מרכזים וטיפולים אסתטיים בפריסה ארצית

מרכזים אסתטיים ורפואיים בפריסה ארצית המתמחים

 בטיפולי לייזר מתקדמים לשיפור מראה הפנים והעור
השתלות שיער וטיפולי שיניים בחול

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
073-374-6644

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
 

התקשרו  073-374-6644
או השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם


הסרת שומות 

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול בלייזר ב:  

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, חדרה, עפולה, אשקלון, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית מלאכי, קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת
מעוניינים להסיר שומות? הכירו את התהליך מתחילתו ועד סופו: מהן שומות? סוגי שומות? מהן הסימנים המחשידים לשומות? הסיבות להסרת השומות? אלו שיטות יש להסרת שומות ומהי השיטה המומלצת להסרת שומות בפנים כולל מחירים והמרכזיים המומלצים בפריסה ארצית, כל זאת ועוד במאמר הבא!

על עורם של מרבית בני האדם קיימות שומות שונות שלעיתים עשויות להפריע מבחינה אסתטית או אפילו תפקודית. (במקרים בהם השומות בולטות מעל העור ומפריעות בעת גילוח, ענידת תכשיטים ולבישת חזייה). כאשר השומות מופיעות במקומות חשופים כגון על גבי הפנים, החזה, הצוואר ועוד, הן עשויות לפגום אסתטית במראה ולגרום לפגיעה בביטחון העצמי. ישנם מקרים בהם שומות אף עלולות להיות מסוכנות כאשר הן הופכות ממאירות. במקרים אלו יש צורך בהסרה מהירה של השומה  לצורך אבחון. הטכנולוגיה המתקדמת בעולם האסתטיקה והיופי, מאפשרת הסרת שומות ללא צלקות וללא סימנים. במיוחד כאשר יש צורך בהסרת שומות מהפנים וממקומות חשופים, חשוב להותיר את העור אחיד וללא צלקות. ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר לייזר פרו תמצאו את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם להסרת שומות בטכנולוגית לייזר בהתאמה אישית המותירים את העור חלק, אחיד וללא סימן או צלקת. 

מהן שומות ?

שומות הינן ריבוי של תאים שמקורם בעור. שומה מורכבת מתאים הנקראים מלנוציטים. מלנוציט הוא תא המצוי בשכבת העור העליונה (אפידרמיס). תא זה מייצר פיגמנט הנקרא מלנין והוא אחראי על צבע עורנו. שומות מופיעות לרוב בשנות חיינו הראשונות והן מתרבות בעשורים השני והשלישי. הסיבה להופעתן של השומות היא תורשתית אך גם חשיפה לשמש יכולה להגדיל את מספרן על גופנו. גם תקופת ההיריון יכולה להביא עמה שומות חדשות וזאת בעקבות שינויים הורמונליים. עם הזמן, שומות נוטות להשתנות, לבלוט מעל העור או לשנות צבע. לרוב, אין מדובר בסכנה בריאותית אך שומות עלולות להוות פגם אסתטי ולפגום בביטחון העצמי. בעיקר במקרים בהם הן גדולות, כהות ומצויות במקומות חשופים ובעיקר כאשר הן מופיעות על הפנים. 

סוגי שומות:

שומה קוגניטלית- שומה מולדת מופיעה באחוז אחד מהילדים. שומות אלו נוטות להיות גדולות. 
שומה נפוצה – גידול על העור אשר מתפתח כאשר תאי פיגמנט (מלנוציטים) גדלים באשכולות. שומות יכולות להופיע כבר בלידה אך לרוב הן מופיעות בגיל מאוחר בעיקר בין הגילים 10-25. 
שומה דיספלסטית – שומה לא טיפוסית המאופיינת בכך שהיא גדולה ושטוחה וצבעה חום כהה. שומה זו מהווה סיכון למלנומה ומחייבת מעקב. 

