגעים במקום, ונחשב לטיפול היעיל והמהיר ביותר להתמודדות עם התופעה עם תוצאות מידיות ולרוב בטיפול אחד בלבד! 

יתרונות הטיפול בקונדילומה בלייזר:

הטיפול החדשני בלייזר נותן מענה למקרים בהן שיטות הטיפול האחרות אינן ניתנות לביצוע מבחינת הנגישות לאזור הנגוע, לדוגמה, יבלות קונדילומה הממוקמות בתוך השופכה או בתוך החלחולת. במהלך הטיפול, מאולחש האזור המטופל. לאחר האלחוש, נצרבות יבלות הקונדילומה באופן ממוקד בקרן הלייזר. מיקוד הלייזר על הקונדילומה משפיע עליה ישירות ומיידית, וכבר במהלך הטיפול, ניתן לראות כיצד הקונדילומה נעלמת. לרוב, לא נדרש יותר מטיפול בודד על מנת להסיר יבלת קונדילומה. זמן ההחלמה המלאה עשוי לנוע בין שבועיים לחודש, כשהוא תלוי בכמות הקונדילומות שהוסרו, גודלן, האזור בו נמצאו ונתונים אישיים ספציפיים של המטופל/ת. לאחרי הטיפול, לא נותרים שום צלקת או סימן לטיפול שבוצע.
יתרונות הטיפול:

• טכנולוגיית לייזר מהמתקדמות בעולם של חברות : סינרון, פוטונה, אייקון פלומר בעלות מערכות בקרה ושליטה מושלמות שמאפשרים טיפול בקונדילומה באזור רגיש זה ביתר זהירות וללא כאב.
• הלייזר יוצר גלד מלאכותי מנגעי הקונדילומה שלאחריו בא תהליך ריפוי טבעי של העור. הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה/ אלחוש ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר
  ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA
• לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף.  
• התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלךהטיפול,  אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים כמו בטיפולים אחרים שהם ארוכים ומיגעים.
• מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
• מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .
• ניתן לבצע בכל ימות השנה.
• התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
• השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול הסרת קונדילומה.
• מחיר של הסרת קונדילומה בלייזר בסניפי רשת לייזר פרו הם האטרקטיבים והזולים ביותר.
• טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת נקונדילומה,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.


למה לעבור טיפול בקונדילומה על ידי המומחים של לייזר פרו : 

קליניקות לייזר פרו מתמחות בטיפולי לייזר של הדור החדש ובעלות הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם שנושא את כל תווי הבטיחות והאישורים של FDA ו CE (משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי) להסרת קונדילומה.
טיפול בקונדילומה באזור איברי המין דורשות מומחיות, ניסיון ומקצועיות רבה. 
הטיפולים גם מחייבים מהקליניקה המטפלת להתאים למטופל/ת את הטיפול האפקטיבי עבורם, מבחינת אורך גל הלייזר, זמן הטיפול, תוצאות וכד' וכל זאת על מנת לעשות את הטיפול כמה שיותר ידידותי למטופל/ת ונטול כאב. 
מאחר ולא כל קליניקה המציעה טיפולי לייזר, אכן יכולה לעמוד במשימה בהצלחה, ולהחזיק ציוד לייזר טכנולוגי מתקדם בעלות של מליוני שקלים ישנה חשיבות לבחירת הקליניקה בקפדנות רבה. 
וזאת על מנת לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם התוצאות הטובות ביותר! 

טיפול בקונדילומה - לייזר פרו בפריסה ארצית 


לייזר פרו מחזיקה בכל היתרונות לטיפול בקונדילומה מהיר יעיל ואפקטיבי : התורים בקליניקות של לייזר פרו ברחבי הארץ ניתנות בתורים מהיום להיום (וזאת על מנת למנוע את התפשטות הנגעים) , הציוד הקיים הוא מכשור לייזר מהמתקדם מסוגו שמאפשר להסיר את הנגעים במקום ללא צורך בזמן החלמה וחזרה לשגרה מידית עוד באותו היום, המחיר לטיפול בקונדילומה הוא מחיר סביר ונגיש לכל אחד וזאת על מנת לתת למטופל את הטיפול הטוב והמתקדם ביותר שבהשג ידו, כל האלמנטים הללו מאפשרים לקלינות לייזר פרו ברחבי הארץ לתת את הטיפול והשירות המהיר והיעיל ביותר לטיפול בקונדילומה. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. 
  
אצלנו, במרכזי לייזר פרו בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול בקונדילומה בחינם וללא כל התחייבות.

לקבלת מידע נוסף על הטיפול, וקביעת תורים התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר לייזר פרו.


טיפול בקונדילומה בלייזר לגברים ונשים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, תל אביב, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית חיים,
קריית ביאליק, כרמיאל, כפר סבא, באר שבע

 לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:   073-374-6644


2all בניית אתרים