שומות חשודות - כל הסימנים המצריכים בדיקה ואבחון:

ישנם מקרים בהן שומות עלולות להפוך לממאירות עם חשש של מלונומה. אז יש צורך למהר ולבדוק אותן תוך הסרתם לצורך בדיקה. בין המקרים המצריכים בדיקה :
 •  שינוי בגבולות השומה 
 •  שינוי בצבע השומה (צבע לא אחיד כגון: חום, וורוד ושחור)
 •  שינוי בגודל השומה (קוטרה עולה על 6 מ"מ)
 •  הופעת גרד 
 •  הופעת דימום 
 • שומה לא סימטרית
שומות חשודות


מחיר הסרת שומות - בטכנולוגית לייזר מתקדמת:

רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים של לייזר פרו בפריסה ארצית, מובילה בטיפולים אסתטיים מתקדמים. במרכזים של אתר לייזר פרו מודעים לכך כי המחיר עשוי להיות גורם המשפיע על ההחלטה לעבור את טיפול הסרת השומות בלייזר ולכן, המחיר במרכזי אתר לייזר פרו הוא אטרקטיבי במיוחד בין 500-800 שקלים להסרת שומה אחת (תלוי בגודל), וכשמדובר בהסרת מספר שומות המחיר פר שומה יורד משמעותית.  

 סיבות להסרת שומות:

 •   סיבה אסתטית – זוהי הסיבה הפופולרית ביותר להסרת שומות אשר בהרגשה העצמית של המטופל נראות לא אסתטיות ופוגעות בדימוי העצמי שלו .
 •  סיבה תפקודית – שומה בולטת בפנים המפריעה בעת הגילוח או שומה הנתפסת בבגד או בתכשיט. 
 •   סיבה רפואית – כאשר יש חדש כי מדובר בשומה ממאירה או שעלולה להיות ממאירה ונדרשת הסרה לשם אבחון וטיפול. 
 •  השיטה להסרת שומות נקבעת לפי הסיבה להסרתן - כאשר הצורך להסרה הוא אסתטי, לרוב משתמשים בטכנולוגית לייזר אשר מותירה את העור חלק וללא צלקות וכאשר הסיבה רפואית משתמשים בשיטה הכירורגית על מנת לשלוח את השומה לבדיקה פתולוגית ואבחון. 

שיטות טיפול להסרת שומות:

הסרת שומות בגלי רדיו – בטיפול זה מוסרות שומות בולטות מעל פני העור בטכנולוגית גלי רדיו. אזור השומה מחומם והשומה מוחלקת ללא דימום עד לגובה העור. מאחר ולא נעשה חיתוך לעומק, ההסרה קלה יותר והתוצאה האסתטית מתבססת על הליך ההחלמה הטבעי של העור המסתיים כעבור מספר שבועות בתוצאה אופטימלית. 

הסרת שומות במחט חשמלית - טכנולוגיה זו מתאימה לטיפול בשומות שטוחות בלבד. השומה נצרבת במחט חשמלית אשר גורמת להיווצרות גלד ולאחר מכן מתחיל תהליך החלמה טבעי של העור המותיר את העור במרקם חלק. (לעיתים נותרת אדמומיות החולפת עם הזמן)

הסרת שומות בחנקן נוזלי – החנקן הנוזלי גורם לכוויה בשומה ומייבש אותה. לעיתים נותרת צלקת לבנה ולכן, הטיפול לא מומלץ באזורים חשופים. 

הסרת שומות בשיטה כירורגית – בשיטה זו הנגע מוסר בשלמותו ולאחר מכן הוא נשלח לבדיקה פתולוגית לצורך אבחון וקביעה האם הוא שפיר או ממאיר. החיסון הבולט בשיטה זו היא העובדה שהיא מצריכה תפרים ומותירה צלקות. 

הסרת שומות בטכנולוגית לייזר – הטיפול מתבצע בהליך מבוקר כאשר קיימת שליטה מוחלטת באורך הגל ובהתאמתו לגודל השומה ומיקומה. לאחר צריבה בלייזר מתחיל החלמה טבעי של העור היוצר התחדשות עד למרקם אחיד וחלק ללא צלקת או סימן. זוהי השיטה היעילה, הבטוחה והמהירה ביותר כיום להסרת שומות. 

הסרת שומות בלייזר -התהליך הטיפולי:

הסרת שומות בטכנולוגית לייזר מתבצעת באמצעות מכשירי הלייזר המתקדמים בעולם. למכשיר מספר ידיות טיפול כשלכל ידית אורך גל שונה המאפשר התאמה לגודלה של השומה, עומקה ומיקומה. הטיפול אינו פולשני ואינו כרוך בכאבים. הטכנולוגיה עליה מבוסס מכשיר הלייזר היא מוגנת פטנט בשם MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY  והוא מייצר 300-600 חורים מיקרונים המשמשים לחימום רקמת השומה. טיפול זה הוכח כבעל התוצאות הטובות ביותר המסיר שומות ללא צלקת או סימן. הטכנולוגיה הייחודית עליה מתבסס המכשיר, מאפשרת את ייבוש השומה והתקלפותה הספונטנית של שכבת העור העליונה באופן טבעי לאחריה מגיעה שלב התחדשות העור המותירה את העור אחיד וחלק. הטיפול מאפשר קבלת תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב. לרוב די בטיפול אחד בלבד. הטיפול בטוח ומאושר על ידי משרד הבריאות וה-FDA. 

הסרת שומות בפנים:

שומות מופיעות בכל חלקי הגוף וכן על הפנים. כאשר השומות על הפנים בולטות, גדולות או כהות, הן עלולות להוות מטרד אסתטי ואף לפגוע בדימוי העצמי. כאשר מדובר על הצורך לבצע הסרת שומות מהפנים מסיבה אסתטית, חשוב במיוחד לעשות זאת ללא הותרת סימן או צלקת. במקרה זה באים לידי ביטוי יתרונותיה של טכנולוגית הלייזר המאפשרת הסרה מדויקת של השומה ללא פגיעה בעור סביבה וזאת הודות ליכולת של קרני הלייזר לדייק ולפגוע רק בשומה על פי עומקה, מיקומה וגודלה. הטיפול בלייזר מאפשר להסיר את השומה בצורה מושלמת הודות לדיוק של מיקרונים (מיליונית המילימטר) ובכך ניתן לפעול בשטח השומה בלבד, לייבש אותה ולתת להליך ההחלמה הטבעי של העור ליצור שכבת עור חדשה, חלקה ואחידה למראה אחיד ללא צלקת או סימן. 

יתרונות הטיפול בהסרת שומות בלייזר, תהליך ההחלמה והתוצאות:

 •  טיפול מדויק – ייחודיות הטיפול בלייזר הוא האפשרות להתאים את הטיפול לסוג השומה, גודלה ומיקומה. המכשיר מאפשר שליטה על אורך הגל ומידת החום במכשיר כך שמצד אחד תיצרב השומה ותהפוך לגלד ומצד שני הגלד יהיה שטחי בלבד ולא יפגע בשכבת העור התחתונה ובתהליך ההחלמה של הגלד, יתחדש העור עד שיגיע למרקם אחיד וחלק. 
 •  טיפול ללא צלקת, ניתוח או כאב – התהליך המבוקר של מכשיר הלייזר מביא לתוצאה אסתטית טובה במיוחד וזאת בטיפול ידידותי ופשוט ללא ניתוח או כאב. 
 •  תהליך ו זמן החלמה  ניתן לחזור לשגרה עוד ביום הטיפול. כתוצאה מהצריבה בלייזר יווצר גלד שיתקשה ייתיבש יתקלף ויפול, לאחר נפילת הגלד היה אדמומיות מספר שבועות עד שהעור יחלים ויתחדש.
 •   תוצאות הטיפול – במבחן התוצאה ובהשוואה לשיטות טיפול אחרות, טיפול הסרת שומות בלייזר הוא הטוב ביותר ומשאיר את העור אחיד וחלק. 

הסרת שומות בלייזר - כל השאלות והתשובות: 

 • מתי רצוי לעבור טיפול הסרת שומות בטכנולוגית לייזר?
 • טיפול הסרת שומות בלייזר, הוכח במחקרים קליניים כאסתטי, האפקטיבי והבטוח ביותר המביא למראה עור אחיד וחלק ללא צלקת. את הטיפול יש לעבור רק כאשר מדובר על שומה שפירה (תקינה בריאותית) המפריעה למטופל מבחינה אסתטית או תפקודית. 
 • האם טיפול הסרת שומות בלייזר כרוך בכאבים?
 • טיפול הסרת שומות בלייזר אינו פולשני ואינו כרוך בכאבים. יתכן והטופל ירגיש תחושת "חימום" או פולס רגעי החולף בתוך שניה. מטופלים בעלי רגישות יתר לכאבים, יטופלו על ידי מריחת קרם אלחוש מקומי או בהרדמה מקומית המבטלת כל תחושת אי נוחות או כאב רגעי באזור המטופל. 

 • מדוע מומלץ לעבור טיפול הסרת שומות בפנים בלייזר ?
 • עור הפנים שלנו הוא דק ועדין. טיפול הסרת שומות בטכנולוגית לייזר מתקדמת, מבוסס על הליך הריפוי הטבעי של העור והוא מותיר אותו אחיד וחלק ללא צלקת. עובדה החשובה במיוחד באזור כה בולט. 

 • כיצד מסירה טכנולוגית הלייזר את השומות?
 • במהלך הטיפול, צורבות קרני הלייזר את השומה ויוצרות גלד שטחי. הליך זה, מאותת לעור להתחיל הליך החלמה והתחדשות באזור המטופל וכך, מתחדש העור בצורה טבעית עד לקבלת מרקם אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. 

 • כיצד יש לנהוג לאחר טיפול הסרת שומות בלייזר ?
 • לאחר הטיפול, על המטופלים להימנע מחיכוך או שפשוף האזור המטופל. בנוסף, עליהם למרוח קרם הגנה נגד קרינת שמש עד לסיום הליך ההחלמה והתחדשות העור באזור המטופל. 

 • האם יש זמן מומלץ בשנה לביצוע הסרת שומות בלייזר?
 • טיפול הסרת שומות בלייזר ניתן לביצוע בכל ימות השנה וללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר. 

 • כמה זמן אורך טיפול הסרת שומות בלייזר?
 • משך זמן הטיפול תלוי בכמות השומות אותן יש להסיר, מיקומן וגודלן. כאשר מדובר על הסרתה של שומה אחת בגודל ממוצע, יארך הטיפול דקות ספורות בלבד. 

 • כמה זמן לאחר סיום הטיפול ניתן לחזור לשגרה?
 • החזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול ללא צורך במנוחה מיוחדת 

 • כמה טיפולים נדרשים לצורך הסרת שומות בלייזר?
 • לרוב, די בטיפול אחד אך לעיתים נדרשים עוד טיפול אחד או שניים לצורך חיזוק התוצאה הסופית. התשלום עבור הטיפול הנו חד פעמי עד להסרתו הסופית של הנגע. 

הסרת שומות במרכזי לייזר פרו בפריסה ארצית:


רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים של אתר לייזר פרו , מביאה אליכם את פסגת הטכנולוגיה בטיפולי הסרת שומות. הרשת שמה לה למטרה, לאפשר לכל אחד בכל מקום ליהנות מהטיפולים האסתטיים המתקדמים בעולם וזאת במחירים אטרקטיביים במיוחד.

יש לכם צורך בהסרת שומות? קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר לייזר פרו וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת שומות בלייזר באמצעות הטכנולוגיות הטובות בעולם מבית סינרון קנדלה ופוטונה לייזר המאפשרות להגיע לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא צלקות או סימנים. 
הסרת שומות
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ ב: 

 גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע, נתניה, חדרה, עפולה, אשקלון, הרצליה, רחובות, כפר סבא, קריית מלאכי, קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת

  לשירות לקוחות של אתר לייזר פרו
התקשרו:   073-374-6644


תוצאות הסרת שומות - לפני ואחרי

לפני

הסרת שומות - לפני ואחרי


אחרי

הסרת שומות - לפני ואחרילפני

הסרת שומות - לפני ואחרי


אחרי

הסרת שומות - לפני ואחרילפני

הסרת שומות - לפני ואחריאחרי

הסרת שומות - לפני ואחרילפני

הסרת שומות - לפני ואחרי


אחרי

הסרת שומות - לפני ואחרילפני

הסרת שומות - לפני ואחריאחרי

הסרת שומות - לפני ואחרילפני

הסרת שומות - לפני ואחריאחרי

הסרת שומות - לפני ואחרילפני

הסרת שומות - לפני ואחריאחרי

הסרת שומות - לפני ואחרילפני

הסרת שומות - לפני ואחריאחרי

הסרת שומות - לפני ואחרילפני

הסרת שומות - לפני ואחריאחרי

הסרת שומות - לפני ואחרי
 

הסרת שומות 


logo בניית אתרים